Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

ANIA

Witam czy kadry w piątek pracują? Potrzebuje donieść wniosek a dziś już nie zdążę. Chodzi mi o Zakład na Stolarskiej

Zfv

Witam czy na dzień dziecka zakład daje jakiś bonus dla dzieci

Xnx

Cześć po ilu latach przepracowanych dostaje sie dodatek wysługi lat ?

Power

Dlaczego firma zewnętrzna płaci na Z1 25 zł na godzinę ? To więcej niż ludzie co lata pracują .

Leszno

No zabłysnął bo jak widać ty nawet nie wiesz do kiedy pensje pracujesz i nie wiesz kołku to do umowy zajrzyj a jak ci nie starcza od pensji do pensji to widocznie zbyt rozrzutny jesteś.

@Paweł

Czy jedzie jakiś bus z hutchinson na ulicy stolarskiej do dworca w Żywcu? Jeżeli tak, to o której?

Cypis solo

Jak się robi w hutchinson ? A pracuje tam jeszcze ten co mu zwieracze puściły przy kierownikach na zebraniu ??

Ciekawa

Czy bony na z2 były razem z wypłata ?

anonimowy
@Ciekawa

będą przy wypłacie z tego co mi wiadomo bony swiateczne o wartosci 350

MaciejLiderZmiana2

Cześć, uprzejmie zapytam czy dziś otrzymaliście wynagrodzenie ( bony świąteczne związane z jajeczkiem ) na wysokość 350 zł. Nie dużo, ale zawsze coś, tyle udało mi się wytargować od zarządu. Pozdrawiam całą ekipe i życze zdrowych spokojnych świąt Maciej

Xxx

Do kiedy mają wypłacić bony?

@Xxx

Na Z 1 wypłacili tylko osoby z zajeciem komorniczym nie dostali podobno ,to dlaczego potracaja na fundusz socjalny - zeby wspomóc pracownika ,a sa kruczki prawne gdzie można obejsc i wspomóc tez tych innych ,bo przyslowiowo każdemu może się noga powinąc

Witeknapohybel

Witam Państwa interesuje się dużymi dobrze prosperującymi zakładami . Bardzo lubie patrzec na szyld jak codziennie rano jade do pracy i mijam wasz zakład . Przepiekny budynek i super firma pozdrawiam całą załoge . I całuje całą linie 2

Brimstone1970

Witajcie jestem nowym pracownikiem na dziale produkcji i chce zapytac ile musze pracowac zeby awansowac na stanowisko - lider zmiany. Pozdrawiam i zycze mokrego dyngusa

Blondynprodkcja

Jesli chodzi o bony to dzis rozmawialem z liderem za maszyna i obiecal mi ze dostaniemy 1,5 kafla na zajonca i oprucz tego sodekso na okraglego tysiaczka

Xe

Ile dają bonu na święta wielkanocne?

Xd
@Xe

300zl możesz szaleć

Mala22

Witam czy jest już jakas informacja odnośnie bonusu na święta wielkanocne? I kiedy będą wypłacać?

Xd
@Mala22

Wiadomo bony i wypłata 7 będą

Ciekawy

Czy ktos wie na jakiej zasadzie jest wybierany mini lider

Napoleon
@Ciekawy

Mówią, że kierownik bierze miotłę i ustawia na 1,5 m w drzwiach i woła wszystkich do biura. Konus, który przejdzie pod kijem bez pochylania przechodzi do kolejnego etapu. Jak wejdzie następnie pod biurko i nie zahaczy głową o blat mamy zwycięzcę! Mini lider wybrany.

Ciekawy
@Napoleon

Czemu moj wczorajszy wpis zniknal.nspisze jeszcze raz o zachowaniu doroty mini lidera z iveco jej kolezanki kaski i kolegi seby dokuczaja osoba na swojej zmianie na przerwach obdaduja i wysmiewaja i taka od osoba jest mini liderem juz nie raz byly skargi na nich i dalej robia to samo dlaczego pzelozeni pozwalaja na takie traktowanie i to tym bardziej pracownik gnebi pracownika

Oj tak
@Ciekawy

Oj tak te Panie sa znane ze swojego chamskiego zachowania i dokuczania innym na przerwach tylko obgaduja i wysmiewaja sie z kazdego ktos powinien z nimi wkoncu zrobic cos bo juz pare osob przez ich zachowanie sie zwolnilo a inni zmienili zmany niech kierownik.wkoncu zareaguje ja mam prxyjemnosc sluchac tych pan na przerwsch uszy wiedna

Monia
@Oj tak

Skoro Panie gnębią innych pracowników to idźcie do lidera jak lider nie zareaguje to do kierownika jak kierownik nie zareaguje to do kadr nie może tak być że Panie są bezkarne skoro nikt nie reaguje to Panie czują się pewne niech ktoś im pazurki przykróci nie bójcie się reagować to jest tylko produkcja widocznie Panie muszą być bardzo nie szczęśliwe skoro gnębią innych ludzi bo człowiek szczęśliwy jest poprostu szczęśliwy.

Ola
@Monia

Nie ma co się skarżyć wszyscy tacy sami a kierownicy najgorsi w tym zakładzie.Ajp6 to już dramat jeden za drugim odchodzi bo mają dość.

@Ola

Na Ajp6 to jest jakiś dramat... Ludzie odchodzą od pewnego czasu i to starzy pracownicy , czy tego nikt nie widzi czy nie chcę widzieć. Wszystko wina pewnej jednej pani... Która wprowadziła sobie mobbing na sekcji...

Monia
@Ola

A czemu nie ma co się skarżyć?może dla ciebie to normalne że ludzie są gnębienie w pracy ale dla innych nie nie można pozwać na takie coś skoro kierownik nie reaguje to iść do kadr jak kadry nie reagują to nawet do dyrektora jak pozwolicie na takie coś to nie długo ludzie będą bać się do pracy przychodzić,ale takie właśnie teraz czasy są że nikt nie reaguje znieczulica straszna

@Monia

Ale ludzie są gnębieni przez kierowników kadry i innych pracowników właśnie na polecenie dyrektora który powiedział po strajku że nas wszystkich wykończy za to że tak ładnie mu krzyczeli pod oknem. Wniosek....nie ma komu się poskarżyć.

Szczupak król
@Marcin

W czym problem ? Idziesz do kadr i kończysz pracę. Ktoś za rękę cię trzyma ?

Rybka

W hutchinsonie się ceni ludzi którzy gnębią innych .... Teraz macie przykład kierownika zmiany który za mobbing dostał karę awans do biura. Porażka Z1

@Rybka

Prawda i to jest polityka tego zakładu . Awans za mobing za braku szacunku do ludzi za traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) na co no na technika dramat , niemiała pojęcia jak zarządzać zmianą a projekty nowe będzie robić masakra , zamkniecie ten zakład zamkniecie ...

Koleś
@000

A co tu się dziwić.Skoro im wyższe stanowisko to tym większy debil.Norma w tym zakładzie.

Lider
@Ciekawy

Po wzroście. Kto najmniejszy ,zostaje mini liderem.

Masza
@Koleś

Masz rację, im wyższe stanowisko to nie dość że debil to wielki pan kierownik, który nie ma zębów, wstyd!!! jak kasy nie ma na protezę to zakład powinien mu zasponsorować, żeby nie musieli się za niego wstydzić ja goście na audyty przyjeżdżają.

Szczupak
@Masza

Gdzie to jest kierownik bez zębów ? Z1 czy Z2?

Masza
@Szczupak

Ajp6 kierownik produkcji

Mała
@Masza

Uważa się za wielkiego kierownika , a nawet podstawówki nie skończył .. błędy to on takie robi że szok , nie mówiąc już że nie ma w sobie za grosz kultury. I ktoś taki kieruje sekcją... WSTYD....

Nie tak szybko

Uwaga!!! Ktoś prowadzi hejt na biuro, chodzi o kierownictwo nie dajcie się pracownicy! Wszystko robimy dla waszego dobra.

?
@Nie tak szybko

Lecz się "wszystko robimy dla waszego dobra" to znaczy co? Zmuszacie do pracy nadliczbowej? Planujcie zemstę za strajki? nie rozśmieszaj mnie jak nie masz czegoś mądrego do napisania to nie pisz.

Mily
@?

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie przyjdzie pora i na nich może kierownictwo przypomni sobie jak robili w niedzielę tylko że teraz smaży jak w piekle więc zapraszamy na autoklawy

@Mily

To trzeba było robić a nie strajkować. Teraz narzekacie. Kasa się przyda... A sama forma strajku była nie przemyślana. Tylko ludzie na tym ucierpieli. Dyro się mści okrutnie. Jednych zwalnia innymi pomiata. Kierownicy mają g...do powiedzenia robią co im góra karze tak jak My teraz.

Kierownicy zesrani
@Haha

Przyjdzie taki czas i to już niedługo drodzy kierownicy że będziecie publicznie piętnowani i nauczycie się jak dostaniecie nie moralne polecania to odmawiać tak jak to ma być w normalnej rzeczywistości bo będziecie czuli oddech na karku.

Mily
@Haha

Tym co nie walczyli o podwyżki między innymi taki jak ty to aneks do umowy powinni w (usunięte przez administratora) wcisnąć (usunięte przez administratora) jedne

Edyta
@Ciekawy

A co, szukają na stanowisko teraz? Ooo powiedz coś więcej co wiesz

@Mily

Oj wypraszam sobie. Strajkowalem i to jak !!! Była frajda. Tylko coś poszło nie tak. Nie wiem może faktycznie gajowy to źle rozegrał. Może za szybko poszedł na ugodę. Znam fajnych ludzi i w tym kierowników i na produkcji Tylko dyro nam się nie udał. Szanujmy się nawzajem.

Były
@Marcin

A kto tam teraz tak rządzi. Pani S ?

Dziadek
@Szczupak król

Mam jakies tam oszczędności ( około pół bańki) więc jak którys tam raz słyszałem, że jak komuś tam nie pasuje to ma spadać, dałem wypowiedzenie i tyle w temacie ( choć dziewczyny z oddziału AJP2, pytały jak żes to zrobił i czy kierownik się zgodził). Są ludzie, którzy mają rodzinę na utrzymaniu , wiec nie kozacz

Mam pytanie.Obecnie jestem na macierzyńskim.Czy wypełnia się w marcu oświadczenia do celów socjalnych.Chodzi o zakład nr.2

@Anonim

Na dzień dzisiejszy nie dali nic do wypełnienia. Najlepiej dzwonic i pytać jak nie jesteś na miejscu.

@Anonim

Do 29 marca trzeba złożyć oświadczenie

Dżamdat Nasr

Ile można maksymalnie zarobić na magazynie w firmie hutchinson ? Netto

Aletta Ocean

Czy trudno dostać się na wózek widłowy ? Ile zmian praca ma ? UDT obowiązkowe ?

Brazzers
@Aletta Ocean

Zależy czego oczekujesz od firmy i ile potrafisz z siebie dać,czy ty liczysz na kokosy ? Jesteś z tych co potrafią tylko brać a nic nie dawać z siebie ?

Sese

Kiedy wyplata

Bobi

To jak odpisze mi ktoś od was czy wszystko bangla w hutchinsonie ? Bo szukam pracy i nie wiem jak tam u was jest

@Bobi

Ja tam pracuję już trochę na weekend nocki bo dla mnie tak wygodnie i mogę polecić tą pracę. W pracy jak to w pracy raz lepiej raz trudniej. Jeśli wykonujesz to co do ciebie należy to jest ok. Zależy od twojego nastawienia. Pozdrawiam

Bobi

No ok,tylko chciałbym dowiedzieć się cos więcej,jakieś szczegóły konkretne,jak atmosfera miedzy ludźmi,na kogo uważać a z kim trzymać,kto dostaje premie a kto nie,za co je można dostać itp prosiłbym o same konkrety

@Bobi

Noooooo. Trochę śmieszne a nawet żałosne . Nie wiem jak na innych wydziałach czy zmianach. U nas raczej wszyscy trzymają się razem. Jak zawalisz sam odpowiadasz za swoje błędy. A co do premii. To po prostu jej nie ma . Jest wliczona w stawkę godzinową i tyle. Ja idąc do pracy nie myślałam tymi kategoriami. Raczej martwiłam się tym czy poradzę sobie z pracą. Jeśli chcesz iść do pracy po to żeby z kimś "trzymać " to chyba szkoda twojego czasu. Szukaj gdzie indziej.

Żałosny jesteś to zakład pracy składający się z więcej niż 5 osób nie masz styczności z wszystkimi ludźmi więc twoje pytanie jest conajmniej dziwne.Chyba pracowałeś na budowie .

Haha

Przyjdź i zobacz czy masz twardą psychikę pamiętaj hutchinson weryfikuje.

Przeciez co za różnica robicie na dniówkach więc juz takich udogodnień nie ma jak na nockach ,a na dniówkach trzeba robic ,jest nadzór ,więc nie ma tak lajtowo ,Praca wymagająca ,normy gonią ,wcale nie ma łatwo .Tylko dla wytrwałych .

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.