Opinie o Perła - Browary Lubelskie w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Perła - Browary Lubelskie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perła - Browary Lubelskie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perła - Browary Lubelskie w Lublin

Były aparatowy

Trzymajcie się z dala od tego zakładu. Jeden kołchoz i fatalne warunki pracy.

@Były aparatowy

Można wiedzieć czy firma Cię zwolniła.

@RP

@RP Jesteś pracownikiem firmy Perła - Browary Lubelskie? Mam nadzieję, że mi pomożesz. Na stronie firmy widzę kilka ogłoszeń o pracę http://perla.pl/praca/. Osoby rekrutujace chcą na pewno uzyskać tutaj jak najwięcej pomocnych informacji odnośnie pracy w Perła - Browary Lubelskie. Napisz proszę jakie jest Twoje zdanie na temat warunków zatrudnienia w tej firmie?

Patryk
@Były aparatowy

W tej firmie nabory do pracy są bardzo często właśnie przez to. Ludzie popracuja chwilę i uciekają stad

@Beata

Praca na produkcji oraz na magazynie jest trzy zmianowa: 6-14, 14-22, 22-6, pracujemy rownież w weekendy.

były pracownik z rb
@Patryk

Trafna uwaga w punkt, ale nie rozumiem jednego w tej firmie, dlaczego zwalnia się dobrych pracowników, którzy chcą pracować. Tak jak dziewczyna z długim stażem z puszki, która miała obniżony czas pracy po urlopie macierzyńskim ( pracowała 7 godzin według kodeksu pracy i umowy nie przedłużono).

Ada
@RP

Zapomniałaś dodać, że grafik pracy przewiduje 7 kolejnych dni pracy i dwa dni wolnego i to że w każdym miesiącu jest tylko jeden weekend wolny

@Ada

Dokładnie tak.

@były pracownik z rb

A niby tacy pracownicy powinni być chronieni w wyjątkowy sposób

dzień

A może tej Pani skończyła się umowa o pracę i Pracodawca jej nie przedłużył? A to jest różnica z pkt. widzenia KP.

Biuro
@dzień

Z punktu widzenia kodeksu, owszem jest różnica, jednak to dalej słaba zagrywka ze strony pracodawcy. Jeżeli jedynym powodem nie przedłużenia tej pani umowy była chęć korzystania z przysługującego jej prawa. Oczywiście ciężko udowodnić co było przyczyną nie przedłużenia umowy. Niestety ale każdy kto w tej firmie upomina się otwarcie o przysługujące mu prawa kończy z problemami.

Prawda
@Biuro

Święte słowa, popieram. To tak jak ostatnio jakiemuś chłopaczynie nie przedłużyli umowy, ponieważ zachodzi prawdobodobięnstwo, że będzie chodziła zwolnienia lekarskie.

Rozlewy
@Prawda

Tylko ten chłopak był na okresie próbnym i umowa nie została mu przedłużona, ponieważ był na L4 i stąd zachodzi prawdopodobieństwo, że może chodzić na L4. A co do tej dziewczyny to zupełnie inna kwestia, nie była przecież na okresie próbnym. To wzorowy pracownik, korzystał tylko ze swoich praw jakie mu przysługują. A czemu przełożony nie chciał kontynuować współpracy trudno odpowiedzieć.

@Rozlewy

Czy w firmie Perła - Browary Lubelskie jest możliwość otrzymania umowy o pracę na czas nieokreślony? Jak ogólnie z warunkami pracy?

Puszka
@Beata

Jak najbardziej tak, pracownik może liczyć na umowę na czas nieokreślony, choć to daleko droga. ( maksymalnie dany pracownik w firmie może pracować 33 miesiące lub 3 umowy terminowe)

@Puszka

Dzięki wielkie za odpowiedź. A ile trwa ogółem okres wdrożeniowy w tej pracy w Perła? Oferują szkolenia nowym pracownikom?

E10

Orientuje się ktoś, dlaczego na odcinkach z wynagrodzeniem, nie jest ujęta premia motywacyjna, za nie chodzenie na zwolnienia? Czy można jakoś sprawdzić czy firma odprowadza za nas podatek od tej kwoty?

E11
@E10

Nie prościej zadzwonić do Działu Kadr?

były pracownik perly

nie polecam pracy w perle jest duża rotacja pracowników praca jest ciężka a przełożeni stosują (usunięte przez administratora) !!!!

Moze napisz jaki dzial?

Maciej
@były pracownik perly

Można wiedzieć na jakim stanowisku Pan/Pani stała. Mógłbyś więcej udzielić informacji na ten temat?

Edyta
@były pracownik perly

Nie podałeś nam żadnych konkretów, a przecież rotacja w firmie może mieć różnorodne przyczyny. I niekoniecznie muszą one wynikać z winy samego pracodawcy. Nadmieniłeś jednak coś na temat niewłaściwego zachowania Przełożonych wobec pracowników. Skoro zatem takie rzeczy mają miejsce w Perła - Browary Lubelskie to należałoby zgłosić ten fakt odpowiednim instytucjom. Czy rozważałeś może takie rozwiązanie?

Bxw
@Maciej

Hej może Wiecie jaka stawka jest jako pokojówka Jaki jest klimat

@Murzyn

(usunięte przez administratora)kiedy planujesz powrót do pracy?

@Rb

To chyba nie jest kwestia, która byłaby tu bardzo istotna. Bieżący wątek służy (w głównej mierze) do dyskusji na tematy związane z warunkami pracy w Perła - Browary Lubelskie, z panującą tam atmosferą, itp. Właśnie - a propos atmosfery - jak opisałbyś tą, która panuje między pracownikiem tej firmy? Czy jest ona na tyle zdrowa, iż nie przeszkadza znacząco w pracy?

Mirek

Ej ziomki, niech ktoś w końcu umyje te drzwi na warsztat z męskim członkiem. Trochę wstyd, że tyle czasu nikt tego nie ruszył...

Rb3
@Mirek

Hahaha ten nasz Mireczek wszystko zobaczy

Aleksander
@Mirek

Jak mniemam jesteś związany z firmą, może podpowiesz mi czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba bez doświadczenia, oraz jaka panuje atmosfera wewnątrz zespołu? Jestem ciekaw czy byłbyś mi w stanie coś powiedzieć na ten temat, byłbym bardzo wdzięczny.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Perła - Browary Lubelskie? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Siemaneczko orientuję się może ktoś z Was czy firma dalej będzie wysyłać na kurs UDT dla operatorów wózków?

Rozlewy

Jeżeli masz uprawnienia na wózek to powinna firma cię chyba wysłać na kurs UDT. Najlepiej chyba zapytać się w kadrach.

M

Szanowny pracowniku, nie wydaję Ci się przypadkiem, że część osób do tych kursów podchodzi z przymrużeniem oka. Firma ma ważne powody aby takich kursów już nie finansować. Zobacz ile pracowników nie zdaje egzaminu teoretycznego, druga część nawet nie wstawi się na egzamin UDT mimo, że jest obowiązkowy.

@M

Przepraszam, ale co to ma do rzeczy że kilku pracowników nie zdało egzaminów bądź się nie stawiło, każdy odpowiada sam za siebie. Odpowie ktoś czy ciężko zdać taki egzamin teoretyczny?

Rozlew puszkowy
@Rb

Pod koniec czerwca zdawałem egzamin na wózki widłowe, powiem Ci że nie ma tragedii inspektorzy sami naprawadzają zdającego jeśli czegoś nie wie, abyś tylko umiał odczytywać wykres udźwigu a reszta to pikuś.

AdamR

Cześć, potrzebuję informacji o pracy w dziale utrzymania ruchu, jaki system zmianowy obowiązuje, jakie podjeście ma kierownictwo jakiej wysokości wynagrodzenia mógłbym się spodziewać? No i jaka panuje atmosfera w dziale. Pozdrawiam, Adam

PIP

Hej, co to za dziwna sytuacja z tymi nadgodzinami na rozlewach?

Kwartał
@PIP

Teraz kwartalne będziesz miał zapłacone za nadgodziny

Edyta
@Kwartał

Dobrze jest wiedzieć, że w Perle - Browarach Lubelskich można "podreperować" swój budżet nadgodzinami. Jako pracownicy tej firmy na pewno wiecie o niej niemal wszystko. Widziałam, iż właśnie szukają tam Operatora wózka widłowego i oferują między innym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio w firmie). A wiecie może, czy jest to umowa na czas określony czy też nieokreślony? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Janusz
@Edyta

Nie dostaniesz od razu umowy na stałe. Chcesz pracować w firmie, która co chwilę szuka co chwilę kogoś na to stanowisko? Zastanów się dlaczego tak jest

Rb2

Siema orientuję się może ktoś z Was jak jest z tym egzaminemi UDT na wózki. Jak się nie zdało teorii to za poprawkę płaci nam firma czy już my pracownicy sami?

Greg
@Rb2

Nie wiem Staszek. Nie wiem...

Przykro mi
@Rb2

Coś ty kolego firma nie opłaca nam poprawki samemu trzeba opłaćic sobie za egzamin w UDT. Pytania nie podeszły standardowo hehehe

Rozlew
@Rb2

Egzamin poprawkowy to już w Pańskim zakresie.

poiuy

Cześć, pojawiła się oferta pracy na stanowisku: specjalista ds. obsługi sprzedaży. Czy możecie powiedzieć coś na temat atmosfery w tym dziale? Podobna rekrutacja była na wiosnę. W takim razie czy jest duża rotacja czy dział się rozrasta i potrzebują nowych ludzi?

Antoni
@poiuy

Masz rację. Pracodawca szuka osoby na to stanowisko. Niestety nie znam atmosfery w firmie, ale pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie i pakiet benefitów. Może ktoś z obecnych pracowników podpowie Ci jakie relacje panują w firmie. Jeżeli złożysz CV koniecznie napisz jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty?

ph

Jest ktoś wstanie napisać coś konkretnego o pracy ph? Jaki system wynagrodzeń? jaka podstawa?

Travolta
@ph

Nie wiem jak PH ale zdecydowanie odradzam pracę w utrzymaniu ruchu. Nierealne wymagania szefostwa, brak narzędzi i materiałów do pracy, a wszystkie awarie jak zawsze wina mechanika.

@Travolta

Powiedzcie, ze nie potraficie czegos zrobic, a nie zwalac wine na butelki, klej, tasme, folie, ze lepiej nie bedzie, zmniejsz obroty etc. Z drugiej strony wspolczuje wam rzezbic w g...ie.

Elektryk
@Travolta

Potwierdzam w 100%. Odradzam wam pracę jako elektryk.

Greg
@Elektryk

Kochani, nie sądzicie, że miło by było, gdyby BHPowiec przestał udawać, że nie widzi tych wózków widłowych wyjeżdżających na ulicę?

Teresa
@ph

Widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia na stanowisku przedstawiciela handlowego w Perle - Browarach Lubelskich. Czy wysyłałeś już swoje CV do pracy w tym miejscu? Może warto spróbować swoich sił i już na rozmowie dopytać o wszelkie nurtujące Cię kwestie.

Murzyn

A jezeli ja chce robic nadgodziny to co? Zabroni mi ktos?

czarny
@Murzyn

Drogi " (usunięte przez administratora)" , to znaczy ,że sie nie wyrabiasz w wyznaczonym do wykonania danej czynnosci w czasie . Nie lixz ,że Ci ktos zaplaci za to

@czarny

Jak mozna w perle wyrabiac sie w czasie na produkcji czy innym dziale pracy ciaglej?

captcha
@Murzyn

Jak można robić nadgodziny w pracy ciągłej?

Pytanko
@captcha

Hej, a orientyjecie się może dlaczego firma nie oddaje nam 1,5 dnia jak wysyła na odsiadki za nadgodziny?

@Pytanko

Jakie odśiatki??? Hahaha

PuchaSkucha

Nie każdy pracuje na RB.

RB1

Dlaczego nie ma już pikników pracowniczych?

@RB1

Ale za to wycieczki pracownicze są.

Abc
@pracownik

Wole pikniki, atmosfera jest luzniejsza

MickJagger

Znowu nie ma kubeczków

Nocka
@MickJagger

Już są dziękuje bardzo w imieniu wszystkich pracowników.

Nocka
@Nocka

Chyba dalej nie ma.

Sk

Dlaczego w perle często są naboru do pracy na operatorów wózków widłowych? Ile płacą na początek?

@Sk

Dlatego, że brakuję operatorów wózków widłowych i stąd jest cały czas nabur. Mój kumpel pare ładnych lat pracuje na magazynie i ma 2800 brutto. Tam na magazynie nie ma premii uznaniowych jak na rozlewach. Tam masz podstawę + ta premia motywacyjna za L4 170 zł. Jako początkujący to nie wiem ile dostaniesz.

@odpowiedz

Zgadza się, ale na Mełgiewskiej chłopaki mają 3100 na umowie a u nas 2800.

@Sk

2800 brutto + 170 zł miesięcznie jak nie chodzisz na L4. Operatorzy wózków widłowych nie mają premii uznaniowych jak ktoś już napisał wcześniej. Moim zdaniem trochę słabo płacą wózkowym, twoja decyzja jak chcesz to składaj CV.

Linde
@Sk

Nabur jest spowodowanym tym, że sporo chłopaków odeszło gdzieś indziej na wózek. Operatorzy w Perle zarabiają bardzo mało( nawet uznaniowki nie mają), to też nie jest łatwa i prosta praca. Nie każdy się nada, trzeba dobrze umieć jeździć wózkiem czym bardziej na dwa maszty.

Rb1
@Linde

No dużo nie mają...

2800 chłopie płacą

Jaro

Teraz rozumiem dlaczego tak często w perle chcą kogoś na wózek widłowy-praca na 3 zmiany, pracujące weekendy i niezbyt wysoka pensja. W innych firmach może nie płacą dużo więcej, ale praca jest na jedną zmianę od poniedziałku do piątku. Żeby zarobic można pojechać np do Niemiec, ta sama praca ale pensja dużo wyzsza

Rb1
@Jaro

To prawda, ale co Pan zrobi na to..

ChińskiCezar
@Jaro

To co jeszcze robisz w tym smutnym kraju?

rej
@Jaro

ja na mełgiewskiej jezdze wózkiem , na razie jest ok , atmosfera w miare , a kasa ...jeszce ja akceptuję :-)

bob
@rej

tak na logistyce na melgiwskeij potwierdzam w miare jest ... dziewczyny wporzo na transporcie

@odpowiedz

oj to bardzo słabiutko jak 2800 brutto mają operatorzy i na dodatek tej premi nie mają

JJ
@123

Może coś w kóncu podniosą im..

Rb3
@JJ

Rozmawiałam z Panią F ze związków i niestety żadnych podwyżek w tym roku niestety nie będzie dla pracowników.

@Rb3

No to zaczna sie wypowiedzenia pracownikow, zreszta juz sie zaczely na produkcji.

OWW
@odpowiedz

Premia uznaniowa jest, sprawdź sobie na odcinku z wynagrodzenia.

Emil

Witam, jakiś czas temu firma ogłosiła nabur na pracowników produkcji i w oczekiwaniu było odporność na stres. Co albo kto w takim razie produkuję ten stres dla pracowników? Moim zdaniem nie jest to praca w mundorowce tylko na produkcji.

Marianna

Witam, pojawiła się u nich oferta pracy: specjalista ds obslugi sprzedaży, min rozliczanie fv itp. Czy ktos moze cos powiedziec na ten temat?

BorSuk

Znowu nie ma kubków.

borsuczek
@BorSuk

A dlaczego jak myślisz?

@borsuczek

Nie bylo nie ma i nie bedzie.

BorSuk
@borsuczek

Ktoś chce, żebyśmy umarli z pragnienia?

@BorSuk

Panie Borsuku możliwe, że tak.

Kotek

Jak to po co, aby zaliczyć, naiwne że coś skrobnę. Cóż taka robota

Tomasz

Jakie warunki oferuje Perła dla PH ? widzę, że są oferty i chciałbym aplikować

@Tomasz

Obawiam się, że żadnych informacji Pan już tutaj nie uzyska.

ŚliskiJimmy
@pracownik

A dlaczego tak pan uważa?

Dominika
@Tomasz

Szkoda, że poniższe odpowiedzi na Twoje pytanie nie stanowią tak naprawdę żadnej pomocy. Nie jestem zatrudniona w firmie Perła - Browary Lubelskie, ale mogę Cię zapewnić, że na tym stanowisku pracodawca oferuje między innymi: możliwości rozwoju zawodowego, samochód służbowy, pracę w młodym i dynamicznym zespole. A jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie w tym miejscu, będziesz odpowiedzialny za współpracę z klientami detalicznymi i lokalnymi sieciami oraz pozyskiwanie nowych klientów detalicznych, czy organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych w oparciu o standardy firmy. Czy praca na takich warunkach satysfakcjonowałaby Cię?

To nie jest problem, problem jest gdzie udowodią trudnym

Zostaw merytoryczną opinię o Perła - Browary Lubelskie - Lublin

• Jak się pracuje w Perła - Browary Lubelskie?

Zobacz opinie na temat firmy Perła - Browary Lubelskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perła - Browary Lubelskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perła - Browary Lubelskie