Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

madison

z tego co wiem umowa jest na zcas nieokreslony z okresem wypowiedzenia, wiec jak ci coś przestaje isc skladasz wypowiedzenie- z tego co kojaze to chyba miesieczne, i po sprawie. Tez jestem na etapie rozwazan otwarcia takiego biura i wspolpracy z Kredytum, tylko caly czas "licze" czy bedzie mnie z tego stac na oplacenie lokalu ( bo z tego co sie orientowalem to najlepiej miec lokal na parterze z wejsciem z ulicy w jakims dorbym miejscu) a w moim przypadku to ok 3000 złm. iesiecznie.....

pytajaca

Dziękuję ślicznie za odpowiedź =) Jeszcze jedno pytanko: Czy można w każdej chwili zrezygnować ze współpracy czy trzeba pracować określony czas? Ogólnie zastanawiam się czy warto podjąć z tą firmą współpracę? Hmm...

pytajaca

Witam! Mam takie pytanko dotyczące tej firmy: Jeżeli podpiszesz z kimś umowę o pożyczkę to w jaki sposób pożyczkobiorca otrzymuje pieniążki?

Kredytum.pl

Witam, Nie ma zadnego weksla przy normalnej wspolpracy. Weksel moze byc podpisany za porozumieniem stron np. w przypadku kiedy kredytum przekaze partnerowi srodki na realizacje kampanii reklamowej. W takim przypadku Kredytum.pl przekazuje partnerowi np. 10 000zl i jednoczesnie zgodnie z odrebnie podpisywana umowa partner opdpisuje weksel na zabezpieczenie rozliczenia tej kwoty. Nastychmiast po rozliczeniu przekazanej kwoty weksel jest zwracany partnerowi (tak stanowi prawo) lub niszczony jesli partner tego sobie zazyczy, Weksel moze byc takze wystawiony w przypadku pozyczki udzielonej na preferencyjnych zasadach partnerowi ale wtedy rowniez szczegolowo ta kwestie porusza umowa pozyczki. Materialy reklamowe sa dostepne dla partnerow bezplatnie, nie pobieramy za nie zadnych oplat. Dla wybranych partnerow takze pokrywamy koszty roznego rodzaju kampanii. Bardzo dobre wyniki uzyskuja osoby zatrudnione jednoczesnie w innych zakladach pracy (pielegniarki, taksowkarze, agenci provident a nawet bankow) wspolpracujace z nami na zasadzie dodatkowego zajecia z tytułu umowy od dzielo lub zlecenie. Nie wymagamy wylacznosci. Prosze o kontakt z centrala pod numerami telefonów umieszczonymi na stronie Kredytum.pl w zakladce kontakt, Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
wiki

Dzięki za cierpliwość i rzeczowe odpowiedzi:)pozdrawiam

madison

dzięki "kiler", napisałem maila do nich z prośbą o regulamin żebym mogł sobie poczytać, ale jestem prawie zdecydowany na rejestracje i zarabianie kasy !! hehe. Mam jedynie obawy o klientów, bo do tej pory obracałem się w handlu gdzie już pierwszy dzień otwarcia przynosił kase a tu jednak trzeba powalczyc o klienta - ale to ciekawe wyzwanie :). A mam pytanie jesczze, czy oprócz materiałow reklamowych dają np. reklamę zewnętrzną ? ?9coś jak daje multika) ?

kiler

madison - 2012-01-25 13:45:32 Troche się pogubiłem, czyli jednak nawiązując współpracę w Kredytum trzeba podpisać weksel ? a umowa tak stanowi? przecież w umowie nie ma weksla więc nie musisz

kiler

wiki - 2012-01-24 19:18:21 5 podlega zwrotowi poprzez potracenie z kolejnych wynagrodzen. W przypadku zakonczenia współpracy pomiedzy stronami lub braku nalenego Wykonawcy wynagrodzenia, Wykonawca zobowiazuje sie do zwrotu nienalenego wynagrodzenia w ciagu 7 dni od daty otrzymania wezwania WebGIobal do zwrotu, na rachunek wskazany w wezwaniu. § 6 1. W przypadku gdy umowa współpracy tak stanowi, Wykonawca na zabezpieczenie roszczen WebGlobal wynikajacych z niewykonania lub nienaleytego wykonania umowy współpracy jak i poszczególnych umów o dzieło, Wystawca wystawi weksel in blanco. 2. WebGlobal ma prawo wypełnic weksel w dowolnym czasie na sume odpowiadajaca zadłueniu Wykonawcy oraz weksel ten zaopatrzyc w klauzule „bez protestu” i data płatnosci według własnego uznania przy jednoczesnym zawiadomieniu Wystawcy listem poleconym, który powinien byc wysłany przynajmniej na 7 dni przed terminem płatnosci weksla na ostatni wskazany przez Wykonawce adres. W braku zawiadomienia WebGlobal o zmianie adresu, doreczenie na w/w adres uznaje sie za w pełni skuteczne. 3. Weksel, o ile nie zostanie wypełniony podlega zwrotowi, nie wczesniej jednak ni w terminie 12 miesiecy od dnia rozwiazania umowy współpracy, na pisemny wniosek Wykonawcy.§ 6 1. W przypadku gdy umowa współpracy tak stanowi, a umowa tak stanowi? weksel musi nbyć podpisany przez ciebie jak nie jest to nie ma co do wystawienia. Przypuszczam, że to zabecpieczenia jaj by powiedzyli pieniądze czy coś innego, ale z tego co widzę to musi być zapis osbny razem z podpisanym wekslem i deklaracją wekslową

wiki

no ja wyczytałem w regulaminie który otrzymałem na emaila i o te punkt mi chodzi a nie o weksel kredytobiorcy. I to mnie niepokoi:)podpisywaliście jakiś weksel ?

madison

ze wszystkich opinii wynika że nic tylk podpisywac z nimi umowe ! nie podpisujesz weksla, dostajesz materialy reklamowe gratis, dostajesz wsparcie i dostep do programu komp., nie masz planow sprzedazowych... podoba mi sie to tylko jako osoba podejzliwa zaczynam sie zastanawiac czy nie jest to zbyt piekne.. hmm moze tylko szukam dziury w całym... ?

kwka

nie ma żadnego weksla, nic nie podpisujesz chodzi o weksel jaki klient podpisuje przy większych pożyczkach

wiki

Pisałem na email do (usunięte przez administratora) i przesłała mi regulamin w którym zastanawia mnie jeden punkt dotyczący podpisania weksla in blanco. Moze mi ktos wytłumaczyc o co chodzi z tym bo ja rozumuję że jak cos namieszam to oni mają podpisany przeze mnie weksel tylko wpisuja kwotę którą mnie obciążają za jakies niedociągniecia i niemam możliwości w razie czego sie odwołać od ich decyzji bo sam podpisałem weksel in blanco wcześniej . Dobrze to rozumię?

madison

Co do regulaminu to z tego co zrozumialem z ich strony, rejestrujac sie na pewnym etapi jest regulamin i umowa do przeczytania zanim ja podpiszesz i wyślesz.... tez caly zcas sie zastanawiam na otwarciem tego ale chyba zarejestruje sie zeby poznac warunki, przeciez nie musze podpisywac umowy w razie gdyby mi sie cos nie spodobalo... :)

wiki

Dzięki za odpowiedź ale gdzie znaleźć ten regulamin bo mimo wszystko chciałbym go przeczytać. Dzięki i pozdrawiam

anioł

Ja nigdy nie miałem opóźnionej prowizji. masz w panelu zatwierdzam i wystawiam rachunek i przelew robią do 14 dni od dania akceptacji prowizji przeze mnie. zazwyczaj jest to w kilka dni a jak mi jest pilne to wystarczy że napiszę maila to zrobią tego samego dnia jak zaakceptuję. nie masz narzuconej sprzedaży sam decydujesz ile sprzedajesz, tym więcej sprzedaż tym więcej zarobisz .

madison

dzięki "anioł" za odp., czyli wnioskuje z tego że "ile udre tyle mojego" :).... a powiedz mi proszę jak sprawa wygląda z wypłatami tych prowizji, bo słyszałem różne opinie co do ich nieterminowości..? dołączam do pytania odnośnie tych.. "planów".... czy w ogóle coś takiego stosują czy po prostu sprzedajesz ile chcesz i ile możesz. :)

wiki

Witam czy mogę prosić o podpowiedź gdzie znajdę regulamin bo zanim podpiszę umowę o wspólpracy chciałbym go przeczytać a poza tym mam jeszcze pytanie czy jak podpiszę umowę to mam odgórnie narzucone że muszę sprzedać określoną ilość kredytów czy za jakąś określoną kwotę. Czy muszę zdobyc pewną ilość klientów narzuconą odgórnie? przepraszam że tak męczę tymi pytaniami ale nie chcę w coś się wpakować. Pozdrawiam

anioł

prowizje masz różną zależy co sprzedaż, każdy produkt jest inaczej płacony jest tego sporo więc trudno wszystko opisać. Prowizję możesz wynegocjować indywidulanie z nimi więc ile jest standardowo raczej się nie dowiesz bo do każdego mogą podejść indywidualnie i prowizje dostaniesz inną niż podam tobie ile ja dostaje. Po za tym dobrze ze tak mają zrobione bo w systemie masz możliwość tworzenia sieci własnej, możesz zostać takim multibrokerem i sam zarządzać swoją siecią i tutaj jak by było dla wszystkich tyle samo to by taka sieć nie miała by bytu, a tak twój pracownik złowiony do pracy zadzwoni i się nie dowie ile masz prowizji. Bo ty masz prowizję indywidualnie ustawioną.

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA