Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Sylwia

Tak czytam od czasu do czasu te wszystkie komentarze i dochodzę do wniosku, że tylko osoby które obwiniają cały świat i wszystkich ludzi za swoje niepowodzenia muszą swoją złość i cały hejt wylać w komentarzach :) W 2021 roku dostałam propozycję współpracy z Raypath...niby ryzykowne. Ale wystarczyło wziąć się do pracy żeby działać tutaj do dzisiaj :) Podjęłam ryzyko i to była najlepsza decyzja. Dołączyłam do grona Liderów i uwierzcie mi zapracowałam na to, nikt mnie na środku sali nie podstawia i nikt niczego nie musi udawać :) To nie te czasy żeby podstawiać ludzi, nie w dobie internetu :) Więc jeśli ktoś twierdzi, że został z długiem to niech zwyczajnie weźmie się za umawianie spotkań a nie zrezygnuje po kilku telefonach i kilku spotkaniach ze biznes nie idzie :) Na duże pieniądze trzeba ciężko pracować a jak się nie chce to można dalej narzekać i zasuwać przez cały miesiąc po 8h dziennie za najniższa krajowa i takie oto życie :) Pozdrawiam!

Beata
@Sylwia

Super napisane ????kazdy chleb kosztuje ????????a to jaki i Za Ile bedziesz Ty jadla zalezy tylko od Ciebie ja tez to wchodze ????mam troche latwiej bo 25 lat prowadze Firme Sorzatajaca a Polaczyc oba i produkty Raypath i Moja Firma to murowany sukces !!

Inez

Dużo tu wpisów, fajnie że się udzielacie, ale mogę poznać jakieś konkrety o stanowisku jako pracownik biurowy? Najlepiej by było, gdyby jakiś pracownik, lub były pracownik dał znać, jak widełki, jak kontakt z ludźmi z biura i szefostwem? Znalazłam jedną ofertę, ale już nieaktualna. Kiedy planują rozpoczęcie rekrutacji? Piszą o premii uznaniowej, co biorą pod uwagę? Ile wynosi? Dostaje się ją co miesiąc, kwartał?

Misia

W biurze ktoś z was pracuje? Jako doradca klienta? Trafiłam na taką ofertę w tej firmie, co prawda już nieaktualną, ale licze, że jeszcze będzie zapotrzebowanie, no i nigdzie nie mogę nic z opinii wyczytać. Jakie mniej więcej zarobki, jakie godziny pracy, czy praca całkowicie stacjonarna, jak duży team? Kierownictwo w porządku, czy czasem ciężko się dogadac? W ofercie wspominają też o premii uznaniowej, ile wynosi?

Ilona

Nie wiem kto pisze te bzdurne komentarze . Produkty działają bez dwóch zdań , eliminacja chemii do 0 . Oszczędności w domu plus szanujemy zdrowie . Czyściwa działają na min 15 lat . Zarobki w firmie nieporównywalne do innych mlm, zarabia ten co chce . Za siedzenie tu nikt nie płaci . Nie wiem co te komentarze o jakiś kredytach czy czymś na 8 tys . Totalne bzdury . Ktoś na sile próbuje zepsuć opinie i bardzo dobrej firmie w Polsce .

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Jadzia

Kupilam rękawice i ścierkę oraz mydło. Zastosowałam( umyłam okno) i nie widzę różnicy między zwykła ścierką z firmy" Zosia". Szkoda pieniędzy.

Patrycja

Jeśli chodzi o działanie w RAYPATH to jest to zajęcie TYLKO DLA AMBITNYCH! Jak weźmiesz się do pracy to zarobisz tu ogromne pieniądze. Natomiast jeśli szukasz na tym portalu negatywnych opinii, bo jesteś leniem i tylko doszukujesz się wymówki by nie skorzystać z okazji, którą ktoś Ci złożył to nie musisz szukać tutaj. Szukanie opinii na temat pracy w internecie to jeden z głównych powodów, że się do tego nie nadajesz :) Jak ktoś chce pracować to żadna opinia nie będzie go obchodzić, jak ktoś nie chce - znajdzie całą listę wymówek :) Z pozdrowieniami dla tych CHCĄCYCH!

Ola

Polecam produkty z Raypath. Posiadam czyściki od wielu lat, najlepszy zakup jeśli chodzi o utrzymanie domu w czystości i to bez chemii. Polecam każdemu, kto szanuje zdrowie swoje i rodziny. Pozdrawiam

Zadowolona

Polecam firmę z całego serca .Zarabiam Mega kasę i polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe i spełniać marzenia.

Działająca

Działam w Firmie RAYPATH INTERNATIONAL kilkanaście lat. Polecam każdemu! Wspaniałe produkty i plan marketingowy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Raypath International Sp. z o.o.?

Zofia

Na żadne. Musi Pan/Pani kupić sobie 2 zestawy za ponad 6000 zł i szukać kolejnych którzy zrobią to samo i szukać dodatkowo klientów którzy to kupią za 3000 zł.

Malwina

Widać że ktoś desperacko probuje opisać pochlebne komentarze na temat tego tworu jakim jest raypath zeby przykryć te prawdziwe komentarze. Po raz kolejny napisze ze ta firma działa (usunięte przez administratora) Działalność w niej nie ma nic wspólnego z pracą, nikt nie podpisze z wami umowy o pracę. Podpisujecie jedynie zobowiązanie do spłaty kredytu na ponad 8 tyś zł. Pozniej sa raty po kilkaset zl miesiecznie do tego koszty prowadzenia działalności. (usunięte przez administratora) Na szkoleniach kompletny brak kultury i klasy przez (usunięte przez administratora)i wywolanie w nich wstydu i chęci brniecia w to dalej. Pamiętajcie że macie 2 tygodnie na odstąpienie od umowy jezeli juz zostaliście (usunięte przez administratora)to ratujcie sie jak możecie przed długami.(usunięte przez administratora).

Konsultantka
@Malwina

Pani Malwino współpracuje z firma Raypath ponad 10 lat Siedziba firmy jest w Kraków nie w Poznaniu tak jak tutaj jest napisane i jak czytam takie komentarze to zastanawiam się czy te złe komentarze o piramidach finansowych to dzieci piszą Żeby jakaś firma była piramida to musiałaby nie mieć produktu tylko ma coś wirtualnego np Amber Gold czasem to s tez produkty finansowe np Kryptowaluty bo kupujemy coś czego nie jesteśmy w stanie spieniężyć Poza tym każdy konsultant na start dostaje za darmo zestaw o wartości ok 3000 zł i za to ze chciał spróbować zostaje już u niego - nikt mu tego nie zabiera !!! Wiec to na prawdę bardzo dużo Jak by pani była przedstawicielem handlowym to Samochód , Laptop i telefon musimy oddać pracodawcy Dla mnie najważniejszy argument to to ze firma w tym roku obchodzi 26 lat na rynku Co jest dowodem na to ze gdyby była taka zła jak pani tutaj opisuje i była by tzw. Firma krzak - to raczej szybko zwinęła by żagle A tym czasem ma Certyfikowane produkty i jedyny System ekologicznego czyszczenia ma rynku polskim!!! Nie wiem ma jakich Pani Menagerow Raypath trafiła ale zawsze można pojechać do siedziby Firmy której siedziba znajduje się pod Krakowem a dokładnie Rzaska ul. Nad Potokiem 7a a właścicielem jest Wspaniały człowiek Pan Andrzej W. Pozdrawiam serdecznie bardzo żałuje ze ma pani tak złe doświadczenia ale zawsze w firmie tak dużej znajda się na przestrzeni lat ludzie którzy kombinują a wtedy trzeba szukać tych którzy poprowadzą za rękę i pomogą Ja takiej pomocą otrzymałam i jestem bardzo zadowolona przez tyle lat Teraz również pomagam osoba które uczę jak maja uczciwie pracować Myśle ze z produktów jest Pani zadowolona bo jest on fantastyczny

Nikola
@Malwina

Firma Raypath nie daje pracy tylko możliwość zarabiania, dlatego nie ma umowy o pracę. Trzeba to raczej potraktować jako swoją działalność, a kredyt związany z wejściem do firmy jako inwestycje. Tylko, że w ramach tej inwestycji dostaje Pani fizyczny produkt, który można sprzedać. Gdyby Raypath był piramida finansową to nie istniałby na rynku 26lat, bo jak pani wie piramidy finansowe są nielegalne. Przykro mi, że ma Pani takie niemiłe doświadczenia z firmą, ale widocznie trafiła Pani na nieodpowiednich ludzi. Działam w firmie ponad 3 lata i spotykam na spotkaniach ludzi, którzy mają zestawy w domu po 10,15 czy nawet 20 lat i są z nich bardzo zadowoleni. Gdyby firma działała nieuczciwie miałaby zadowolonych klientów? Raczej nie sądzę.

Kryptoman
@Konsultantka

Kryptowaluty spieniężam na bieżąco. Zwyczajnie kupuję je taniej oraz sprzedaje drożej na giełdzie, następnie zlecam przelew waluty fiducjarnej z giełdy na "własne" konto bankowe (gdzie notabene znajdują się także wartości wirtualne). Następny krok to bankomat, lub korzystanie z waluty fiducjarnej także w wersji wirtualnej (mam tu na myśli przelewy, których zapewne nie raz Pani dokonywała a w zasadzie zlecała). Kupując Towar , który Pani zachwala, wielu ludzi dokonuje przelewów aby ten towar otrzymać, odbywa się to droga wirtualną. Jeśli posiada Pani komputer to zapewne posiada pani system (np windows) i jestem pewien, że nie trzymała Pani windowsa w dłoni :) a mimo to nie budzi on odczuć negatywnych. Prawdopodobnie zakupiona licencja na program antywirusowy też dziwnie przelewa się przez palce i występuje w wersji wirtualnej i " o zgrozo" zaleca się ją posiadać. Jeśli Pani się gniewa na "dzieci" , które nazywają piramidą ulubiony przez Panią towar, firmę itp mimo , że pewnie nie znają go tak dogłębnie jak Pani to wypadałoby nie być "dzieckiem" i nie oceniać bzdurnie czegoś czego pani nie zna. Kryptografia nie potrafi być raczej fizyczna a jej właściwości trwają w wirtualnym świecie tak, jak Pani "własne" konto bankowe w ekranie Pani monitora. Pozdrawiam.

Ali
@Konsultantka

Zestaw za 3000 za darmo?? Bzdura. To kredyt powyzej 8000 zł za co splacamy?? Ponoć to za darmo.

Jajo
@Malwina

Po co ci umowa, w dzisiejszych czasach.... Jest tyle roboty na mieście złóż podanie i zacznij pracę... To potraktuj jako dodatkowy dochód i nic więcej... No chyba że masz problem że znalezieniem pracy i chciałeś na szybko coś zarobić i ci nie wyszło, pewnie do niczego się nie nadajesz heee

Kasiaxx
@Konsultantka

Potrzebuje się z panią skontaktować, czy jest to możliwe ? Pisze pani o uczciwej pracy... spotkałam się z czym co mnie odepchnęło. Nie chodzi o produkt. Produkt jest rewelacyjny. Chciałam porozmawiać z kimś inkognito, ponieważ nie chce robić nikomu problemu. Pozdrawiam

@Kasiaxx

Ale jak się można skontaktować inkognito ?

Nowy konsulltant
@Konsultantka

Witam. Ja jestem nowym konsultantem ale nie dostałem zestawu za darmo. Więc jak go sobie załatwić.???

Aneta
@Konsultantka

Czy można się z Panią skontaktować telefonicznie ?

Zbulwersoawany
@Konsultantka

A raty za samochód same się spłacą ile zestawów trzeba sprzedać aby szefostwo zapłaciło za samochód obrót 100 000 tyś zł .Proszę pisać prawdę .Bo tu liczą się tylko wprowadzenia ze sprzedaży tego nie uzyskasz no i ciągłe budowanie grupy .Powodzenia

Teresa
@Nikola

Jedyny zadowolony klient to konsultant któremu udało się odzyskać straconą kasę za szmatki które są warte 3 złote za sztukę a firma R sprzedaje je za parę tysięcy :)

klient
@Malwina

Wydaje mi się że pani Malwina wykazała się nieudolnością w działaniu. Domniemam ze była krótko konsultantką i odkryła że się do tego kompletnie nie nadaje a patrząc na sukcesy innych łapała coraz większego doła. I oto odpowiedz na pytanie, skąd ta frustracja względem firmy Raypath...

Uwaga
@klient

okazało się że Pani Malwina ma kręgosłup moralny w przeciwieństwie do "cię"

Nowa ja
@Malwina

Witam a jak z tego wyjść jak się już podpisało?

Waldek
@Malwina

Jeśli chcecie zostać konsultantami to uciekajcie od tych myśli . Nie pchajcie się w to obiecają wam złote góry piękne samochody super ciuchy i bajeczne wakacje . Zarabiają tylko mentorzy taka prawda . Odradzam a sam produkt jest słaby moim zdaniem nic ciekawego a cena z kosmosu nie oszukujemy się . A te piękne panie ładne ubrane i pomalowane to zapraszam do udcziwej pracy a nie dorabiane się na znajomych i nie tylko mając na sam początek 35% z sprzedaży . Oszczegam omijać ta firmę z daleka na niby szkoleniach wygląda to tak że wszystkie zawody są be itd tylko raypath jest dobry tak jasne napewno .

Emila
@Malwina

Serio - zero wiedzy i zapału do pracy. Produkt to petarda a system pracy oparty na zasadach MLM - w żadnym mlm nie ma umowy o prace!!!! I nie trzeba zakładać działalności gospodarczej wiec skąd ta opinia?

Bartek

Wystarczy umowa zlecenie podpisana z liderem. Ja sam mam kilka takich osób, które sobie dorabiają, są na etacie i mają normalnie wypłatę. Oczywiście odliczane są podatki czy ZUS, bo takie jest prawo.

Amwteam
@Malwina

Dzień dobry. Odpowiem na kilka Pani stwierdzen. Firma działa w systemie mlm, więc wiadomo,że nie ma umowy o pracę. A jeżeli pracuje Pani na etacie to umowa zlecenie jest jak najbardziej możliwa. Nikt nie musi zakładać działalnosci gospodarczej. Kredyt wynosi 196 zł/mc na okres 48mc. Po tym czasie nie ma żadnych kosztów. Nie wiem kto zostaje z długami, bo ja już w trzecim miesiącu zarobiłam 10 000 zł i zarabiam coraz więcej. Po prostu trzeba pracować tak jak wszędzie.

A

To jest szczera prawda

Wszystko żle ,bo po co dobrze
@Malwina

Głupotą jest osądzanie czegoś czego się nie zna ,Ludzie zazwyczaj wolną mówić żle niż cokolwiek pochwalić .Produkty tej firmy mam parę dobrych lat i kocham je ,bo ułatwiają mi życie .Moje szmatki nie śą oszukane i robią to co obiecali mi sprzedawcy i nawet więcej .No za darmo to nikt nie daje nawet bułki Jak kogoś nie stać to kupuje na raty ,no i raty należy płacić więc gdzie tu te oszustwa.Lubimy narzekać co?

anna
@Malwina

hej o jakich długach mówisz ,część twojej wiadomości nie widnieje napisz mi więcej ??

Nicosia
@Malwina

NAJLEPSZE ODZYSKIWANIE KRYPTOWALUT BSQ APP i webull Investment Advisory CO. Limited to firma zajmująca się oszustwami nr 1. Nikt nie próbuje tej pracy w niepełnym wymiarze godzin ... Plz bądź świadomy naszych pieniędzy ... (usunięte przez administratora) nas ... Najpierw powiedzieli, że zainwestowali 1000, a zarobisz 600 ... Ale dali 8 zadań ... Skończyłem 7 zadanie... Ale moje pieniądze zamarzły... To ósme zadanie to kwota 150008 rupii... Nie mogę zapłacić, daj pieniądze tylko powiedziałem... Powtarzam, że po doładowaniu udaje się skontaktować ze mną i uzupełnić ur zadanie i wycofaj się w ten sposób .... Więc nikt nie spróbuje tego plz ... To jest (usunięte przez administratora) nr 1 .... Uprzejmie skontaktuj się z Rykabalan w celu uzyskania pomocy. Możesz się z nimi skontaktować telegramem: Rykabalan, a oni pomogą Ci odzyskać pieniądze. Trzymaj się z dala od BSQ, ISS3 I INNYCH PLATFORM HANDLOWYCH DORADZTWA, JEŚLI NIE JESTEŚ PEWIEN CO DO NICH LUB MOŻESZ ZADAĆ PYTANIE O NICH PRZED INWESTOWANIEM

Sabina
@Malwina

Od ponad roku jestem konsultantką tej firmy i mimo, że mam stałą bardzo dobrą pracę zakochałam się w tych produktach i e samej zasadzie MLM też....co jest w tym złego? To trzeba tylko zrozumieć... Każdy może mieć swoje zdanie ale za cholerę nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami. Pozdrawiam serdecznie

X

Jednym słowem byli u mnie ci domokrążcy. Prawda jest taka, że to biznes MLM. Zaczyna się zawsze tak samo jaki „cudowny” wynalazek. Jak to produkt odmienił życie konsultanta i jakich to kokosów się nie dorobił dzięki firmie. Nie masz 3k na zestaw - weź na raty ( bo mają procent z banku. Później proponują współpracę, ale musisz zainwestować w dwa produkty i jechać na „szkolenie”. Myśle, że ludzie którzy mają choć troszkę oleju w głowie nie wejdą w ten „złoty biznes”. Wciągnięci sami w długi będziecie wciskać ten badziew znajomym i rodzinie. Podobne produkty są w większości sklepów tylko trzeba dobrze poszukać i uwierzcie mi wydacie 30zł.

Ite
@X

Raczej sprzedaż bezposrednia.nie mlm.

Xyz
@Ite

Proszę najpierw uzupełnić swoją wiedzę w tym temacie. MLM to strategia biznesowa stosowana przez niektóre firmy zajmujące się sprzedażą bezpośrednią W ramach MLM zachęcamy obecnych klientów i członków do promowania i sprzedawania ofert innym osobom, oraz do pozyskiwania nowych rekrutów do firmy. (usunięte przez administratora)

Laurka82

Witam, sprzedam zestaw ???? Jestem konsultantem. Sama używam tych czyścików i jestem zachwycona. Pozdrawiam, Magda

Hanstas
@Laurka82

Proszę podac cenę

Laurka82
@Hanstas

2 680

@Hanstas

Ja chętnie sprzedam za 1600 zł nowy zestaw bo zrezygnowałam ze współpracy. Zapraszam do kontaktu ewka20222@wp.pl

Aneta
@Ewa

Cześć, mogłabyś wyjaśnić, o jaki zestaw chodzi i dlaczego zrezygnowałaś, tak po prostu czy to miało jakiś związek z tą firmą? Zastanawiam się właśnie, czy ta forma współpracy, którą oferują, jest sensowna.

Iga

Zobaczcie w jakich cenach " promocje świateczne" . ????

Selena
@Aneta

Zapraszam do kontaktu. Wszytsko wyjaśnię i an pewno nie będzie Pani chciała rezygnować. Jest to firma która daje największe możliwości zarobkowe. Ale jeśli ktoś liczy że manna z nieba leci ...to życzę wszystkim powodzenia.

Używam produktu od 2 lat. Jestem zachwycona, polecam każdemu!! Nie czytajcie tych bzdur bo widać, że ludzie nie mają pojęcia o tych szmatkach. Mycie całego domu to chwilka, powierzchnie są dłużej czyste, nie palcują się szafki. Uwielbiam ten produkt i polecam z całego serca.

Ja wam powiem drodzy Państwo jak to działa. Dlaczego konsultant zaleci jak najszybsze wypranie czyscikow? Otóż drodzy Państwo to wcale nie uaktywnia nanotechnologi zawartej w czyściwie tylko po wypraniu już produktu nie zwrócimy. Wprowadzanie do biznesu to szukanie pracowników dla głównych liderów, nie zadziwia państwa że od lat ta kadra się nie zmienia ? Czasem na szkoleniu pojawiają się nowe twarze jako " nowy lider " kto chociaż chwilę obserwuje tą firmę ten wie że to bubel, sieroty postawione na środek sali ale twardo twierdza że ich dochód na ten miesiąc to milion albo i 4 , Ile by razy nie występowali zawsze ten sam strój i ta sama wyuczona na pamięć gadka. Kłamstwo . Na spotkaniu wprowadzeniowym zapewnienie że niemal każde spotkanie konczy się sprzedażą- bzdura . Obserwuje ekipę kilku osób które w tym działają i poza sprzedażą dla naiwnych księży żadne poważne spotkanie nie zakończyło się sprzedażą . Restauratorzy wybuchają śmiechem . Na szkoleniach ucza by pierwszym klientem był ktoś bliski, No przecież babcia ciocia ci nie odmówi nie ? Nie nauczą cie jak zadzwonić do managera kawiarni , ale nauczą cie jak sprytnie podejść koleżankę . Przykra manipulacja A później człowiek się budzi, 8 tysięcy kredytu i co ? I ma czysciki . Mój największy błąd w życiu. Odradzam współpracę. Chłopaki, dziewczyny nie róbcie sobie tego . Lepiej poświęcić się pracy na ulotkach która da ci pewny dochód , bo tu poświęcając całe dnie na spotkania nie zarobisz nic . Nie jest to opinia bezpodstawna, jestem konsultantem i szukam ludzi by im to sprzedać- bo muszę spłacić kredyt .

Masz 100% racji

Albert

Za wypisywanie takich pierdół powinien być ban na Internet wg mnie. Jak można takie głupoty przdstawiać ludziom?

Kris_go

Póki nie było internetu tylko matka wiedziała żeś d*bil ????

Zgadzam się

Szkoda niszczyć relacje rodzinne !

NIKOLA

A widzisz a mnie właśnie znajomy w trosce o mnie chce wciągnąć w ten biznes - twierdząc że 300 zł na godzinę można zarobić. Przesyła zdjęcia, z wypisanymi czekami a na moje pytanie ile z tego trafią na jego konto bo mnie interesuje żywa gotówką...odpowiada ze to tak nie działa. Po czym znow pisze ze mogę zarabiać 300 zł na godzinę i ze ludziom mojego pokroju zarabiającym.20- 30 zł na godzinę się wydaje że nie możliwe jest tyle zarabiać. Szkoda tylko że on sam tyle nie zarabia bo inaczej nie musiałby nagabywać tak ludzi.

Zofia
@NIKOLA

Niech Pani nie wierzy w te bzdury, on za wpisanie osoby do firmy dostaje 2000 zł. A Pani zostaję z długiem na ponad 6 000 zł. A żeby zarobić to trzeba sprzedać zestaw za 2800 zł, co nie jest łatwe żeby sprzedać ścierki za 2800 ...

joana

jaka cena zestawu domowego ? jestem zainteresowana :)

ulak

Oczywiście jest to już zestaw kompletny, do pielęgnacji całego domu i nie tylko :)

Były Konsultant
@joana

Witam, ja również używam zestawów i jestem mega zadowolona. mam więcej zestawów które mogę sprzedać taniej. Mam zestaw domowy, zestaw samochowy, 2x zestaw dziecięcy, 2x rękawica body GLOVE.

Władysław
@Były Konsultant

Witam jestem zainteresowany zakupem prosiłbym o kontakt telefoniczny 604622414.

Barto
@joana

2600 jest Pani zainteresowana?

Bo po prostu niektórzy już nie chcą sprzedawać i nie widzę w tym nic złego. Sam tak mam, że sprzedałem bardzo dużo zestawów, ale się po czasie wypaliłem i nie szukam aktywnie klientów, mimo to jestem aktywnym konsultantem, bo nim się jest dożywotnie. A produkty polecę każdemu z czystym sumieniem i to nie ma nic wspólnego z tym, że ktoś sprzedaje swoje zestawy

Wiola

Witam mam do sprzedania kompletny nowy zestaw startowy w skład ktorego wchodzi :zestaw domowyx2,kosmetyczny x2 ,samochodowy x2 ,dywaniki łazienkowe x2 i ręcznik w okazyjnej cenie . Zainteresowane osoby proszę o kontakt wiola2710@buziaczek.pl, wiolettaj711@gmail.com. wszystko nowe.

aleksandra

Na spotkanie zaprosiła mnie znajoma. Poszłam, trochę przez grzeczność i powiem Wam że byłam mile zaskoczona. To co tu piszecie że to naciąganie.....że to .tamto i siamto....Ja powiem tak : każdy z Was miał prosty wybór kupuję albo nie kupuję. Mnie nikt do niczego nie zmuszał. Zobaczyłam co te szmatki robią ! jak świetnie czyszczą okna nie pozostawiając smug, płytki i cała resztę w domu. Urzekła mnie różowa szmatka która zbiera sierść kota -rewelacja i ta szmatka jest dla mnie nie zastąpiona !!! ludzie nie plujcie jadem na około. Jedni chwalą Termomix inni Lidlomix i wszyscy żyją. :)

Uwaga

Dlaczego kupujecie pakiet startowy? :) By was uwiązać !!! Gdy euforia opadnie a kurz zalegnie grubą warstwą na ziemi zdajecie sobie sprawę że wdepnęliście w BIG SCAM (oni wiedzą o tym od samego początku) i co robicie? Zachwalacie produkt, wciągacie najbliższą rodzinę i znajomych by tylko zniwelować straty ale jeżeli tylko odrobicie to co straciliście ślad po was przepada, 99% ludzi po takich doświadczeniach nie chce mieć nic wspólnego z firemką na R. Chciwość nie popłaca bo w najgorszym przypadku zostaniecie bez paru tysięcy w najgorszym potracicie rodzinę i bliskich znajomych !!!

@Uwaga

Czasem nie rozumiem podejścia ludzi, którzy widzą tylko kwotę i koszt, a nie potrafią dostrzec korzyści i popatrzeć nieco dalej w przyszłość. Przeciętnie wydajemy ok 100 zł (niektórzy nawet sporo więcej) miesięcznie na kupno wszelkiej chemii, detergentów, szmatek, gąbek itd. do domu. Tutaj przestajemy ponosić te wydatki i używamy TYLKO wody (czasem wspomagamy się sokiem z cytryny lub sodą oczyszczoną). Czyli poniesiony koszt to faktycznie zamiennik. Można w ogóle nie zauważyć tego wydatku w budżecie domowym, bo firma oferuje bardzo fajny system ratalny, gdzie można dostosować sobie wysokość raty i czas spłaty do możliwości. Gdyby to porównać do dotychczasowych miesięcznych wydatków (przyjmijmy że 100 zł), to spłacamy zestaw podstawowy (2440 zł aktualnie) w 2 lata , a kolejne 6-8 lat sprzątamy za darmo (czyściki spokojnie pracują 10 lat). Albo inaczej- 2440 zł dzielimy przez miesiące i 10 lat i wychodzi miesięczny koszt ok. 20 zł m-nie. Czy to naprawdę tak dużo? Trzeba patrzeć perspektywicznie. A ILE ZDROWIA SIĘ OSZCZĘDZA, NIE UŻYWAJĄC TOKSYCZNEJ I TRUJĄCEJ CHEMII ?!!! Proszę sobie zerknąć na etykietę jakiegokolwiek płynu do mycia okien- jest napisane: stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu! Tutaj chodzi o oszczędności i zdrowie, ale trzeba też mieć trochę świadomości. Ja jestem mega zadowoloną klientką, a w domu mam czysto jak nigdy.

Do Andrzejka
@Andrzej

Podpisujesz się Andrzej, a na końcu piszesz, że jesteś mega zadowloną klientką. Chłop czy baba ? I przestań pisać o trującej chemii, takich farmazonów uczą na szkoleniach ?

Jaberwocky
@Andrzej

Czyściki w najlepszym wypadku maja gwarancję 18 mies skuteczności(info z firmyRaypath) Nano srebro to nie perpetum mobile. Myślenie w Polandii niestety zanika

Sceptyczny
@Andrzej

Używać 10 lat, kiedy gwarancja jest 18 miesięcy? ????‍♂️ gdyby było takie trwałe, to i gwarancja była odpowiednio dłuższa. ????

@Sceptyczny

A na telewizor ile masz gwarancji? 2 lata tak? Po dwóch latach się psuje czy działa nawet kilkanaście? Ale rozumiem, że jak oddasz go powiedzmy po 10 latach to dostajesz nowy za połowę ceny? Czy jednak nie? :) Jak go sam uszkodzisz w okresie gwarancji to Ci naprawią? Raypath nawet uszkodzenia mechaniczne zrobione przez klientów akceptuje w ramach rękojmi przez 18 miesięcy. Kto jest bardziej uczciwy i pewny za swój produkt?

Ken
@Michał

Tak ale przy telewizorze nikt nie mówi ze będzie działał 10 lat a przy Raypath już tak mówią

@Ken

Tylko różnica jest taka, że ludzie mają telewizory od wielu wielu lat i wiedzą, że tyle działają. Raypatha nie znają, więc trzeba im to powiedzieć. A produkt działa i dłużej.

Koło WC
@Michał

Profeska :) a kto ??? Pre kierownictwa chce wiedzieć !!

@Koło WC

Wybacz, niestety nie rozumiem o co mnie pytasz,

AW
@Sceptyczny

Używam ponad 15 lat. Rekawicę białą wymieniałem, natomiast białą podłogową powinienim wymienic teraz po tylu latach..

andrzej
@Ken

Ken tydzień temu byłem u swojej siostry ciotecznej i pokazałem te produkty jak działają a ona mi pokazuje że tymi produktami czyści dom od ponad 15 lat

Szmatki
@Jaberwocky

A podobno te szmatki mają działać 100 lat a nawet jeszcze dłużej, czy to prawda ?

Iga
@Uwaga

A liderzy wyjeżdżają co pół roku na wycieczki zagraniczne.

@Iga

I co z tego? Pracują, zarabiają, to jeżdżą. Jak czytam niektóre opinie, to aż się gotuję, ale po chwili uświadamiam sobie, w jakim kraju żyjemy, jaki mamy rząd, a w końcu ktoś ten rząd wybrał. Takie mamy społeczeństwo, zawiść, zazdrość i nic poza tym. Weź się do roboty i możesz jeździć na wakacje nawet co miesiąc, wtedy nie będziesz zazdrościć.

Michalina
@Michał

Słyszałam że tych szmatek używali już w 13 wieku i podobno po 800 latach nadal działają, to jest dopiero trwałość !!!

K

Ja również będę miała zestaw na sprzedaż, lub w częściach. Nic nie jest użyte. Sprzedam taniej, rezygnuje z współpracy z firmą. Kontakt pod adresem e-mail: klaudia-rynkowska@wp.pl

Klaudia
@K

Również sprzedam Cały komplet lub na części Kontakt: kagujaaa@gmail.com

Artur
@K

Ale jak to ? Przecież to podobno bardzo opłacalny biznes ? Pieniądze same wpadają do portfela

@Artur

Jak znajdziesz taki, w którym pieniądze same wpadają do portfela, to daj znać. Najgorsze są opinie ludzi, którzy weszli do firmy, nic nie zrobili lub pojechali na kilka spotkań, nie zarobili i nagle firma jest zła, liderzy są źli, a wszystko to, to jedno wielkie oszustwo. Sobie absolutnie nie ma mają nic do zarzucenia, to wszyscy wkoło są winni ich niepowodzeniu. Prawda jest taka, że tego biznesu nie należy proponować każdemu, to ciężka praca, wymaga pracowitości i wytrwałości, a jak ktoś szuka szybkich, łatwych pieniędzy za nic nierobienie, to tutaj na pewno się nie odnajdzie. Tak, jestem konsultantem firmy Raypath. Tak, jestem zachwycony współpracą. Tak, piszę pochlebną opinie na temat firmy i współpracy.

Do Andrzej
@Andrzej

Na czym polega ta ciężka praca ?

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.