Opinie o KPW-AUDYTOR w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KPW-AUDYTOR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KPW-AUDYTOR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPW-AUDYTOR w Łódź

Ewelina

Dzień dobry, mógłby ktoś z obecnych lub byłych pracowników wypowiedzieć się na temat atmosfery w firmie, zarobków, ścieżki rozwoju? Czy praca dużo różni się od pracy w firmach z Big4? Z góry dziękuję. Pozdrawiam

@Ewelina

Firma mocno się rozwija. Zatrudnia coraz więcej osób na terenie całego kraju. Atmosfera i kontakt między pracownikami według mnie są bardzo dobre. Oczywiście jak w każdej firmie audytorskiej, w sezonie jest gorąco, ale taki już urok audytu:) Zarobki takie jak w branży. Jest dodatkowy system nagród po skończonym sezonie oraz dodatkowe benefity (multisport, ubezpieczenie zdrowotne). Trudno porównywać do big4 - to są ogólnoświatowe korporacje. KPW ma już dużo procedur zbliżonych do nich, ale jeszcze zachowuje dużo elementów indywidualnego podejścia, jak w mniejszych firmach. KPW mocno wspiera rozwój pracowników, przeprowadza bardzo dużo szkoleń z poszczególnych obszarów audytowych i dodatkowo finansuje egzaminy na BR czy studia kierunkowe.

Sylwia
@Ewelina

Pracuję w KPW od ok. półtora roku w łódzkiej siedzibie... i szczerze? Na tym etapie mojego życia nigdy nie miałam lepszego pracodawcy i nie pracowałam w równie dobrej atmosferze. Spróbowanie przygody z KPW, jak sądzę, nic nie kosztuje, a może i Ty będziesz mieć równie dobre doświadczenia i odczucia :) Polecam!

Szczęśliwy, były pracownik
@Kasia

Odnosząc się do opinii Eweliny: - Zgadzam się, że atmosfera między pracownikami (asystenci, kierownicy) jest bardzo dobra. Natomiast relacje pracownicy - "Pani Dyrektor Działu Audytu" już nie są takie kolorowe... - W tej firmie "sezon" trwa cały rok, ponieważ liczba badań przypadająca na mało liczne i niedoświadczone zespoły audytowe jest często wyższa od 60, więc pracy jest ogrom. - Jeśli chodzi o zarobki: w porównaniu do BIG4 - przepaść, jeśli chodzi o inne firmy z poza BIG4 to faktycznie porównywalne. - Benefity, hmm... aby dostać kartę multisport (w wersji light - czyli z największymi ograniczeniami) to musisz przepracować parę miesięcy. - Raz w roku są szkolenia, trwające max. kilka dni i to raczej szkolenia ogólne, robione na sztukę. Nie ma żadnych szkoleń dotyczących badania poszczególnych obszarów. Wszystkiego trzeba się uczyć samemu, często po godzinach. - Co do finansowania egzaminów - prawda, co do finansowania studiów - prawda, lecz należy podpisać umowę lojalnościową.

@Ewelina

Oczywiście, że się różni. Jak polski januszex oferujący wypłaty w okolicach minimalnej krajowej za pracę podobno merytoryczną, może konkurować z największymi firmami audytowymi świata.

niewierzę Nowy wpis
@Szczęśliwy, były pracownik

ile? 60 audytów na zespół? czy na biegłego rewidenta??? OMG to jest nie do obrobienia, zwłaszcza, że pewnie większość klientów ani be ani me. Ja robię 10 audytów i więcej nie mogę bo uczę się na biegłego a po sezonie i tak nie ma roboty za bardzo.

Lalala Nowy wpis
@Ewelina

Nieporównywalnie lepiej niż w BIG4 - wyższe zarobki, ludzkie podejście, brak wyścigu szczurów, wszystko łatwo się załatwia, nie trzeba przechodzić przez milion procedur. Miła atmosfera i wszystko jest bardziej przyziemne - ma się rzeczywisty kontakt z klientem, a nie wszystko jest tak zinformatyzowane, że kontaktujesz się przez jakiś portal z firmą, o której nie masz żadnego pojęcia, jak to było w BIG4... Uważam, że w mniejszej firmie więcej się nauczy niż w BIG4. Ale przede wszystkim pracuje się tu spokojniej, psychicznie dużo lepiej... Oraz nikt nie jest zadufany w sobie i taki sztuczny jak w korpo...

wolter Nowy wpis
@Lalala

@Lalala jak wyższe zarobki jak to jest jedna z najtańszych firm audytorskich w kraju? a z tą spokojną pracą to dalej nie wiem jak to możliwe przy 60+ klientach na zespół. proszę nie wypisujcie bzdur bo ja naprawdę chcę wiedzieć jak jest ale naprawdę. mam blisko i to by mi pasowało, ale cała reszta to mnie trochę ... przeraża.

Kandydat Nowy wpis

Dzień dobry, znalazłem ofertę pracy na innym portalu i mam kilka pytań. 1. KPW oferuje pracę w systemie hybrydowym - jak to wygląda w rzeczywistości? 3 dni z domu 2 dni z biura, czy też inny podział? 2. Na czym polega finansowe wsparcie w zakresie uzyskiwania uprawnień Biegłego Rewidenta? 3. Czy faktycznie na jeden zespół przypada po 60 badań? To chyba nierealne...

opinia

Niestety firma nie cechuje się profesjonalnym podejściem do kandydata w trakcie rekrutacji. Oferuje niską wypłatę i oczywiście nie daje żadnego feedbacku po umówionym czasie na odpowiedź

Jaka jest kultura pracy w KPW-AUDYTOR?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w KPW-AUDYTOR spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Michal

Początkowo wszystko wydawało się okej, dopóki nje przyjdzie się na pierwszy „normalny” dzień do pracy. Jeśli komuś odpowiada (usunięte przez administratora)to jest to idealna firma do pracy. (usunięte przez administratora) Może i usługi świadczone na rzecz klienta są okej, ale atmosfera w firmie totalnie słaba.

Zostaw merytoryczną opinię o KPW-AUDYTOR - Łódź

• Jak się pracuje w KPW-AUDYTOR?

Zobacz opinie na temat firmy KPW-AUDYTOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

KPW-AUDYTOR