Opinie o Perła - Browary Lubelskie w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Perła - Browary Lubelskie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perła - Browary Lubelskie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perła - Browary Lubelskie w Lublin

HHRewolucja

GallAnonim nie pracujesz juz? Troche bzdury piszesz widac ze pół do roku przerobiłeś. Duże słowa rzucasz Kochany browar to był 2 lata temu teraz to raczej chiński browar. Wtedy była atmosfera 10/10, lecz niestety zarzad chyba chce zniszczyc firme zwalnianie najlepszych pracownikow ze wzgledu na to ze miał swoje zdanie i powiedział do piwowara np. nie to jest inaczej nie wazne ze ma racje, wie za duzo czy nie wiem czego ale do zwolnienia. Ale to jeszcze i tak nic zobaczycie za nastepne 2 lata wtedy nie pytajcie co to za prorok, tylko kto miał racje. Skośne oczy przez niewyspanie, bo wez sie wyspij skoro w ciagu 4 dni z wstawania o 6 wracasz do domu spac po 6. To jest rycie zdrowia takie ze brak słów gdzie jest dodatek za to? Widać po starszych pracownikach +20 lat, dla browaru całe życie a browar w zamian kopa w dupe ludzie ledwo chodzą bo jak sie stoi po 8 godzin dziennie przez x-lat to jak moze byc inaczej. Owi starsi pracownicy nie otrzymają szacunku tak jak i młodzież. O umowach: na stałe nie ma szans, zwykle daja na rok dwa lata z tym ze nic sie w sumie nie zmienia masz 1800 co pod wzgledem tego ze przez agencje brałem 1500-1600 jest zwykła kpiną. Pewnosci czy Cie nie zwolnia nie masz dalej, nie raz chłop na umowie dostawał zakaz wstepu na browar/rozlew wypowiedzenie 2-tygodniowe i siemasz. nie wiem ile dokładnie powiedzmy ze ~100 kamer na zakładzie coraz czesciej ich uzywaja zeby sie przyjrzec co sie działo i wybrac sobie ofiare i bez celowo startowac do niego z pretensjami. Gwóżdż programu psuje Ci sie maszyna, pół roku temu wyciagnałbym telefon memory five i dawaj mieciu wpadaj mamy problem, dziś musze pisać smieszne podanie zeby ktos prZyszedł hahahha. Związki przespały 2 lata teraz Prosza o podwyzke tyle ze to nie powinna byc prosba tylko wymóg. Albo dajecie dodatek za prace 3-zmianową co sie NALEZY!!! za wyzej wspomniane rycie zdrowia!!! Powinien byc taki wymóg i albo jest dodatek i pracujemy albo nie ma i strajkujemy. Dopiero potem mozna by sie spytac o podwyzke zebym przyłaził do tej roboty z usmiechem na twarzy i szczerymi checiami zmotywowany a nie jak na skazanie licząc że niedługo z tąd odejde i pozdrowie zwłaszcza tych wyzszych srodkowym palcem. Reasumujac wiekszosc starszych pracowników, za 5 lat poodchodzi na emeryture, ze tak powiem inteligencja wsrod szarych pracownikow niszczona jak zawsze, ja jestem młody ale jak widze te nieskażone rozumem geby tych najmlodszych pracownikow to brakuje mi słów i normalnie skazałbym Perełke upadłośc za 5-10 lat tyle ze alkohol to taki interes ze zautomatyzują bardziej linie i sie utrzyma a Ci młodzi ludzie bez perspektyw i umiejetnosci myslenia sie im przyda

GallAnonim

No wiec tak krotko o pracy w naszym kochanym browarze ;) Praca w sumie okej nie jest jakos ciezko strasznie, obsluga maszyn dosc latwa przynajmniej dla mnie z wyjatkiem kilku ale na nich stoja zazwyczaj starzy pracownicy. Umowa o prace tymczasowa przez agencje. Płaca w sumie najnizsza krajowa + liczone nadgodziny(dodatki za nocki itp). Wiec jak ktos chce i moze zarobic to w sumie sie da :) Ja najwiecej zarobilem ok 1700zl na reke na takiej umowie, pracujac 3 soboty w miesiacu + jakies tam nocki. Szansa na dostanie umowy przez Perłe praktycznie zadna no chyba ze masz znajomosci to wtedy dostajesz szybko ;)) 3 zmiany i 4 brygady. Pracowalo mi sie bardzo fajnie no ale jest tam duza rotacja wlasnie ze wzgledu na to ze niechetnie daja umowy przez perle a przez agencje wkoncu sie koncza profity wiec wola cie zwolnic i zatrudnic kogos nowego i znow jest wszystko cacy. W sezonie letnim rozdaja deputat. Ogolnie polecam no ale bez znajomosci nieda sie tam zaczepic na stale niestety.

aparatowy rozlewu

w sezonie dostaje się 20 piw/miesiąc (czyli jest ok 6 deputatów/rok).

on

przedstawiciele to nieroby zwłaszcza emil z. na warszawie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Perła - Browary Lubelskie? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
handlowiec

Obóz pracy plus niespotykane nigdzie traktowanie ludzi tak jak hitler traktował żydów i tyle.

rock

Praca przedstawiciela handlowego w Perle nie różni się niczym od pracy w Żywcu czy w Kompani z tą różnicą , że tam mają tragiczną atmosferę pracy ale chociaz zarabiają przyzwoicie. Tutaj zarobki są żenujące , wymagania takie same same jak w innych koncernach i atmosfera pracy również jak w innych koncernach . Lepiej szukać pracy gdzie indziej , dobre czasy w Perle skończyły się jakieś 2 lata temu :( kiedyś niskie zarobki można było tłumaczyć tym , że chociaż atmosfera pracy jest naprawdę w porządku , teraz tego nie można powiedzieć.

assd

Wg mnie nie warto tam iść , zwalniają ot tak....pracujesz za 3 osoby i tyle....

aparatowy rozlewu

Pracownik zatrudniony przez pośrednika zarabia netto od 1200 do 1600 - najczęściej przy zwykłym miesiącu 1500 (bez świąt i nadgodzin). Za pracę w nicy ma się na dniówce raptem kilka zł więcej (więc można powiedzieć że nie ma dodatku), a za niedziele normalnie płacą jak za zwykły dzień. Gdy dostanie się już umowę bezpośrednio przez Perłę to ok 1900 netto. Ja dostałem umowę przez Perłę ale się zwolniłem bo ciągle brakowało ludzi na produkcji, albo dawali nowych więc trzeba było robić tak jak już wyżej kolega powiedział za 2 lub 3 osoby. I co najgorsze - system 3-zmianowy 4-brygadowy. Wynagrodzenie nie adekwatne do pracy !!!

Kriz

Co do przedstawiciela Handlowego też nie polecam praca od świtu do nocy ciągle pod telefonem, użeranie się z klientami którzy myślą, że są pępkiem świata i mają cię na wyłączność. Zarobki ponad 2000 na rękę z premią, ale nie ma co na nią liczyć znajdzie się dużo niezadowolonych klientów w miesiącu przez których jej nie dostaniesz.

Kriz

W sprawie produkcji nie polecam, umowy śmieciowe i tak naprawdę za grosze, nie wiem czego ludzie piszą, że płaca dobra, ale jak ktoś się nie ceni to jego sprawa. Atmosfera dobra, ale to zależy od zmiany jak na każdej produkcji. Są liderzy którzy czepiają się o byle co i o to, że czegoś się nie umiesz, ale oczywiście nie szkolą ponieważ nie chcą pracownika który może zająć ich miejsce, a potem oczywiście jesteś zwolniony bo podobno nic nie umiesz. Jak kolega wcześniej napisał, czasami szkolenie trwa 5 minut i radź sobie sam. Duża rotacja pracowników przez co jest duża możliwość rozwoju haha. Czepiają się zasad BHP okularów i ochronników słuchu, ale o śliskie metalowe schodki nikt się nie martwi żeby gumę położyć. W sprawie myjki trochę się zmieniło pracuje już tam 2 osoby, ale nadal są stanowiska wymagające 2 a pracuje tylko 1. Aby dostać umowę musisz popracować min.12 miesięcy na umowach miesięcznych jak będziesz miał szczęście i dotrwasz możesz liczyć na około 1800 netto + premia.

@Kriz

Kolego "Kriz" krótkie sprostowanie: na myjce pracowałem 6 miesięcy i w tym czasie na żadnej brygadzie nie pracowały 2 osoby tylko zawsze 1 !!! UWAGA skończyłem pracować tam w 2015 r. więc info jest jak najbardziej aktualne.

kolo

czy jest może jakaś opinia o przedstawicielach handlowych; dzięki

Nick:

Widać że z Ciebie to masełko!

Gitara i Klawesyn

Witam! Pozwolę sobie nie zgodzić się z zamieszczoną tu poprzednio opinią. Atmosfera pracy w Perle jest wręcz wymarzona, nikt nie szuka problemów, tam gdzie ich nie ma. O szczególnym szczęściu może mówić ten, kto trafi na zmianę [usunięte przez administratora]. Praca w brygadzie z nimi to czysta przyjemność.

Trokan

Witam prosze unikac pracy w zakładach Browaru Lublelskiego S.a Zwracam sie z uwagami wszystkich którzy ubiegaja sie o prace w Perle browarze Lubelskim. UWAGA !!!!! Płaca ok natomiast jest katożnicza praca i BRAK SZACUNKU OD PRACOWNIKÓW BROWARU (GRUBE DURNE BABSKA) MŁODYCH ŚWIERZYCH PRACOWNIKÓW WRZUCA SIE NA MYJKE ZESPOLONA Z URZĄDZENIEM ZWANYM INSPEKTOR niby prototyp a pochrzaniony na maxa jest to najgorsze stanowisko pracy na starym rozlewie piwa, ochrona najęta przez firmę czepia się pracowników nie mając do tego prawa, ludzie pracują na tzw śmieciowych umowach i nie znasz dnia ani godziny kiedy dostaniesz kopa w tyłek. Maszyny są stare i bezprzerwy wywalają głupie numery, a pracownicy browaru(umowa o pracę) czepiaja się i wyzywaja że nie wiesz jak to sie obsługuje, zamiast pomóc lub co kolwiek podpowiedzieć a mistrzowie maja wszystko gdzieś lataja i co sie stało co sie stało to Ty nie wiesz co sie stało. Tak że strzeżcie się.

Zostaw merytoryczną opinię o Perła - Browary Lubelskie - Lublin

• Jak się pracuje w Perła - Browary Lubelskie?

Zobacz opinie na temat firmy Perła - Browary Lubelskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perła - Browary Lubelskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perła - Browary Lubelskie