Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

ewelina

a z tymi prowizjami jak jeest?wypłacaja terminowo i czy wogole wypłacaja?

kapara

ewelina - 2012-04-24 20:52:28 I CZY FAKTYCZNIE JEST TAKI PROBLEM Z TYMI PROWIZJAMI I JA JAKO POSREDNIK NIE MUSZE POTEM SCIGAC KLIENTA O NIEZAPŁACONE RATY?widykacja się tym zajmuje ultimo czy kruki

kamyk

jest ok. rejestrujesz się i sprzedajesz. nikt nikogo nie ciśnie

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kapusta i kwas

nrmaslka, szczególnie na kredytach bankowych można tyle zarobić. np meritum bank, tam możesz otrzymać 8% za sprzedaż kredytu z ubezpieczeniem plus 20 % możesz doliczyć opłaty. w fmbanku jest to samo i w aliorze

kazaka

nowy - 2012-04-20 15:14:19 jak można proponować 23 % prowizji przecież ten klient otrzymał by kredyt niczym w Prowidencieno można, jak chcesz zarobić to musisz niestety skroić klienta, ktoś musi zapąłcić przecież za twoją prowizję. jak nie chcesz zarobić 25 % to sprzedasz tańszą pożyczkę bez ubezpieczenia i tak dalej, zależy od ciebie. w banku tak samo wciskają kredyty z ubepieczeniami i innymi cudami

NO WŁASNIE A JAKIE SA WARUNKI DLA KLIENTÓW

nowy

Mateusz Giżycko

Firma Ok. Wypłaty na czas. Kontakty z pracownikami Kredytum dobre. Co do prowizji mogłaby byc większa no ale to ja jestem odpowiedzialny za to ile zarobię. Ja staram się przynajmniej 3 rzy w tygodniu plakatować miasto i gitara zawsze dodatkowy grosz wpadnie :D Polecam tą firmę, tylko w kredytum możesz licytować swoją prowizję. Serdecznie zapraszam do współpracy :)

szew

zainteresowana - 2012-03-22 19:38:28 czy firma zapewnia jakieś szkolenia?nie potrzebujesz szkoleń, system sam ci podpowie co i jak masz zrobić, po za tym w systemie masz gadającego szkoleniowca i on ci wszystko pokaże, a wrazie czego to zawsze telefonicznie ci wszystko powiedzą

zainteresowana

czy firma zapewnia jakieś szkolenia?

krawacik

m@tm@t - 2012-02-14 17:00:02 sŁUCHAJCIE KIEDY ZACZNIECIE PISAĆ O KONKRETEACH POŚREDNIEK ZAWSZE MA ODPOWIEDZIEALNOSC NO PRZERASZAM TO NAZYWA SIĘ AGENT A KTOŚ ORIENTOWAŁ SIĘ O TEMACIE UMOY TZW AGENCYJNEJ KREDYTUM JAK NAJBARDZIEAJ "" ALE TO NIE KREDYTUM PODPISUJE Z WAMI UMWĘ PRAWDA??? POZOSTAWIAM DO ROWZWAŻWNIA CZEKAM NA INFO CO DO WYNIKU (usunięte przez administratora) Z GÓRY DZIEKUJE ACZKOLWIEK NADMIENIAM W ŻADNYM WYPADKU NIE NEGUJE JESZCZE TEJ FIRMY TYLKO TRZEBA SOBIE USWIADOMIC NA CZY TA PRACA POLEGA POZDRAWIAM JESZCZE RAZ I CZEKAM NA INFOwidocznie nie ma jak niik się nie skarży i nie nażeka. poczytaj u nich na stronie to zobaczysz kto i dlaczego tak może być.

m@tm@t

peny

co racja to racja..... przy tych obwarowaniach w bankach ludzie będą szukali alternatywy....

kapryś

peny - 2012-02-06 19:54:04 Witam, widze ciekawą dyskusję, ale ja mam troszkę inne pytanko... czy ktoś z zainetresowamych otwarciem tego typu biznesu porównywał oferte Kredytum i Multiki??kredytum ma więcej produktów pozabankowych co na dzień dzisiejszy przy zaostrzeniu w bankach daje im przewagę nad multikom. Pozatym kredytum wprowadza również banki na obecną chwilę ma meritum getin fmbank idea bank więc stawiam na kredytum.

peny

Kriss

Co do prowizji to jaki jest chociaż przedział tych prowizji ?? Teoretycznie ile można zarobić na umowie za chwilówkę czy np za kredyt 15 000 zł ??

madison

Dzięki za rady Paulina, ja musze otworzyć biuro bo traktował to będe jako jedno z głównych źródeł dochodu i muszę ostro wziąć się z tym do roboty, na pożyczki dla znajomych nie mam co liczyć bo póki co to ja u nich pożyczam... z drugiej strony wiem że na początku będzie ciężko ale "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana" hehe

Paulina

Madison lepiej chyba spróbować podpisać umowę i bez otwierania biura na początek zrobić kilka pożyczek znajomym, w sąsiedztwie czy przykładowo tak jak moja siostra, która mnie kiedyś namówiła do kredytum. Siostra pracuje w biurze podróży i wymyśliła sobie żeby poszukać jakiegoś szybkiego kredytu bez formalności dla klienta któremu brakuje na wyjazd, żeby mógł wziąć lepszą ofertę i znalazła wtedy kredytum. To nie okazał się interesujący pomysł dla jadących na wczasy ale mimo to ludzie są czasami zainteresowani i jako dodatkowa praca daje jej to 100 czy 200 zł na tydzień. A Szefowa zgodziła się, żeby sobie czasem umowę zrobiła nawet w czasie pracy bo przez to ktoś weźmie pożyczkę i kupi droższe wczasy, zresztą umowa to jak ktoś widział 2 minuty.

Paulina

Wszystko przebiega pomyślnie a pracuję już rok. Można liczyć na wsparcie, dobre rady i pomoc. Zarobki też idą systematycznie w górę a od momentu kilka miesięcy temu, kiedy wypłaty samemu się zatwierdza w systemie dodatkowym plusem jest że możemy zatwierdzać wypłatę w dowolnym momencie bez czekania na jakieś rozliczenie. Z perspektywy oceniam, że najtrudniej jednak jest zacząć i poukładać sobie wszystko w życiu pod własną działalność, ale zarobek stale rosnący z miesiąca na miesiąc robi wrażenie. Gdybym miała jeszcze raz zacząć współpracę z kredytum, to wiele rzeczy bym zrobiła lepiej, z wielu ofert i możliwości bym skorzystała zamiast się zastanawiać zbyt długo i dzisiaj z tym doświadczeniem bym była dużo dalej. Możliwości dają wiele ale osoba nieobyta nie jest w stanie z wszystkiego skorzystać.

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA