Opinie o Prentex składanie długopisów w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Prentex składanie długopisów, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prentex składanie długopisów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prentex składanie długopisów w Katowice

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Prentex składanie długopisów?

Katowice Nowy wpis

Wchodzi nowa marka, to lepiej nie pokazywać , bo po co. Gorzej jak przejmie się taki długopis i później problemy. Coś o tym wiem

Administrator Nowy wpis

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Prentex składanie długopisów. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

lindor Nowy wpis

Hej Wam. Nie mogę ostatnio zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej, a to z mojej winy, a to z winy pracodawcy. Jak tutaj wygląda sytuacja stabilności zatrudnienia? wiem , że kasy przy składaniu dużo nie ma ale dajcie znać też ile można zarobić mniej więcej

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Prentex składanie długopisów? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

seba

ta firma nawet nie posiada Nip-u, regonu i nie istnieje w systemie KRS. Jedna wielka lipa!

Naiwny

Wpłacasz im na identyfikator 8 zł potem przepraszają ale trzeba jeszcze 10 zł na ZUS wpłacić jak nie chciałem tego zrobić zero odzewu. Nie posiadają nawet własnej strony internetowej.Nie dajcie się zwieść

Zostaw merytoryczną opinię o Prentex składanie długopisów - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Prentex składanie długopisów