Opinie o Cobra Europe Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cobra Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Cobra Europe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cobra Europe Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

zwykły24

Z ur pracownicy odeszli nie ze względu na rodzaj pracy ale z powodu kierownika i jego zastępcy

@zwykły24

Właśnie widziałem ofertę pracy chyba w utrzymaniu ruchu bo mam rzut beretem ale może lepiej ominąć. A wie Pan może w jakim systemie zmianowym pracuje ur ?

Wiola Nowy wpis

Hej, jak można rozumieć to stwierdzenie, że wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności w przypadku pracy jako Account Manager? Nie widziałam szczegółów dotyczących jakichś prowizji lub premii w ofercie i zaczynam się zastanawiać czy to nie praca na samej podstawie

W ofercie dla mechanika napisano, że znajomość branży tekstylnej będzie dodatkowym atutem. Z jakich przyczyn, co to wnosi? Prócz zajmowania się maszynami coś jeszcze taki mechanik będzie musiał robić?

zwykły24

Michał Nowy wpis
@zwykły24

Orientujecie się może w zarobkach Project Managera? Wczoraj dodano ofertę, dopiero się z nią zapoznaję. W treści jak widać widełek nie podano, a to aktualnie dla mnie kluczowa informacja. Prócz niej możecie opowiedzieć o aktualnym zespole? Nowszych opinii tu nie widzę, a chce być na bieżąco

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cobra Europe Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik linii produkcyjnej? Podziel się swoimi wrażeniami!
Kk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Ile czekaliście na odzew po dostarczeniu CV ?

Hej, jest teraz wystawiona oferta na graniczna dla specjalisty ds. administracji księgowej. Teraz po spojrzeniu na datę ostatniej opinii widzę, że jest ona z kwietnia, wiec może jest tu ktoś kto byłby na bieżąco i oceniłby warunki? głównie o atmosferę mi chodzi rzecz jasna jak i stawki. Są to rzeczy których nie dowiem się raczej z ogłoszenia. Mimo wszystko polecacie aplikować? Wcześniej pisali coś o słabszym zarządzaniu, jak jest teraz?

Dru

Niestety w każdej opinii jest trochę prawdy. Kierownik utr minął się z powołaniem, zamiast zarządzać ludźmi może powinien się realizować jako chodziarz? To najlepiej mu wychodzi. Tylko jeden z jego zastępców ma umiejętności i wiedzę do tej pracy. Ogólnie firma ma problem z kadrą zarządzającą, sztucznie tworzone wyższe stanowiska, stołek się liczy, kompetencje ludzi marne.

Damian Emanuel

Jestem pracownikiem pozaprodukcyjnym, więc mogę napisać jaki tu panuje folklor. Rozmowa kwalifikacyjna polegała na pytaniu czy umiem obsługiwać spawarkę. Niby mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu pneumatyki i Hydrauliki siłowej a prawda jest taka, że tego wymagają. Ślusarz robi wszystko, spawacz robi wszystko, elektryk robi wszystko i mechanik robi wszystko (nie licząc produkcji). Włącznie z pracami gospodarczymi typu obsługa muszli klozetowych na całym zakładzie i budynku zakladu. O przełożonych nie wypowiem się, bo to ludzie, którzy na tych stanowiskach nie umieją sobie poradzić, bo nie posiadają wiedzy z zakresów, na których stanowiska obejmują. Oprócz jednego człowieka. Dzień 30.03.23 i na ten dzień zwalniają się z działu dwie osoby, pięciu zostaje. Kierownik ma dwóch zastępców na tylu ludzi. Zatrudnią kogo leci, byle wykorzystać i zmusić do pracy w sobotę. Miały być dla zainteresowanych a nie obowiązkowe, gdzie straszą poleceniami pracy. Premia śmieszna, nie opłaca się chorować mniej niż tydzień, bo premia mniej niż sto złotych brutto( zależna od produkcji, gdzie max jest 600zl brutto, gdzie jest to nieosiągalne). Dlatego proponują troszkę wyższe stawki podstawowe. Niepochlebna opinia, ponieważ razi mnie już taki brak odpowiedniego podejścia do ludzi i dialogu pomiędzy nimi. Podsumowując jednym słowem? Lejant

@Damian Emanuel

Pracuje już wiele lat w UR. W tej firmie tez juz od dłuższego czasu. Nigdy nie byłem zmuszany do pracy w nadgodzinach w tygodniu czy tez w soboty. Wiadomo że rola utr jest naprawianie maszyn i czasem trzeba to zrobić w sobotę bo w tygodniu jest produkcja. Nadgodziny są zawsze płatne z dodatkiem 100 procent, i nie trzeba przychodzić w każdą sobotę. Za dobrą pracę można tez dostać dodatkową premię

Dla Dobroslawa
@Damian Emanuel

Dobrosław jakoś jak przychodziłeś do nas na halę usuwać awarie, to taki bystry nie byłeś, o twoich kompetencjach i umiejętnościach wolę nie wspominać bo pracy w utrzymaniu ruchu musisz się jeszcze nauczyć. Gdybyś na zmianie był sam i koledzy by ci nie pomogli a szczególnie pan A....j to byśmy więcej stali niż produkowali. Na produkcji już się rozniosła wieść że to ty się zwalniasz więc chyba z tego powodu postanowiłeś się wyżalić, ciekawe jak sobie poradzisz w nowej firmie, moim zdaniem nie będziesz miał lekko że swoimi skromnymi umiejetnosciami

Dla Tomeczka
@Dla Dobroslawa

Tomusiu, jak pewnie nie wiesz, istnieje takie coś jak ochrona danych osobowych i RODO, nikt nie wspominał tu o żadnym człowieku o imieniu Dobrosław(fajne imie). Opinia była anionimowa a widzę, że urządziłeś wycieczkę do mojej pracy po okresie próbnym, gdy nie wstawiłeś się za podwyżką, ponieważ: Pierwsze 3 miesiące tolerował Twoje odklejenia, skakał i latał dla Twoich pierdół, tak jak uczył się tego folkloru Lepiej nie mów o kompetencjach, bo to ostatnie co posiadasz na swoim stanowisku. Jakoś twarzą w twarz nie jesteś taki wygadany :) NA zmianie jestem sam aktualnie i nikt nie narzeka na moje umiejętności ani na moją prace. Przykro mi, ale Twoje argumenty nie znajdują żadnego odniesienia, bo odezwać się tylko potrafisz żeby zmuszać ludzi tytułem swojego stanowiska.... Niestety z pozycji siły wygrywa się tylko na krótką metę, dlatego jest tu jak jest, dziękuje dobranoc.

Cobra Europe Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Ślusarz. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Tomuś

Ja się orientuje.. Ślusarz wykonuje prace ślusarskie ... Ale również i naprawy maszyn konserwację remonty ogólnie wszystko łącznie z przetykaniem ubikacji (ze względu np. na brak pracownika gospodarczego po co zatrudniać przecież będzie taniej żeby np. ślusarz albo elektryk albo spawacz UR to zrobił) ciągły brak personelu oraz rotacja w dziale UR świadczy o niesamowicie słabym kierowniku tego działu. A i oczywiście o urlopie możecie pomarzyć bo wiecznie nie ma ludzi . Także obowiązki dla ślusarza to w.skrocie WSZYSTKO

@Tomuś

Zwykle w utrzymaniu ruchu pracownik wykonuje takie prace jak naprawa, konserwacja, przeglądy, to normalny zakres obowiązków. Zdarzało się że trzeba było usunąć awarie w toalecie ale to były sporadyczne przypadki. Od pewnego czasu wykonuje to firma zewnętrzna.

W firmie Cobra Europe Sp. z o.o. podobno płacą nawet 4800 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Spawacz? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Spawacz.

kads

brutto czy netto ? bo jeśli netto to jakieś 3500 zł wiec malutko, ale ta firma szuka pracowników za minimalna więc nawet w 3500 do ręki wątpie.

@kads

Hmm no nie wiem jak to jest.. Wiesz może czy są jakieś premie by ta stawkę podgonić? Nie widzę nigdzie ogłoszenia.

Witam serdecznie mam prośbę do Administratora czy można zmienić adres firmy na Piekary Śląskie gdyż tam znajduje się firma i jest to wprowadzanie w błąd a mianowicie Graniczna 15, 41-940 Piekary Śląskie z góry dziękuje.

Agata

Widzę, że jak na razie nikt z pracowników chyba tutaj nie zagląda, bo nie udzielono odpowiedzi na pytanie o zmiany. Ale jak już ktoś zajrzy to ja jestem ciekawa ogólnej atmosfery i przede wszystkim zarobkami. Można tu liczyć na jakieś fajne premie? ;)

@Agata

Atmosfera pracy jest zależna od pogody, w lato jest gorąco a w zimę zimno ???? ja na swoim stanowisku nie narzekam, kierownictwo mam dobre, uczciwe, spokojnie można rozmawiać o wszystkim. Nikt się nie wywyższa i nie gnębi. Ogólnie to fajnie jest ????

Agata

A to brzmi w porządku. ;) A o zarobkach to co powiesz?

ane
@Agata

nie ma premii, szukaj innej firmy szkoda czasu, kandydat dobrze wyczuł. Chyba że masz blisko to będzie jakiś plus hah

@ane

pisali generalnie o jakimś 3,5 netto, to jest max? a można spytać z ciekawości ile osób teraz tu pracuje i jaki mogą mieć średni staż pracy?

kandydat

Witam byłem ostatnio na rozmowie na stanowisko, pracownik produkcji. Na wejściu ochrona każe wypisywać dane jakby się wchodziło na produkcje metali szlachetnych (usunięte przez administratora) Sama rozmowa ok, nie pytają o głupoty. Z tego co się dowiedziałem wózek widłowy i suwnice może będzie trzeba obsługiwać. Hala nie ogrzewana jakis miesiac w okresie zimowym system 4ro brygadowy. Jednak warunki finansowe to tajemnica pytali jaką chce stawke i chyba szukaja za minimalną , nawet nie raczyli oddzwonić ani napisać, ani niczego sami zaproponować. Oprócz wypłaty dodatków żadnych nie ma. Na te firmę szkoda czasu olewanie po rozmowie, zero kontaktu więc tak samo to bedzie wygladalo po przyjeciu.

@kandydat

No jeśli tak serio miałeś to słabo ale po poprzednich opiniach nie widziałam, żeby pracownicy czuli się jacyś olewani. Chyba, że do dziś coś tu się zmieniło jeśli o warunki chodzi? Da ktoś znać jak obecnie traktowanie ludzi tutaj wygląda? Idą na rękę?

E.

Pracowałem dobrych kilka lat temu na dziale produkcji jakim jest impregnacja. Wszechobecny (usunięte przez administratora), praca z ciężką chemią szkodliwą dla zdrowia. Ciuchy nieraz po tygodniu pracy musiałby iść do kosza bo nie dało się ich doprać. Hala blaszana, w lato upał, zimą z kolei temperatura potrafiła spadać w okolice 0. Pieniądze na tamte czasy marne. Nie wiem jak jest aktualnie, ale radzę na rozmowie przejść się na halę i zobaczyć jak to wygląda, bo można się niemiło zdziwić.

Zygol

Na ile zmian sie tu pracuje i w jakich godzinach ?

@Zygol

Aktualnie jest praca 3 zmianowa, 6-14 14-22, 22-6

A jest możliwość pracy tylko na 1 zmianę jak ktoś tak woli?

Zostaw merytoryczną opinię o Cobra Europe Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Cobra Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cobra Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cobra Europe Sp. z o.o.?

Cobra Europe Sp. z o.o.
  • Graniczna 7