Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

tommek50

Mam podobne odczucia jak poprzednik... Wydałem kilkaset złotych na reklamę w lokalnych mediach. Efektem kilkanaście wysłanych do Kredytum wniosków, z czego tylko jedna chwilówka doszła do realizacji. A może coś robimy nie tak.... sam nie wiem.

ciekawy

Jaką macie procentową skuteczność rozniesionych ulotek? Ilu klientów dzwoni do was po każdorazowym rozniesieniu każdego 1000 sztuk? Rozniosłem trochę tego po wieżowcach i odzew jest zerowy. Zerowy też jest odzew na ogłoszenia w internecie. Na poczytnych stronach jak tablica.pl ogłoszeń konkurencyjnych jest cała masa. W związku z tym moje momentalnie znikają pod zalewem nowych ogłoszeń konkurencji:) Wydaje mi się, że te metody przyciągnięcia klienta są nieskuteczne. Jedynie posiadanie dobrego punktu na mieście, gdzie jest duży przepływ ludzi może zapewnić jako taki zarobek na tych chwilówkach. Do takich wniosków doszedłem. Działając jako agent mobilny nie zarobi się na tym pieniędzy.

Ona

Czy ktoś mógłby konkretnie powiedzieć, ile czasu współpracuje z Kreditum, jak się to opłaca i czy ma biuro stacjonarne, czy prowadzi sprzedaż w inny, jaki sposób?? To wszystko jest owiane jakąś dziwną tajemnicą i żadnych konkretów. Niech ktoś się pochwali wreszcie ze swoich sukcesów :)

kato

bujaj las a nie nas - 2012-09-07 14:34:49 Negocjujesz stawki powiadasz? Na moje negocjacje w systemie nie ma odzewu od tygodnia :)a co negocjowałeś i za ile ? bo ja negocjowałem i mi podnieśli o tyle o ile chciałem. może za mało zalicytowałem:(

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
bujaj las a nie nas

kamerko

przecież w kredytum negocjujesz stawki, wiec co za różnica co podeślą na poczatku.

taki jeden

A nie przeszkadza wam fakt, że podpisując umowę współpracy/o dzieło z kredytum nie znacie wysokości prowizji wam należnej? To chyba kupowanie kota w worku...

Nie wyobrażam sobie jak masz to robić mobilnie? W biurze musisz tak czy tak wydrukować umowę dla klienta (no chyba że w domu wydrukujesz) do tego co z umową będziesz jechał do klienta albo zapraszał go do kawiarni?

lichwiarska szuja

W jaki sposób sprzedawać mobilnie te chwilówki? Skąd brać klienta? Na ile dziennie można liczyć?

\"Zdziwiony\", jak widać nie masz nis wspólnego z pośrednictwem finansowym więc po co tu się udzielasz? Chodzi o to, że przy kredycie bankowym (w systemie informatycznym banku) sam wybierasz jaką prowizję chcesz otrzymać. Tzn. wybierasz kwotę opłaty przygotowawczej, ubezpieczenie i ew. jego rodzaj itd. To się dzieje w systemie informatycznym bezpośrednio w banku, do którego masz dostęp więc najpierw zapoznaj się z podstawami i zasadami działalności pośrednika finansowego. Jeśli jesteś z pomorza lub z Warmii to zapraszam do moich struktur otrzymasz niezbędną pomoc i szkolenia, wszystko postaram Ci się przekazać w zrozumiały sposób. Przy pożyczkach pozabankowych nie ma niestety tak wysokich prowizji. Banki dają dużo więcej niż firmy pożyczkowe. Tak samo wygląda to np. przy Meritum Banku czy Aliora u każdego innego brokera czy przy umowie agencyjnej bezpośrednio z bankiem, sam wybierasz ile chcesz otrzymać prowizji przy konkretnej pożyczce i jeśli klient godzi się na takie warunki to masz taką możliwość. Oczywiście jest to bardziej chwyt marketingowy bo nikt przy zdrowych zmysłach nie zaproponuje klientowi takiego kredytu przy tak dużych kosztach, u mnie standardowo poruszam się w okolicach 2,5-5%.

zdziwiony

czytam o \"kredytum.pl.SA\" i nie mogę uwierzyć , taka ilość pozytywnych opinii i to jak entuzjastycznych a z drugiej strony firma chwali się że od kredytu 100.000 zł można uzyskać nawet 23% prowizji gdyby to było prawda to musiałoby oznaczać iż koszt takiego kredytu dla klienta może przekracza 100% czyli to znacznie więcej niż lichwa - i to tez nie budzi wątpliwości??? pytanie było niby proste - jakiej prowizji można się spodziewać? - i cóż brak odpowiedzi to kolejny sygnał ostrzegawczy ale każdy sam jest przysłowiowym kowalem swojego losu

Kamila

Jak zaczynałam, to przerażało mnie trochę że te pożyczki takie drogie, ale okazuje się że tymi pożyczkami jest największe zainteresowanie i ludzie potrzebują takich drogich ofert bo nikt inny nie chce im pożyczyć. Teraz oferuję też kredyty bankowe i ubezpieczenia, które zajmują więcej czasu i wymagają większej wiedzy i doświadczenia ale dają przez to znacznie większy zysk. Z kredytum współpracuje się bardzo dobrze bo produkty są proste, nie wymagające wielkiej wiedzy ale spróbujcie jak się współpracuje z konkurencyjnymi firmami, tam dowiedzieć się czegoś albo załatwić to droga przez mękę i człowiek się czuje jak w tunelu bez światła. Dlatego spośród podobnych firm mogę z czystym sumieniem polecić kredytum. Konkurencja kopiuje ich pomysły (np. ostatnio bardzo tanie materiały reklamowe, które w kredytum i tak są darmowe) ale robią to bez przekonania i o klasę gorzej.

michał - 2012-05-18 16:43:06 Dziekuję ADA a jak sprawa z fakturami Vat z prowizji ponieważ oni w umowie takich wymagają skoro usługi pośrednictwa można podciągnąć jako zwolnione w VAT?? Dziekuje z góry za odpowiedźw panelu jak sobie zatwierdzasz prowizję do wypłaty (jak masz 50 złotych to możesz sobie zatwierdzić, nawet kilka razy dziennie jak masz kilka kredytów sprzedanych) to wybierasz czy ma się wygenerować (usunięte przez administratora) czy faktura vat. Na fakturze mam napisane oczywiście VAT zwolniony, bo na pośrednictwo jest zwolniony. Na (usunięte przez administratora) pewnie coś podobnego ale nie wiem bo nie widziałem.

sandra

jak najberdziej ok polecam

olo

firma ok, miła obsługa w centrali i dobre wsparcie. polcem

szabla

pośrednictwo finansowe jest zwolnione z vatu

michał

ada

Ewelina, jak byś miała ścigać klienta o raty? Skąd taki pomysł? Masz sprzedawać kredyty a nie windykować!!!

ada

tak michał, wprowadzam klienta do systemu i jak jest decyzja pozytywna, to drukuję umowę i klient ją podpisuje. Później wysyłasz podpisane umowy do kredytum, rozliczasz prowizję. Normalnie nie wiem co jeszcze, bo każda firma robi to chyba tak samo.

michal

Mam pytanko czy jeśli klient zostanie już zweryfikowany to czy dostaję gotową umowę do wypełnienia czy spoczywa ten obowiązek na mnie ponieważ czytając umowę tak wywnioskowałem?

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA