Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Katja

Cześć, Czy jest tu ktoś z rejonu dolnośląskie? Czy Wy tez czujecie się tak bardzo zostawione sobie przez RKS? Patrząc na współpracę z moją KS nigdy nie wiedziałam kogoś tak nieprofesjonalnego i niepotrzebnego. O cokolwiek by nie zapytać, poprosić - cały czas jest temat przerzucany albo porzucany totalnie. Jesteśmy dużym salonem, etatów nie ma, wieczorami klientów jest ogrom, nawarstwienie poleceń z centrali jest masa, oczywiście na ten sam dzień. Z czymś się nie wyrobisz to jest wywracanie oczami…

Chmurka
@Katja

Kto jest waszym RKS? U nas też etaty obcięte, zero wsparcia...

Anabel

RKS stronnicza fakt najlepiej nic nie zauważać byle problemów nie pokazywać centrali,Olka nie jest aż taka zła da się znią dogadać tylko trzeba jej wytłumaczyć że nas nie ma tylu i nie tylko jej zadania muszą być wykonywane bo nie jest w tej firmie najważniejsza.

Lizusek
@Anabel

Tak, tak z Olka mozna się dogadać. Wystarczy rzucić kilka komplementów, zgadać się z każdym zdaniem, na wizytach trochę poplotkować, postać z założonymi rękoma i ma się jak u Pana Boga za piecem. Jeżeli ktoś tego jeszcze nie wiedział to juz wie jak pozbyc się problemów z KPV. Bo sam problem KPV nie zniknie, gdyż szanowna Pani jest nie do ruszenia. Zatem szkoda waszego strzępienia języka Nic się nie zmieni, więc zachęcam do podlizywania ;))))

HaHaHa

Dziwie sie ludziom , ze nadal siedzą w tej nie rozwijającej sie w czasie firmie i ludzie cały czas stoją w miejscu , zamiast rozwijać sie w innym miejscu pracy i poznać nowych ludzi i nowe możliwości

Blobby

Czy ktoś może się wypowiedzieć o RKS i KPV na mazowieckim?

Chmurka

Mam pytanie do KS, czy dostaliście już jakieś podwyżki? Słyszałam że mają być od lipca ale część ks już ponoć dostała, i jakie to kwoty są?

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Sp

Jakimi samochodami jeżdżą RKSi?

@Sp

Jeżdżą pociągami :D już chyba po tym widać jak firma traktuje swoich prawników

Sklep carry

Hej ! Czy u Was na salonach w ostatnim czasie jest tyle klientów ze nie możecie się z niczym wyrobić ? U nas Najwiecej ludzi zbiera się popołudniami i wieczorami, nie dość ze centrala daje duzo na raz instrukcji, przecen itp to jeszcze nie można wieczorem posprzątać salonu bo co chwila jest grzebane… Jak u was to wyglada ?

@Sklep carry

To samo. Pomijam fakt, że przez cięcie etatów jesteśmy same wieczorem

Premie majj

chyba nie zobaczymy premi za maj. Plany wysokie a klientów nie ma i co my mamy zrobić??

@Premie majj

A co to za premia? Marne 100 zł z łaską niech to sobie w buty wsadzą. Klientów nie ma a jak już są to nie ma co polecać taki asortyment… porażka

No dokładnie powaliło ich. Nie wspominając o zarobkach gdzie up nie ma żadnego dodatku a młodszy sprzedawca i zastępca ks stają się miliarderami dzięki „podwyżce”. Firma w ogóle nie ma żadnego szacunku do pracowników tylko potrafią wykorzystywać

A.
@Premie majj

Klientów nie ma? U nas przeciwnie. Są. Tylko co innego przyjść zmierzyć i rozwalić a co innego kupić

Jakub
@Premie majj

A dlaczego mielibyście niby nie otrzymać premii za maj? Od czego jest zależna, bo wspominasz o planach i klientach? Rozumiem, że możecie liczyć na nią co miesiąc czy jak? A i jeszcze dopytam - to stała kwota czy zmienna?

....
@Jakub

Bo i tak przy wypłacie masz mniej i nikt tam nie jest na tyle kompetentny żeby Ci wyjaśnić z jakiego powodu kadry obcieły przy naliczaniu pensji.

Lumpeksiara

Nie wiem czy ktokolwiek z firmy czyta te nasze wypociny, ale jeśli tak to proponuje przyjrzeć się KS w LEGNICY. Dziewczyna ma sie za nie wiadomo jak genialną a mówiąc delikatnie prezentuje poziom zwany DNO. Jej sposob odnoszenia się do klienta jest zależny od humorku, czasem wszystko fajnie a na drugi dzień chamstwo i robi łaske że w ogóle odpowie na pytanie. ŚMIERDZI FAJKAMI bo wychodzi na przerwy na papieroska, klientki kręcą nosami i odwracają sie za tym smrodem, w tych uwalonych "białych" trampeczkach wyglada jak bezdomna a nie osoba która ma reprezentowac salon. O zarządzaniu zespołem wie chyba tyle że powinna to umiec, no chyba że żarciki i śmieszki wliczają sie w jej obowiązki. Jak przyjeżdża RKS to wszystko fajnie, pomocna, miła, wszystko na tak a jak tylko przysłowiowe drzwi się zamykają to zaczyna się nagadywanie. Nie wierzę że nie da się zatrudnić kierownika który będzie kompetentny i z klasą bo tego tutaj bardzo brakuje...

Maj

Ciekawe kiedy wejdą jakieś obniżki na obecną kolekcję. Może to by zachęciło klientów do zakupów. W większości sieciowkach już coś się dzieje. Mają obniżki, czasami większe czasami mniejsze, ale są. Podstawowe pytanie jakie ostatnio pada praktycznie zaraz po " dzień dobry" to właśnie czy są obniżki i kiedy będą

@Maj

Przecież mamy z@jebisty outlet! Rób obrót tym gõwnem, bo jak nie to premii nie będzie

???

Jak tam utargi i koszyki??? U nas kiepsko. Raczej nie uda nam się wypracować żadnej premii!!?

Część, Czy podpisujecie się na etykietach zewnętrznych naklejanych na kartony? A gdzie w tym wszystkim rodo

Xyz

A co ma RODO do tego? W pracy odpowiadasz za to co robisz, jak wystawiasz fakturę i się podpisujesz to też masz problem? Może noszenie identyfikatora to też pod RODO?

@Xyz

Koleżance chodziło za pewne o to że ta etykieta jest zewnętrzna i przyklejana na karton który przechodzi w trakcie dostawy przez ileś rąk i nasz podpis jest na niej widoczny dla osób postronnych a chcą czytelnego podpisu i ma rację to niedopuszczalne żeby nasze dane były widoczne na zewnątrz kartonu. Co innego podpisac się na mmce i schować ją w środku a co innego nakleić etykietę z naszym podpisem na zewnątrz kartonu

: )
@Milka

Też zgadzam się z Tobą, Podpis na fakturze czy imię na identyfikatorze to nie to samo co czytelny podpis na kartonie, który jest dostępny dla postronnych osób. W ten sposób można zidentyfikować osobę a potem wykorzystać takie dane. Moim zdaniem wystarczy, że składamy podpisy na MMce , podczas weryfikacji karton zostaje otwarty i wiadomo, kto dany skanował i sprawdzał jego zawartość.

@Milka

Poczytaj sobie co to są dane chronione przez RODO. Nikt nie każe ci podpisywać się imieniem i nazwiskiem. Możesz samo nazwisko wpisać. A jak chcesz to wpisz jeszcze pesel ;)

@Xyz

@Xyz Chyba jesteś z "góry" że taka douczona niby i cyniczna strasznie byle komuś dojechać. Nie muszę czytać RODO. Widzę po prostu standard na innych sklepach nawet plakietki mają bezimienne a u nas wszędzie masa podpisów.

@Milka

No to gdzie RODO zakazuje podpisów? W innych firmach nadal używa się podpisów na dokumentach, za które ponosi się odpowiedzialność. Nie wiem na co się żalisz ;)

@Xyz

Na to że do tej pory etykieta zawartość kartonu nie wymagała podpisu. Na MM-ce masz podpis tak samo modele masz wypisane chronologicznie w MM-ce więc nie wiem po co przepisywać je dodatkowo na karton. Karton i tak trzeba otworzyć przeliczyć i przyjąć. Dużo w tej firmie rzeczy powiela się bez sensu.

@Milka

Dokładnie, mają ewidencję z podpisem, mają w systemie kto wystawiał dokument, mają podpis na mm, co jeszcze? W tej firmie nigdy nic się nie zmieni na lepsze. Tak już jest z firmami komunistycznymi.

bydgoszcz
@Milka

dokładnie, nawet na drukowanych zwrotach dla klientów widnieje nasze imię i nazwisko i ja mając nietypowe nazwisko już nie raz zostałam "wystalkowana" przez klientów np. facebooku bądź instagramie, to chore

Buhahahaha
@bydgoszcz

Na bank ,większej głupoty nie widziałam.W każdej firmie pracownik podpisuje się pod różnymi dokumentami ,a zwrot zostaje u nas nie dostaje go klient,i po jakiego grzyba mieli by Cię stalkować

Szukam pracy!

Witam. Jakie macie opinie o sklepach w Kaliszu i Ostrowie? Cały czas widzę, ze szukają tam ludzi i zastanawiam sie, czy złożyć cv

Pati

Jak u was wyglada sytuacja na salonie ? Jest duża rotacja między pracownikami? Co chwile macie nowe osoby w pracy?

Kaja
@Pati

Oczywiście, starzy pracownicy się zwalniają. Nowych nie przyjmują i wykorzystują ludzi w okropnej atmosrze i ciągłych 12 pod rząd .... Nie liczą się z ludźmi. Tu nie ma miejsca na życie normalne . Nie liczy się człowiek...Tylko TSK, koszyk , presja klienta . A kierownikami są zadłużeni desperaci co dla kasy zrobią wszystko.

Alicja
@Kaja

Czyli na miejsce tych co odeszli nikogo nowego nie biorą i rozdzielają nadmiar pracy na tych co już pracują? A chociaż przy dołożeniu obowiązków wzrasta też wypłata albo chociaż premia, co?

Kaja
@Alicja

Wręcz przeciwnie nic nie wzrasta żadna pensja . Premia zabrana . A obowiązków mnóstwo . . Brak słów

On
@Kaja

U nas to samo . Redukcja etatów a pracy tyle samo . O premi to już nawet nie ma co wspominać. To fakt . Co się dziwić ludziom , że tu jeszcze wytrzymują... Gdy wszystko jest tak drogie ... Czasem trzeba zacisnąć zęby i w tym trwać .

Były KS

NIgdy bym nie wróciła za żadne pieniądze, firma sama rozwiązała ze mną umowę po wielu latach posługi. Jedne co moge im powiedzieć to WIELKIE DZIĘKUJĘ. Zaczęłam żyć, pracę znalazłam, zarobkie niewiele mniejsze, głowa spokojna, czas na przyziemne rzeczy, rodzinę, przyjemnosci :)

Aurelia

Z tą premia to jakieś nieporozumienie powinno być tak jeśli wyrobi się PLAN i KOSZYK to 200 zł a jeśli tylko 1 z tych wymagań to 100 zł.

Zyzxyz
@Aurelia

Chyba jesteś niepoważna. W takiej pracy 200 zł premii to i tak jest kropla w morzu W pepco więcej płacą kajerowi niż carry. Lider zmiany 500 zł więcej niż w carry młodszy. Zenada

Współpraca

A co myślicie o współpracy z KPV ? Zastanawiam się czy tylko ja widzę problem.

Deko

O jakim Kpv mowa? Bo każdy region ma innego

Ulala
@Współpraca

Jeżeli ocena salonu raz w tygodniu to współpraca.... Nie odbywają się żadne szkolenia dla dekoratorów, ani sprzedawców. Ocena raportów zależy od nastroju i nigdy nie jest konstruktywna. Działanie mega demotywujace.

@Współpraca

Nasz KPV jest super. Zawsze możemy na niego liczyć, zawsze pomoże cokolwiek by się nie działo. Nie wymieniłabym na nikogo innego :)

VM
@Współpraca

Dla mnie KPV to taka osoba która robi wszystko żeby region wyglądał jak najlepiej. Kiedy w salonie źle się dzieje KPV przyjezdza podwija rękawy i razem z zespołem stawia wszystko od nowa. Kiedy ktoś jest na talencie dokłada wszelkich starań aby szkolony wszystko potrafił. Czemu ? Żeby wszystkim lepiej się pracowało. Zmotywowany, dobrze wyszkolony dekorator potrafi przekazać swoją wiedzę zespołowi i czuwa żeby wszystko było w porządku. Niestety kompletny brak szkoleń i zainteresowania regionem powoduje, że dobrzy dekoratorzy rezygnują z pracy.... Ale co można o tym wiedzieć kiedy nie wyszkoliło się nawet jednego dekoratora ? Talenty szkoła się same a przez kpv jest jedynie oceniani. Swoją drogą nie wiadomo jakie są kryteria oceny.... Wydaje mi się że potrzeba większego wsparcia i zainteresowania Tymczasem ma się wrażenie że odwiedza Cię audytor z centrali kóry tylko patrzy żeby do czegoś się przyczepić a nie realnie Ci pomóc. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim że nie jest to stanowisko które pomada w salonach. Żal że centralą nie dostrzega problemu.

Dekorator
@VM

Nie wiem jak na innych regionach ale nasz KPV Kraków robi to wszystko o czym napisałaś(eś). Pracuje na salonach tak samo jak normalny dekorator ,pomaga jak jest potrzeba,szkoli i wspiera .Ma wysokie kompetencje i kulturę. Wiec jak w innych regionach KPV pracuje inaczej należy to zgłosić do Kierownika Vm i tyle.

VM
@Dekorator

Niestety to musi dojść wyżej, bo właśnie na tym poziomie wszystko jest zamiatane pod dywan... Trwa to już tak długo, że można stracić nadzieję na zmianę Jednak jak można pozwolić na to żeby jedna osoba tak sie zachowywała Niech ktoś w końcu się nad tym pochyli i zrobi porządek

Nikola
@Współpraca

KPV.... temat rzeka. Wawa.... (usunięte przez administratora)panna, z ciśnieniem na władzę, którą za każdym razem podkreśla w kontakcie z pracownikami sklepów poniżając innych, krzycząc, nie szanuje ludzi, uważa siebie za najmądrzejszą, robi bałagan na sklepach podczas swoich wizyt, a potem nam każe to ogarniać.... Wysługuje się innymi a potem przypisuje sobie te zasługi i pomysły. My nie lubimy Jej wizyt, oby jak najrzadziej przyjeżdżała. Żenada... Dobrze by było aby ktoś w końcu przyjrzał się Jej pracy i tego jak traktuje ludzi.

Współpraca
@Nikola

Sama esencja tej osoby. Wszystkie siły wkłada w swój PR zamiast współpracę z ludźmi. Dziękuję za opinie, bałam się że tak wygląda to tylko u nas

Lili

Na autorytet trzeba sobie zapracować. Nie dostaje się go razem z umową, niestety przy takiej postawie jest jedynie pośmiewiskiem. Dziewczynka słabo Sobie z tym radzi. Na każdym kroku próbuje pokazać swoją wyższość. Podważa autorytet RKS co powoduje że w oczach wielu staje się jeszcze bardziej maluczka. Absolutnie nie można na nią liczyć. Nie posiada kompetencji na to stanowisko, poprostu nie nadaje się do pracy z ludźmi. Niech zostanie przy manekinach.

Vm
@Lili

Najgorsze w postawie KPV jest, że zniechęca ludzi do pracy z VM-em. Osoby na talencie nie są szkolone, nie mają wsparcia od KPV, same się muszą uczyć, a oceniane raporty podcinają skrzydła. Bo nie ma w nich żadnej konstruktywnej podpowiedzi, sugestii... Komentarz typu "odświeżcie ścianę" może mieć wiele odsłon. A po weekendzie "dotowarujcie stół" przecież nie jesteśmy ślepi, wiemy, że stół wymaga dotowarowania, w końcu była sprzedaż weekendowa. Można by pisać i pisać. Ale najlepsze jest to, że sama zrobi ścianę, a potem w raporcie ja skrytykuje.

Łorsoł
@Współpraca

KPV warszawa szanowna Aleks bardzo nieuprzejma i mało robi. Jej głównym zajęciem jest obrażanie innych i gadanie za plecami RKS... Bbardzo nie lubimy jej wizyt!

Ojo
@Łorsoł

A u Was też ciągle podkreśla, że jest wyżej stanowiskiem i wyżej "mentalnie" i do Niej należy ostatnie słowo? To jest tak słabe, aż godne pożałowania.

Ex

Warto skoro szanowna ekscelencja każe pracownikom zmienić tylko jedna ścianę a puszę w raporcie ze sklep cały zmieniła ni było drastycznie beznadziejnie albo ludzie sami robia ścianę a w raporcie do firmy idą zdjęcia pracy innych jako jej zasłucha samodzielna …. To jest dopiero dramat i nie osobowości a beszczelnisci …. Tak się w firmie Carry nawija prezesowi makaron i spija pochwały nie za swoją prace

Coooo????

I uważasz że to jest ok ? Że nie ma problemu, nie ma sprawy ? Tola KPV to przedewszystkim pracą z ludźmi. Stwierdzenie faktu to Twoim zdaniem niski poziom ??? Widać nie znasz problemu skoro tak piszesz. Problem jest duży i nie rozbija się on o osobowaość, a stosunki międzyludzkie, które na tej płaszczyźnie niezwykle kuleją. Osoba która powinna stymulować do pracy, promować, rozwijać i motywować powoduje że ludzie odchodzą z pracy, czują się traktowane jak powietrze i przez nikogo nie wysłuchane. A Ty uważasz że to problem osobowości???? Koleżanka powinna zająć się strojeniem manekinów, bo niestety na żadnej innej płaszczyźnie nie radzi sobie najlepiej. Stylizacje nie są poparte wynikami sprzedaży. Jeżeli ktoś uwidzial dzieło stworzone rękoma Aleksandry jest prawdziwym szczęściarzem, bo ja nie miałam okazji zobaczyć żadnego dzieła na przestrzeni kilku lat. W pracy skupia się na niepotrzebnych komentarzach które demotuwuja pracowników, myślę że celowo podcina im skrzydła żeby nikt przypadkiem nie okazał się lepszy.... Smutne, bo nie takiej postawy oczekuję się po takim stanowisku .... Nie każdy może pracować z ludźmi, a to najlepszy tego przykład.

Joanna

najpierw niech się nauczy k.u.l.t.u.r.y. bo za grosz jej nie posiada....a potem niech z ludźmi pracuje....przykre że takich ludzi zatrudniają co za przykład idzie z góry....

Czy tylko w naszym sklepie pracujemy w tak zwana kratkę? Jeden dzień praca, wolne, praca. Albo ewentualnie trzy dni po 9h i jeden dzień wolnego. Czemu nie możemy pracować po 12 h i mieć więcej wolnego? Przez to nic nie można zaplanować. I czy też macie tylko jeden weekend wolny? Bo na cały miesiąc w grafiku każdy z nas ma tylko dwa razy w miesiącu po dwa dni wolnego pod rząd. Czy kierownik nie może zrobić grafiku, że ktoś jest dwa dni dwanaście godzin i dwa dni wolnego?

Lika

Myślę, że jeżeli zapoznasz się z zasadami budowy grafiku będzie Ci on bardziej zrozumiały. Nie zawsze wynika on że złej woli kierownika.... myślę jednak że jak z nim porozmawiasz trochę Ci się rozjaśni. Być może da on nawet radę wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom.. Myślę że to właśnie z nim powinieneś zacząć rozmowę, a nie pytać na forum :)

Były Pracownik

Wiem że nie na temat nie mogę znaleźć telefonu ani e-mail na internecie do kadr a potrzebuje ponownie świadectwa pracy czy ktoś mógłby pomóc z góry dziękuje za pomoc.

Kssss

Dziewczyny, proście o tą podwyżkę, ja dostałam. Tylko trzeba chcieć i się wykazać w pracy

Firma z dykty

Nie wiem, czy zauważyliście ale w nowym onboardingu jest zapis, że bez względu na formę rozwiązania umowy, premia uznaniowa nie podlega wypłacie. Nie dość, że premie są śmiesznej wysokości, to jeszcze na wypowiedzeniu nie dostaniesz... Żenada.

Zzz
@Firma z dykty

Tez sie o tym przekonałam nikt mnie nie poinformował.Ta premia to wgl jakies dno bylo.

Iska

My już się nie staramy. Za te pieniądze i bez podwyżek dla kierowników nie ma sensu a sprzedaż spada i będzie spadać, nie obsługujemy i kropka.

@Iska

Dokładnie, zero motywacji, nam się nie chcę strzępić buzi, człowiek się nalata za klientami, firma i tak utnie co trzeba , a klient i tak przyjdzie i zwróci...

Wings
@Iska

Najlepsze co można zrobić to dac wypowiedzenie i szukać nowej pracy. Polecam zmienić otoczenie, atmosferę, ludzi i sie rozwijać a nie stać w miejscu w firmie która obcina skrzydła człowiekowi

Alicja
@Wings

Aż tak źle że podcinają skrzydła? Żadnego rozwoju? Ile wychodzą targety jak się już uda je zrobić? Stawka nie za wysoka że jesteś taki zniechęcony?

Wings
@Alicja

Uda? Czym chcesz zrobić target? Tymi lumpami powtarzającymi sie co roku , drogie jak jasna … sukienki za 180 zł, lepiej kupić porządne buty lub kurtkę u konkurencji albo pełno ciuchów na przecenie za 180 zł a nie jedna rzecz. Kiedy ostatni raz centrala was pochwaliła? Po co te raporty zdjęciowe codziennie? Aż tak nie ufają pracownikom, ciagle źle, ciagle niezadowoleni, instrukcja na 3 departamenty w 3 dni, powaliło ich? Jak można w jeden dzień zrobić przecenę, instrukcje, zwroty kolekcji , zmiany do tego sprzątanie. Byłam w firmie 5 lat i odeszłam szczęśliwa zatrudniając sie do sieciówki , która to wszystko posiada :) Poza tym… Premii brak, podwyżek brak, benefitów brak, opieka medyczna brak, karta multisport brak, zwroty w całym kraju brak, narzędzia do łatwiejszego funkcjonowania (smartfony, słuchawki, walkie talkie) brak, dresscode brak, nowoczesne i szybsze oprogramowania brak, porządnych dużych przecen zachęcających tłum ludzi brak, magazynowanie odzieży , żeby salon był spokojny na dotowarowanie sprzedanego asortymentu brak, produkty socjalne brak (nie kupisz kawy nie masz)wystarczająca ilość zatrudnionych pracowników, adekwatne do wielkości salonu hmmm? Brak?! No kto by sie spodziewał… Wymieniać dalej? Lubisz stać w miejscu i sie nie rozwijać to juz Twój problem

@Wings

Brawo, brawo, brawo nic dodać nic ująć, wszystko w punkt napisane. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 769, z czego 36 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.