Opinie o Top design w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Top design. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Top design na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top design w Sopot

Czy nowo zatrudnione osoby w Top design otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Helena

Hej! Szukam firmy, z którą mogłabym związać się na dłużej. Z Waszych komentarzy wynika, że panuje tutaj bardzo duża rotacja. Zarzucacie firmie brak szacunku do pracownika, byłabym wdzięczna, gdybyście napisali coś więcej, bo temat jest bardzo szeroki. Chodzi o atmosferę? Zarobki? Nadgodziny? Będę wdzięczna za szczegóły, ponieważ nie wiem, czy są to rzeczy na które mogę przymknąć oko, czy raczej takie, które sprawią, że szybko stąd odejdę.

Janek
@Helena

Na pewno to nie jest dobra lokata wiązanie się na długo bo jednego dnia podają Ci rękę i mówią ze są zadowoleni a drugiego dnia ta sama ręka nie wiedzieć czemu daje wypowiedzenie. Zarobki są negocjowane niczym marchewka na targu i to pytanie za ile najmniej się zgodzisz pracować to jest uwłaczające. Dodatkowo bardzo nie przyjazna atmosfera.

GYL Nowy wpis
@Helena

Szukaj dalej , bo to nie ta firma

Czy pracownicy w Top design dogadują się między sobą?

GYL Nowy wpis

Jak najbardziej się dogadują. Nie ma żadnych spin jeśli o to pytasz. Panuje dobra atmosfera

Czy pracodawca Top design organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Griga

Hahhahaaa nie mogę ;-) myślałem ze to żart na 1 kwietnia. Oni sami się nie szkoła a co dopiero pracowników.

Mikołaj
@Griga

Skoro nie ma rzekomo szkoleń, to może są możliwości awansu na wyższe stanowiska? Niektórzy pracodawcy oferują swoim pracownikom jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego. Czy również jest tak w przypadku tej firmy?

Griga
@Mikołaj

Niestety nie bo rotacja jest tak duża ze pracownik nie ma co liczyć na stałe bezpieczne zatrudnienie, a jakikolwiek awans czy szkolenie to takie pojęcia dla Top design nie istnieją

Gyt
@Mikołaj

Niestety to nie ten poziom organizacji. Tam nie ma ani szkoleń ani możliwości awansu. To jest firma która nie ma szacunku do ludzi.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Top design? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Nicola

Ile zarabia główna księgowa w tej firmie i jak wygląda sprawa z grafikiem?

elA

Bez zmian tragedia............Uciekać ..................!!!!!!

Kala
@elA

Jest ogłoszenie na Główną Księgową, czy warto złożyć? Co się stało z poprzednią GK. ? Zastanawiam się nad aplikacja na to stanowisko.

stefan
@elA

Witam, Chciałbym zapytać czy firma TOP DESIGN z Sopotu i TOP-DESIGN CHWASZCZYNO mają ze sobą coś wspólnego(oczywiście poza branżą). Rozumiem, że ludzie piszący opinie w tym temacie odnoszą się do firmy z Sopotu. Pozdrawiam

Mimi
@stefan

Kiedyś te firmy były jedna ale jak to bywa właścicielom było nie po drodze

Dawid
@Mimi

Prezes oraz założyciel firmy Top Design jest nie zmienny od 30 lat. Firma zaczynała w Sopocie, rozwinęła się i przeniosła do Chwaszczyna, niestety wspólnicy, których zaprosił do współpracy Prezes TD - A. Bansleben (już po stworzeniu marki) doprowadzili do rozpadu spółki. Zaoowocowało to powstaniem nowej siedziby Top Design ponownie w Sopocie. Byli wspólnicy pozostali w Chwaszczynie przy nazwie TDC, w budynkach zaprojektowanych i wybudowanych przez architekta oraz artysty plastyka Pana Andrzeja Bansleben.

Aga
@Dawid

Super że wśród tych wiecznie niezadowolonych ze wszystkiego ludzi znalazł się ktoś kto zauważył że Pan Andrzej Bansleben jest twórcą całego Top Designu zarówno Sopot jak i Chwaszczyno. Szacun.

Luck
@Dawid

O jakim rozwoju piszesz? Wiem co przyczyniło się do rozpadu spółki i to nie było z winy wspólników. Bansleben jest trudnym człowiekiem może i artysta, ale uczciwy nie jest to samo tyczy się syna. Więcej kombinowania niż biznesu. A główna księgowa jest na własnej działalności by było taniej.

@Kala

Główna księgowa, która była kilkanaście lat odeszła, bo zaczynała dostawać wypłaty z miesięcznym a nawet dwumiesiecznym opóźnieniem. Kolejne GK widząc(usunięte przez administratora) uciekały po kilku dniach. Obecnie w firmie jest tragedia. Osoby obsługujące biuro to porażka na całej linii. Katastrofa! Ciekawe co musiały zrobić aby dostać pracę to prezencja żadna!

Czarek

Interesuje mnie praca w firmie, może wiecie czy kogoś potrzebują?

Wiki

Może ktoś podpowie czy firma rekrutuje aktualnie? Trudno dostać się tu do pracy?

Igor

Słyszałem, że Top design ma opinię dobrego pracodawcy!!

Lusia
@Igor

Szczególnie, ze mieli sprawę w sądzie pracy

Miki
@Igor

Źle słyszałeś, plotki rozpowszechniane zapewne przez samą firmę

Dawid
@Lusia

Zgadza się, mieli sprawę w Sądzie Pracy, którą wygrali!!! Sąd przychylił się do opinii, że pozwanie było niesłuszne!!!

Tak, ta
@Dawid

Dawid idź zobacz w akta są chyba jawne?nie wygrali sprawy, a pozwanie było słuszne skoro sąd je rozpatrywał i to dość długo i szczegółowo. Pozdrowionka!

Edyta

@Lusia, czy to co piszesz jest prawdą? Pamiętaj, że wypowiadasz się na publicznym forum, więc informacje, które tu zamieszczasz powinny być prawdziwe i potwierdzone. @Miki, jeśli współpracowałeś z firmą Top design to zachęcam Cię do tego, abyś napisał, co sądzisz o pracy w tym miejscu.

Lusia
@Edyta

(usunięte przez administratora), to nie jest wiedza tajemna ;-) a powszechna. Nie pouczaj, bo za mówienie prawdy jeszcze nikogo nie ukarano.

@Lusia

Pracujesz w Top design? Może mogłabyś nam przybliżyć więcej informacji odnośnie pracy w tej firmie? Opisz proszę warunki zatrudnienia. Jaka atmosfera pracy panuje w Top design?

Edyta

@Igor, od kogo dowiedziałeś się, że Top design to dobry pracodawca? Czy byli to pracownicy tej firmy? Czy w związku z tym planujesz ubieganie się o zatrudnienie u tego pracodawcy? Jeżeli tak, to jakie stanowisko Cię najbardziej interesuje? A może do tego momentu zaaplikowałeś już do tej firmy? Zachęcam Cię do pozostawienia wypowiedzi w tej kwestii.

Edyta

@stefan, ten wątek w całości poświęcony jest firmie Top design zlokalizowanej w Sopocie i opinie zamieszczane przez użytkowników powinny odnosić się wyłącznie do niej jako pracodawcy. Jakie relacje łączą Cię z tą firmą? Jesteś jej pracownikiem? Jeżeli tak, to proszę Cię o przedstawienie Twojego doświadczenia wynikającego ze współpracy z Top design.

Edyta

Witajcie. Czy wśród odwiedzających forum dyskusyjne firmy Top design , są osoby które posiadają aktualne informacje na temat firmy? Firma zajmuje sie oznakowaniami ich produkcją, być może właśnie do działu produkcji poszukiwani są pracownicy?

Hgr

Młody nie może odciąć pępowiny od starych, to cwaniak, kłamca i oszust. Nieudolny unie wykształcony, duzo gada a nic nie robi unie tylko sie zapożyczać i tworzyć długi.

Kotlet

Wegetacja ....trafione w 10 określenie funkcjonowania tej firmy......fajny produkt, duże możliwości.....fatalne zarzadzanie, właściciel z wizją, ale młody wykonawca nikogo nie słucha i na wszystkim zna się najlepiej i efekty widoczne nietrafione inwestycje i brak komunikacji to jego znak firmowy.......

An

W tym momencie jeśli chodzi o firmę to ta rozwija się coraz prężniej, coraz lepiej, to już nie jest mała firemka tylko duża i porządna rzecz, moim zdaniem Opa-Carbo rośnie nam na lidera w mieście, więc to fajnie, że wszystko jest tak dobrze poprowadzone

Git
@An

Serio? Chyba myślimy o innych firmach i cos ci sie pomyliło. Firma zatrudnia na max 3mce zmieniając stałe pracowników, których nie szanuje i traktuje jak śmieci. Działalność tej firmy można określić jako wegetację, a nie rozwój. Żyją od zlecenia do zlecenia, nie maja pieniędzy na realizacje produkcji. Rozwój chyba tylko na papierze lub na stronie www. Gdzie można napisać wszystko!

Git
@An

Firma Top Design w Sopocie to producent oznakowania ewakuacyjnego i ppoż. Nie zatrudniają ludzi na stanowisku stolarz. Firma mieści się w Sopocie Wyścigi i jest to jedyny oddział tej firmy. Ogłoszenia na stolarza napewno nie są z tej firmy. Jakaś pomyłka. Firma szuka pracowników na produkcję oznakowania lub do biura. Ogłoszenia można znaleźć na trójmiasto.pl. Firma często zmienia pracowników, więc bardzo często pojawiają się ogłoszenia. Jest to firma prywatna. Wysokie wynagrodzenie otrzymują tylko znajomi. Pracownicy "z rekrutacji" nie mają żadnych szans na godną pensję.

lulek

wszyscy mówią bardzo seeeeeerio - a jak ja widzę gdzieś podstawę plus coś tam coś tam - od razu zamykam ogłoszenie.

Manionan

Jakie sa zarobki na godzine tam ?!

kasia90

ja również m,ówiąc szczerze mam problem ze znalezieniem w intertnecie informacji czy top design może potrzebuje jakichś nowych pracowników i ewentual;nie na jakie stanowiska prowadzi się u nich aktualnie rekrutacje - szkoda że firma nie pomyślała aby w sieci to zamieścić/ wielki minus. a jak pójdę do was to ile płacicie na rękę?

Zostaw merytoryczną opinię o Top design - Sopot

Top design
2.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Leśna 1
    81-876 Sopot