Hps

Katowice

Opinie o Hps

anonim 2011-10-16 12:10:23
Odradzam wszystkim tą firmę!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracowałem tam prawie 2 lata i były to 2 ciężkie i trudne lata stresu, nieprzyjemności, zmartwień i zastanowień nad tym czy jutro będę mieć pracę i ile odsetek w tym miesiącu bank naliczy mi za niepłacenie rat w terminie. ( usunięte przez administratora ) Praca może i dobra dla kogoś po szkole kto chce odbyć staż, bo jako jedni z nielicznych aptek - stażystów przyjmują z otwartymi rękami. ( usunięte przez administratora )! NIE POLECAM, UCIEKAJ STAMTĄD KTO MOŻE !!!!!!
ABC 2011-11-02 11:24:01
Potwierdzam to co człowiek wyżej napisał , ja wytrzymałem tam 19 miesięcy jako magazynier ... ( usunięte przez administratora ) Cóż życzę powodzenia i stalowych nerwów
anonim 2012-12-29 18:21:04
Popieram przedmówców !!!(usunięte przez administratora)Chiny oferują lepsze warunki pracy niż ta firma
Rax 2016-04-20 20:43:59
Widzę tutaj fajne oferty jak pracownik obsługi wyciągu krzesełkowego czy chociażby kierownik ośrodka narciarskiego (Krynica) i powiem Ci, że sytuacja jest naprawdę fantastyczna pod tym względem, bo są to oferty dobrze płatne, na dorobienie sobie w wakacje
Zostaw swoją opinię o Hps - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hps