Opinie o Top design w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Top design. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Top design na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top design w Sopot

Nie zgadzam się z przedmówcami. Firma przyjazna klientowi. Zawsze doradzą, pomogą znaleźć rozwiązanie. Cechują się dużą jakością zarówno w produktach, jak i obsłudze klienta. Może się zmieniają co chwilę pracownicy, ale wielokrotnie byłem obsłużony przez osoby, które absolutnie nie nadawały się na to stanowisko. Nie dziwię się, że zostały zwolnione. Te osoby psuły zdecydowanie wizerunek firmy. Obecnie nadal korzystam z ich usług i jestem zadowolony. Na zamówienie czekam 3 dni maksymalnie! W bardziej skomplikowanych zamówieniach do 7 dni. Dziewczyny z BOK zawsze pomogą, wysłuchają, doradzą. Polecam!

dżejkob

pracowałem tam aż mnie wywalili za dobrą prace i nie lizanie im d [usunięte przez administratora]:)

Herman

Chora firma chorzy lduzie z przerośnietym ego własnie przez takei firmy takich lduzi oraz takie traktowanie swoich pracowników mamy taki syf w polsce

Helka

Dokładnie zgadzam sie z przedmówcami powinien zajrzeć tam ktoś z PIP'u

nick
@Helka

antek jak cos smierdzi to trzeba utylizowac

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Top design? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Antek

Witam Niedawno bylem w tej firmie odebrac dla swojego szefa zamówione znaki gdy wszedłem do handlowego siedziała tam jakss gruba baba która strasznie smierdziala. Ludzie zróbcie coś z tym bo wam klienci do biura nie będą przyhcodzić otworzcie okna czy zainwestujcie w klimatyzację!

wwwww

Zgadzam się. Niskie zarobki, traktują ludzi jak zera. W firmie jest nepotyzm, zwalniani są długoletni pracownicy na miejsca znajomych.

ppppp

zgadzam sie wymieniaj pracowników jak rękawiczki co może świadczyć o takiej firmie nie dziwie sie że nie maja klientów

pracuś

Uwaga na tę firmę !!!. Zatrudniają tylko na czas określony lub na czarno za marne grosze. Póżniej po trzech miesiącach zwalniają ludzi tłumacząc się złą kondycją finansową lub też zwalniają kiedy mają mniej zleceń. Nie płacą za przepracowane nadgodziny. Obiecują po trzech miesiącach wysokie wynagrodzenie i nie dotrzymują słowa. Ogólnie patrzą jak wykożystać pracownika i nie zapłacić.

niki
@pracuś

jaki piekny jest swiat bez top-design

Zostaw merytoryczną opinię o Top design - Sopot

Top design
2.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Leśna 1
    81-876 Sopot