Kredytum.pl SA

Kołobrzeg

Opinie o Kredytum.pl SA

ja i tylko ja 2016-09-30 15:53:40
ludzie ja dostałam nakzaz zapłaty na 700 tys zł i sprawa na prokuraturze że rzekomo ja wyłudziłam te pieniądze żenada . KREDYTUM BUJCIE SIĘ .
novacash 2016-10-04 17:04:51
Nadal zapraszamy doradców finansowych do współpracy.Właśnie dodaliśmy w systemie możliwość składania wniosków do kolejnej firmy z dużą przyznawalnością. Wkrótce u nas będą dostępne oferty nie dostępne u innych brokerów.
Aby uzyskać szczegółowe informacje proszę o wiadomość na adres: novacash@novacash.eu
gladiator 2016-10-05 20:11:40
ja nie mam wynagrodzenia od marca. Złożyłem zawiadomienie do prokuratury o oszustwie. Wszystkim polecam ten sposób rozwiazania sprawy
malma35 2016-10-06 21:50:47
gladiator podaj maila podam swój malma35@interia.pl
Brita 2016-10-11 14:53:33
Czy ktoś może wie jak zlikwidować stronę którą zrobiło kredytum www.agentkredytowy.pl ?? Zalogować się nie idzie , firma która robila stronę www nie odpowiada
. Złodziejskie Kredytum również cisza...a na stronie są wszystkie moje dane adresowe i nr telefonu. Ja juz nie zajmuję się kredytami ,a w przeglądarce można mnie wyszukać bez problemu jako agenta kredytowego...
Czy ktoś zna sposób co z tym robić ??
Pozdrawiam
osama 2016-10-12 13:04:30
czy jest możliwość złożyć zawiadomienie do prokuratury z art 286 k.k. dotyczącego niepłacenia przez Firme Kredytum S.A. ?? Na stronie widnieje zapis ze zapołacono mi rok temu a do dziś nie ma kasy. ( ponad 6 tyś zło) z tytułu agentury pośrednika. Ostrzeagm przed tą firmą
Adam 2016-10-12 16:53:08
Wyślij do nich listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru info że wycofujesz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych z żądaniem ich usunięcia.Jak nie usuną możesz wtedy sprawę zgłosić do Generalnego Inspektora Danych Osobowych.
Każdy ma obowiązek usunięcia danych osobowych na nasze żądanie.Do takich danych zalicza się min: imię i nazwisko, adres,a nawet mail.
Ania 2016-10-12 20:31:24
No pewnie że jest.Zawsze możesz złożyć do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
malma35 2016-10-12 20:51:05
napisz do mnie:) na maila
malma35 2016-10-12 20:53:46
pozew zbiorowy kto za?
Joanna 2016-10-13 09:49:20
Pozew zbiorowy byłby najlepszym wyjściem i najbardziej skutecznym.Widać że dużo osób pisze, dlaczego się nie zbierzecie razem?
agra 2016-10-13 20:37:08
ja bardzo chętnie wiszą mi ponad 10tys od listopada zeszłego roku mój e mail agata.ok@poczta.fm prosze o jakiś kontakt bo nie mam juz siły wypisywać do nich e maili z prośba o wypłacenie kasy a kontakt telefoniczny z nimi zaden. Pozdrawiam Agata
Flee 2016-10-20 13:53:41
Nam wiszą jakieś 3000-4000zł za okres od września-listopada (już wrześnie trochę zalegali więc robiliśmy u nich tylko Vivusa), odebrali nam dostępy - rachunków nie zdążyliśmy wszystkich wydrukować.. Z czasem nawet już po prostu olaliśmy tą prowizję, żal nerwów.. ALE, no właśnie ale.. dostaliśmy pismo z nakazem zapłaty 3000zł za brakującą umowę Vivusa (700zł) sprzed 8 miesięcy.. A braku żadnego oczywiście nie było...... Kara u nas jest skromna porównując innych agentów - ale płacić złodziejom nie mamy zamiaru...

Dlatego jeżeli ktoś się zajmuje tą sprawą, chce zrobić pozew zbiorowy, zachęcam do kontaktu. Im będzie nas więcej - tym kredytum bardziej dostanie nauczkę za te wszystkie oszustwa.
Mój mail: fleesoul@o2.pl

pozdrawiam
Monika

malma35 2016-10-20 20:47:05
wreszcie ktoś ma odwage mam nadzieje że więcej osób sie odważy na forum napisać a nasz posty nie bedą Kasowane. Właściciele Go work nam w tym pomogą.
lenek 2016-10-23 20:06:16
Mi zelegają za 2 faktury z marzec kwiecien 2016 ok. 500 zl . nie polecam.
Jordan 2016-10-24 11:28:01
oczywiscie , jest informacja o wypłacie , a pieniedzy nie ma !!! To chyba totalne oszustwo , na to wyglada ,ze padaja na pysk , ale nas agentów traktuja jak idiotów !!!
Krat 2016-10-24 14:38:00
mam taką samą sytuację myślę czy nie podać ich do telewizji to już chyba ostatnie wyjście
Malma35 2016-10-24 22:46:16
Moja sytuacja jest najciekawsza bo co ja od nich dostałam to uwaga na 1 miejscu. Tel nakładamy karę finansową za 4 wnioski z 2011 roku na kwotę 50 tys. Potem listem zwykłym na kwotę 350 tys a teraz nagle braków jest 117 z 2011 i 2012 roku i kwota poszła w górę aż do 750 tys. Szok. O de mnie chcą wyciągnąć żeby wam dać. Znajoma ma za 1 wniosek 3000. Kary który dostarczyła powiedzcie skąd oni biorą te kwoty? A poza tym co jest ciekawe ze te firmy typu express kasa i vivus nie nakładają na nich kar za braki rzekomo niedostarczobyć dokumentów. Jak tylko agent upomina się o kasę zaraz brakuje dokumentów. Z tym trzeba cis zrobić
Zażenowana 2016-11-07 10:01:37
pracując od 7 września, umowę otrzymałam dopiero w pażdzierniku.. wypłaty za wrzesień jak nie było tak nie ma, czekam z nadzieją że jednak do mnie dotrze, rezem z wypłatą za październik. sprawa została zgłoszona do zusu i inspekcji pracy, jeżeli do 10 nie otrzymam zaległości wraz z prowizją i świadectwem pracy no to sorry ale z szanowną spółką zobaczę się w sądzie. NIE POLECAM!
malma35 2016-11-07 15:35:17
proszę o kontakt na maila jest już nas 15 osób do pozwu zbiorowego o nakaz zapłaty malma35@interia.pl , jeżli macie kontakt z innymi agentami bądź pracownikami piszcie i dawajcie kontakty do tych osób
mgjmg 2016-11-08 06:35:38
Ja jako pracownik większej firmy kredytowej nie jestem informowana o tym czy prowizja jest wypłacana czy nie, ale cała nasza firma tj. 20 punktów kredytowych przestało współpracować z kredytum. Kierownictwo zabroniło wysyłać tam jakiekolwiek wnioski
Malma35 2016-11-08 20:20:57
Możesz mgjmg na maila malma35@Interia.pl udostępnić namiary na szefów chciałbym dowiedzieć jaki był powód to ważne w naszej sprawie
Malma35 2016-11-08 22:29:28
Czy mogłaby pani podać na maila jaka to firma żeby można było się kontaktować z nimi dlaczego nie wysyłają wniosków do kredytum
malma35 2016-11-15 20:42:47
Dziękuję wszystkim za kontakt odnośnie kredytum uzbierała się całkiem niezła kwota do pozwu zbiorowego, osób już tez jest wystarczająco czy ktoś jeszcze chętny, albo czy ktoś dostaje od nich informacje o brakach w dokumentacji z przed lat i nakaz zapłaty prosze o kontak na malma35@interia.pl
Anna 2016-11-21 17:16:39
Kredytum także nielegalnie zbiera dane osobowe i je przetwarza. Dziś do mnie dzwonią z ofertą pożyczki, na moje pytanie skąd mają moje dane osobowe bo nigdzie nie wyrażałam zgody na ich przetwarzanie w celu uzyskania pożyczki (nie składałam takiego wniosku) Pani z kredytum powiedziała że nie wie i po mojej dość stanowczej wypowiedzi że mają mi podać tą informację rozłączyła się.
Tylko w tym przypadku pani z kredytum źle trafiła bo zadzwoniła na służbowy nr telefonu gdzie rozmowy są nagrywane, a 2 że akurat pracuję w firmie która zajmuje się tego typu sprawami.
Potem miałam jeszcze 4 telefony z innych firm, więc po prostu wygląda na to że handlują danymi bez zgody osoby do której one należą.
Załamana 2016-11-21 20:30:59
ja czekam na wypłatę od kwietnia i nawet przed sądowe wezwanie do zapłaty nic mi nie dało. Trzeba może jakiś pozew zbiorowy albo coś. Może ktoś ma skuteczny pomysł na nich oprócz wprowadzania wniosków bo tego już nie robię od dawna
malma35 2016-11-24 19:40:41
zgłosilo sie do mnie sporo osób odnośnie pozwu zbiorowego o zapłate nalezności więc ruszamy niebawem pojawi się komunikat w monitorze, może wtedy znajdziemy jeszcze wiecej osób, na to chwili jest wystarczająca ilosc osób do pozwu i w przyszłym tygodniu ruszamy. jest ktos jeszcze chętny max do środy przyszłego tygodnia przyjmujemy zgłoszenia. info na mila malma35@interia.pl
malma35 2016-11-24 19:43:48
Super Anno, mamy jeszcze świadka w jaki sposób przechowywane sa dokumenty jeżeli sie tym zajmujesz to może jeszcze z drugiej strony ich chwycić, kontakt na maila malma35@interia.pl proszę o kontakt
Aneta aneta 2016-12-04 17:23:35
Polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa, bardzo dobre podejście do klienta profesjonalni doradcy którzy doradzają na korzyść klienta, bardzo polecam i dziękuję za przemiłą obsługę, bardzo polecam firmę w Kołobrzegu bo są godni zaufania
Oszukana 2016-12-08 11:32:01
Skoro są tak godni zaufania to niech zapłacą mi za fakturę w kwocie ponad 2000 zł wystawioną w lipcu 2016. Nie odpowiadają ani na pisma wysłane listem poleconym ani na e-mail.
Zrozpaczona 2016-12-08 22:16:36
Jestem w podobnej sytuacji..nie rozumiem tego, ze są takimi oszustami i są bezkarni. Nie wiem co robić, Ida święta a ja nie mam pieniędzy..
Zrozpaczona 2016-12-08 22:37:45
Jestem w podobnej sytuacji. Nie rozumiem tego, że są takimi oszustami i nic na nich nie działa..jestem załamana.
Oszukana 2016-12-12 15:05:06
NIE MA JUŻ ANI JEDNEGO DORADCY A INFOLINIA DLA KLIENTÓW JEST PŁATNA. ZROBILI KOLEJNE NACIĄGANIE KLIENTÓW.
Adam 2016-12-13 18:28:33
Nawet listów poleconych nie odbierają już, widocznie boją się czegoś.
Novacash 2016-12-13 18:31:38
Chcieliśmy poinformować o możliwości współpracy z nami tradycyjnych biur pośrednictwa finansowego.Często pojawiały się pytania od naszych Wydawców którzy prowadzą także biura kredytowe na temat takiej tradycyjnej obsługi klienta.

Na obecną chwilę oferta nie jest jeszcze pełna (pracujemy nad dodatkowym systemem gdzie będą oferty dostępne tylko u nas, niedostępne u innych brokerów).

Mam nadzieję że dodatkowy system ruszy jak najszybciej.

Co oferujemy w skrócie na dzień dzisiejszy:

- Ponad 200 produktów, ponad 40 firm (banki i firmy pozabankowe)

- Pożyczki pozabankowe
- Kredyty i pożyczki bankowe
- Kredyty inwestycyjne,obrotowe,leasing
- Kredyty hipoteczne
- Chwilówki
- Kredyty konsolidacyjne

Dostęp do:

- Systemu sprzedażowego z porównywarkami kredytów i pożyczek
- Możliwość składania wniosku do wybranej instytucji online
- Systemu do budowania i zarządzania własną bazą klientów
- Atrakcyjne i terminowo wypłacane prowizje
- Wsparcie w sprzedaży oraz w pozyskiwaniu klientów
- Dodatkowe nagrody za aktywność sprzedażową
- Automatyzację statusów złożonych wniosków, raportów, itp.

W przypadku zainteresowania (podkreślam - tylko biura stacjonarne lub doradcy mobilni) proszę o maila: novacash@novacash.eu
malma35 2016-12-14 22:44:58
W styczniu ruszamy z pozwem zaraz na początku w przyszłym tygodniu będę do was dzwonić , jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć zapisy przyjmuję do końca tygodnia:) , malma35@interia.pl
malma35 2016-12-14 23:02:56
Słuchajcie odezwało sie na maila juz wystarczająca ilość osób o pozwu . Kto nie zostawił na maila nr kontaktowy to zróbcie to będę sie z wami kontaktowała.Przerażające to jest trzeba Ci którzy mieli u nich umowy o prace przed świętami nie otrzymali wynagrodzenia żenujące. kto od nich dostał informacje o rzekomo nie dostarczanych dokumentach a co za to idzie wezwanie do zapłaty kary umownej niech sie do mnie zgłosi
Doriska 2016-12-22 16:27:50
Ja dopiero dziś tu dotarłam,nie mam żadnego braku umów" tzw" o których tutaj czytam i aż mi się włos jeży,pisałam tylko na maila prośby o zapłatę ale bez info zwrotnego,jezeli moge dołączyć do pozwu to chetnie to zrobię,zaraz napisze do malmy... z informacją...takich brokerów trzeba zablokować ,nikt nie chce pracować za darmo...
Wkurzona 2016-12-23 21:48:21
Mi nie wypłacili pieniędzy na święta...
DZIĘKI KREDYTUM!
Jordan 2016-12-27 11:35:51
grudzień 2015 brak rozliczenia , w systemie figuruje ,ze wypłacili czerwiec 2016 , ot przekret !!!
Adam 2016-12-27 15:03:47
Jak nie wypłacili to pół biedy,ciesz się że jeszcze wezwania do zapłaty kary umownej nie przysłali.
malma35 2016-12-29 12:09:11
Niektórym przysłali i to grubo, koszmarna firma damy im popalić w sądzie zapłacą nam za to. We wspólnocie siła wiec jak ktoś sie jeszcze do mnie nie zgłosił prosze o kontakt na maila do pon 2017 - we wtorek bedę się z wami kontaktowała .
stokrotka 2016-12-30 11:11:52
pozew zbiorowy i wpis do krd, mam tam konto i nie zamierzam darowac
malma35 2017-01-09 21:33:10
Troszkę się pochorowałam :(, jutro z adwokatka ustalamy szczegóły ponieważ każdy z was jest z innych regionów kraju , dostaniecie na maila pełnomocnictwa , ostatnie dni aby do nas dołączyć jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił? piszcie na maila:) malma35@interia.pl
Oszukana 2017-01-10 17:01:50
oszuści!!!!
Bogdan 2017-01-12 12:28:05
Zacznijcie pracować z FINES , płacą dwa razy w tygodniu bez problemu. A dla oszustów wysłałem pozew do sądu o nakaz zapłaty. Pozdrawiam
malma35 2017-01-12 18:57:08
Wiem od kilku osób że od nakazu sądowego się odwołują i tłumaczą że te osoby nie spełniły warunków umowy że nie dostarczyły dokumentacji i w druga stronę wysyłają pozwy do zapłaty. Banda ale już nie długo damy im popalić
oszukana86 2017-01-12 21:47:49
U mnie taka sama sytuacja nie wypłacili kwoty na 4500 zł zastanawiałam się co by zrobili gdyby się do nich przyjechało osobiscie....
Zły 2017-01-13 22:26:21
Czy ktoś to zgłaszał do inspekcji pracy? Bo jestem ciekawy, czy przynosi skutek taka skarga.
Charlie 2017-01-18 11:28:21
Nic sie nie stanie wyprosza cie z budynku. Oni swoim pracownikowm zalegaja juz dwa miesiace z wyplatami a co dopiero agentom.
Zostaw swoją opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredytum.pl SA