Opinie o Perła - Browary Lubelskie w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Perła - Browary Lubelskie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perła - Browary Lubelskie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perła - Browary Lubelskie w Lublin

Lili

Czy firma rekrutuje na produkcję ?Widziałam ogłoszenie ale czy jest aktualne w obecnej sytuacji?

perłaok

a do logistyki są prztyjecia ?

Endriu
@perłaok

Najpierw dowiedz jakie są tam warunki pracy, przeczytaj wcześniejsze wpisy. Później możesz żałować, że tego nie zrobiłeś gdy po 7 dniach pracy na 3 różne zmiany będziesz miał 2 dni wolnego i tak przez 3 tygodnie

Aron

Perła jest jedyną znaną mi firma, który ma kasę a w której siedzibie nie ma stołówki z prawdziwego zdarzenia ! Mowa o stołówce rozlewu butelkowego i puszki Z racji pandemii mamy chodzić na przerwy rotacyjne po 1 lub 2 osoby - da się to zrobić na 2 lub 3zm. A na pierwszej? Są pracownicy z firmy sprzatajacej, są pracownicy firm zewnętrznych. Na stołówce jest 12 krzeseł, jeśli wedle starej zasady czyli przerwa o stałej porze dla wszystkich i wszyscy chcieliby zjeść posiłek na stołówce to nie ma szans! Puszka, butla i magazyn, na rano Państwo z firmy sprzatajacej, jacyś robotnicy. Nie raz musiałem jeść w szatni. Coś firma powinna pomyśleć bo to naprawdę aż wstyd

Czy w Perła - Browary Lubelskie jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Czarny jak gruz

To zależy, czy osobie której się problem zgłasza akurat się tego dnia chce i jaka jest szansa, że jeśli to oleje to ktoś wyciągnie konsekwencje.

Zaraza

Witam, czy perła browary lubelskie dba o swoich pracowników, w czasie zagrożenia epidemiologicznego?

@Zaraza

W strefie czystej są rękawiczki, płyny do dezynfekcji są, kierowcy mają zakaz wstępu do pomieszczeń logistyki, na wejściu jest dezynfekant do rąk więc odpowiedź brzmi - TAK

@Zaraza

W dodatku musimy zgłaszać wyjazdy, powroty itp. nie powinniśmy podawac sobie rąk, to co da się zrobić prewencyjnie to zostało zrobione

James bond
@Browar

Nie panikujmy. Nic złego się nie dzieje. Browar to jest porządna firma i na pewno w 100% zapewni swoim pracownikom bezpieczeństwo. Martwię się tylko żeby zadna osoba nie przyniosla wirusa do firmy bo wtedy browar by musial byc wstrzymany. Mam nadzieje ze tak sie nie stanie bo tracą w browarach jest fantastyczna.

Tuiteraz
@James bond

Martwi mnie trochę polityka firmy odnośnie zwolnień lekarskich. Czy nie uważają państwo że należałoby znieść, na ten okres kary dla osób korzystających ze zwolnienia lekarskiego?

RB1
@Browar

Poza tym od wielu lat w toaletach używane jest mydło antybakteryjne, tak samo w strefach czystych mydło antybakteryjne i dezynfekant. Kierownictwo już dawno to zapewniło. Do tego restrykcyjne procedury przestrzegania higieny i regularne audyty.

Odp
@RB1

Proszę zwrócić ile pracowników dojeżdża do pracy z każdego zakątku Lubelszczyzny. Ponadto spora cześć młodych ludzi koronawirusa przechodzi bez żadnych objawów a są nosicielami.

Rp

Ważne, że jest i to jest najważniejsze.

Wózkowy

Spora część pracowników Perły już się boi do pracy przychodzić, biorą zwolnienia lekarskie.

@Tuiteraz

Fajną masz propozycję, ale niestety to nie przyjdzie.

Dzień Dobry
@Wózkowy

Moim zdaniem bardzo prawidłowa postawa, godna szacunku, życie i zdrowie ma się tylko jedno. Wirus zarówno dla młodych jak i starszych osób jest niebezpieczny.

Elo
@Dzień Dobry

Osoby, które mają słabo odporność organizmu niech lepiej zostaną w domu a ci co są mocniejsci mogą przychodzić do roboty.

Lider
@Elo

Z całym szacunkiem, ale głupszej wypowiedzi nie widziałam. Czyli część osób ma chodzić normalnie do pracy a reszta niech zostanie w domu? Drugie pytanie w jaki sposób sprawdzić kto ma słabszą odporność organizmu?

@Elo

No i mamy nowe restrykcje od rządu; Całkowity zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób. Nie dotyczy to jednak rodzin.

@Wózkowy

Bardzo dobrze, że są takie zalecenia od Rządu. Życie i zdrowie ludzi jest najważniejsze, chwała zarządowi Perły za to, że wprowadzili przerwy rotacyjne na RB1 i RB2. Moim zdaniem można byłoby na czas pandemii wysyłać po dwie osoby na przerwę, robić tak zwane przerwy rotacyjne dla pracowników, aby na stołówce było jak najmniej osób. Ale i tak szczere dziękuję.

Tonkpo

Wirus nie odpuszcza.Chyba zarząd powinnien się zastanowić nad wstrzymaniem produkcji bo zdrowie ludzi jest najważniejsze A nie piwo.Dajmy na to jak ktoś przyjdzie zarazony do zakładu ile on ludzi może zarazić, i nie daj boże jak ktoś przegra walkę z wirusem to co wtedy???? To nie są żarty. Zakład jak stanie na 2 tygodnie nie zbankrutuje A ludzie przynajmniej będą czuć się bezpiecznie zostając w domu.

@Tonkpo

Już jest ponad tysiąc zakażonych, coraz więcej ofiar aż strach pomyśleć co będzie dalej. Szkoda ludzi.

Mechanik

Dobrze, że Panowie z ochrony mieżą temperaturę każdemu pracownikowi Perły. Kontrole, kontrole i jeszcze raz kontrole bo będzie tragedia.

Drogi Mechaniku przeczytaj
@Mechanik

Szanowny Mechaniku, na wejściu każdemu pracownikowi jest sprawdzana temperatura i to w zupełności wystarczy, nic więcej nie da się zrobić. Myślę, że żaden pracownik, który ma gorączkę nie przyjedzie do pracy, ponieważ to nieodpowiedzialne. Zagraża swojemu zdrowiu i innym. Nie bardzo też wiem o jakich Pan kontrolach piszę. Wirus covid 19 wywołuje objawy jak przeciętna grypa i warto zaznaczyć, że mnóstwo ludzi koronawirusa przechodzi bez większych dolegliwośći a są nośićielami. To jest jak walka z wiatrakami... Najlepszym rozwiązaniem jak już jest zostać w domu.

....
@Drogi Mechaniku przeczytaj

A dla innych będzie śmiertelny.

Taaaa
@Drogi Mechaniku przeczytaj

W domu może Pan zostać jak weźmie L4 albo urlop.

@Tonkpo

Słuchaj, nie można tak sobie poprostu zatrzymać wszystkiego, ludzie muszą pravowac, muszą być jakieś wpływy do budżetu. Łatwo jest powiedzieć z perspektywy pracownika, gorzej to wygląda z perspektywy pracodawcy. Ja bym nie chciał przewalic swoich oszczędności "bo tak", więc nie dziwię się że firmy też czekają do ostatniej chwili. U nas jest zbyt więc jest i produkcja. Zresztą szczyt zachorowań dopiero przed nami więc jak coś to będziemy się martwić w połowie kwietnia

Moje zdanie
@Browar

Drogi Panie, to jest kluczowe pytanie kiedy większość pracowników będzie musiała sobie uświadamiać co jest dla nich w życiu najważniejsze. Praca jest ważnym elementem ludzkiego życia, lecz nie może wpływać na życie i zdrowie pracownika. Widzimy co się dzieje u naszych sąsiadów za granicą i wniosek jest jeden; nie można lekceważyć i bagatelizować tej sprawy.

@Moje zdanie

Ale nikt nie bagatelizuje. U nas szybko zostały wdrożone procedury (pewnie z powodu wyborów chociaż pewnie i tak przełożą), a mam znajomych którzy pracują w innych krajach i tam przy wyższym poziomie niż u nas obecnie życie toczyło się normalnie. Tam ludzie się nie bali. Teraz robia po gaciach. U nas będzie gorzej niż jest, ale wątpię że dojdzie do tego co teraz dzieje się na zachodzie (już nie wspominam o makaroniarzach), pracujmy Panie i Panowie, myjmy ręce, firma niech ma kasę na ewentualny przestój. Co by było jakby zatrzymali nas teraz profilaktycznie na 2 tygodnie a potem rząd by ogłosił że wszystko ma stanąć na np również 2 tygodnie? I co? Miesiąc przestoju? Wiecie jakie to straty? Ja chcę mieć do czego wrócić bo większe pół życia jeszcze przede mną, nie chciałbym bezrobocia 25% i pracy za podstawę, na smieciowkach itp a tak by było gdyby było duże bezrobocie. Narazie puszka na urlopie, niedługo pewnie remont rb2 to też może trochę ludzi skorzysta i pójdzie na wolne. Przypominam że w naszym przypadku postojowe to będzie pensja minimalna

Jarek
@Browar

No niestety albo rybki albo akwarium.Pamietaj pieniądze to rzecz nabyta A zdrowie się ma tylko jedno. Uwierz mi teraz tak piszesz bo jestes zdrowy A niewiesz co by się stało jak bys zachorował na ten wirus. Zobacz w jakim tempie on się rozwija.

Keguś
@Browar

Będąc biernym obserwatorem jakie zagrożenie niesie koronawirusa na całym świecie, uważam że pensja minimalna jest dużo lepszym rozwiązaniem w chwili obecnej niż narażanie ludzi w licznych zakładach pracy. Jeżeli popatrzymy choćby na Włochy, to ci niewinni ludzie nie mają już podstawowego prawa do życia, prawa do bezpieczeństwa czy choćby prawa do opieki. Umierają bez jakiejkolwiek godności. Nie możemy dopuścić do tego samego, życie i zdrowie pracowników powinno być sprawą najważniejszą. Kryzys gospodarczy teraz nie jest najważniejszy, ale zdrowie Wszystkich ludzi. Mieliśmy Amber Gold i udało nam się z tego wyjść. Napisał Pan, że nie przywaliłby swoich oszczędności do budżetu Państwa. Aaaaa ja powiem Panu, że największą przyjemnością oddałbym swoje oszczędności życia do budżetu Państwa, jak by mi ktoś zagwarantował że będę zdrowy i bezpieczny.

@Keguś

Czy Wy czytacie co piszecie? Zakłady prace muszą skądś brać kasę nawet na tą minimalna. Nie wydrukują sobie, dlatego trzeba pracować tyle ile to konieczne. Fajnie by było sobie posiedzieć w domu, brać nawet ten minimal a potem nie mieć do czego wracać? Nie sądzę. Jakby wszyscy myśleli jak Wy to byśmy sobie zrobili kwarantannę na kilka miesięcy bo nie byloby pracy. Uważam że każdy dzień pracy to ratunek dla zakładu a co za tym idzie i dla nas

Rb1
@Keguś

Dziękuję Panu za tak piękny wpis, chyba najbardziej trafny i prawdziwy obraz. #zostańwdomuproszę

Tonkpo
@Browar

Już przestań się martwić o ten zakład, Ty martw się o zdrowie ludzi,bo to oni tworzą zakład A bez ludzi ta fabryka by nie istniała. Co wtedy jak ktoś przynieście do fabryki wirusa? Też powiesz ludzie pracujcie to tylko jeden przypadek nic zlego się nie dzieje, bo fabryka jest najważniejsza. Tylko nie zapominaj że to jest wirus smiertelny i z tym nie ma żartów A po drugie zobacz w jakim tempie on się rozwija.wystarczy 1 osoba w zakladzie A za 2,3 dni cały zaklad może być narażony.i wtedy co powiesz?????

Prawda
@Keguś

Zgadzam się z tobą w zupełnośći, tam we Włoszech osoby po 70 roku życia są pozostawione na śmierć, zaś po 50 roku życia nie podłączają już respiratorów, w pierwszej kolejności dla ludzi młodych. Przecież Bogu Ducha winni ci ludzie pracowali całe życie i płacili składki zdrowotne a teraz co; nie mają prawa do opieki. To jest najważniejszy przykład, że pieniądze nie są najważniejsze. Szkoda ludzi. #zostanwdomu

@Prawda

Rozumiem strach, ale potrzeba równowagi. Póki nie ma powodów do paniki (no bo jeszcze nie ma, nie oszukujemy się) to nie panikujmy. Mówicie tylko o sobie, nie mówicie nic o firmach i ich finansach. Kiedyś wróci wszystko do normalności i chciałbym mieć gdzie wrócić i do czego. Taka jakaś zbiorowa panika się robi a wystarczy na siebie uwazac. Generalnie jak to wszystko się skończy to chciałbym podpisać listę w Perle a nie w pośredniaku

Brak słów
@Browar

To nie kryzys gospodarczy jest dzisiaj największym problem, lecz śmierć setki, tysiące niewinnych ludzi. Nie wiem czy Pan w pełni ponosi odpowiedzialność za swoje słowa, mianowicie piszesz drogi Panie, że to jest zbiorowa panika i nie ma powodów do panki. Czy naprawdę Pan wie co się dzieje na świecie, Europie i Polsce? Odnoszę takie wrażenie, że Pan kpi w bezczelny sposób pisząc o ;zbiorowej panice;. Na chwilę obecną w Polsce mamy już prawie 2000 tysiące osób zakażonych i 26 zmarłych. Zdaje Pan sobie sprawę z tego ile ludzi codziennie cierpi i umiera na covid 19 ( wśród umarłych są też osoby młode). Sytuacja z dnia na dzień robi się coraz bardziej przerażająca. Ile to dzisiaj ludzi na świecie prosi o najcenniejszy skarb jakim jest życie. Miałby Pan odwagę powiedzieć prosto w twarz rodzinom ofiar, że to jest zbiorowa panika?

Zenek M.
@Brak słów

Nie.ma innych chorob niz ta cala korona? Ludzie na raka nie umieraja, nie gina w wypadkach? Tv weszlo za mocno w glowke.

@Zenek M.

Moim zdaniem facet ma rację, ślepym trzeba być nie widząc co się dzieje wokół nas. Prawdopodobieństwo spotkania osoby zarażonej jest coraz wyższe. Prawdą jest, że ludzie umierają na inne dolegliwości. Tylko pamiętaj o tym jak Rząd nie wprowadzał by żadnych restrykcji to zakażonych liczylibyśmy w milionach a co za tym idzie kraj przestaję funkcjonować. Choroba rozprzestrzenia się błyskawicznie. Zastanów się trochę zanim za winklem swojego serwera dasz wpis. Co ty kolego masz do tv, przekaz jest znakomity, obywatele mają prawo wiedzieć co się dzieje na świecie. Dzisiaj rząd wprowadza kolejne ograniczenia w zakładach pracy, aby tylko powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Rb2
@Puszka

Czyli pracownicy nie mogą sie gromadzić nigdzie w pracy, musi być odstęp 1.5 metra na halach produkcyjnych, ponadto każdy pracownik musi chodzić w rękawiczkach. Może to coś pomoże miejmy nadzieję.

@Rb2

Odstęp minimum 1,5 wszędzie!

@RP

Ok. A co z przerwami dla pracowników, jak na brygadzie jest po 8 osób i jeszcze magazyn przychodzi?

...

Jeżeli ma być zachowany odstęp 1.5 metra wszędzie w pracy to trzeba się do tego stosować. Żaden problem wysyłać jest na przerwę po jedenej osobie i następni pracownicy przychodzą na podmianę . Kiedyś tak było i wszystko działało.

@...

Ej gościu jakbyś chciał wysyłać na przerwę po 1 osobie? Dajmy na to na 2zm? Pierwsza przerwa o 16 a ostatnia o 20?

Xyz
@Browar

Banalnie tak mówić jak człowiek jest zdrowy i nic mu nie dolega. W moim przekonaniu, ta zbiorowa panika w adekwatny sposób do zagrożenia z koronawirusem jest uzasadniona i w żaden sposób nie jest przesadzona, każdy człowiek ma w sobie poczucie strachu i to normalny odruch. Na pewno słyszałeś o znanym hiszpańskim trenerze, który w bardzo młodym wieku przegrał walkę z koronawirusem. Był okazem zdrowia a jednak nie udało się go uratować. Coraz więcej jest przypadków, że młodzi ludzie nie są w stanie pokonać wirusa. Choćby w Anglii 21 letnia dziewczyna. Ten szczep covid 19 jest nowy i nikt nie wie jakie on będzie miał skutki, lekarze zauważyli, że u niektórych wyzdrowiałych pacjentów są problemy z oddychaniem bądź szybkim zmęczeniem organizmu. Najlepszą walką jest izolacja człowieka od człowieka. Wniosek jest tylko jeden: Szanujmy i nie narażajmy zdrowia swojego i innych osób.

Rb,RP,KEG
@RP

Dokładnie, odstęp półtora metra musi być zachowany wszędzie (na stołówce, palarni bądź na halach produkcyjnych). Powinno to być bardzo rygorystycznie przestrzegane, ponieważ walka toczy się o ludzkie życie.

Perła
@Browar

Czytam i własnym uszom nie wierzę, że ludzie za grosz nie mają w sobie żadnej empatii i takiego zrozumienia wśród ludzi. Użytkowniku, każdy człowiek z Nas coś traci, utrata życia, zdrowia, pieniędzy, wolności bądź utrata pracy. Niestety takie, będą skutki tej choroby. Pracownicy martwią się o swoje życie i zdrowie i trzeba postarać się ich przynajmniej zrozumieć.

@Perła

No to mamy obowiązek od 16 kwietnia chodzenia w maseczkach wszędzie bez wyjątku.

@Zaraza

Perła jak najbardziej szanuję i dba o Wszystkich swoich pracowników, wykazuje się pełnym profesjonalizmem w czasie zagrożenia epidemiologicznego. Świadczą o tym niżej wymienione argumenty: - pracownicy mają dostęp do płynów dezynfekujących, ponadto nie brakuję rękawiczek do rąk - wszyscy pracownicy dostali maski od firmy i został wprowadzony nakaz ich używania - zostały wprowadzone przerwy rotacyjne dla pracowników ( max dwa osoby na stołówce i szatni) - przed wejściem do pracy została zamontowana kamera termowizyjna do pomiaru temperatury ludzkiego ciała - na tablicy ogłoszeń od dawna są już wywieszone wszelkie informację o covid 19 - wprowadzony został dla pracowników okresowy dodatek ryczałtowy za indywidualny dojazd do pracy Moim zdaniem słowa negatywnego nie można powiedzieć, ta firma naprawdę dba o Wszystkich swoich pracowników

Ktpś

Dokładnie, jestem naprawdę mile zaskoczony postawa firmy. Wiem, że głównie chodzi o kase, która firma mogłaby nie zarabiać, ale sam fakt że sporo zainwestowali w naszą ochronę dobrze o nich świadczy. Ja sam czuję się lepiej z tym że muszę chodzić w masce (i chce i wszyscy chodzą od góry do dołu w tych maseczkach i bez wyjątku czy robol, mistrz czy kierownicy) i że mogę sobie dezynfekować ręce kiedy chce

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Perła - Browary Lubelskie? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Ktoś

Koledzy i koleżanki, proszę Was a nawet błagam, żeby nie komentować tu na forum obecnej sytuacji, nie snuć swoich domysłów, nie rzucać nie potwierdzonych informacji. Uszanujmy ten okres, nie sprawny nikomu przykrości, proszę ! Wiecie o czym mówię ! Nie zaszkodzmy sobie!

Murzyn
@Ktoś

Zdrowia kierowniku!

Uwaga

Pod żadnym pozorem proszę nie wchidzić w żadne linki, służą tylko do wyłudzenia danych osobowych.

Klient

Proszę o namiar na kobietę pracującą w perle młoda w okularach proste włosy była dzisiaj w godzinach 12-13 w Lubartowie samochodem perły skoda oktavia kombi brązowa

gstrnm
@Klient

Koleżko, nie Twoja liga, zresztą w kolejce stoisz na samym końcu :)

Dawid

Hej, ktoś podpowie jak wygląda praca w perle na stanowisku kierowcy C+e? Szukam pracy na zestawie. Jakie są tam zarobki, i godziny pracy? Pozdrawiam serdecznie.

Agnieszka
@Dawid

@Dawid Witaj. Dowiedziałeś się już czegoś odnośnie pracy na stanowisku kierowcy w Perła ? Powiedz, czy przyjmują tam osoby bez doświadczenia zawodowego?

Magazyn

Koledzy kto dostał wezwanie lub był na policję w sprawie wpisów na goworku? ja dostałem?

Haha!
@Magazyn

Bana dostałeś? I bardzo dobrze! Jak masz ból to powiedz to konkretnej osobie w cztery oczy, a nie pod byle jakim nickiem obrażasz ludzi. Porządek musi być!Zalewa totalna! :P

Ironia
@Haha!

Nieznajomość prawa gubi :)

Ironia
@Magazyn

A za co

Tuiteraz
@Ironia

Pewnie za te wszystkie wyzwiska i chamskie komentarze które ktoś tutaj publikował. Jak najbardziej się tej osobie lub osobom należy.

Najlepsi

Kiedy podwyżki?

Konkurencja
@Najlepsi

A nie wiecie, ile płacą w stocku i lubelli na początek?

Perełka
@Konkurencja

Daj Pan spokój z konkurencją. Zapraszamy do Perełki.

Konkurencja
@Perełka

Ale jak mamy pracować jak zwierzęta w czterobrygaduwce to możemy przynajmniej brać za to ludzkie pieniądze.

gonzo
@Perełka

a jak teraz na tokarskiej jest / kiedyś tam pracowałęm , poprawiło sie cos ?

Grześ

Tak magazyn dostał podwyżkę no i super należało się im w szczególności

Brawo
@Grześ

No i git prawidłowo u nich najwięcej pracy jest tam na magazynie

Orientuję się może ktoś z Was co się stało z Mario?dlaczego nie przychodzi do pracy, cały Browar o tym mówi.

Odp

Pracownik nie przychodzi do pracy, ponieważ umowa nie została przedłużona. Trudno bardzo jest odpowiedzieć czym była spowodowana taka decyzja, warto tylko wspomnieć, że ten Pan pracował kilka dobrych lat. Sądzę, że większość pracowników jest zdźiwiona i rozgoryczona tym faktem.

@Odp

Prawdopodobnie został zwolniony, ponieważ ktoś inny miał przyjść na to miejsce.

@Piotr

Ten Pan na pewno nie został zwolniony, nie byłoby żadnego powodu i uzasadnienia merytorycznego aby z dobrym prawnikiem rozwiazać umowę. Proszę nie mylić pojęć zwolnienie a nie przedłużenie umowy( tutaj pracodawca nie musi uzasadniać dlaczego jest taka decyzja ).

@Puszka

Zastanawia mnie jeden fakt. Czy tyle chętnych jest do pracy w Perle na produkcji? Przyjdą nowi popracują miesiąc lub dwa i uciekają zaraz. Zakład miał dobergo, sumiennego pracownika który na rozlewie puszkowym pracował kilka lat. Moim zdaniem firma powinna się zastanowić, zanim podejmie ostateczną decyzję.

Chmielowa
@RP

Zrozumiał bym jeszcze jeżeli ktoś by chodził na L4 albo migał się od pracy. Mario potrafił wszystkie przezbrojenia zrobić na wielopaku, obsługiwał paletyzor, depaletyzator, logopak, owijarkę. Miał uprawnienia UDT na wózki. Wydaję mi się, że i tak się nie dowiemy jaki był prawdziwy powód nie przedluzenia umowy. Daje wielki minus dla Perły.

Przestroga
@Chmielowa

Widocznie, osoba która postanowiła nie przedłużyć umowy temu Panu ma inne zdanie. Pracodawca może nie wziął pod uwagę, że pracownik XYZ pracował ponad 4 lata dla zakładu, nie chodził na zwolnienia lekarskie, na każdym stanowisku na puszce dawał radę. Nigdy nie było problemów i skarg a mimo to umowy nie przedłużono. Nawet premia została temu Panu zabrana, a najgorsze jest to że został poinformowany w ostatnim dniu. Ta historia na pewno dla wszystkich pracowników powinna być przestrogą.

Moje tylko zdanie
@Przestroga

Czyli Perła widzę zaczyna już zwalnia doświadczonych pracowników. Trudno będzie znaleźć takiego pracownika, nie tylko cało puszkę ogarniał ale dwójkę też. Stał na paletyzatorze, na podstawianiu, pakowaczce. Co tu dużo mówić wszędzie dawał radę, bo inaczej byłby zwolniony. Jeżeli chodzi o Pracę to temu Panu nic się nie zarzuci. Nie było by bata aby pracodawca takiemu pracownikowi nie przedłużył umowy, zrobiłby wszystko aby został. Tam o coś innego musiało pójść...

Kapsel
@Moje tylko zdanie

Oprócz tych wszystkich zalet, o których piszecie kolega miał skłonności do wcześniejszego wychodzenia z roboty zwłaszcza na nockach i nie chodziło o pół godziny.

Jaki jest wkład kierownictwa Perła - Browary Lubelskie w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

nie wiem

Codzienne wspólne integracje przy piwku w pracy to najlepsze budowanie dobrej atmosfery :) kocham pracę w perle

Piwo
@nie wiem

Nie ma kontroli trzeźwości teraz w pracy bo RODO, to; Hulaj dusza piekła nie ma.

Nocka
@Piwo

Prawdopodobnie, ale czy na dłuższą metę jest to takie dobre. Zaraz będziecie znowu pisać, że jakiś pracownik doprowadził się do takiego stanu.

RODO
@Piwo

Nie do końca masz rację, ponieważ zgdnie z przywołanym przepisem stan trzeźwości pracowników można więc sprawdzać, ale tylko wtedy, gdy łącznie są spełnione dwa warunki: badanie odbywa się na żądanie kierownika zakładu pracy, osoby przez niego upoważnionej lub pracownika, co do którego zachodzi uzasadnione podejrzenie, że spożywał alkohol w czasie pracy lub stawił się do niej w stanie po użyciu alkoholu, badanie stanu trzeźwości pracownika przeprowadza uprawniony organ powołany do ochrony porządku publicznego (np. policja), zaś zabiegu pobrania krwi dokonuje osoba posiadająca odpowiednie kwalifikacje zawodowe, co ma zapewnić wiarygodność wyniku badania.

Rb
@nie wiem

Dokładnie a zwłaszcza na beczkach na RB2 hahaha

Dzień Dobry

Umieramy z Ciekawości...

A skąd niby mamy wiedzieć?

Apel do admina

Halo, halo gdzie jest administrator? Dlaczego nie usuwa tych wulgarnych wpisów?

roj

na tokarskiej ? bo toby sie zgdadzało

lula
@roj

tak ... znająć kto pracuje na tokarskiej to potwierdzam mogło byc tam :-)

Piwosz perły

Witam chcę zgłosić reklamację. Kiedyś Perła chmielowa była wyśmienita a teraz smak się zepsuł, kwaśne jak by ktoś na produkcji tego piwa sikał :D Może za dużo dajecie tej żółci bo może już chmielu wam zabrakło. Zmieńcie to bo was wszystkich pozwalniam :)

Piwosz perły
@Piwosz perły

Właśnie a znajdzie się praca dla mnie na dziale tester piwa?? :) Fajna taka robota nawalony każdego dnia ^^ Jeszcze za to płacą :)

lol
@Piwosz perły

nie kupuje Perły , widze ,że sprzedaz sie generalnie sie obnizyła ..... moze trzeba zweryfikowac polittykę handlową

Wilk
@Piwosz perły

Potwierdzam. Pewnego dnia kupiłem kilka butelek i byłem przekonany, że to jakaś zepsuta partia. Niestety po kilku kolejnych próbach w kolejnych miesiącach to samo. Nie kupuję - jest obrzydliwa, a była moim ulubionym piwem

Pracownik RB1

Widzę znowu zmiany w grafiku, bliźniaki idą do pierwszej brygady hehehe

Mikołaj
@Pracownik RB1

Często robione są zmiany w grafiku i przesunięcia pracowników do innych brygad? Rozwiń, proszę wypowiedź, którą umieściłeś w wątku.

Rb

Co zrobić...

Jola
@Pracownik RB1

Widocznie nie szanują tam ludzi. Bliźniaki to najlepsi pracownicy, pewnie dali ich tam, bo na innej zmianie nie radzili sobie wg przelozonych

Pracownik oburzony...
@Jola

Panowie bliźniacy nie szanują ludzi - dobry żart !!! Dziesięć lat ponad sobie radzili z przełożonymi a teraz już nie. Drogi użytkowniku nie oczerniaj kogoś proszę, ponieważ każdy i tak Ci w to nie uwierzy, to wspaniali, życzliwi, pomocni, sympatyczni Panowie, bez wątpienia najlepsi pracownicy w tym zakladzie. Jako jedyni potrafią zmienić w pół do zmienika, choć ich zmieniają za 5 czasem.

@Mikołaj

Dość często są te zmiany, acto sìę zaczyna robić bardzo niepokojące, tylko każdy się zastanawia jaki to ma cel tak naprawdę, ponieważ jest tylko zamęt i zamieszanie. Jeżeli praciwnik pracuję kilka lat na jednych maszynach to po co go przenosić na inne stanowisko pracy. To wpływa na nie miłą atmosferę w pracy i na wydajność ponieważ tacy pracownicy nie potrafią obsługiwać maszyn, dopiero się uczą.

Murem za bliźniakami
@Jola

Proszę Cię bardzo Drogi/Droga (...) zanim zamieszcisz opinię na forum przeczytaj ją uważnie i zastanów się czy twoje słowa na pewno nie są pomówienie i oszczerstwem na kogoś a zwłaszcza zdanie że, Widocznie nie szanują tam ludzi... nie wiem jakim trzeba być cynicznym człowiek aby pisać takie absurdy. Jest ogromna różnica pomiędzy nie poszanowaniem drugiej osoby a wyrażeniem innego zdania. Myślę, że ta dyskusja jest tutaj nie potrzeba, ale jeżeli piszesz takie głupoty to jestem w obowiązku ci odpowiedzieć i stanąć w obronie tych chłopaków. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

@Jola

Pierwsze oraz ostatnie twoje zdanie jest wielkim kłamstwem. Bliźniaków nie da się nie lubić, najbardziej prawilni ze wszystkich. Panowie jesteście GIT.

Rb1
@Puszka

Widocznie komuś zależało na tym, aby wyrzucić bogu ducha winnych bźniaków z 3 brygady. Jak bym sìę dowiedział co to za osoba pomówiła bliźniaków to nigdy ręki bym nie podał tej osobie.

Jola
@Pracownik oburzony...

Źle zrozumiałeś. Napisałam, że widocznie nie szanują ludzi tzn nie szanują bliźniaków skoro ich przenoszą a nie bliźniaczy nie szanują ludzi

@Jola

Przeoraszam a nie wie Pani przypadkiem kto to tak skarżył na bliźniaków?

Rb-1

Na pewno nie bliźniaki musieli zmieniać brygady, ponieważ to wzorowi pracownicy a ponadto pracują najdłużej w tej brygadzie. Każdy by się wkurzył, jak by po 10 latach przenieśli do innej brygady. Perła powinna być dumna z takich pracowników.

Mati
@Rb-1

Popieram 100%. Bliźniaki są the best

Pracownik z Puszki
@Mati

Zawsze jak jest jakiś konflikt w brygadzie to wywala się z niej pracowników najmniej winnych. Tym razem było tak samo. Tak szczerze to nie ma się czym przejmować, ale bardzo to nie sprawiedliwe.

Brygada 2
@Pracownik z Puszki

Brygada trzecia z rb1 to cały czas skarży i narzeka na wszystkich, że jest brudno choć sami nie są lepsi. Jak był ostatnio (usunięte przez administratora) na myjce to przez 4 godziny nie było zrobione dosłownie nic. Proszę najpierw wytknąć u siebie błędy A później u kogoś.

Patryk
@Brygada 2

Kiedyś jak byli bliżniaki w trzeciej brygadzie to pracownicy mieli super hehehe. Zmienili w pół do albo za dwadzieścia, zostawiłeś czasem (usunięte przez administratora) to nic nie powiedzieli, pożyczyli ci jeszcze miłego dnia.( pilnujesz maszyn to czasem nie masz czasu dokładnie posprzątać). Oni potrafią jako jedyni zrozumieć każdego.

Obecny pracownik
@Mikołaj

Krotko mówiąc rzadza tam pojeby.w biurze tylko 2 normlanych.cala reszta to (usunięte przez administratora) marty n.ze wszystkim leca na skarge zeby dostac pochwale id niej pstryczka w ucho.

Obecny pracownik
@Obecny pracownik

Zmiany w gradiku sa czesto i mieszabie brygad tez,średnio co kilka miesiecy.nie szanuja ludzi maja nas za (usunięte przez administratora)od brudnej roboty a sami siedza w ciepłym biurze i walą konia pod stolem.dobra firma zatrudnia firme sprzatajacą a jie kaze wszystko ogarniac operatorom wozkow.operatorzy sa od jazdy wozkiem a nie sprzatania.(usunięte przez administratora)to najgorsza oraca jaka mialem w zyciu ,(usunięte przez administratora)zero szacunku,zero.j jeszcze jak s szczyca ze niby duzo płacą,gowno prawda.na dzien dzisiejszy jest tak duzo pracg na rynku zw z palcem w (usunięte przez administratora) mozna ogarnac lepsza robote za wieksze siano i nie przerzuvasz mieszieczniw 100 ton.stawy,kręgosłup i przepuklina ci poleca w koncu.odradzam prace na tokarskiej chyba ze masz konskie zdrowie u lubisz duzo dźwigaca albo jestes Pudzian.

Mateusz
@Patryk

Niestety co dobre wszystko się kończy. Oststnio znowu była spina bo jakaś stłuczka była.

@Mateusz

Oj tam nie ma co się przejmować. Olać to..

ricky

a co Ci nie odpowiada ?

Cartman

Cześć, Pojawiła się oferta na PH dolnośląskie. Proszę o info na temat podstawy netto, systemu motywacyjnego (jak jest skonstruowany) atmosfery, kierownika, floty i warunków użytkowania auta, socjalu i dodatków. Pozdrawiam,

Byly pracownik

Nie! polecam! nikomu! podejmowania !pracy w perla-browary lubelskie magazyn glowny Ul.Tokarska 2 lublin.brak szacunku do pracownika,pani kier. Marta N zwalnia ludzi niejednokrotnie bez powodu bo jakis (usunięte przez administratora) bajek naopowiadał,niestety racja nieslusznie jest po stonie frajerni i komuchow.umowy na czs nieokreslony nie dostaniesz bo jak twierdza na twoje miejsce jest 100 innych chetnych.praca szczegolnie w okresie letnim jest bardzo ciezka.przekladanie wielu ton piwa(czasem to okolo 200 ton 350 palet)z duzych palet na male i z powrotem-idiotyzm zeby wejsc w (usunięte przez administratora) z maslem kazdemu klijentowi.brak szacunku masz (usunięte przez administratora)i zamknac sie bo jutro mozesz dostac wypowiedzenie umowy. Do póki rzadzi tam ta kobieta lepiej omijać to miejsce z daleka.czesto jest tez zabierana premia bez powodu bez poinformowania o tym pracownika przed wypłatą-przelewem.polowa zalogi to tak zwani ludzie biura ktorzy z byle gownem leca na skarge zeby narobic komus kłopotu,a sami pija alkohol i pala papierpsy w pracy co jest zabronione jeżdza 5 tonowym wozkiem pod wplywem alkoholu),prawdopodobnie aby odwrocic uwage od siebie.w szatni panuje potworny odór az zygac sie chce na samym progu ponieważ niektorzy nie myja sie wcale oraz nie piora ciuchow roboczych,z higiena sa na bakier ale w biurze to nikomu nie przeszkadza,lubia ten smród.czesc wozkowych to kaleki zyciowe, średnio co tydzień kolizja,to cud ze jeszcze nikt nie zginął lub nie zostal kaleka do konca zycia-to tylko kwestia czasu:) Wyplata zawsze na czas ale ile jej bedzie zalezy od humoru pani kierownik marty n ,moze skutecznie ja pomniejszyć o kilka stów.zmianowi magazynierzy tyko 2 normalnych i jeden sprawdzajacy,reszta to ay dente.NIE POLECAM PRACY NA TOKARSKA 2 PERLA-BROWARY LUBELSKIE.ZAPIEPSZASZ ZA DWOCH NIGDY NIKOGO NIE POCHWALILI BO TEGO NIE POTRAFIA ZA TO POTRAFIA ŚWIETNIE SIE CZEPIAC I ZABIERAC PIENIADZE ZA BZDURY.O UMOWIE NA CZAS NIE OKRESLONY ZAPOMNIJ CHYBA ZE DOBRZE W TYŁEK IM WEJDZIESZ I BEDZIESZ DONOSIŁ CODZINNIE NA KOLEGOW-WSPÓLPRACOWNIKOW.ATMOSFERA W PRACY FATALNA!!! LUDZIE NA ZMIANACH PODZIELENI NA 2 GRUPY,GITY I FRAJERY-ROZJEBUSY. ODRADZAM KAZDEMU PRACY TAM DO CZASU AZ PANI MARTA N POJDZIE NA EMERYTURE.SOCJAL SŁABY JAK NA DZISIEJSZE CZASY.CHCESZ BYC BESZTANY I PONIZANY TO APLIKUJ-BEDZIESZ TEGO ŻAŁOWAŁ.NO I TO ICH SUPER PIWO BEZ NAWET SZCZYPTY CHMIELU,TYLKO WODA I SLOD JECZMIENNY-PORAŻKA CALKOWITA.W (usunięte przez administratora) NIECH SOBIE JE WSADZA!!!

roy
@Byly pracownik

mnie inetersuje praca w logistyce lub transpoercie , tam na toktarskiej ... to mówisz z,że jacy tam ludzie pracują ? mam dpswoadczenie w branzty , czyli co ? atmosfera do d...py ?

Ostatni_Sprawiedliwy
@Byly pracownik

Potwierdzam wszystko, co napisał autor tej opinii. Dla kierownictwa nie liczy się człowiek, tylko forsa i włażenie w du*ę dyrekcji i zarządowi. Ludzie, weźcie sobie pod uwagę, że teraz rynek należy do pracowników. Owszem, dostaniesz tu 3400 brutto + dodatki, ale te pieniądze nie są warte takiego poniżania! Szanujcie się!

Tajniak
@Ostatni_Sprawiedliwy

Na kunickiego dostaniesz 3100 brutto,ale jak twierdzisz nie ma poszanoania dla pracownika.

bob budowniczy
@Byly pracownik

w biurze lubią smród ? :-) nooo fajnie tam macie , heheheheh, moze to feromony dla kobiet tam pracujących , heheheh

Beata
@bob budowniczy

@bob budowniczy Jakie są godziny pracy w Perła? Jest to praca zmianowe? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Byly pracownik

Pani Marta z magazynu na Tokarskiej to długoletni pracownik, bardzo doświadczony! (usunięte przez administratora) #muremzamarta

Janusz
@Tajniak

Dowiedz się ile (jak dużo) nowych osób przyjęli w tym roku. To wystarczy, żeby stwierdzić jak się tam pracuje. I tak jest co roku, ciągle ludzie odchodzą i muszą szukać kolejnych. Myślisz, że to wina tego, że ludziom nie chce się pracować?

janusz

praca tutaj to jakas tragedia a kierownik produkcji to w ogole porazka, praca 7 dni pod rzad i 2 dni urlopu zamiast pracowac od pon-pt i miec wolne weekendy jak rp to przeciez niemozliwe dla nich do zrobienia bo liczy sie produkcja piwa. Do tego kazdy czepia sie zasad ktorych sami nie przestrzegaja szczegolnie jesli chodzi o jakies bakterie a kaza podawac palety z lutego..

Wózkowy

(usunięte przez administratora) bajzel , 8 lat starzu psychika zepsuta nie dorobisz się niczego nie będziesz mieć czasu na rodzinę i normalne życie odradzam chyba że ktoś jest masochistą .... Pozdrawiam

operator wozka
@Wózkowy

Pan mówi o pracy na Kunickiego czy na Mełgiewskiej?

Zostaw merytoryczną opinię o Perła - Browary Lubelskie - Lublin

• Jak się pracuje w Perła - Browary Lubelskie?

Zobacz opinie na temat firmy Perła - Browary Lubelskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perła - Browary Lubelskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perła - Browary Lubelskie