Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Jak wygląda praca na stanowisku Asystent/-ka w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.? Czy mogę liczyć na więcej niż 3700 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Baśka

Jeżeli masz doświadczenie to bez problemu możesz liczyć na 3750

Joanna
@Baśka

Widzę, że mowa o kasie. Ta podana pensja to brutto czy netto? Super. Co do pensji, to wiecie, czy dochodzi to tego premia? Chodzi mi zarówno o regularne premie, ale też na takie świąteczne, okazjonalne. Są tego typu gratyfikacje?

Jacek

Cześć,pracowałem w hajnowskim forte parę lat,jedno dasie zauważyć,jeśli masz nazwisko (usunięte przez administratora)to będziesz tam pracował całe życie i naprawdę dobrze zarabiał,jeśli masz inne nazwisko to przykro mi będziesz robił za najniższą krajową,no chyba że twuj tatuś zrobi remont dla kierownika PCV

@Jacek

Dosłownie cały czas najniższa czy na jakiś dłuższy start Ci chodzi? I nie wiesz jak tam mają teraz z warunkami, bo w sumie to ciekawa teraz jestem. Rotacje spore były przez to czy tylko z kasą był problem?

Agata

Jak byście mieli oceniać aktualne warunki w departamencie personalnym to co byście powiedzieli? pytam, bo zauważyłam, że szukają kogoś do działu i ciekawa byłabym bieżących warunków. jak wygląda atmosfera i przebiega ogólna współpraca? chodzi o stanowisko Compensation & Benefits Specialist. ktoś opowie coś o warunkach poda widełki?

Czesław Miłosz

Który skrzywdziłeś Który skrzywdziłeś człowieka prostego Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając, Gromadę błaznów koło siebie mając Na pomieszanie dobrego i złego, Choćby przed tobą wszyscy się skłonili Cnotę i mądrość tobie przypisując, Złote medale na twoją cześć kując, Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli, Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta Możesz go zabić - narodzi się nowy. Spisane będą czyny i rozmowy. Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.

Sylwia
@Czesław Miłosz

Co miałeś na myśli przytaczając ten wiersz?

Sylwia_tępa_rura
@Sylwia

A co czytać nie umiesz? Na języku polskim spałaś? Ten wiersz interpretowano w podstawówce. Wróć tam.

Aneta
@Sylwia_tępa_rura

Sylwia chyba chciała wiedzieć jak ten wiersz odnosi sie do tej firmy? :D

Przedstawiciel Handlowy

Troszkę niepoważne podejście działu HR do tematu oraz do kandydata. Odpowiedź zwrotna dwa tygodnie po terminie... Jeśli tak samo firma szanuje pracownikow jak kandydatow, to ja już wiem wszystko...

Standardowe pytania, żadnych niespodzianek

Robot z montażu

Jak wyglądaja w zakładach FORTE tzw . odprawy emerytalne , pewnie juz dość sporo osób odeszło na zasłużoną emeryturę i moga podzielić się z reszta ludu ?

Grynkiewicz

Prxy cenach kredytu i paliw żywności nir opłaca się w Polsce prscować za tskie pidniądze jakie oferują zakłady pracy inflacja do góry a pobory ? Nawet mi na kredyt nie starcza za jakis czas strace rodzine i mieszkanie pracujac w Polsce to nie logiczne nic sie nie opłaca myśle nad wyjazdem za grsnice puki nie jest za puzno

Weronika
@Grynkiewicz

No ceny kredytów to są kolosalne i trzeba to przyznać. Inflacja też. A o ile wzrosła Ci rata?

@Weronika

1 247,02 zł miałem teraz 1478 zł. Płace to jest duzo a pewnie bwdzie wiecej dojdzie do 1700 zł ..

@Weronika

A do tego czynsz gaz prąd samych opłat mam z moja żoną prawie 3 tys bo jeszcze auto w lizingu jej wypłata idzie na zycie moja na opłaty i 500 plus na syna

Ka
@Grynkiewicz

Gratuluję rozsądku mając kredyt i pracując za ochłapy w.forte brać auto w leasing, widać że forte zatrudnia słabo bystrych ludzi co lubią żyć ponad stan????

@Grynkiewicz

Ojej, to procentowo jaka cześć Twojej pensji miesięcznej?

Czy w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Czy w firmie Fabryki Mebli Forte S.A. są regularne szkolenia kierownicze?

Agata

Ok, mistrz.xd To jest w formie żartu czy naprawdę widzisz, że potrzebne jest im szkolenie?

Kiedy będą wyròwnania do płacy dla pracowników zakładów .KTÒREGO Miesiąca ?LUTEGO ? KTÒTEGO? ROKU ?KALENDARZOWEGO Czy W TYM KWARTALE ROKU CZY NASTĘPNYM KWARTALE ROKU 2022

Aneta
@12

Widzę że mieliście jakieś niejasności jeśli chodzi o te wyrównania. Dali wam w końcu tą kasę?

Były do butelki

Witam jak tam pijecie trochę bo ja jak w elitarnej jednostce pracowałem to na szelingu szafka się nie zamykała a i w szatni rozgrywało się kolejke i magazyny i inne nory ale zawsze z czymś dobrym bukiety owocowe i inne wynalazki pod konserwę Bibuły to były czasy. Pozdrowienia starej gwardii Prezesie Ochudzki łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu niech żyje nam to śpiewałem ja trener drugiej kategorii

Romek

Pracuje od ponad 20 lat w tej firmie przeżyłem wzloty upadki i dalej w tym tkwię jak przychodzą młodzi chcą ściemniać i dużo zarabiać ja ich ganiam i jak trzeba powiem kierownikowi do to za ludzie ściemniacze młodzi po 20-30 lat nie chcą pracować dwie lewe ręce chcieliby mieć kokosy odrazu nie wiedzą co to życie tak samo młode dziewczyny to nie rewia mody by mieć paznokcie zrobione a płacą niezła a im mało ja wykształciłem syna i mam rodzinę a inni narzekają jestem zaszczepiony i nie nawidzą tych nie szczepionych powinni zarabiać mniej

Niestety
@Romek

Możesz się szczepić i że Sto razy.Rozumiem ze chcesz zarabiać więcej za to że zaszczepiłes się czymś co nazywają szczepionką .Z kolei współczuję zaszczepionym .Nienawidzisz swoich współpracowników bo myślą w porównaniu do ciebie còz trudno. FIRMA potrzebuje garściami takich jak ty. MŁODZI SĄ LEPIEJ OPLACANI W TEJ FIRMIE .od dawna WYSTARCZY ZE SA W PRACY NIE MUSZA WYDAJNIE PRACOWAC.Ty musisz masz rodzinę na utrzymaniu. FIRMA GODNA POLECENIA CWANIAKOM RÒZNEJ MASCI

@Romek

Ty stary konfidencie życie przegrałeś w tym zakładzie i chodzisz donosisz my młodzi pracujemy za granicą a nie w tym kurniku hah

Romek
@Niestety

Tak muszę pracować bo młodzi nie starają się i chcą milionów a są ciężkie czasy cieszę się ze mam to co jak i jakoś żyje a ty się weź do pracy bo pewnie jesteś młody w kwiecie wieku i ściemniasz masz (usunięte przez administratora) I tyle

Volswagen
@Romek

Za ile sprzedałeś się pisząc te wypociny .Na potrzeby reklamy firmy..Tak rzecz jasna nie jest.Tak ma niby być z punktu widzenia firmy. Oj SPRZEDAJESZ LUDZI I ONI SPRZEDADZA CIEBIE.

Obecnie wykonywana rekrutacja jest niezgodna z podana na stronie. Rozmowa telefoniczna+ rozmowa z kilkoma osobami dodatkowa rozmowa z kilkoma osobami. Testy z excela + pytania dotyczące wielu spraw odpowiedzialne prawidłowo. Czas poświęcony na rozmowy ponad 2,5h. Zapewniono mnie,że informacja zwrotna nastąpi natomiast do dnia dzisiejszego takowej nie została przekazana.

@Kandydat

Dział HR powinien być tam zwolniony, nakręca rozmowy żeby nie było, że castingu nie ma a pcha swoje kolesiostwo bez kwalifikacji, a poważni ludzie nie dostają nawet odpowiedzi, może na tyle po poświęconym czasie powinni zasłużyć, ktoś powinien się tym zainteresować i zrobić z tym porządek

Irena
@Kandydat

To jaki jest sens i jaki cel mają w prowadzeniu takich bezsensownych rozmów, skoro i tak biorą znajomych? Wytłumaczcie mi to.

????
@Irena

Dla trzymanie etatòw całymi latami i dla statystyki. Wykazują przed przed przełożonymi ze cos robią.Tak działa ponad połowa zbędbych komórek administracyjnych tej firmy.A pensje się wypłaca umowa o pracę itd.Pensja nie jest minimalna

Kandydatka
@????

Oooo a myślałam że tylko ja miałam takie doświadczenie rekrutacyjne z tą firmą... HRowcy tylko z nazwy, kompletny brak szacunku do kandydata i jego czasu, w feedback(na który czeka się tydzień, dwa lub trzy) kłamstwo za kłamstwem.... Wypadało by porobić screeny z maili i ogłoszeń i wysłać do przełożonych....

O firmie świadczy to jak traktuje nie tylko swych pracowników, ale także kandydatów na pracowników... Bralem udział w rekrutacji na handlowca w tej firmie... Pomimo zapewnień, że do końca sierpnia, bez wzgledu na wynik rekrutacji, będzie udzielona odpowiedź zwrotna, do dziś nie otrzymałem informacji... Ktoś poświęca czas na rozmowę z Państwem, zatem w dobrym tonie jest udzielenie feedbacku. Pozdrawiam Panią WM oraz szefa sprzedaży...

GRZEGORZ Nowakowski
@Kandydat

Tak było do mnie zadzwonili zapytali mnie nie chcę zarabiać Ja powiedziałam że chcę jak najwięcej już nie oddzwonili miała z kierownikiem rozmawiać za dużo chciałem jestem za inteligentny na tą firmę tam pracują ludzie którzy nie chcą się rozwijać idą do pracy na etacie za 2,5 lata ją do domu i żyją aby żyć aby wsiąść na rower jechać przy cenach w Polsce dwa i pół tysiąca to starcza ale na waciki a ludzie głodują a ludzie nie mają pieniędzy pracują a co dopiero nie pracując to co się wyrabia w Polsce w Suwałkach szok i tyle w temacie minimum 5 500 Forte na rękę powinien mieć Każdy pracownik operator 7000 a nie tygodniową wypłatę na zachodzie to zarabiamy to w miesiąc

...
@GRZEGORZ Nowakowski

Twoja inteligencja zabrania stosowania interpunkcji? Oczy bolą od tych wypocin...

)))))
@...

Oczy bolą od pisania tu osoby za kase na tym forum NA PEŁNYM ETACIE PRZEZ CALY ROK.OBSERWATOR I PISARSZ POCHLEBCA FIRMOWY. I INTELIGENCJA SIE WYCHYLA CO PEWIEN CZAS ROZWIJAJAC RÒŻNE BZDURNE TEMATY.

@Kandydat

Racja, na samym procesie kompletny brak kompetencji i szacunku do drugiego człowieka, panie z HR tylko z nazwy są "specjalista", bo nie wiedzą co to jest employer branding i candidate experience... Ma być odpowiedź do końca tygodnia, jest po trzech, albo wcale bo i takie przypadki znam, a całe miasto już wie kto się przyjął, HR w feed backu kłamie, wymyśla, kręci i w zasadzie nie wie jak naprawdę ma wyglądać feed back.

Irena
@Kandydat

To jest szok! Żeby taka firma praktykowała coś takiego. Może HR to tylko tak oficjalnie się nazywa i specjalnie?

@Irena

HR nakręca sobie takimi rekrutacjami pracę, żeby im stołka nie zlikwidowali, minimum poszanowania dla kandydatów by był feed back

PRACOWNIK!!!!!

Czy w końcu dotrze to do kadry nadzorującej pracowników , o rygorze noszenia maseczek , toć to do cholery nie wymysł pracodawcy ,a odgórnie rządowy. Patrząc na tych 20 parolatków to mają w (usunięte przez administratora) te obostrzenia i nawet nie śni im się w maskach pracować , a tym bardziej je nakładać , no z wyjątkiem pierwszych zmian i jakiejś wizytacji . A dla przykładu jakieś kary finansowe , premia to pryszcz , ale jakby tak po 500 zł by dopieprzyć to spaliby z maseczkami na ryjach!!!! Chamy nie szanują zdrowia koleżanek i kolegów .

@PRACOWNIK!!!!!

(usunięte przez administratora) ludzie pracują w tych zakładach na utrzymanie. Kokosòw nie zarabiają chorują i będą chorować i będą chodzić do pracy.Nikogo nie stać na bezrobocie.Swoje żale wylewaj do swego rządu za BRAK DOSTĘPU DO OPIEKI ZDROWOTNEJ A SKŁADKI POTRĄCAJA CO MIESIĄC RÒWNO. DZIECI NIE PRZYJMUJA DOROSŁYCH I EMERYTÒW DO LEKARZA. MORDOWANIE ZGODNIE Z PRAWEM W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH (usunięte przez administratora)

MJ
@PRACOWNIK!!!!!

U nas w Padmie jeden Pracownik dostał notatkę za ziewanie to było na nocce w tym tygodniu. To jest chore. Notatkę dostał od brygadzisty Waldemara Masłowskiego.

Jio
@PRACOWNIK!!!!!

(usunięte przez administratora) przestań tu pisać i szczuć ludzi.Wez się do pracy chyba ze twoja praca to pisanie tutaj.(usunięte przez administratora) OPANUJ SIĘ. (usunięte przez administratora)W SZUKAJ W RODZINIE.(usunięte przez administratora) szanuj zdanie innych.

PRACOWNIK!!!!!
@Jio

Ty oszołomie jaka moja praca to guzik . ci do tego ,i nie chodzi o szczucie ,a o szacunek i dbanie o zdrowie (usunięte przez administratora)

Pracus
@PRACOWNIK!!!!!

Pracownik już nie pisze o maseczkach.Kurtyna niewiedzy i zakłamania opadła.Zaszczep się a przy sprzyjających okolicznościach zdrowotnych wylądujesz 2 metry pod ziemią. .Ostatni pogrzeb pracownika w firmie nastąpił bezpośrednio po drugiej dawce szczepionki Tego nie piszą na tej GRUPIE na F. C...B .K

Karol
@Pracus

Powiem wam szczerze nie szczepcie się ludzie u mnie moja ciotka umarła wczoraj wzięła drugą dawkę szczepionki wszystko było dobrze 52 lata kobieta i raptem mi Źle się poczuła i dostała udaru lekarz mówi że to jest wina upałów ale ja w to nie wierzę że to taki zbieg okoliczności że on akurat umarła Bo wszystko w porządku bardzo dobre zdrowie miała bo nie paliła nie piła alkoholu wyniki były w porządku więc każdy za głowę się złapał A co do firmy Forte to jest (usunięte przez administratora) zarobisz tyle co na dobre buty i dobry dresy i Kajdan na szyję zatankujesz samochód do pełna i nie masz pieniędzy a jeszcze pójdziesz z dziewczyną na dobry obiad takie życie od 10 do 10 aby przetrwać a ciężka praca bo to są zmiany nocne tam minimum 5000 się powinno zarabiać w takich zakładach niech sami pracują (usunięte przez administratora) i ten stary siwy łeb co ma miliony koniec Skończyło się ludzi nie dawajcie się wyzyskiwać za te pieniądze nie zmienicie życie a kredyty na głowie

Taki tam
@PRACOWNIK!!!!!

Oszołom już nie pisze swoich bredni .Szacunek i zdrowie dbają prawda w telewizji. Wraz z segregacją ludzi pójdzie segregacja w produkcji.

VAT
@PRACOWNIK!!!!!

Gdzie ten (usunięte przez administratora) co pisał i wyzywał ludzi od chamòw (usunięte przez administratora) ludzie chorują i umierają czy zaszczepieni czy Nie zaszczepieni .Mòwia o tym ludzie pracujący w Śłuzbie Zdrowia w karetkach. SEGREGUJESZ LUDZI BANDDYTO .Nawet nie wiesz co się święci tylko wpatrujesz w ekran telewizora

Dariusz
@VAT

A co to ma do rzeczy jeśli chodzi o pracę w firmie? Przełożeni będą sprawdzać kto jest zaszczepiony i tych bez szczepionki przesuwać na inne miejsca? Bo skoro tak się interesujesz tym tematem to może coś wiesz?

@Dariusz

Nic oficjalnie nie wiadomo. Tylko takie słuchy chodzą.

PRACOWNIK !!!
@Pracus

Pracus daj Boże i życzę ci oszołomie tego bys jeszcze do wiosny znalazł sie te 2 metry pod ziemią !!!!!!

Helena

To jak się sprawdzi to koniecznie daj znać. Ja też będę piątki słuchać, może powiedzą jakby coś. Ale gdzie by ich mieli przesuwać, tych niezaszczepionych. Jakaś specjalna hala powstanie?

Żydek
@PRACOWNIK !!!

Twoje życzenia na tym forum pisane za kse na potrzeby firmy za kasę z firmy mogą się spełnić odwrotnie .To znaczy na twoich bliskich rodzinie trza uważać Co się komu życzy i pisze.Masz nasrane we łbie to chociaż nie wychylaj się .A i bez wyzwisk jak coś to szukaj takich w rodzinie takich jak tu wypisujesz

Czy Fabryki Mebli FORTE S.A. zapewnia kartę multisportu?

nie

nie

Ha

Komu się nalezy posiłek regeneracyjny w okresie zimowym w fabryce forte Hajnòwka. Wydział hali produkcyjnej. KLUCZ ZNAJOMYCH PREZESA OPZZ CZY INNY

Posiłek

Komu konkretnie należy się posiłek regeneracyjny w trakcie okresu zimowego w fabryce forte oddział Hajnòwka. Posiłek refundowany czyli darmowy że środków firmy .Nalezy się on osobom pracującym w niskich temperaturach i utrudnionych warunkach zimowych. CZY TEZ OSOBOM ZNAJOMYCH PREZESA ZWIĄZKÒW ZAWODOWYCH ( KOLEDZY I KOLEŻANKI) DOTYCZY WYŁĄCZNIE HALI PRODUKCYJNEJ . Rozumiem _____ jeden pracuje na hali produkcyjnej i obok niego pracuje drugi pracownik. ALE TYLKO JEDEN ZASŁUGUJE NA POSIŁEK REGENERACYJNY W POSTACI GORĄCEGO PRODUKTU

Witam. Jak słyszę opinie że w forte jest ciężka praca fizyczna to aż mi ręce opadają ten kto tak twierdzi nigdy chyba ciężko nie pracował. To że operator zarabia do 2000 zł również hest komoletną bzdurą. Jak w każdej koorporacji jest nacisk na wyniki jest to nirmalną sprawą. Osobiście nie spotkałem się z poniżaniem przez przełożonych odnoszę się tu do zajładu w Ostrowii. Socjal rozbudowany, przedszkole i żłobek dla każdego pracownika. Pensje zawsze regularnie i na czas.

Praca jest róźne a ciężka pracę w tej firmie dostają ludzie specjalnie wybrani którzy nie podobają się kierownictwu to jest specjalnie robione elementy stoją całymi dniami a potem dla człowieka spod rąk zabierają gotowe elementy do pakowania

Źe pracownik zarabia fizyczny to po części prawda gdyby brać pod uwage tylko stawkę godzinową zabrać tzw premie szkodliwe nocne dodatek za chodzenie na okrągło do tych zakładów i inne dodatki to operator nawet nie zarabia 2000zł to powinni wiedzieć ludzie a premie zabierają za kaźde potknięcie pomyłkę Najlepiej mają pomocnicy żadnej odpowiedzialności a zarobek nie ma lepiej jak przyjdą w nad godziny setki Często operator pozbawiony premii zarabia tyle samo co pomocnik za cały miesiąc pracy TAKŻE TO DUŻO MÓWI O FIRMIE

ktosik

ty piszesz że żłobek i przedszkole dla każdego i twierdzisz że wszystko super i hiper to idz najpierw do żłobka potem do przedszkola, a na koniec zarabiaj w forte na miskę ryżu

Niestety nie są to brednie sprzed lat .Nic się nie zmieniło. Niewygodna. rzeczywistosc

Yytu

Btednie

Czz

Opinia sprzed lat. Socjal rozbudowany być może .Przedszkole przedszkola .to wszystko nie dla wszystkich niestety Zaś kolesiostwo w ramach produkcji pracy na codzień JEST w ramach świadczenia pracy na rzecz pracodawcy.Taki mały prywatny zakładzik kolegôw

Y6

Ręce opadają na mentalność w głowach i działanie osöb kierujących produkcją .Nic się nie zmienia .BRak dostatecznych szkoleń.Nie wystarczy punkt wyjścia że pracownik nie ma nigdy racji i jest złem koniecznym

Fokus

Najlepiej się przekonać od środka jak działa firma. Zgłoście się do programu (Kryptonim szef) polska edycja.Sprawdzie sobie wszystkie zakłady. I albo przyjdzie się śmiać albo płakać. Korporacja tak

Manio

Odnośnie tego co napisałeś, w pełni cię popieram. Komu jest za ciężko to może iść na budowę i cały dzień taczkę ciągać lub wiadra na rusztowania z zaprawą, wtedy może będzie takim osobom lżej. Co do poniżania nie ma czegoś takiego, ludziom w (usunięte przez administratora) się przewraca i myślą że są niewiadomo kim, zwrócisz uwagę lub coś powiesz to wielka obraza. Prace jak sobie ustawisz to się nie męczysz. Pracuje jako operator i to ja mówię majstrowi co ma mi przygotować a nie odwrotnie. Ludzie ogłady trochę

Bebe
@Manio

Czy nie pomyliłeś firmy z inną firma.A może coś ćpsłes.Tylko w tym biuletynie tak pięknie piszą że tak jest wokół. Pokaz we wszystkich zakładach wszystkim jak ustawiasz do pionu majstròw ITP. Zastępców zastępcy i to można mnożyć. BRAK SŁÒW NA ROZROST NIEPOTRZEBNYCH ETATÒW PŁACONYCH Z pracy pracowników fizycznych.A co to jest ogłada uświadom

Sloń

I co z tego przedszkola jak dopiero po okresie próbnym mozna dziecko zapisac

Olo

biorąc że data wpisu 4 lat temu to i inflacja podwyżki różnego rodzaju w ciągu 7 lat.To operator. zarabia 2000 zl.TO TYLKO tak pięknie i ładnie jest tylko tylko w Ostrowie i na filmach reklamujących firmę na zewnątrz. JESZCZE SA DOPŁATY do minimalnej raz więcej raz mniej takie sterowane dozowanie

DeEm

(usunięte przez administratora) zastraszanie i segregacja sanitarna. Nie polecam nikomu. Zarząd i kierownicteo nie patrzy na ludzi, tylko na zyski. Wprowadzili podział na szczepionych i nieszczepionych.

Klient
@DeEm

Barrzo dobrze zrobili wprowadzajac segregacje! Dlaczego niezaszczepieni maja byc potencjalnym zagrozeniem dla zaszczepionych?

Mietek
@DeEm

Bardzo dobrze. Powinni jeszcze wyizolować tych, którzy się nie zaszczepili, żeby w razie zachorowania reszta nie musiała przymusowo iść na wolne.

Klijentela
@Klient

A ci zaszczepieni przed czym lub przed kim zostali Zaszczepieni? I CZYM ZOSTALI ZASZCZEPIENI JAKA TO SUBSTANCJA? LEKARZE MILCZĄ.W razie śmierci lub choroby żywiciela rodziny kto z tych państwa będzie płacił rentę dożywotnio lub utrzymywał dzieci? Przed jaka zakaźną chorobą typu dżuma tyfus cholera zostali zaszczepieni.? ...Zagrożeniem dla całej firmy jest bezmyślność i głupota.I IKASIORY NIE BĘDZIE I ZYSKU.NIECH WPROWADZA A POPŁYNĄ JAK(usunięte przez administratora)

Joj
@Mietek

Fajnie tu pisze Pan na zlecenie firmy i za pieniądze pracowników.Powinienes gościu zaszczepić całą swoją rodzinę od rodziców aż po swoje dzieci.Moze pomoże uchronią przed wymyślona chorobą .

Mietek
@Joj

Cała moja rodzina jest zaszczepiona i nie, nie za pieniądze pracowników. Takich tępomyślących jak ty i komentatorka wyżej powinni ograniczać przymusowo, żeby nie głosili głupot. Bo oczywiście, że ludzie chorują i umierają z wymyślonej choroby. Kraje rozwalają swoje gospodarki dla zabawy a miejsca pracy się likwidują, bo i po co one potrzebne... Bóg już chyba dawno porzucił ten gatunek i tylko czeka aż sam się wykończy... Życzę powodzenia w swoim świecie. Mam nadzieję, że się na was to nie odbije.

Ulala
@Mietek

Lepszy gatunek człowieka czytaj uważnie.Pisze na zlecenie firmy od dawna Raczej za kasę .Boga zostaw w spokoju rodzinę też . SZCZEP SIE DO KOŃCA NAWET SWOICH DNI. RETORYKA I GADKA JAK BY OGLĄDAŁO SIĘ TV 1 I TV2 POLSAT ..I pewnie już SZPITALE PRZEPEŁNIONE JAK ZIMĄ. A powietrze nie jet skażone podobno mòwili o tym w wiadomościach przez cały dzień. Swoje domysły zostaw dla siebie. A Tępomyslący są podobni tobie oglądajacy bezwiednie tv. A wykończyć się mozesz owszem ale nie tak szybko jak byś chciał po swojej tzw szczepionce.Juz niektórzy leżą 2 metry pod ziemią po szczepionce .PEWNIE NIE PRAWDA NO BO JAK W TELEWIZJI NIC MÒWIA O TYM

Oiy
@Mietek

Zaszczep się lepszy gatunku człowieka co roku po kilka razy bo to co nazywasz szczepionką będziesz jeszcze używał przez lata..To jest rozłożone na kilka lat i fal bez końca aż do momentu aż....... Ludzie umierają choroby zupełnie inne ale zawsze przy akcie zgonu wpisują nawet bez zgody rodziny covid Zapomniałem Lepszy gatunek człowieka a reszta to tępomyślący

Kwas
@Mietek

Nie napisałeś mądry człowieku ze mordują ludzi starszych w szpitalach.Młodzi ludzie umierają po zaaplikowaniu tzw szczepionki.Ale to przypadek przecież. POWIADASZ KRAJE ROZWALAJA SWOJE GOSPODARKI. ROZWALAJĄ CELOWO.WSZYSTKO PODPINAJA POD WIRUSA .Masz myśleć o chlebie rzeczach przyziemnych a nie o podróżach kupnie auta itd.Masz się bać i żyć w strachu. MASZ BYC POSŁUSZNY JSK OWCA I NIE MYSLEC SAMODZIELNIE. PEWNIE I TAK NIC NIE DOTARŁO DO GŁOWY LEPSZEGO GATUNKU.

Męczennik

dradzam wszystkim.Praca w 4 brygadowce wiec weekendy masz juz zaplanowane np na 2 albo 3 zmiane,zapomnij o urlopie bo go nie dostaniesz.na urlop to cie wysylaja kiedy oni chca a przewaznie jak nie ma roboty,pieniadze smieszne wrecz ich brak nic nie odlozysz bo nie ma z czego,smieszne normy ktorych nie jestes w stanie wyrobic wiec brak premii,dyrekcja kierownictwo chowaja sie za filarami i obserwuja czy jestes na stanowisku jak tylko cie nie bedzie dostajesz upomnienie,to samo z paleniem sa palarnie na ktorych nie mozna palic(pan dyr.M.G bardzo lubi zagladac czy ktos pali jak tylko kogos nakryje upomnienie badz nagana)maszyny to jakies zabytki nic kupy sie nie trzyma ale norme musisz zrobic.Rzucaja cie jak smiecia po wszystkich stanowiskach(przewaznie nowi pracownicy)Montaz to wogole cyrk.Szybko wiadra beda dawac zeby zalatwic swoje sprawy mozna bylo idzie linia nie masz prawa od niej odejsc.idzie haha.na najwyzszych obrotach.Na produkcji Brak materialu rolki puste ale norme musisz zrobic.Taka polityka tej firmy.Omijac szerokim lukiem tam pracownik jest (usunięte przez administratora) nic nie wartym i nic do powiedzenia nie ma.Teraz reklamuja sie w radiu ze szukaja ludzi ale ta reklama powinna byc zakazana bo wprowadza czlowieka w blad.Podaja ze super zarobki szkolenia awanse haha co to ma byc.to cyrk jakis.Ta reklama powinna brzmiec FORTE SZUKA (usunięte przez administratora) I TANIEJ SILY ROBOCZEJ NA 4 BRYGADOWKE ZA NAJNIZSZA KRAJOWA.Jeszcze raz omijac szerokim lukiem ta firme.Zwariowac tam mozna.Na kazdym kroku ryja ci psyche.Nic nie mozna tylko norma norma norma w zamian najnizsza krajowa praca po nocach i weekendy

rzepa

Cieszcie się iż u was nikt nie wpadł na pomysł tak jak zrobili w Białymstoku że trudno dogrzać na hali ponieważ rury z wyciągami do cyklofiltra wynieśli na zewnątrz na dach i powroty też .teraz jest tak że ciepłe powietrze z hali wędruje po podwórku w minusowej temperaturze i wychłodzone wtłaczane na halę tylko pogratulować Zarządowi Prezesa F........... Tu są Wasze podwyżki toż to idzie w potężne straty w dodatku ciepło biorą z zewnątrz .Ktoś kto promuje czyste powietrze powinien za takie coś dowalić solidne kary dla takich firm . Teraz do Was dali byłego naszego zastępcę .który miał portrety nad pisuarami - chyba był nie fotogeniczny .

GRZEGORZ Nowakowski
@rzepa

To co się wyrabia my ludzie zwykli mamy co mamy

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryki Mebli FORTE S.A.