Opinie o PRAN w Opole

"Głównie poszukujemy kandydatów na stanowiska: produkcyjno – logistyczne: order picker, operator wózka widłowego, pracownik linii produkcyjnej oraz techniczne: operatorzy, programiści CNC, spawacze, monterzy, technicy utrzymania ruchu"

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAN w Opole

120 h oznacza ze tyle masz co miesiąc h pewnych ,czyli 30 h w tyg jak nie zrobisz tyle bo nie ma roboty, ale wątpie skoro potrzebują 160 osób to oni dopłacają

Ewentualnie katarzyna.mikula@o2.pl

Sandra
@kasika89

ja też jadę :) a z jakich miejscowości jesteście ? :) do zobaczenia już w busach :)

Joanna

co znaczy zapewnia 120h plus dodatkowe h? 120 h na jaki okres czasu? ciekawe jakie warunki mieszkaniowe....

Joanna

proszę dajcie znać na miejscu jak tam jest? będzie jeszcze jeden wyjazd zastanawiam się czy warto

karo

tez jade na 17 na pakowanie, do zobaczenia na miejscu ;p

kasika89

Nio ja jade tego 17 :) bo firma gdzie sie jedzie zapewnia 120h + dodatkowe h wiec nie jest zle :) a po za tym bede szukac tez na miejscu

kasika

Ponoć Firma nie jest zła ale zależy gdzie sie trafi wiadomo a pakowanie nawet prosta rzecz wiec chyba nie najgorzej, a potem zawsze mozna zmienic prace juz na miejscu jak sie zna podstawy języka

asia

9 eur brutto, mozecie cos powiedziec o tej agencji?

marta

do mnie rowniez dzwonili o pakowanie sprzetu elekt. do Tilburga i tez sie zastanawiam wiecie jakie stawki i ile godzin?

maja
@marta

hej, ja też jade 17 sierpnia do Tilburga na pakowanie. Może się jakoś zgadamy jeśli macie ochote? Mój mail to m-majewska688@wp.pl

Lolo
@maja

Nie jedzcie na Id Logistics, malo godzin i zwalniaja po tygodniu pracy nie wiadomo z jakiego powodu...

Asia

Witam czy ktoś wybiera się może do Tilburga do pakowania sprzętu elektronicznego w sierpniu ? Planowane są 3 terminy wyjazdu. Jakie macie doświadczenia z tą agencją? Pozdrawiam

phoenix0411
@Asia

Byłem rok temu i żałuję tego bardzo. Zakwaterowanie w lesie Hooge Mierde bez stałego dostępu do sklepu, lodówki małe itd. itp. Praca różnie 2-3 dni w tyg. czasem 5 ale to rzadko. Oni zarabiają na tym, że ludzi poupychają w domkach i kasa leci za zakwaterowanie. Nie polecam, bo będzie wielkie rozczrowanie. Z daleka od PRANU i RANDSTAD w Tilburgu.

kasika89

Witam, Jedzie ktoś na playstation do pakowania 17 ?? jak tak pisać (usunięte przez administratora)

an
@kasika89

ja się zastanawiam, wyjazd 17-tego, też nie mogę nic znaleźć na ich temat, więc może nie jest tak źle?

Aleks
@kasika89

Cześć! Wybieram się, daj jakiś kontakt do siebie ;-)

kinnin

HOOGEVEEN na pakowanie filetów jedzie ktoś w sobotę? moje GG 7143957 ;)

odradzam !

Dzwoniła dziś do mnie ta Pani, warunki to chyba Polskie jak slysze wyplata co 4 tyg to juz sa machlojki ! czyliu z dodatkow dostaniesz lipe a podatek wyzszy od sumy zgromadzonej przez 4 tyg a nie jak to w NL tygodniowek. Szczerze odradzam firmy ktore naciagaja na miesieczne wyplaty bo bogacą się waszym kosztemn !

Novy

Witam serdecznie jedzie ktoś 4 lub 5 lipca 2015r na magazyny internetowe z m.in. z karmą dla zwierząt? chyba do Tiburga 8,88E na godz. pracuje ktoś tam dobrze trzeba znać angielski? ile kasy ze sobą najmniej wziąć? Pozdrawiam...

Marta.
@Novy

Cześć :)w miarę świeżych opinii o tej firmie. Jeśli wyjechałaś to napisz jak wrażenia, czy wszystko w porządku. Z góry dzięki.

Magdalena

Ja pracuję w Hoogeveen, ale nie przy filetowaniu. Generalnie ludzie ! Myślcie i nie bądźcie idiotami ! Nikomu nie wpłaca się pieniędzy przed wyjazdem ! Jeśli ktoś chce kasy przed wyjazdem to oszust. Żadna szanująca się agencja tego nie robi !

studenciak
@Magdalena

pracujesz w Heijs Food Products BV? warto tam jechać do pracy?

kanapka

pracuje ktoś w losser przy pakowaniu kanapek? jak tam z zakwaterowaniem?

graszka

Pracuje ktoś w Hoogeveen przy filetowaniu i pakowaniu mięsa drobiowego.Proszę o opinie

ior

Biuro pran to oszuści mieszkania to koszmar po 10 osób .lub bez wody i światła tak jest Nijmegen tragedia jak na UE.uwaga koordynator to cieć Holender wiejski buc.

xxx

Pracuje ktoś w Katwijk przy filetowaniu ryb? Proszę o opinię

madlen

ostatnia opinia była oczywiscie go Golnan

Zostaw merytoryczną opinię o PRAN - Opole

• Jak się pracuje w PRAN?

Zobacz opinie na temat firmy PRAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRAN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRAN?

Kandydaci do pracy w PRAN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRAN