Opinie o galicja.com.pl - Galicja Sp. z o.o. w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Galicja Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galicja Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Polska Sp. z o.o. w Brzeźnica

Weteran

Pracuję w Galicji kilkanaście lat i polecam.

Lucyfer

Hhahhhahahhaha co dodali 30 pozytywnych postow w 5 minut, zeby negatywne komentarze z pierwszej strony usunac. Masakra.

Śmiech

Pracownik biurowy , kilkanaście lat stażu i wypłata 2500 na rękę...To są świetne wypłaty w dzisiejszych czasach w Galicji...brawo dla dowcipnych autorów wpisów.

Pracownik magazynu

Dobrze płacą, mają przejrzyste zasady nie jak inni polecam Galicję!!

ŻARTY
@Pracownik magazynu

Umieszczanie wielu pozytywnych opinii w ciągu jednego dnia co pięć minut. Tego jeszcze nie było. Co brakuje chętnych do pracy na magazynie i nie ma chętnych aby być handlowcem. Galicja wyzysk i nic więcej. Nie dajcie się oszukać. Gdyby było tak świetnie to nie szukaliby ciągle ludzi do pracy. Dobre firmy szanują swoich pracowników i nie muszą non stop szukać nowych ludzi których wyzyskują na każdym kroku.

Przedstawiciel Handlowy

Witam, Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicja, na której poznałem Pana Dyrektora i Kierownika. Panowie byli mili, bez większych zastrzeżeń poza 2 bardzo ważnymi rzeczami. Gdy wymieniałem moje osiągnięcia sprzedażowe to Pan kierownik zadał mi w tym czasie kolejne pytanie niechętnie słuchając tak jakby sprzedaż nie miała znaczenia. Druga sprawa - gdy pytałem w połowie rozmowy czy będzie drugi etap Pan Dyrektor stwierdził że jeszcze nie wiadomo a na końcu rozmowy oświadczył że o 15.00 dadzą wszystkim znać czy się dostali czy nie. Ponadto Panowie nie byli przygotowani i zapoznawali się z moim CV podczas rozmowy ze mną. Gdy zaschło mi w ustach to nawet nie zaproponowali wody którą mieli za swoimi plecami pod dostatkiem. Moje odczucie jest takie że rozmowa była ustawiona i zanim się rozpoczęła oni już kogoś mieli. Nie rozumiem po co taki cyrk i narażanie firmę na koszty rekrutacji, ogłoszeń itp.

Rozbawiony

Z tą propagandą zapiszcie się do partii rządzącej lub tvp1

Nowy PH

Nie powinienem tego pisać bo robie sobie konkurencję ale zarobki na stanowisku PH w Galicji są bardzo dobre. Pracuję od niedawna mimo to zarabiam konkretną kasę nie tak jak wcześniej u konkurencji niby stojącej wyżej w rankingu firm handlowych branży AGD. GALICJA JEST SUPER I POLECAM WSZYSTKIM!!

Jak myślisz, że Pani G. nie ma co robić tylko siedzi tutaj i komentuje to się mylisz. Wasze oszczerstwa, kłamstwa, krytyka firmy i nie prawdziwe zarzuty świadczą o was i oznaczają, że sobie nie radzicie w pracy w przeciwieństwie do Pani Dyrektor. Nieroby zawsze się buntują to normalne. Denerwuje was też, że kobieta wami rządzi i radzi sobie bardzo dobrze. Ma większe j. niż niejeden z Was mięczaki.

Duża Kasa

Galicja słynie z bardzo dobrych zarobków. Zarówno zwykły pracownik magazynu jak i Przedstawiciel Handlowy zarabiają maksimum. POLECAM GALICJĘ!!

Sebastian

Obecnie nie znam firm dających lepsze warunki zatrudnienia w teh branży. POLECAM!!!

Śmiechu
@Sebastian

Szefowa to na konia niech lepiej wróci się pobujać. Ludzie sami odchodzą po kilku dniach, nie trzeba im mydlić oczu kobieto.

DESPERACJA NA MAXA

Dominik

Wystraczy powiedzieć, że pracujesz w Galicji i już wzbudzasz zazdrość. Zarobki i warunki pracy są bardzo atrakcyjne.

Z branży
@Dominik

Za krótko pracujesz w branży AGD. Galicja płaci najmniej. Dużo więcej zarobisz we Florentynie i Altomie. Za obroty 200000 zł tam zarobisz min 8000 na rękę.

Lato

Polecam zw względu na wysokie zarobki.

K

Tylko Galicja!

Handlowiec z doświadczeniem

Przekonali mnie propozycją zarobków. Zmieniłem pracę natychmiast. Galicja to duży gracz.

Magazyn jest super

Galicja to strzał w dziesiątkę. Zarobki są na max i płacą na czas.

Dostałem pracę w Galicji i zrobię wszystko żeby pracować tu jak najdłużej bo zarobki są najwięsze.

Ferari

Ale dają warunki na umowie. Aplikować nawet się nie zastanawiać. Zarobki mega!

Zadowolony PH

Jestem Przedstawicielem Handlowym i pracuję w Galicji od pół roku. Nie zamieniłbym pracy w tej firmie na inna u konkurencji bo Galicja płaci nawięcej!

Pracownik od 3 miesiecy

Pracowałem w wielu podobnych firmach ale w Galicji zarabia się kokosy!!!! SUPER ZAROBKI!! POLECAM!!! APLIKUJCIE WARTO!!!

Myszka

Galicja jest super. Słyszałam, że dobrze płacą i nie rozczarowałam się :)

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Polska Sp. z o.o. - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 17 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galicja Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Galicja Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galicja Polska Sp. z o.o.