Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Igor

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić! Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się trudne momenty.

@Igor

piszesz ,ze opinie są skrajne ? One są pełne żalu ,ze znalazła się banda oszustów , która zerowała na naszych prowizjach ! Do dnia dzisiejszego nie zapłacono mi za dwie faktury !

Sebek
@Jordan

Ja rozumiem że was (usunięte przez administratora)ale kto bierze pożyczkę w takiej formie zawsze się bierze godnej zaufania placówce. Pozdrawiam.

@Igor

Nie w tym przypadku (usunięte przez administratora) wiszą mi prawie 12 tys i niestety na pewno tej kasy nie odzyskam a podatek zapłaciłam za dochód, którego nie zobaczyłam. (usunięte przez administratora) i tyle

@Igor

czego ty gościu nie rozumiesz? (usunięte przez administratora) należy piętnować pozytywne komentarze na temat tej firmy udzielają tylko pracownicy albo zatrudnieni trole za pieniądze niewypłacane agentom

@agra

czego Ty akurat nie rozumiesz ? Tego ,ze Kredytum nie wypłaciło mi za dwie faktury , za które zapłaciłem do US podatek , pomimo ,ze nie otrzymałem prowizji za ich klientów ? Według mnie jest to szajka (usunięte przez administratora) , którzy nie płacili ( nie wiem jak teraz ) za pracę na ich rzecz . Miałem z nimi podpisaną umowę , dzięki mnie zarobili sporo kasy i co ? Po licznych monitach o wypłatę prowizji , zablokowani mnie i to jest to całe Kredytum ? Nie to jest banda naciągaczy !!!

Jordan Nowy wpis
@Igor

piszesz o różnych skrajnościach ? Te pozytywne opinie ,są pisane wyłacznie przez nich samych . Nadal uwazam , że są naciagaczami ( moje dwie faktury , do dnia dzisiejszego nie zostały przez nich zapłacone , a ja musiałem od nich zapłacić PODATEK !!! )

agra Nowy wpis
@Igor

trudne momenty owszem a nie oszukiwanie i bazowanie na pracy innych i spijanie smietanki. Trzeba mieć tupet aby nie zapłacić prawie 11tys za odwaloną za nich robotę chamstwo i tyle

Agnieszka

Damian Królikowski posługuje się nielegalną bazą danych osobowych i rozsyła spam. Razem ze swoją żoną mają swoje firmy-słupy w Kołobrzegu, Berlinie i przez pewien czas w Londynie. Nigdy nie miałam niczego wspólnego z ich firmą, a dostaję spam smsowy.

INTERWECJA.Pl
@Agnieszka

A skąd te założenie ? I od razu taka krytyka ? są na to dowody ?

@INTERWECJA.Pl

Ja też zostałem oszukany! I na dodatek odniosłem straty moralne.

Poszkodowany.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany informacjami na temat tej firmy i jej strukturze działania, kto jest kim i jaka role pelni to chętnie udzielę takich informacji.

potrzebujący
@Poszkodowany.

Prosze o informacje na temat firmy otzrzymalem dokumenty do podpisania i niepokoi mnie wplata przed wyplatą pożyczki

Gabi
@Agnieszka

Witam serdecznie została poszkodowana Oszukana przez firmę szukam kontaktu Szczecin

Maciej Nowy wpis
@Poszkodowany.

Pamiętam taką sympatyczną Pania Malwinę pracuje tam jeszcze?

Sandra

Ale to jest forum dla pracowników żeby mogli zostawić opinię o pracy w firmie a nie po to żeby ktoś mógł reklamować jakieś usługi.

Jordan Nowy wpis
@Sandra

tak

Ryszard

Nadal są problemy z wypłatą, bo całkiem niedawno ktoś pisał że sprawę będzie załatwiał przez komornika. To nie można było się dogadać polubownie?

@Ryszard

Przecież to są (usunięte przez administratora) inaczej nie można ich nazwać żeruja na tym że niby osoby zaciągające kredyty nie spłacają ich a to nic innego jak (usunięte przez administratora) PRAWDA. Powinni zamknąc właściciela i tych którzy przejęli albo przejmują po nim firme a majątek oddać osobom, które ciężko pracowały na swoje prowizje io zostały perfidnie oszukane

@Ryszard

jak polubownie ? Nie płacą i tyle , nie wiem czemu jeszcze istnieją ?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
karola

też zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez tpw mamy nakaz zapłaty wydany przez sąd, komornik nie może doszukać się majątku firmy udało mi się skontaktować z osobami, którymi "udzieliłam" pożyczki. TPW utrzymywało, że to dłużnicy nie spłacali rat - jednak kobieta-pożyczkobiorca powiedziała, że ma wszystko spłacone i ma na to potwierdzenia wpłat. To się nadaje do prokuratury. beamazurjolo@gmail.com

@karola

u mnie było podobnie zasłaniali się tym, że klienci nie spłacają rat albo nie doszło do udzielenia kredytu

Lessey Russ

Cześć, Oferuję to każdemu, kto tego potrzebuje. włożyłem do Twojej dyspozycji jest pożyczka w wysokości od 2000 do 700 000 EUR bardzo proste warunki dla każdego, kto może spłacić. Z stawka 3% rocznie. Robię także inwestycje i pożyczki wśród szczegółów wszelkiego rodzaju. Oferuję krótkie pożyczki, średnio- i długoterminowe we współpracy z moim prawnikiem i mandatem praktyczny zwrot kosztów. Nie znamy Twoich i naszych aplikacji transfery są ubezpieczeni przez bank dla bezpieczeństwa transakcji. Dla wszystkie twoje zapytania formułują twoje oferty cenowe i płatności i będę tam dla Ciebie. Wreszcie dla Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną przez e-mail: sampetersoninvestment@gmail.com WhatsApp im +1 (470) 485-4938

@Lessey Russ

a ile trzeba zainwestować aby dostać tę cudowną pozyczkę ???

Lessey Russ

Cześć, Oferuję to wszystkim, którzy tego potrzebują. włożyłem do Państwa dyspozycji jest pożyczka w wysokości od 2 000 do 700 000 EUR bardzo proste warunki dla każdego, kto może spłacić. Z stawka 3% rocznie. Robię także inwestycje i pożyczki wśród szczegółów wszelkiego rodzaju. Oferuję krótkie pożyczki, średnio i długoterminowe we współpracy z moim prawnikiem i mandatem praktyczny zwrot kosztów. Nie znamy waszych aplikacji ani naszych transfery są ubezpieczeni przez bank dla bezpieczeństwa transakcji. Dla wszystkie twoje zapytania formułują twoje oferty cenowe i płatności i będę tam dla ciebie. Wreszcie dla Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną przez e-mail: sampetersoninvestment@gmail.com WhatsApp im +1 (470) 485-4938

Zuza

Szkoda, że nikt nie zauważył iż to forum jest przeznaczone dla pracowników firmy a niekoniecznie dla klientów.

Paweł 12

Prawdziwi profesjonaliści szybka pożyczka dostosowana do potrzeb klienta

@Paweł 12

Kupisz czy o drogę pytasz?

Sla34
@Paweł 12

Ja wpłaciłem ratę przed przelaniem przyznanej mi pożyczki a pożyczki nie ma na karcie i czemu tak

Frank
@Sla34

ha,ha,ha,dałeś się nabrać,jak nie wpłacisz sobie na kartę ,to nie będziesz miał,nie ma nic za darmo!,

Gosia 1234
@Sla34

Dostales Pozyczki od kredytum

powód

czy ktoś w szanownych forumowiczów odzyskał pieniądze mając prawomocny wyrok Sądu? podobno nawet komornicy nie są w stanie ściągnąć należności. ktoś coś w tym temacie? ja dziś wygrałem sprawę i czekam na uprawomocnienie się wyroku, pytanie tylko co dalej..

gonia
@powód

też otrzymałam taki wyrok i czekałam na uprawomocnienie się wyroku i dziś akurat dostałam pismo z sadu z informacją o zgłoszeniu się na sprawe bo wypisali że moje dokumenty nigdy nie przychodziły na czas do nich co jest niezgodne z regulaminem ,ale to że wciąż fv nie zostawały przelewane na czas że brak kontaktu z firmą z księgowością to jest zgodne z ich regulaminem tak?

Klara
@powód

Tez mam prawomocny wyrok i złożone dokumenty do Komornika w Kołobrzegu -Komornik Sądowy Przybyłowicz Krzysztof i jest problem ze ściągnięciem długu, szukają majątku- Kredytum.pl już nie jest na ul.Koszalińskiej 31/4...i okazuje się ,że Komornik szuka majątku ale czy skutecznie to się okaże.Czy ktoś zna aktualny adres ? w net jest - Kredytum.pl ul.Koszalińska 1/1 , 78-100 Kołobrzeg..Prawdopodobnie Kredytum.pl chce powrócic na rynek i zaczyna płacic agentom, chce ich przyciągnąć .Czy możecie mi pomóc?

Prawda
@Klara

Portowa 1

Prawda
@Klara

Portowa koło Etny....

Sapere

Firma Kredytum nie wypłaciła mi zaległych 3 FV mineły już 2 lata. To są istne kpiny. Unikają kontaktu numery nie odpowiadają. Serwis dla agenta zablokowany. Niedowiary.

@Sapere

mnie są winni za dwie faktury , oczywiscie zero odzewu , a zostałem zablokowany , walić oszustów !!!

Prawnik Kredytum.pl S.A

Pozdrawiamy konkurencje ;) Sprawa o zniesławienie została zgłoszona na policję - całość komentarzy potwierdzona notarialnie i zarchiwizowana przez serwis GoWork.pl. Życzymy przyjemnych przesłuchań.

@Prawnik Kredytum.pl S.A

zniesławienie ??? Niby w czym tu Kredytum zostało zniesławione , moze tym ,ze akurat mnie nie zapłaciła za dwie faktury ? I to ma byc niby to zniesławienie ? Banda złodzieji !!!

@Prawnik Kredytum.pl S.A

podszywasz się pod prawnika !!! Jesteś albo jednym z nich , albo masz coś z głową nie tak !!!

Weronika

@Agnieszka Rozumiem, jednakże, pamiętaj, że na forum publicznym nie wolno posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób. Większość Waszych opinii skupia się wokół ukazania firmy Kredytum.pl poprzez pryzmat świadczonych przez nią usług. A może jest na forum ktoś, kto tam pracował albo nadal pracuje? Jeśli tak, to zachęcam Was do wyrażania swoich opinii o tym pracodawcy.

Marsianin

Polecam pożyczki w Kołobrzegu , są bardzo dokładni i naprawdę potrafią sprawić, że człowiek jest zadowolony z ich usług

Weronika

@Jordan, wydaje mi się, że możesz mnie z kimś mylić, nie mam szczegółowej wiedzy na temat tej firmy, dlatego zależy mi, by poznać opinie osób w niej pracujących. Jeśli możesz w rzetelny sposób opisać obecną sytuację, będę wdzięczna. Takie informacje przydadzą się także innym osobom.

@Weronika

Proszę poczytać sobie wsteczne opinie o tej """SUPER UCZCIWEJ """ firmie , a nie ośmieszać się tego rodzaju pytaniami ! Piszę jeszcze raz - nie zapłacono mi za dwie faktury i to ma być ta ich niby uczciwość ? Uwazam temat z mojej strony za zamkniety , nadal uważam ,ze coś jest z Tobą nie tak , jak nie potrafisz czytać poprzednich wpisów o Kredytum . I jeszcze jedno ich telefon , 703..... jest specjalnie płatny , która firma zarabia na kontaktach ze swoimi agentami ??? To jest również jawny przekręt !

Weronika

@Jordan, Twój komentarz nie jest dla mnie jasny, możesz powiedzieć, co przez niego chcesz przekazać? @POKRZYWDZONA , OSZUKANA !, czy możesz napisać nieco więcej o sytuacji, która Cię spotkała? Czy ostatecznie udało Ci się rozwiązać problematyczne kwestie? Co możesz doradzić potencjalnym kandydatom?

@Weronika

nie zgrywaj się ! Doskonale wiesz co to za firma kredytum , jesteś zwykłą prowokatorką ! Poczytaj sobie opinie o nich, to zobaczysz co to za (usunięte przez administratora) ! Tak , nie zapłacili mi za dwie faktury , pomimo,ze spełniłem warunki , na czas odesłałem dokumenty , jak dotychczas nie zobaczyłem złotówki , ale za te faktury niestety musiałem jeszcze zapłacić VAT ! I ty smiesz zgrywać głupka co do kredytum ???

Weronika

Na forum jest bardzo wiele waszych negatywnych opinii o tym pracodawcy. Czy w ostatnim czasie coś się zmieniło? Nadal źle postrzegacie firmę Kredytum? A może są osoby, którym podoba się zatrudnienie w tym miejscu? Wszelkie wasze komentarze pomogą osobom poszukującym pracy, pamiętajcie jednak o przestrzeganiu regulaminu.

Weronika

@oszustowo, a jak to możliwe? Czy nie ma szans dochodzenia swoich praw na podstawie umowy? Czy takie sytuacje, o których piszesz, często mają miejsce w Kredytum.pl? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Kredytum.pl? Jak oceniacie tego pracodawcę? Jakie warunki oferuje?

kredytum do więźnia!
@Weronika

Oszustwo, bo jak inaczej nazwać, że są winni kasę kilkuset osobom w całej Polsce, nie zapłacili za uczciwą pracę, a nadal zatrudniaja nowe osoby, które nie widzą, co z nich są za oszusty. Poza tym zastraszają, jak ktoś się upomni o swoje, a mobilnym agentom wkręcają, że muszą kary strasznie duże płacić. To też ściema. Ludzie uczciwie pozyskali kredytobiorcow, a ci im wkrecaja, że zabraklo jednego pospisu, dokumentu i nie wyplacają naleznej prowizji. Sa podwykonawcami Vivusa, a ta firma twierdzi, że za złapanych klientow kredytowych zaplacila oszusto z Kredytum.pl. Gdzie jest więc kasa agentów mobilnych? Jest mobbing, zastraszanie, klamliwe obietnice. Kasa najniższa czesto umowa zlecenie, dzielo. Jakieś oszukane kilometrowki, nawet jak ktos nie dojezdza. Nie płacą składek w ZUS nawet za pracowników z umowami o pracę. Nie płacą podatków. Oszukuja Skarb Panstwa.Mało?

tojaa
@kredytum do więźnia!

Głupoty wypisujecie, ze aż wstyd. Też pracę wspominam źle i część rzeczy jak mobbing i m.in. inne zarzuty związane z Panem P. potwierdzam ale większość rzeczy to jednak robienie z igły widły albo złośliwa manipulacja. W sumie to zasłużyli na mocną odpowiedź swoim zachowaniem i traktowaniem większości pracowników ale mimo to ciężko przejść do porządku dziennego jak czytam głupoty. Piszesz o obciążaniu za błędy w umowach a widać, że pomimo iż coś tam wiesz to pojęcia nie masz o czym piszesz a np. ciekawostka jest taka, że m.in. taki sms kredyt obciążył ich za błędy agentów kredytum na znacznie większą kwotą niż wypłacił prowizji za sprzedaż w ciągu całej współpracy - dlatego zerwali współpracę bo agenci mieli takie problemy z dokumentacją, ze dopłacali do tej współpracy. Bo takie są też efekty jednak nierzetelności agentów. Także ten vivus obciążał na z mojego punktu widzenia ogromne kwoty za błędy a przez większość czasu w trakcie mojej kadencji to agenci za to nie byli obciążani i kredytum brało to na siebie. A wiesz o tym, że optima z trójmiasta próbowała ich obciążyć na 800 tysięcy złotych? Też zerwali współpracę a ktoś pisze o setkach oszukanych a w rzeczywistości to są pojedyncze osoby na setki wszystkich agentów, które mają w większości spory właśnie o nierzetelność a za moich czasów było nawet trochę agentów, którzy NIGDY nie przysłali dokumentacji (podpisanych przez klientów umów) a żądali wynagrodzenia... Źle zarządzali właśnie tym ryzykiem i współpracą z agentami, którzy robili ich w wała jak chcieli i nie poradzili sobie z tym narastającym problemem m.in. rosnących obciążeń za błędy agentów w połączeniu ze spadającą sprzedażą. Te kombinacje z rozliczaniem pracowników to efekt tych różnych problemów i nie chcę tego tłumaczyć ale mimo wszystko są jakieś fakty a nie wymyślanie głupot z nienawiści...

ehhe
@tojaa

Widać ,że na jakimś mało ambitnym stanowisku pełniłaś jak to nazwałaś kadencje u nich, skoro takie glupstwa piszesz i ich usprawiedliwiasz- popukaj sie sama gdzieś tam..

toja
@ehhe

Nie bronię ich ani trochę ale też znam sytuację dobrze i zwracam uwagę na głupoty pisane zupełnie zmyślone albo wyolbrzymione 100x...

@toja

Co Ty bredzisz ! Ta banda oszustów jest mi winna pieniądze !!!

kredytum bójcie sie

Uwaga, kredytum pl to (usunięte przez administratora) Są winni kasę ludziom z całej Polski...Nie płacą, zastraszaja, oszukują Skarb Panstwa, mają układy, ale ich jest kilkoro, a poszkodowanych jest kilkaset osób....nie dajcie się i walczcie o swoje. NIE SPOSNORUJCIE ZORGANIZOWANEJ GRUPY PRZESTĘPCZEJ. JEŻDŻĄ FURAMI DROGIMI, WIECIE GDZIE MIESZKAJĄ. ZORGANIZUJCIE PROTEST, WEZWIJCIE WSZYSTKIE MEDIA.....POMOGĄ

tojaa ehhhh
@kredytum bójcie sie

Może jeszcze jest poszkodowanych miliard Chinczyków? Puknij się lepiej gdzieś tam..

ehhh
@tojaa ehhhh

ha

W Sieci można wyśledzić internautę mając do dyspozycji jego numer IP i pseudonim, pod jakim podpisuje się np. na forum internetowym. W większości wypadków numer IP - numer przydzielany komputerowi za pośrednictwem którego łączymy się z Siecią - wystarcza do zlokalizowania fizycznego adresu, skąd nawiązano połączenie. Paweł Odor z firmy Kroll Ontrack, zajmującej się odzyskiwaniem danych, przypomina jednak, że wiele zależy od sposobu połączenia z siecią śledzonego komputera oraz operatora, który dostarcza usługę dostępu do Internetu szukanej osobie - adres IP nie identyfikuje ponad wszelką wątpliwość danego urządzenia; może równie dobrze wskazywać operatora. Przeciętny użytkownik nie ma jednak uprawnień do śledzenia innych użytkowników Sieci - ustalaniem personaliów internautów mogą zajmować się upoważnione do tego podmioty, np. policja. Gdzie zostawiamy dane Jak wobec tego zwykły użytkownik, nie mający uprawnień śledczych, może zidentyfikować internautę, po drugiej stronie "kabla"? Czy istnieją powszechnie dostępne narzędzia i usługi do tego służące? Okazuje się, że tak - wystarczy sprawdzić dokumentację dotyczącą używanego systemu operacyjnego, aby znaleźć kilka z nich. W zasadzie w każdym systemie można znaleźć zestaw aplikacji służących do analizy sieci komputerowych. Informacji na temat innego komputera dostarczą takie narzędzia jak netstat, traceroute, ping, whois czy host. Ponadto, jeśli znamy już numer IP poszukiwanej osoby, możemy skorzystać ze stron geolokalizacyjnych (np. Mapy Google) i dokładnie sprawdzić gdzie się ona znajduje. Wystarczy też poświęcić nieco czasu na przeszukanie coraz popularniejszych dziś portali społecznościowych i analizę zakładanych tam profili, a szansa na odnalezienie adresu konkretnej osoby i jej danych osobistych znacząco wzrośnie. A to nie wymaga przecież specjalistycznej wiedzy. Znając czyjś nick można sprawdzić czy był on używany częściej, chociażby na innych forach i stronach, gdzie wyświetla się np. adres e-mail. Trzeba przyznać, że internauci sami ułatwiają sprawę szpiegom, umieszczając w Internecie niemal wszystkie możliwe informacje, które mogą być interesujące dla pozostałych użytkowników, również - a raczej przede wszystkim - tych nieuczciwych. Praktyczny przykład takiego zachowania przedstawia Zbigniew Engiel z MediaRecovery, spółki działającej w branży tzw. informatyki śledczej: "Na forum internetowym piszemy jak bardzo kochamy swojego psa Fafika. Jest duże prawdopodobieństwo, że imię Fafik to nasze hasło do poczty elektronicznej, profilu na forum itp. Uzyskując dostęp do naszej skrzynki pocztowej osoba trzecia może zdobyć kolejne informacje, które pomogą jej np. na nasze konto zrobić zakupy w sklepie internetowym, wysłać obraźliwego e-maila do znajomych czy poznać stan naszego konta bankowego przeglądając elektroniczne wyciągi." Sposoby ochrony Eksperci są zgodni: na pełną anonimowość w Internecie nie mamy co liczyć i nigdy nie uzyskamy stuprocentowej gwarancji tajności naszych danych. No chyba, że nie będziemy korzystać z Sieci - żartuje Zbigniew Engiel. Na szczęście istnieją bardziej realistyczne sposoby zwiększenia naszego bezpieczeństwa, np. serwery proxy czy specjalne aplikacje - tzw. anonimizery lub programy służące do przerzucania ruchu między kilkoma serwerami. Kolejnym rozwiązaniem jest korzystanie z sieci TOR, będącej rozwinięciem idei proxy, w której połączenia pomiędzy poszczególnymi węzłami są dodatkowo szyfrowane. Warto pamiętać także o prostszych metodach. Korzystaj z funkcji włączającej tryb prywatności w przeglądarce internetowej (zwany często żartobliwie "trybem porno"), wyłącz obsługę "ciasteczek" (pliki cookies) i obsługę ActiveX. A skoro już o przeglądarkach mowa - warto zwrócić uwagę na aplikację o nazwie xB Browser, wykorzystującą wspomnianą technologię Tor. Tyle tylko, że nawet taki arsenał nie zapewni internaucie całkowitej niewidzialności, zwłaszcza w starciu z państwowymi organami ścigania i służbami bezpieczeństwa. Jak zapewnia Paweł Odor, służby te mają tak szerokie spektrum uprawnień, że bez trudu mogą pozdobywać nawet najlepiej chronione informacje. Są to m.in. zaawansowane algorytmy do analizy użytkowników, które mierzą czasy opóźnień pakietów danych pomiędzy poszczególnymi węzłami sieci i na tej podstawie są w stanie ustalić naszą pozycję pomimo usług anonimizerów.Pozostaje zadać pytanie, których danych nie powinieneś zostawiać w Sieci, a jeśli już je zostawiłeś - co robić, by jak najmniej osób miało do nich dostęp. Kluczowe znaczenie ma ochrona informacji, których ujawnienie mogłoby stwarzać bezpośrednie zagrożenie dla twojego bezpieczeństwa. Są to przede wszystkim wszelkie dane osobowe i teleadresowe, numery telefonów, numery kart kredytowych, kont bankowości elektronicznej bądź inne informacje, które umożliwiłyby przestępcy kradzież tożsamości. Im częściej korzystasz z Internetu, tym częściej jesteś zmuszony podawać niektóre dane. Określone sytuacje, np. zakładanie kont...

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA