Prentex składanie długopisów

Katowice

Opinie o Prentex składanie długopisów

lindor

Hej Wam. Nie mogę ostatnio zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej, a to z mojej winy, a to z winy pracodawcy. Jak tutaj wygląda sytuacja stabilności zatrudnienia? wiem , że kasy przy składaniu dużo nie ma ale dajcie znać też ile można zarobić mniej więcej

seba

ta firma nawet nie posiada Nip-u, regonu i nie istnieje w systemie KRS. Jedna wielka lipa!

Naiwny

Wpłacasz im na identyfikator 8 zł potem przepraszają ale trzeba jeszcze 10 zł na ZUS wpłacić jak nie chciałem tego zrobić zero odzewu. Nie posiadają nawet własnej strony internetowej.Nie dajcie się zwieść

Zostaw opinię o Prentex składanie długopisów - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prentex składanie długopisów