Opinie o galicja.com.pl - Galicja Sp. z o.o. w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Galicja Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galicja Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Polska Sp. z o.o. w Brzeźnica

Inni

A propo galicji w Częstochowie to warto jeszcze dodać o prywatnych telefonach do brygadzistki które się zaczęły z haja jaka wyszła że sprawdzaniem pozycji jednemu z koni który zresztą był już tutaj poruszany. Przestał przyłazić co chwilę jak mu coś nie pasowało to zaczął dzwonić o zmianę zamówień. Oni myślą że ludzie są głupi, ślepi i głusi.

Byly
@Inni

Brygadzistki nie mają czasu na takie pierdoły jak zmiany zamówień. Nie raz widziałem jak jadła przy biurku między telefonami od przedstawicieli a co dopiero zmieniać zamówienia niektórym. LUDZIE OPANUJCIE SIĘ. Plujecie takim jadem że to jest dramat. Zazdrość aż z was kipi. Skoro jest tak źle to czemu dalej tam pracujecie? A co ważniejsze dlaczego nikt nie powie brygadzistce tego prosto w oczy tylko wypisujecie tutaj takie anonimy?? Brak odwagi?

Hihi

Jasne że bez zmian do puki wy nie zmienicie nastawienia do pracowników bo jak zwykle pracowników macie za nic za (usunięte przez administratora) zwykłych roboli- białych (usunięte przez administratora) którzy nie mają nic do powiedzenia i swoich praw. Proszę poczytać sobie prawa pracownika !!??

Hahaha

Może sprostuje praca jest pracą a przyjaźń po pracy nie ma przyjaźni w pracy p.Justyno bo pani faworyzuje swoich pupilków i każdy to widzi. Od kiedy na sobotę się bieże osobę z biura do układania displei w pierwszej kolejności osoby z magazynu a nie z biur pozdrawiam

były
@Hahaha

Widzę, że bez zmian..

Dziękujemy Panu (usunięte przez administratora)za palarnie które są jak. Kojec jeśli on wie co to znaczy?. Ciekawe ile z tych kojców dostał skoro to firma od niego. Czy palący pracownik jest gorszy od niepalącego? (usunięte przez administratora) Traktuj ludzi równo.

hahaha

Palący pracowniku, gdybyście nie spędzali "na fajce " 3/4 czasu pracy w ciągu dnia to pewnie nikt nie zwróciłby na to uwagi, a wasz dzień pracy nie polega na siedzeniu przed magazynem przy fajeczce i dyskutowaniu co by tu jeszcze wymyślić żeby się tak nie "przepracowywać " itp.. jak nie będziecie siedzieć w dużych grupach na fajce to i mniej (usunięte przez administratora) pomysłów bedzie wam się legło w głowach ????a do pracy się przychodzi pracować a nie siedzieć biadolić jak to komu źle???? a swoją drogą do jakiego to dobrobytu doszło w Galicji że nawet o źle warunki do palenia się burzycie, popatrzcie na inne firmy gdzie na papierosa masz czas tylko w przerwie śniadanioweja do palarni masz 100 m i musisz wybierać- fajka czy śniadanie? Pozdrawiam , niepalący pracownik ????

papi
@hahaha

"gdybyście nie spędzali 3/4 czasu pracy" ....i już wiadomo kto to pisze. Gdyby nie było nas, ty też nie miałbyś wiele do roboty więc szanuj nas, nie kłam i nie (usunięte przez administratora)a będzie dobrze.

cwiczenia
@hahaha

tu raczej sie cwiczy jak nie spasc z (usunięte przez administratora), jak miec prosty kręgosłup ale nie moralny i jak miec twardą (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Witam, Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicja, na której poznałem Pana Dyrektora i Kierownika. Panowie byli mili, bez większych zastrzeżeń poza 2 bardzo ważnymi rzeczami. Gdy wymieniałem moje osiągnięcia sprzedażowe to Pan kierownik zadał mi w tym czasie kolejne pytanie niechętnie słuchając tak jakby sprzedaż nie miała znaczenia. Druga sprawa - gdy pytałem w połowie rozmowy czy będzie drugi etap Pan Dyrektor stwierdził że jeszcze nie wiadomo a na końcu rozmowy oświadczył że o 15.00 dadzą wszystkim znać czy się dostali czy nie. Ponadto Panowie nie byli przygotowani i zapoznawali się z moim CV podczas rozmowy ze mną. Gdy zaschło mi w ustach to nawet nie zaproponowali wody którą mieli za swoimi plecami pod dostatkiem. Moje odczucie jest takie że rozmowa była ustawiona i zanim się rozpoczęła oni już kogoś mieli. Nie rozumiem po co taki cyrk i narażanie firmę na koszty rekrutacji, ogłoszeń itp.

Były pracownik ...

Powiem coś od siebie jeżeli pracuje (usunięte przez administratora) to proszę szanować (usunięte przez administratora)on jedyny nie robi pod górę a pomoże... Pozdrawiam...

Obiektywny

Co to znaczy; atmosfery; to że wylapuja najwiekszych (usunięte przez administratora) i nierobow to cos zlego???Z tego co wiem wywóz towaru to juz nie Twoje zmartwienie

Zły

I stało sie ktoś się przygladnal temu konusowi i polecial i bardzo dobrze bo to wielki szkodnik byl dla firmy.A tetaz to sie zaczęły rzady panow W oraz p.U nie wspominajac o braciach K .Ten drugi to chociaz cos robi a ci czterej to pracuja ostro ale ozorem.Oj ciezkie czasy spadly na p .Krzysztofa .

@Zły

hahaaah, widze, ze nawet jakby 100% tych złych pracowników sie zwolniło, to i tak wam nieudacznikom będzie cos nie pasować. Załóż konkurecyjna firme i pokaż jak sie powinno zarządzac procesami w firmie. Tylko pluć jadem potraficie, nieudacznicy. Z takim podejściem to do końca życia będziecie rozwozić towar albo pakować garnki do kartonów. xD

@Goku

Widzisz nie pisalem ze ktos odeszedl tylko troche inne bylo sformulowanie .Po drugie widze w Tobie ogromna wiedze zarzadzania i chyba cos nie poszlo????A jadem i nienawiscia to kto inny obdarowywal nieposlusznych

@Zły

Widzisz, jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie o prawie pracy, to byś wiedział, że takie wyrzucenie nie jest możliwe. Widocznie konus sam zrezygnował i w sumie mu się nie dziwie. Pracować ze złodziejami, lawirantami i prymitywami nikt nie chce. Przyjdzie inny albo i nie, ale jak widać i tak wam już coś nie pasuje. Zmień dostarczyciela pseudoinfomarcji, chyba, że to twoja wybujała wyobraźnia. Czytać ze zrozumieniem też widać nie potrafisz. Miłego pakowania garnków do końca życia. Pozdrawiam ;). P.S. Taki chojrak, a nie ma nabiału powiedzieć tym panom tego w twarz. Kozak w necie - (usunięte przez administratora) w świecie.

@Goku

Jak ty taki kozak w świecie to podpisz się chociaż imieniem i wtedy będziemy rozmawiać. Co do konusa tak tak oczywiście sam się zwolnił pożyjemy zobaczymy czy tak sam się zwolnił. Co do opinii o panach W i U no zaczęły się rządy zaczęły .

@Zły

A ten dalej swoje XD. Do szkoły wracaj, czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.

Mormon

Chyba nie wiesz z kim piszesz ale jakoś mnie to nie dziwi

Mama Goku
@Goku

Sam jesteś niestety nieudacznikiem synusiu

Koń

Mam pytanie do pakowaczy Galicji. Czy jest to możliwe, żeby w ciągu 8 godzin pracy robić po 800-900 pozycji codziennie ?(gdzie pozostała część zmiany jest w tyle) Bo w Częstochowie na zmianie Pani Justyny B. jedna osoba robi po tyle pozycji , i zastanawia mnie to czy to jest uczciwa praca , czy ingerencja brygadzistki ?

Magazynier brzeźnica
@Koń

Ja pracuję już 10 lat i jestem jednym z najlepszych magazynierów uznanych przez kierownictwo. Mogę zrobić 900 pozycji, ale przez jakieś 9-10h, jest to niemozliwe do zrobienia przez 8h, chyba, ze brygadzista będzie wrzucał mi zamówienia, to okej, nawet 100 można zrobić w krótkim czasie, ale jest konieczna ingerencja brygadzisty…

PIETIA

WOW!!!

Magazyn
@Koń

Oczywiście że się NIE da. No chyba ze "system" tak cię lubi że tak losuje. No chyba że lubi Cię wymieniona brygadzistki.

twuj stary
@Koń

Ja to robię nawet po 1200 pozycji dziennie przez 6 godzin a dwie to leżę pod regałem albo pije kawe, sam pan Zegar mi wgrywa zamówienia a pracuje w czestochwie od 3 miesięcy, pozdrawiam

Doman
@Koń

Pewnie.ze sie da przecierz sa sw krowy .ktore musza zarobic?A reszta to ma do pracy przyjsc.

@Koń

Nie ma osoby w Częstochowie która robi po 900 pozycji dziennie za 8godzin. Dobrze by było najpierw się dowiedzieć ile pracownicy są w stanie wyciągnąć. Pamiętam jak za czasów Pani Lidzi też było mówione, że ma ona swoich ulubieńców, poźniej było że Justyna, poprzednia brygadzistka, też daje lepsze zamówienia niektórym. Widzę iż Galicja nie możne pracować bez zbędnych domysłów i wymyślania.

Lucky

Oczywiście że jest. No może nie codziennie ale kiedy nie ma pracy i inni magazynierzy są daleko z pozycjami w tyle to chyba coś jest nie hallo? W Galicji zawsze były teorie spiskowe, ale teraz to co się dzieje to jakaś masakra i dobrze o tym wiesz.

Obiektywny
@Doman

Jak Twoja praca wyglada tak jak ortografia to sie nie dziw ze jestes zwyklym szarakiem

Nixon

Minęło już pół roku od wielkich zmian w dziale logistyki w Częstochowie i można powiedzieć że ta operacja zakończyla się niestety klęską. Takiego chaosu i bałaganu w firmie nie było od lat, królowa o co by ją nie poprosić to albo zapomni albo odpowiada że to nie należy do jej obowiązków. Do tego decyzyjności i odpowiedzialności zero. Mały książe logistyk w Brzeznicy robi co chce, wynagradza kierowców jak mu się podoba a jak napotka na swojej drodze problem to szybko spycha go na kogoś innego. Jednym słowem tragedia

Hary
@Nixon

Wielkich zmian w logistyce??? A były jakieś wielkie zmiany pół roku temu???

Robert

Jakie są zarobki konkretnie na rękę

taktak

Czy jakiś z przedstawicieli który odszedł z Galicji otrzymał juz pieniądze z lojalki?

Szwagier
@taktak

Masz na myśli te 2500zł za pół roku?Chiba nie...Ale to piękny dodatek do zasiłku w razie niepowodzenia.Wypłacany jednorazowo po 6 miesiącach.Teraz zmieniły się przepisy i pracodawca może wypowiedzieć lojalkę w każdej chwili.Więc jak jesteś cienki bolo to dostaniesz za 7 dni na waciki i pa.

Myślisz: wysokie zarobki Mówisz: GALICJA!

@Kasia

I słyszysz jak się ludzie z Ciebie śmieją

kozak

Firma Galicja jest jedną z wiodących firm, działających w dynamicznie rozwijającej się branży artykułów gospodarstwa domowego na rynku polskim. Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku i od tej pory z powodzeniem oferuje bardzo dobrej jakości produkty krajowe oraz importowane pod własną marką. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko KIEROWCA kat. B Miejsce pracy: Brzeźnica Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - świadczenia z ZFŚS (w tym dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne) - dobre warunki ubezpieczenia grupowego - otwartą i przyjazną atmosferę - wynagrodzenie 2800 netto + premia uznaniowa Wymagania: - prawo jazdy kategorii B - doświadczenia w prowadzeniu pojazdów dostawczych - umiejętności pracy w zespole - odpowiedzialności, sumienności i rzetelności - dobra organizacja pracy TA SA JAKIES JAJA KPINA I SZYDERSTWO

Jeb ni

A tak można ?

@kozak

Zarobki uzaleznione są od tego ile kto konusowi pod biurkiem siedzi tak że chcąc mieć ta premię uznaniowa Bartuś zaprasza pod biurko

Hugo

Kozak w necie, (usunięte przez administratora) w swiecie. Taki chojrak, powiedz to im w twarz. Ty pewnie jeden z tych złodziei, co kradną?

Hugo
@Kiero1987

Co, znasz z doświadczenia?

@Hugo

Tak znam z doświadczenia widzę ile kto robi i ile zarabia a co Konus obruszony że taka prawda (usunięte przez administratora) a jak logistyk daje premie za to że mu wożą materiały na budowę to kim on jest jak nie (usunięte przez administratora)gdy ktoś co robi robotę i nie zdaje mu relacji kto co i za ile zarabia mniej od gości co na trasach gdzie można 25 sklepów robić i być w domu o 12.Ale jak te podbiurkowe misie mają na nich po 15 już płaczą i dostają kolejnego...

Kasztan
@Hugo

Przyjdzie czas i pora to się wyrówna porachunki. A ten co do pisuaru nie dostaje się przekona że nie jest taki twardy jakiego udaje na firmie bujając się jak czorny na Bronksie.

@Kasztan

A no słyszałem że chodzi tak szeroko że w drzwi sie nie mieści ????????????

Wniosek
@Kiero1987

Musi być bardzo dobrym pracownikiem skoro do niczego nie możecie się przyczepić tylko obrażacie go jak na cham0w przystało po swojemu.

@Wniosek

Jest tak dobrym pracownikiem że sąd pracy już na niego ręce zaciera ????

pracuś
@Kiero1987

Kiero jesteś chorym człowiekiem bo to co wypisujesz to już nie są kłamstwa ale brednie. Zacznij się leczyć.

Łep
@kozak

A taki ładny był logistyk ...

Łep
@Łep

Kiedy się mu ta umowa kończy bo humory pokazuje jak baba ?

Pracownik Galicji

Lubię swoją pracę, dobrze zarabiam i cały czas coraz więcej. Nie wszyscy mają tyle szczęścia kiedy trwa pandemia i na rynku pracy nie jest tak kolorowo. Polecam Galicję ze względu na zarobki, przejrzyste umowy i wypłatę na czas.

Macie problem ze znalezieniem
@Pracownik Galicji

Umieszczanie wielu pozytywnych opinii w ciągu jednego dnia co pięć minut. Tego jeszcze nie było. Co brakuje chętnych do pracy na magazynie i nie ma chętnych aby być handlowcem. Galicja wyzysk i nic więcej. Nie dajcie się (usunięte przez administratora). Gdyby było tak świetnie to nie szukaliby ciągle ludzi do pracy. Dobre firmy szanują swoich pracowników i nie muszą non stop szukać nowych ludzi których wyzyskują na każdym kroku.

ŻARTY
@Pracownik Galicji

TE PRZERZYSTE ZASADY WYNAGRADZANIA TO CHYBA JAKIEŚ ŻARTY. Co innego na rozmowie a co innego na umowie.

Ciekawe

Fakt, chłopak daje radę.

O2

Galicja jest ok

@O2

Nie jest ok

@O2

I znowu od 6.00 posty. Pewnie piszą je zadowoleni pracownicy?

klasa

Dobre zarobki.

Galicja

OK FIRMA

POLECAM

Pracodawca na medal!

....

Nie wierzcie w kłamliwe wypowiedzi pisane przez byłych pracowników, którzy tak chcą się odegrać na firmie. Galicja to super pracodawca.

Polecam

Galicjant

Solidny pracodawca. POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Polska Sp. z o.o. - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 17 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galicja Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Galicja Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galicja Polska Sp. z o.o.