Top design

Sopot

Opinie o Top design

pracuś 2009-08-13 20:52:43
Uwaga na tę firmę !!!. Zatrudniają tylko na czas określony lub na czarno za marne grosze. Póżniej po trzech miesiącach zwalniają ludzi tłumacząc się złą kondycją finansową lub też zwalniają kiedy mają mniej zleceń. Nie płacą za przepracowane nadgodziny. Obiecują po trzech miesiącach wysokie wynagrodzenie i nie dotrzymują słowa. Ogólnie patrzą jak wykożystać pracownika i nie zapłacić.
ppppp 2009-10-23 11:17:15
zgadzam sie wymieniaj pracowników jak rękawiczki co może świadczyć o takiej firmie nie dziwie sie że nie maja klientów
wwwww 2011-03-01 21:11:08
Zgadzam się. Niskie zarobki, traktują ludzi jak zera. W firmie jest nepotyzm, zwalniani są długoletni pracownicy na miejsca znajomych.
Antek 2011-03-02 21:06:35
Witam Niedawno bylem w tej firmie odebrac dla swojego szefa zamówione znaki gdy wszedłem do handlowego siedziała tam jakss gruba baba która strasznie smierdziala. Ludzie zróbcie coś z tym bo wam klienci do biura nie będą przyhcodzić otworzcie okna czy zainwestujcie w klimatyzację!
Helka 2011-03-03 18:26:50
Dokładnie zgadzam sie z przedmówcami powinien zajrzeć tam ktoś z PIP'u
Herman 2011-03-08 09:08:00
Chora firma chorzy lduzie z przerośnietym ego własnie przez takei firmy takich lduzi oraz takie traktowanie swoich pracowników mamy taki syf w polsce
dżejkob 2011-09-15 14:29:46
pracowałem tam aż mnie wywalili za dobrą prace i nie lizanie im d [usunięte przez administratora]:)
Gość 2013-05-19 08:27:16
Nie zgadzam się z przedmówcami. Firma przyjazna klientowi. Zawsze doradzą, pomogą znaleźć rozwiązanie. Cechują się dużą jakością zarówno w produktach, jak i obsłudze klienta. Może się zmieniają co chwilę pracownicy, ale wielokrotnie byłem obsłużony przez osoby, które absolutnie nie nadawały się na to stanowisko. Nie dziwię się, że zostały zwolnione. Te osoby psuły zdecydowanie wizerunek firmy. Obecnie nadal korzystam z ich usług i jestem zadowolony. Na zamówienie czekam 3 dni maksymalnie! W bardziej skomplikowanych zamówieniach do 7 dni. Dziewczyny z BOK zawsze pomogą, wysłuchają, doradzą. Polecam!
niki 2013-11-15 12:58:21
jaki piekny jest swiat bez top-design
nick 2013-11-15 13:05:18
antek jak cos smierdzi to trzeba utylizowac
kasia90 2015-02-25 22:41:28
ja również m,ówiąc szczerze mam problem ze znalezieniem w intertnecie informacji czy top design może potrzebuje jakichś nowych pracowników i ewentual;nie na jakie stanowiska prowadzi się u nich aktualnie rekrutacje - szkoda że firma nie pomyślała aby w sieci to zamieścić/ wielki minus. a jak pójdę do was to ile płacicie na rękę?
Manionan 2015-11-18 07:59:11
Jakie sa zarobki na godzine tam ?!
lulek 2016-06-17 10:43:30
wszyscy mówią bardzo seeeeeerio - a jak ja widzę gdzieś podstawę plus coś tam coś tam - od razu zamykam ogłoszenie.
Gość 2016-10-17 22:35:18
Firma Top Design w Sopocie to producent oznakowania ewakuacyjnego i ppoż. Nie zatrudniają ludzi na stanowisku stolarz. Firma mieści się w Sopocie Wyścigi i jest to jedyny oddział tej firmy. Ogłoszenia na stolarza napewno nie są z tej firmy. Jakaś pomyłka. Firma szuka pracowników na produkcję oznakowania lub do biura. Ogłoszenia można znaleźć na trójmiasto.pl. Firma często zmienia pracowników, więc bardzo często pojawiają się ogłoszenia. Jest to firma prywatna. Wysokie wynagrodzenie otrzymują tylko znajomi. Pracownicy "z rekrutacji" nie mają żadnych szans na godną pensję.
An 2016-10-17 22:37:11
W tym momencie jeśli chodzi o firmę to ta rozwija się coraz prężniej, coraz lepiej, to już nie jest mała firemka tylko duża i porządna rzecz, moim zdaniem Opa-Carbo rośnie nam na lidera w mieście, więc to fajnie, że wszystko jest tak dobrze poprowadzone
Git 2016-10-25 22:27:55
Serio? Chyba myślimy o innych firmach i cos ci sie pomyliło.
Firma zatrudnia na max 3mce zmieniając stałe pracowników, których nie szanuje i traktuje jak śmieci.
Działalność tej firmy można określić jako wegetację, a nie rozwój.
Żyją od zlecenia do zlecenia, nie maja pieniędzy na realizacje produkcji.
Rozwój chyba tylko na papierze lub na stronie www. Gdzie można napisać wszystko!
Git 2016-10-25 22:28:40
Serio? Chyba myślimy o innych firmach i cos ci sie pomyliło.
Działalność tej firmy można określić jako wegetację, a nie rozwój.
Żyją od zlecenia do zlecenia, nie maja pieniędzy na realizacje produkcji.
Zostaw swoją opinię o Top design - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top design