Opinie o Perła - Browary Lubelskie w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Perła - Browary Lubelskie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perła - Browary Lubelskie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perła - Browary Lubelskie w Lublin

Lolek

Nie polecam ogólnie pracy w browarach czy to perła czy grupa Żywiec czy tez kompania piwowarska niestety ale fakt jest taki ze zarządzają w takich firmach oszołomy a zarobki są na poziomie pracowników chwilówek. Jeśli szukacie pracy to nie browary wiem bo pracowałem w perle jako pH 10 lat. Ale jeśli lubicie zapier..... chorować i narzekać na bóle i to ze nikt was nie słucha to droga otwarta :)

asd
@Lolek

Jakich zarobków można sie spodziewać?

Batman
@Lolek

W 100 % racja

Dominika

@Zorooo, rzeczywiście kwoty, o których piszesz mogą zniechęcać. W żaden sposób, nie chcę tutaj wybielać firmy po prostu dopytuję o fakty, czy w perspektywie czasu można liczyć na podwyżkę? Perła na pewno dobrze radzi sobie na rynku, więc może po jakimś czasie docenia czyjąś pracę?

Lubelak
@Dominika

A jak z zarobkami operatora wózka widłowego?

jerry
@Lubelak

2800brutto

@jerry

Operator wózka widłowego w Perle nie ma na umowie 2800 tylko 2400 pierwsza umowa zaś druga 2500. Nie wprowadzają ludzi w błąd

Posiadacie jakieś informacje związane z Perła - Browary Lubelskie? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Masz wyżej...

Taki gościu

"Pensje w sklepach oraz centrach dystrybucyjnych Biedronki od początku roku wzrosły od 200 zł do 550 zł brutto, w zależności od lokalizacji, stażu pracy i konkretnego stanowiska – o czym informowaliśmy w money.pl. - Była to już czwarta podwyżka pensji w Biedronce w ciągu dwóch lat. W sumie podwyżkami tymi objęto ponad 60 tys. osób zatrudnionych w JMP, co wskazuje na ich niespotykaną skalę – zaznaczył Arkadiusz Mierzwa. Ale także sygnał dla całego sektora. Od marca również pracownicy Lidla będą zarabiać od 2800 zł do 3550 zł brutto czyli o 250 zł więcej niż przed rokiem - wynika z informacji, do których dotarł money.pl. " W Perle spojrzą Ci prosto w oczy i powiedzą, co Ty kur... Ty idź rób dalej zakupy w biedronce, a nie mi tu pier... o podwyżkach ;))

@Taki gościu

Każdy chyba z nas nie lubi jak gigantyczne firmy takie jak Lidl bądź biedronka zasilają obcy kapitał państwa ale to fakt w Biedronce czy Lidlu zarobisz sporo więcej.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Perła - Browary Lubelskie? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zylis

Jak zarobki jako pracownik produkcji?

@Zylis

2300 brutto umowa na 3 miechy pierwsza próbna

Dominika

@Zdrawko, rozumiem, że pracowałeś w Perła - Browary Lubelskie, tak? Czy sytuacje, o których piszesz, często mają miejsce w tej firmie? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Perła - Browary Lubelskie? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Dominika

@Mal, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w Perła - Browary Lubelskie. Wysyłałeś już swoje CV? A może bierzesz już udział w procesie rekrutacyjnym? @Zylis, i jak, aplikowałeś już? Jeśli tak, to powiedz proszę coś na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Perła - Browary Lubelskie?

Mal

Jak praca na dziale fermentacji?

Dominika

@Zylis, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Perła - Browary Lubelskie. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @luk, trzymam kciuki, abyś został zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Później chętnie widziałabym Twoją opinię na jej temat na forum.

Zylis

2500-2800 na rękę będzie satysfakcujace

ciekawski

Co parę miesięcy pojawia się oferta pracy dla admina IT. Czy ktoś wie dlaczego? Taka kiepska atmosfera tam jest że ludzie rezygnują czy może jakieś inne powody?

luk
@ciekawski

tez mnie to ciekawi... i wysylam CV i nic

Dominika

@ciekawski, może firma dynamicznie się rozwija i potrzebuje po prostu większej ilości osób na tym stanowisku? Jesteś zainteresowany pracą w Perła - Browary Lubelskie? Czy ktoś z Was pracował w Perła - Browary Lubelskie w Lublinie i chciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy oraz warunków, jakie oferuje?

Dominika

@Lolek, rozumiem, że chciałeś podzielić się swoją opinią i bardzo za nią dziękujemy, ale weź pod uwagę, że część Twojego wpisu może zostać usunięta przez administratora, ponieważ nie spełnia wymogów regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin @asd, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w Perła - Browary Lubelskie. Zdecydujesz się aplikować? @jerry, jak długo pracujesz w tym miejscu? Jak oceniasz warunki proponowane przez pracodawcę?

Stefan

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że zapomnieliście o forum i nowych chętnych do pracy?

Dominika

@Lubelak ja niestety nie znam konkretnych kwot - nie jestem zatrudniona w Perła - Browary Lubelskie. A masz już doświadczenie na tego typu stanowisku? Obecnie trwa taka rekrutacja - najpewniejsze informacje można zawsze poznać podczas rozmowy o prace. Zastanawiałeś się nad wysłaniem cv?

szukapracy

Cześć. Jako, że pojawiło się ogłoszenie o pracę jako PH mam do was kilka pytań: - Ile wynosi podstawa? - Jakie są premie? - Jakie są targety do wyrobienia? - Dostajecie od kierownika listę punktów, które macie odwiedzać, czy sami szukacie potencjalnych odbiorców? - Czy czas pracy 8-16 jest tu realny do zrobienia? Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Dominika

@Zorooo, na pewno masz rację, że główną motywacją pracownika zawsze będą pieniądze. Może warto w takim razie przekierować kogoś z zarządu na to forum, żeby mógł skonfrontować się z tymi roszczeniami? A jak to jest jeszcze z pracą ph-owca, nie ma żadnych premii, przecież to podstawa tego zawodu?

Zorooo
@Dominika

Mam rozumieć ze podstawa pracy pH jest brak albo 400 zł premi ? To jakby ktoś poszedł do tychludzi i od razu napluł im w twarz ja proponuje się zamienić na 3 miesiące to zaczniesz kumac o czym mówię. Ja jako pH dostaje największa premie 1200 a najniższa to 600 wybacz ale perła chwali się na lewo i prawo ile to piwa goni ale w takim razie czego pH który ma chody na psd ma z tego na waciki. Dominika zgadzam się z Tobą ze co do zarządu miałoby było jakby takie informacje docierały.

Zorooo

Witam. Nie ściemniajmy ze ludzi interesuje co dostają od firmy ale interesuje ile dostają i tutaj perła wypada bardzo blado na tle pozostałych firm z branży alkoholowej na Lubelszczyźnie na pewno najgorzej jeśli chodzi o płace. Wiem to na bank ale nie będę wyciągał kart z rękawa z jakiego źródła. Niestety obiecywali podwyżki to usłyszycie hasło sprzed kilku lat wogole powinno być na banerach montowane obok sloganów reklamowych "niech się cieszą ze maja pracę" a na zebrania wpadał dyrektor popierdzieli ze trzeba zrobić półtora miliona hekto a jak chłopaki z Zamościa czy Lublina pytali o podwyżki to koniec zebrania. Jeśli chcecie zarobić to nie w perle proponuje carlsberg, Żywiec lub kompanię piwowarska a nawet ban par kolega pracował i miał lepiej niż pH czy serwisanci w perle. Generalnie macie więcej sklepów do objechanie niż inni z branży i nie jest to takie łatwe. Dyrekcja sądzi ze objechanie takiej ilości spowoduje ze wszystko będzie lśniło nie ma takiej opcji i nie łudźcie się ze to się uda. Panowie z Dyrekcji i Szanowny Zarząd dostajecie w kitę kasy na konto 26 każdego miesiąca. Ale wy jesteście tylko karoseria w tym aucie bo wasze silniki to wasi handlowcy i serwisanci. Oni tworzą wizerunek tej firmy i zasługują na cos więcej niż makos 2600 na konto. Większość ludzi ma kredyty, dziecię na utrzymaniu, rodziny czy marzenia. Mam nadzieje ze nie idziecie za dewiza posła Karpińskiego "w du..e z ta Polska wschodnia" chcecie trzymać najlepszych handlowców w firmie to pokażcie im to na kontach na koniec miesiąca a nie ze zrobicie im imprezę firmowa albo integracyjna. Moja ocena dla pracodawcy żeby było jasne póki co słabo 1.5, 2/5. Dbajcie o nich bo wolumenu, dzięki dyrekcji i zarządowi się nie robią i nigdy by się nie zrobiły.

Dominika

Dziękuje za odpowiedź @Zuzia i za wyszczególnienie plusów i minusów firmy. Strategia firmy jest bardzo istotną rzeczą i rzeczywiście warto brać w tym względzie opinie takie jak Twoja czyli obiektywne. A jakie w Perła - Browary Lubelskie, są warunki pracownicze właśnie w dziale marketingu? Piszesz, że wiele osób chce się zwolnić ale dla innych użytkowników liczy się też to, co Ci ludzie poza wynagrodzeniem od firmy dostają.

Obserwator

Zuza to pseudonim Jakuba.J? Widziałem, że kręci się po Browarze. Aspiruje pewnie na "wodza" marketingu. Swoją drogą przyznaje rację. Domino ruszyło.

Dominika

Czy opisana wyżej sytuacja potwierdziła się i została zgłoszona kierownictwu firmy? Forum to odpowiednie miejsce na wymianę opinii, ale też komunikację na linii pracownik - pracodawca. Może warto powyższą sytuację opisać dokładniej?

Zuzia
@Dominika

Ludzie oczerniajacy Panów z serwisu nie zdają sobie sprawy jak Ci ludzie ciężko pracują i nie jest to praca 8h dziennie. Lewuchy? Chyba w nocy o północy. Miałam doczynienie z Perla i jest tam problem z kadrą menedżerską. Brakuje nowoczesnego sposobu zarządzania. Nastawienie na jak największy wolumen sprzedaży przy utracie jakości produktu to zgubne taktyka. Jeszcze 3 lata temu byłam zachwycona ludźmi tam pracującymi, ale od czasu zmiany tj. Pan Rutkowski w Perłę dzieje się źle. Dyrektorem marketingu został człowiek bez kompetencji, który swój brak wiedzy odbija na podległych mu pracownikach. Pan Rutkowski dał mu niegdyś pracę w Łomży, a teraz sciagna do Perły. Co ciekawe z Łomży wyrzucił to ze stanowiska kierowniczego fachowiec niegdyś dyrektor marketingu Perły Pan Stanisław Steręga. Tam nie nadawał się na kierownika, a tu jest dyrektorem. Ludzie pracujący w marketingu Perły podobno wszyscy przesyłają cv do innych pracodawców i niebawem pewnie będzie w Perłę sporo posad w marketingu. Jeżeli chodzi o gastronomię moja koleżanka jest PH i wiem, że perla się rozkręca, ale Pan Dyrektor potrzebuje młodego zastępcy, aby wprowadzić trochę świeżej krwi. Dział sprzedaży walczy mocno cena, a kiedyś Perla broniła się jakością. Czas na plusy. Od kilku lat teren browaru przy starym mieście odżył. Perłowa Pijalnia piwa to jedno z ulubionych miejsc spotkań z moimi dziewczynami. Rok temu bawiłam się w Radości i było super (W tym roku jest tam słabo, chyba menedżer osiadł na laurach i w tym roku mu się nie chce). Moja rodzina odwiedzając browar spala w apartamentach i byli zachwyceni. Chwalili podziemia i ja sama też chce się wybrać. Podsumowujac Perla powinna wrócić do strategii sprzed 3 lat. Pozdrawiam Zuzia

Zostaw merytoryczną opinię o Perła - Browary Lubelskie - Lublin

• Jak się pracuje w Perła - Browary Lubelskie?

Zobacz opinie na temat firmy Perła - Browary Lubelskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perła - Browary Lubelskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perła - Browary Lubelskie