Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Ciekawa

Witam Was dziewczyny czy ktos z was wie może kiedy będą jakieś instrukcje do wprowadzenia ? Dawno już nie było

Katja

W tym tygodniu będą strefy mono wyprzedażowe - Więc i strefa wejścia w wyprzedaży

Witajcie. Dodam coś od siebie, od osoby która pracowała w centrali kilka lat. Wszystko o czym piszecie to prawda i wstyd że jedna z niewielu polskich marek ma taką opinie. Niestety szeroko pojęty zarzad zatrzymał się w latach 80. Podejrzliwość na każdym kroku, brak zmiany systemu który kosztuje ale zapewne ułatwiłby pracę i traktowanie ludzi jak popychadło. Szanowny pan S chodzi po pokojach różnych działów i obgaduje innych, śmieje się z nich obraża. Jestem zdziwiony ze nikt nigdy o to nie pozwał bo to klasyczny (usunięte przez administratora). Jeśli chcesz otrzymasz 300zl brutto podwyżki raz na kilka lat to chodzisz z odpowiednio do tego zgarbiona sylwetka i zebrasz. W tej firmie wszystko zależy od humoru szefa czy słupki po weekendzie się zgadzają. Także praca dla osób niewymagających którzy pozwalają sobie na takie traktowanie bez ambicji. Grunt że 8h odsiedziane. Wstyd pracować w takiej firmie. Także nie dajcie się nabrać.

Xyz

Zabawne są te wypociny preseza na temat podwyżek, które przyznał podobno za dobrze wykonywaną pracę. O cale 100 zł brutto wzrosła minimalna stawka wynagrodzenia, ale prezes uznał, że to jego dobra wola ha ha ha. Uciekam z tej pseudofirmy, powodzenia w szukani (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Uważajcie na Carry.. nigdy nie spotkałem się z tak zacofaną firmą, nieprzestrzegającą żadnych zasad, bez kręgosłupa moralnego i empatii. Nie traćcie swojego czasu na pracę u nich, to uwstecznia i demotywuje. Zarobicie najniższą krajową albo parę złotych więcej za wyższe stanowisko, a w zamian dostaniecie zepsutą psychikę i nieustanny stres. Ta firma to jakieś nieporozumienie, za nic ma swoich pracownikow, mimo ze na wstępie góra obiecuje gruszki na wierzbie. W rzeczywistości dostaniecie najniższą krajową i okrągłe 100 zł premii za miesiąc ciężkiej pracy i skakania wokół klientow, pod warunkiem, że zrobicie sprzedaż i nie przyjmiecie za dużo zwrotów, na ktore nie macie wpływu. Ciągłe manipulacje i nadużycia. Brak wody, kawy, herbaty, praca w każdy możliwy weekend, urlopy według wytycznych, czyli w zasadzie wtedy kiedy to firmie pasuje, a nie wam. Najlepiej nie chorujcie i badzcie na każde ich zawołanie. A w zamian nie dostaniecie nawet głupiego dziękuję. Po kilku latach w firmie w końcu odpoczywam psychicznie i polecam to każdemu. Mam nadzieję, że niedługo każdy pracownik otworzy oczy a ten śmieszny prezes zostanie z ręką w nocniku.

Jak dziewczyny zadowolone z aneksów?

Były
@Ania

Jak odeszłam ze stanowiska kierownika bo nikt za te pieniądze nie będzie się poniżał to szanowna (usunięte przez administratora) RKS czyli straszy Moj zastepca dostał premii 1000 zł także gratuluje firmie sprawiedliwości w traktowaniu … w mojej ocenie to dyskryminacja a za to jest paragraf KP

tajny

Hejka to prawda ze tajemniczy klient zacząć grasować po małopolsce?

KS

Witajcie KSi. Dostałyście już może aneksy? Podwyżki od lipca dostają tylko sprzedawcy i pracownicy funkcyjni tak jak Z-cy czy SZ? Czy któryś KS dostał też podwyżkę???

Chmura
@KS

Wg tego co dzisiaj przyszło na skrzynkę KS to nie dostaną ksi co pracują poniżej roku i jeśli sklepy źle funkcjonują

Yyyy
@KS

Tka wszyscy dostali od Sp do Ks... żenada i kpina. Wprowadzili KS w błąd. Łagodnie to ujmując. Po tylu miesiącach. Pisali na początku roku co innego. 100zl podwyżki....He he he he

Zygi
@Yyyy

Ale to 100 zł brutto też podwyżki, czy netto? A co z resztą pracowników? Może będzie jeszcze jakieś oddzielne zarządzenie i podwyżki dostaną wszyscy. Tak głośno myślę tylko. Tak jeszcze zapytam, bo myślę o aplikowaniu. Ile na rękę tu na start teraz dają?

Już niedługo się zawijam

Już jestem ciekawa tych podwyżek znając tę firmę można liczyć na max 100 zł podwyżki i to brutto nasza motywacja do pracy ;;wzrośnie " haha

Ks

W zależności od salonu, ale zazwyczaj stanowisko sd jest zblizone kwotowo do stanowiska z-cy.

Haha

Kochana ,po pierwsze to straszny szajs. Po drugie dostaje się jeden na salon max dwa jak jest dwupoziomowy. Planowo mają dostać wszyscy ale działa on średnio i rzadko z niego korzystamy

Ola

Może kierowniczka nie zasługuje na więcej? Jak ktoś się stara to dostaje więcej kasy a jak niczym się nie wykazuje to nic nie ma. Logiczne.

Coks
@Ola

Kierownik, który się nie stara nie powinien być kierownikiem. Każdy kierownik powinien być doceniony, bo czymś się wyróżnia od reszty, poza tym ktoś z góry go wybrał więc nie rozumiem, co to znaczy że ktoś się stara to dostanie, czyli rozumiem ktoś kto liże (usunięte przez administratora)

ks

Witam jak wyglądają szkolenia z VMBookiem??

Agatkaaaki
@ks

U kpv wroclaw to wyglodaja tak ze ona chodzi i pokazuje palcem i nic nie robi kiedys kpv przebudowal caly salon w 1dzien,! a teraz ona idzie po 2 godzinach do domu i sie panoszy

@ks

Wygląda tak że musisz przeczytać vm booka i na tym się kończy. Kiero wpisuje że zostałas przeszkolona. A jak przychodzi coś zmienic na sklepie to nikt nie wie jak to zrobic

Nicka

Firma KRZAK.. system z epoki Adama i Ewy. Totalna porażka pracy ... Kadry ? Bez komentarza bo i tak usuną wpis .. Polanda w całej okazałości... Gdyby najniższą krajową byłoby 500zl.Nasi by tyle płacili, z pogardą rzucając ,,masz i poznaj moje chamskie serce,, ... Ogrom pracy i obowiązków kontra wypłata = NIEOPŁACALNE i NIEADEKWATNE. W Biedronce fakt i innych dyskontach jest ciężko ,ale bynajmniej tam jakiś płacą .. Ci wymagają porównywalnie za najniższą siła oporu... Zamówienia budżetowe i chemiczne są gorsze niż w (usunięte przez administratora) ... Żenująca firma panie Sobota .. wstydź się .. O pracowników trzeba dbać i zachęcać... Ale jak długo nosi matka Ziemia takich dusigroszow nic się nie zmieni

Majka
@Nicka

No już nie przesadzaj że jest tak źle w carry. Pracowałam tam 5 lat i pensja jest całkiem spoko a że pracy jest sporo to fakt ale nie całym rokiem bo są miesiące kiedy jest plaża. Ja dobrze wspominam ta pracę. Pozdrawiam

Nicka
@Majka

No błagam.. może trafiło Ci się jeden milion..jeśli najnowsza krajową jest dla Cb spoko dla sklepu który miesiąc w miesiąc robi obroty powyżej 80% a i nawet 120 to gratuluję...2 os na zmianie na 800mkw meega..etc etc do wymienienia.. zero wody pracowniczej,kawy czy herbaty ,normalnego papieru toaletowego... Często ludzie sami kupują za własne pieniądze... Żenujące

@Majka

Pensja całkiem spoko? Przecież to tylko najnizsza krajowa kobieto.

do.tatro

Kolejna sieciowka, który działa tylko ze względu na systemowy (usunięte przez administratora) i masowe łamanie przepisów. (usunięte przez administratora)

Ola
@do.tatro

Podaj 3 przykłady kiedy firma złamała przepisy.

No kiedy

Kiedy wreszcie będą podwyzki dla kierowników? Ile mamy czekać?

Krk
@No kiedy

U nas były z początkiem czerwca podwyżki dla kiero.

Halo tam u góry, jeśli to czytacie to śmiało mogę wam powiedzieć, że wstyd wam dawać te 50zł premi (lewo na Chleb i Masło). Uznajecie że nie zasługujemy na premie bo nie wyrobiliśmy jakiegoś wymyślonego dla was planu? Hahaha dobre dobre!!! Tylko że jakbyście nie wiedzieli to klienci chodzą i rozwalają sklep a tak to chcecie żebyśmy dbali o estetykę! Na dodatek ktoś musi tak wielki sklep posprzątać! Czasami nam rąk i czasu brakuje jak zostajemy do końca zmiany we 2 osoby! A wy mówicie że nie zasługujemy na premie? W innych sklepach jak nie mają sprzątaczki to mają chociaż dodatkowo płacone a tu jesteśmy wykorzystywani a Góra siedzi sobie spokojnie i patrzy na te zarabiane tysiące!

Nie polecam nikomu, grafik zmieniany z dnia na dzień, przy którym nie możesz sobie nic zaplanować, według RKS najlepiej pracować codziennie chociażby po pare h, ale oczywiście do 21, to czy jesteś funkcja czy sprzedawca nie zmienia zbyt wiele, RKS zawsze wie wszystko najlepiej, jedyne co wymaga i traktuje wszystkich pracowników z góry, ciągły brak pracowników, bo kiedy zobaczą jak funkcjonuje salon od razu rzucają wypowiedzenie. Odejście było najlepsza decyzja podjęta w ostatnim czasie, spokój psychiczny, fizyczny mimo, ze pozostałam w handlu, jeśli ktokolwiek zastanawia się nad odejściem szczerze polecam

Alicja

Czemu grafik jest tak często zmieniany? Nie ma tak że ustawia się na cały miesiąc? A urlopy? Jak pracowałaś to na wakacje można było sobie wziąć 2 tygodnie jednym ciągiem czy też były problemy?

Evka

Czy możecie coś mi powiedzieć o Carry w Kaliszu?Zastanawiam się czy warto tam składać tam papiery:) Z góry dziękuję

Hmmm

Praca sama w sobie nie jest zła, zależy gdzie się trafi ,na jakiego ks i RKS .Czyli od regionu też . W każdej sieciówce jest podobnie. Wadą jednak jest bardzo słabe wynagrodzenie,i brak benefitów jak opieka zdrowotna, premie na święta czy multisport.

Czepliwa?!

Wiem, że się będę teraz czepiać. Ale wszystko drożeje, ubrania na salonie też a ekwiwalent za pranie jaki był taki jest. Niezmiennie ta samą kwota. Wszelkie detergenty do prania zdrożały, niejednokrotnie cena ich jest dwukrotnie wyższa.

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 769, z czego 36 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.