Kredytum.pl SA

Kołobrzeg

Opinie o Kredytum.pl SA

MirAs 2016-08-18 11:17:44
Tez polecam UnilinkCash ... Płacą tyle ile wypracujesz, bez opóźnień , ponagleń i nerwów !!!
Fines -nie odezwał się do mnie pomimo wysłanie kilku ofert współpracy !

Ciekawy 2016-08-18 16:01:37
Czy z UnilinkCash pracujesz również jak z Kredytum na umowę o dzieło?
Jakie firmy polecacie poza Kredytum do dobrej współpracy w oparciu o umowę o dzieło?
Ola 2016-08-19 10:19:45
tak , współpraca zaczyna się bardzo szybko są pomocni i mają mnóstwo fajnych konkursów w których może wygrać każdy, polecam również gtf też mają szybkie wypłaty prowizji po dosłaniu umowy klienta można poprosić od razu o rozliczenie i w ten sam dzień na skan faktury uruchamiają prowizję
Ciekawy 2016-08-19 16:16:22
Dziękuję za odpowiedż:) Proszę napisz czy dziłalność gospodarcza jest tam wymagana, ponieważ przeglądając ich strony@ widzę ,że chyba tak, więc umowa o dzieło raczej odpada. Ewentualnie z kim się kontaktować?
Ciekawy 2016-08-21 20:03:54
Dzięki za wskazówki, a z kim się najlepiej kontaktować w sprawie współpracy? Pozdrawiam
Ola 2016-08-22 11:19:53
to zależy z jakiego jesteś regionu? lub zadzwoń na ( usunięte przez administratora ) tam skontaktują cię z odpowiednią osobą
Adam 2016-08-29 13:18:41
a do jakiego pośrednika idziesz? z finesem się ciężko współpracuje,family brokers też nie płaci prowizji i system mają zablokowany,z unilinkiem idzie się jakoś dogadać, kredyt express wprowadził nowe produkty więc zobaczymy,gtf niema nic nowego.
Finhouse SA 2016-08-29 17:04:15
Zapraszamy do współprcy z Finhouse SA: jedyny broker z pełną ofertą bankową i produktami pozabankowymi. Spółka notowana na giełdzie, a więc w pełni transparentna, a do tego: atrakcyjne prowizje, konkursy z nagrodami, program bonusowy itd.
Agent 2016-08-29 23:23:57
Polecam firmę UnilinkCash z Warszawy od roku z nimi współpracuję.Pieniądze na czas (mają dzienne wypłaty prowizji na drugi dzień po wysłaniu dokumentów jest przelew na koncie)dużo fajnych produktów i fajny % prowizyjny i oczywiście super konkursy pieniężne za sprzedaż.Panie również w centrali zawsze służą pomocą jak i również dyrektor regionalny .Polecam z czystym sumieniem.
A co do Kredytum też mi zalegają od pażdziernika 2015 pieniądze. Już na to machnęłam ręką.Również co jakiś czas przysyłają korespondencję listem zwykłym,że żądają ode mnie zapłaty 9000 na niby nie dosłane dokumenty pożyczkowe.
pośrednik22 2016-08-30 10:36:52
a o family brokers coś słyszeliście?oni też nie płacą prowizji a może to jakoś powiązane z kredytum?
ZZ 2016-09-05 22:52:42
Kredytum - szambo.
Omijać z daleka.
Od początku roku nie płacone rachunki. Długo musiałem do nich dzwonić i pisać. W końcu powiedzeli, że długo mogę poczekać na przelew i że zatwierdzą rozliczenia w systemie na niby wypłacone. A zamiast gotówki, mogą przesłać garnki, patelnie i inny badziew do wyboru, ze swojego sklepu.
brita 2016-09-08 00:58:00
Chyba mają zablokowaną stronę . Może wreszcie ktoś się za to wziął. Ja osobiście pisałam do urzędu w Koszalinie i W-wie zawiadomienie o oszustwach.
Agentka D 2016-09-08 10:23:55
Strona chodzi. Mogli Cię zablokować, co jest standardem przy upominaniu o swoje...
brita 2016-09-08 11:03:44
własnie pod wpływem tutejszych komentarzy zerknełam na stronę i co widzę ...? rzekoma wypłata moich pieniędzy nastąpiła w lipcu 2016 tylko ,że aktualnie mamy środek września ,a ja nie otrzymałam od tych skubańców, złodzieji ani grosza!!!!!!!!!!Teraz rozliczyć się trzeba z pieniędzy ,których się nie otrzymało - super!!!!też tak macie ???
novacash 2016-09-08 11:55:20
Jeśli szukacie współpracy w pośrednictwie finansowym zapraszam. Ponad 200 produktów finansowych na jednej platformie, ponad 40 banków i instytucji finansowych.
Więcej info po kontakcie: novacash(małpa)novacash.eu
novacash 2016-09-12 21:07:29
Chcieliśmy poinformować o możliwości współpracy z nami tradycyjnych biur pośrednictwa finansowego.Często pojawiały się pytania od naszych Wydawców którzy prowadzą także biura kredytowe na temat takiej tradycyjnej obsługi klienta.

Na obecną chwilę oferta nie jest jeszcze pełna (pracujemy nad dodatkowym systemem gdzie będą oferty dostępne tylko u nas, niedostępne u innych brokerów).

Mam nadzieję że dodatkowy system ruszy jak najszybciej.

Co oferujemy w skrócie na dzień dzisiejszy:

- Ponad 200 produktów, ponad 40 firm (banki i firmy pozabankowe)

- Pożyczki pozabankowe
- Kredyty konsolidacyjne

Dostęp do:

- Systemu sprzedażowego z porównywarkami kredytów i pożyczek
- Możliwość składania wniosku do wybranej instytucji online
- Systemu do budowania i zarządzania własną bazą klientów
- Atrakcyjne i terminowo wypłacane prowizje
- Wsparcie w sprzedaży oraz w pozyskiwaniu klientów
- Dodatkowe nagrody za aktywność sprzedażową
- Automatyzację statusów złożonych wniosków, raportów, itp.

W przypadku zainteresowania (podkreślam - tylko biura stacjonarne lub doradcy mobilni) proszę o maila: novacash@novacash.eu
Wolny strzelec 2016-09-15 12:49:40
Mnie przestali płacić jeszcze w zeszłym roku. Jestem w stanie zrozumieć, że mają jakieś problemy i wynikające z tego poślizgi. Mógłbym czekać na prowizję nawet po 3 miesiące, gdybym wiedział, że tę prowizję otrzymam. Niestety: zero informacji z ich strony i zero pieniędzy. Skutek: przestałem dla nich pracować, bo po prostu nie ma to sensu.
Nie mogę się nadziwić ich głupocie. Cóż z tego, że okradną agentów z prowizji? Wprawdzie "zyskują" nie wypłaconą agentom prowizję, ale tylko z kilku miesięcy. Potem agent przestaje pracować i nie mają dopływu nowej prowizji. Liczą na stałą rotację agentów - tych wyrolowanych stale mają zastępować nowi? Tak się daleko nie zajedzie.
To jest kompletnie bez sensu, by mieć legalny, działający biznes i zrobić z niego taką karykaturę pozbawioną perspektyw. Głupota ludzka naprawdę nie ma granic.
Tomasz 2016-09-16 12:19:28
Szkoda że agenci chcą jeszcze dla nich pracować. Ja też mam faktury z listopada za które nie dostałem kasy.
novacash 2016-09-18 14:36:17

novacash 2016-09-12 21:07:29

Mam nadzieję że dodatkowy system ruszy jak najszybciej.

Co oferujemy w skrócie na dzień dzisiejszy:

- Ponad 200 produktów, ponad 40 firm (banki i firmy pozabankowe)

- Pożyczki pozabankowe
- Kredyty konsolidacyjne

Dostęp do:

- Systemu sprzedażowego z porównywarkami kredytów i pożyczek
- Możliwość składania wniosku do wybranej instytucji online
- Systemu do budowania i zarządzania własną bazą klientów
- Atrakcyjne i terminowo wypłacane prowizje
- Wsparcie w sprzedaży oraz w pozyskiwaniu klientów
- Dodatkowe nagrody za aktywność sprzedażową
- Automatyzację statusów złożonych wniosków, raportów, itp.

myshorek 2016-09-22 15:08:34
Mam dokładnie tą samą sytuację. W lipcu pojawiła się adnotacja o wypłacie za dwa rachunki i do dziś cisza. Na maile nie odpowiadają, wezwania do zapłaty ich nie interesują, konsultanci każą pisać maile.
Złodzieje i oszuści. Ja idę do konkurencji.
Agent 2016-09-29 18:10:46
Przecież oni już są nie wypłacalni ścigają agentów i wystawiają im kary do zapłaty za niby nie dostarczone dokumenty z przed paru lat . Złodziejska firma i tyle jedna wielka lichwa
ja i tylko ja 2016-09-30 15:53:40
ludzie ja dostałam nakzaz zapłaty na 700 tys zł i sprawa na prokuraturze że rzekomo ja wyłudziłam te pieniądze żenada . KREDYTUM BUJCIE SIĘ .
novacash 2016-10-04 17:04:51
Nadal zapraszamy doradców finansowych do współpracy.Właśnie dodaliśmy w systemie możliwość składania wniosków do kolejnej firmy z dużą przyznawalnością. Wkrótce u nas będą dostępne oferty nie dostępne u innych brokerów.
Aby uzyskać szczegółowe informacje proszę o wiadomość na adres: novacash@novacash.eu
gladiator 2016-10-05 20:11:40
ja nie mam wynagrodzenia od marca. Złożyłem zawiadomienie do prokuratury o oszustwie. Wszystkim polecam ten sposób rozwiazania sprawy
malma35 2016-10-06 21:50:47
gladiator podaj maila podam swój malma35@interia.pl
Brita 2016-10-11 14:53:33
Czy ktoś może wie jak zlikwidować stronę którą zrobiło kredytum www.agentkredytowy.pl ?? Zalogować się nie idzie , firma która robila stronę www nie odpowiada
. Złodziejskie Kredytum również cisza...a na stronie są wszystkie moje dane adresowe i nr telefonu. Ja juz nie zajmuję się kredytami ,a w przeglądarce można mnie wyszukać bez problemu jako agenta kredytowego...
Czy ktoś zna sposób co z tym robić ??
Pozdrawiam
osama 2016-10-12 13:04:30
czy jest możliwość złożyć zawiadomienie do prokuratury z art 286 k.k. dotyczącego niepłacenia przez Firme Kredytum S.A. ?? Na stronie widnieje zapis ze zapołacono mi rok temu a do dziś nie ma kasy. ( ponad 6 tyś zło) z tytułu agentury pośrednika. Ostrzeagm przed tą firmą
Adam 2016-10-12 16:53:08
Wyślij do nich listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru info że wycofujesz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych z żądaniem ich usunięcia.Jak nie usuną możesz wtedy sprawę zgłosić do Generalnego Inspektora Danych Osobowych.
Każdy ma obowiązek usunięcia danych osobowych na nasze żądanie.Do takich danych zalicza się min: imię i nazwisko, adres,a nawet mail.
Ania 2016-10-12 20:31:24
No pewnie że jest.Zawsze możesz złożyć do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
malma35 2016-10-12 20:51:05
napisz do mnie:) na maila
malma35 2016-10-12 20:53:46
pozew zbiorowy kto za?
Joanna 2016-10-13 09:49:20
Pozew zbiorowy byłby najlepszym wyjściem i najbardziej skutecznym.Widać że dużo osób pisze, dlaczego się nie zbierzecie razem?
agra 2016-10-13 20:37:08
ja bardzo chętnie wiszą mi ponad 10tys od listopada zeszłego roku mój e mail agata.ok@poczta.fm prosze o jakiś kontakt bo nie mam juz siły wypisywać do nich e maili z prośba o wypłacenie kasy a kontakt telefoniczny z nimi zaden. Pozdrawiam Agata
Flee 2016-10-20 13:53:41
Nam wiszą jakieś 3000-4000zł za okres od września-listopada (już wrześnie trochę zalegali więc robiliśmy u nich tylko Vivusa), odebrali nam dostępy - rachunków nie zdążyliśmy wszystkich wydrukować.. Z czasem nawet już po prostu olaliśmy tą prowizję, żal nerwów.. ALE, no właśnie ale.. dostaliśmy pismo z nakazem zapłaty 3000zł za brakującą umowę Vivusa (700zł) sprzed 8 miesięcy.. A braku żadnego oczywiście nie było...... Kara u nas jest skromna porównując innych agentów - ale płacić złodziejom nie mamy zamiaru...

Dlatego jeżeli ktoś się zajmuje tą sprawą, chce zrobić pozew zbiorowy, zachęcam do kontaktu. Im będzie nas więcej - tym kredytum bardziej dostanie nauczkę za te wszystkie oszustwa.
Mój mail: fleesoul@o2.pl

pozdrawiam
Monika

malma35 2016-10-20 20:47:05
wreszcie ktoś ma odwage mam nadzieje że więcej osób sie odważy na forum napisać a nasz posty nie bedą Kasowane. Właściciele Go work nam w tym pomogą.
lenek 2016-10-23 20:06:16
Mi zelegają za 2 faktury z marzec kwiecien 2016 ok. 500 zl . nie polecam.
Jordan 2016-10-24 11:28:01
oczywiscie , jest informacja o wypłacie , a pieniedzy nie ma !!! To chyba totalne oszustwo , na to wyglada ,ze padaja na pysk , ale nas agentów traktuja jak idiotów !!!
Krat 2016-10-24 14:38:00
mam taką samą sytuację myślę czy nie podać ich do telewizji to już chyba ostatnie wyjście
Malma35 2016-10-24 22:46:16
Moja sytuacja jest najciekawsza bo co ja od nich dostałam to uwaga na 1 miejscu. Tel nakładamy karę finansową za 4 wnioski z 2011 roku na kwotę 50 tys. Potem listem zwykłym na kwotę 350 tys a teraz nagle braków jest 117 z 2011 i 2012 roku i kwota poszła w górę aż do 750 tys. Szok. O de mnie chcą wyciągnąć żeby wam dać. Znajoma ma za 1 wniosek 3000. Kary który dostarczyła powiedzcie skąd oni biorą te kwoty? A poza tym co jest ciekawe ze te firmy typu express kasa i vivus nie nakładają na nich kar za braki rzekomo niedostarczobyć dokumentów. Jak tylko agent upomina się o kasę zaraz brakuje dokumentów. Z tym trzeba cis zrobić
Zażenowana 2016-11-07 10:01:37
pracując od 7 września, umowę otrzymałam dopiero w pażdzierniku.. wypłaty za wrzesień jak nie było tak nie ma, czekam z nadzieją że jednak do mnie dotrze, rezem z wypłatą za październik. sprawa została zgłoszona do zusu i inspekcji pracy, jeżeli do 10 nie otrzymam zaległości wraz z prowizją i świadectwem pracy no to sorry ale z szanowną spółką zobaczę się w sądzie. NIE POLECAM!
malma35 2016-11-07 15:35:17
proszę o kontakt na maila jest już nas 15 osób do pozwu zbiorowego o nakaz zapłaty malma35@interia.pl , jeżli macie kontakt z innymi agentami bądź pracownikami piszcie i dawajcie kontakty do tych osób
mgjmg 2016-11-08 06:35:38
Ja jako pracownik większej firmy kredytowej nie jestem informowana o tym czy prowizja jest wypłacana czy nie, ale cała nasza firma tj. 20 punktów kredytowych przestało współpracować z kredytum. Kierownictwo zabroniło wysyłać tam jakiekolwiek wnioski
Malma35 2016-11-08 20:20:57
Możesz mgjmg na maila malma35@Interia.pl udostępnić namiary na szefów chciałbym dowiedzieć jaki był powód to ważne w naszej sprawie
Malma35 2016-11-08 22:29:28
Czy mogłaby pani podać na maila jaka to firma żeby można było się kontaktować z nimi dlaczego nie wysyłają wniosków do kredytum
malma35 2016-11-15 20:42:47
Dziękuję wszystkim za kontakt odnośnie kredytum uzbierała się całkiem niezła kwota do pozwu zbiorowego, osób już tez jest wystarczająco czy ktoś jeszcze chętny, albo czy ktoś dostaje od nich informacje o brakach w dokumentacji z przed lat i nakaz zapłaty prosze o kontak na malma35@interia.pl
Anna 2016-11-21 17:16:39
Kredytum także nielegalnie zbiera dane osobowe i je przetwarza. Dziś do mnie dzwonią z ofertą pożyczki, na moje pytanie skąd mają moje dane osobowe bo nigdzie nie wyrażałam zgody na ich przetwarzanie w celu uzyskania pożyczki (nie składałam takiego wniosku) Pani z kredytum powiedziała że nie wie i po mojej dość stanowczej wypowiedzi że mają mi podać tą informację rozłączyła się.
Tylko w tym przypadku pani z kredytum źle trafiła bo zadzwoniła na służbowy nr telefonu gdzie rozmowy są nagrywane, a 2 że akurat pracuję w firmie która zajmuje się tego typu sprawami.
Potem miałam jeszcze 4 telefony z innych firm, więc po prostu wygląda na to że handlują danymi bez zgody osoby do której one należą.
Załamana 2016-11-21 20:30:59
ja czekam na wypłatę od kwietnia i nawet przed sądowe wezwanie do zapłaty nic mi nie dało. Trzeba może jakiś pozew zbiorowy albo coś. Może ktoś ma skuteczny pomysł na nich oprócz wprowadzania wniosków bo tego już nie robię od dawna
malma35 2016-11-24 19:40:41
zgłosilo sie do mnie sporo osób odnośnie pozwu zbiorowego o zapłate nalezności więc ruszamy niebawem pojawi się komunikat w monitorze, może wtedy znajdziemy jeszcze wiecej osób, na to chwili jest wystarczająca ilosc osób do pozwu i w przyszłym tygodniu ruszamy. jest ktos jeszcze chętny max do środy przyszłego tygodnia przyjmujemy zgłoszenia. info na mila malma35@interia.pl
malma35 2016-11-24 19:43:48
Super Anno, mamy jeszcze świadka w jaki sposób przechowywane sa dokumenty jeżeli sie tym zajmujesz to może jeszcze z drugiej strony ich chwycić, kontakt na maila malma35@interia.pl proszę o kontakt
Aneta aneta 2016-12-04 17:23:35
Polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa, bardzo dobre podejście do klienta profesjonalni doradcy którzy doradzają na korzyść klienta, bardzo polecam i dziękuję za przemiłą obsługę, bardzo polecam firmę w Kołobrzegu bo są godni zaufania
Zostaw swoją opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredytum.pl SA