brak logo

Galicja Sp z o.o

Brzeźnica

Opinie o Galicja Sp z o.o

mysiopysio 2014-10-01 18:12
Oj uciekają ludzie z Galicji aż miło,niech sobie teraz pan kierownik z brygadzistami pracują,a pan "jasio" niech nie będzie taki cwaniak,zawsze można opowiedzieć Inspekcji Pracy jak to kierownik i brygadziści łamią prawo pracownicze,stosują mobbing itd . łamanie przepisów prawa pracowniczego w tej firmie to normalna rzecz ,dlatego że ci ludzie tego prawa nie znają więc nie przestrzegają.a to błąd.
20
Lolok 2014-12-01 15:02
do Łaknąsprawiedliwości - Kierownika magazynu i tak zwanych brygadzistów.
3
anonim 2015-02-01 15:42
A raczej kierowniczkę jeśli chodzi o Częstochowę,tak pustej baby nie ma chyba w zadnej firmie.Zmiana na wykształconego kierownika znającego się na pracy pewnie by pomogła,
6
miły 2015-02-21 18:39
Galicja to JEDNO BAGNO KIEROWNIK TO TUMAN KTÓRYM RZADZI BRYGADZISTA CYBORG ,KASA DLA ŻEBRAKA NIEPOLECAM OMIJAĆ TĄ FIRMĘ Z DALEKA
25
Stachu Weteran 2015-02-26 08:48
Czytam, czytam... i rozpacz bierze! Ludzie teraz wszędzie ciężko i kiepsko płacą, a znaleźć pracę, gdzie Cię ubezpieczą i dadzą warunki na piśmie to cud. Niestety z tego co wyczytałem z powyższych wpisów to wnioski takie:
- Ja pracownik -chcę umowa o pracę ze średnią krajową na czas nieokreślony bez obowiązku świadczenia tej pracy:/ Wiem, że pracodawcy traktują nas pracowników jak śmieci i robole (ok. 98%). Jednak z drugiej strony to co sobą prezentują pracownicy (ok. 70%) to obraz nędzy i rozpaczy. Szlak mnie trafia jak przychodzi taki i zamiast robić co do niego należy, to ja robię swoja normę i jeszcze jego, bo on w pracy to potrzebuje odpocząć, bo ma ciężko w życiu- komputer mu się zawiesił, piwa brakło (to w robocie musi nadrobić dawkę procentów) a jeszcze żona wymagająca). A brygadziści (wcale nie tacy niewykształceni i nie znający przepisów bo z wyższym wykształcenie co niektórzy są) i kierownik w w tej Galicji mają za przeproszeniem g...no do powiedzenia, chcą mieć pracę to muszą wyrobić normę, a jak nie to przecież ludzi niezastąpionych niema, co nie...Ukraincy tylko czekają żeby ich przyjąć. To by było tyle bo mi nerwy puszczają jak myślę o tej naszej rzeczywistości!
3
Steffi 2015-03-06 18:04
Ukraińcy ??? przecież ci ludzie z Galicji nie potrafią się z Polakiem porozumieć,wydaje im się że pozjadali wszystkie rozumy,a proszę mi wierzyć daleko im do takiego poziomu.
10
Kazekbronekipieronek 2015-03-16 16:14
W Galicji to tylko nerwy zszargasz ,Państwowa Inspekcja Pracy powinna tam posiedzieć parę miesięcy,brygadzista jeden ma wyższe ale co z tego jak plecak,gdyby nie plecy to by wyleciał na zbity pysk bo cham jakich mało ,oszust (bo zamówienia rozdziela według widzimisię ) , mobbing to jego drugie imię a jak mnie kto wkurzy to sypnę nazwiskami,moim zdanizdaniem jak się zatrudnia rodzinę to według preferencji bo jak wieś dostanie troche władzy to by orała człowiekiem ,to że człowiek ma liche studia i skończył je pewnie za swojskie wyroby wędliniarskie to nie znaczy że ma rządzić ludźmi ,ale szefowa udaje że nie widzi albo faktycznie nie dostrzega problemu.Ale w kamery to patrzą przez 8 godzin,to nie zgodne z kodeksem pracy.drugi brygadier podobnie a kierownik to jest mistrzostwo świata ,to trzeba zobaczyć.Z całkiem poważnej firmy która kojarzyła się z dobrą pracą zrobiła się taka miernota jak te graty z Chin.Omijajcie z daleka,szkoda czasu i nerwów.a do pana Stacha Weterana dodam tylko że na Galicji już nie ma normalnych umów od dwóch lat,tylko śmieciowe,kierownik twierdzi że szefowa zabroniła mu dawać umowy hahaha,kabaret.
25
Himan 2015-03-24 13:38
Niestety firma ta zatrzymała się w latach 90 zarówno z płacami jak i traktowaniem pracowników,nikt kto ma jakąkolwiek godność nie będzie tam pracował za 1200zł(reszta to premia pana kierownika - razem z jakieś 1550zł),nie polecam.
19
hugo boss 2015-03-26 19:30
tylko byście kombiowali jak się nie napracować przy okazji wynieść co się da kiedy luźniej się zrobi a 1550 bardzo dobra kasa. Kamery to był najlepszy pomysł kierownictwa. Popieram.

Pozdrawiam wszystkich przepracowanych ;)
4
Wladi 2015-04-04 16:56
Jak się nie ma pojęcia o robocie to się instaluje kamery i gapi się całe 8godz,a co można wynieść z Galicji ? ten szajs z Chin ?Zgadza się że zawsze znajdzie się ktoś kogo zaswędzą łapy,szkoda tylko że takie osoby mimo monitoringu wciąż tam pracują.Ale jak brygadziści i kierownik to tępe łosie to nawet z mikroskopem niczego nie zobaczą.A skoro Hugo Boss twierdzisz że 1550zł to dobra kasa to pewnie jesteś tołdi norek.
21
Siłka 2015-04-07 20:06
1550 to bardzo dobre zarobki jak się wam nie podoba możecie odejśc na wasze miejsce czeka po kilka osób, proszę nie obrażać Pana Kierownika bo możecie zostać pociągnięci do odpowiedzialności chyba nie wydaje się wam, że internet jest anonimowy mamy najlepszych informatyków wiecie co to jest "ip" ?
3
Gammera 2015-04-07 20:52
Siłka weź ty się trzepnij w łeb i to najlepiej tak solidnie,wiemy co to jest IT a wiesz co to jest Anonymous ? Po pierwsze 1550 zł za taka robotę jak w Galicji ( mam na myśli pracę w stresie z osobami o niskim IQ i wydumanym ego,oczywiście mam na mysli kadrę)to wręcz jałmużna a ludzi nie macie za bramą setek,młodzi mają was gdzieś a starszych,dobrych i doświadczonych sam kiero z bryga wywalił,a więc nie cwaniakuj bo za chwilę możesz sam zasuwać .
24
robię swoje i nie narzekam 2015-04-08 16:50
Prawda jest taka, że ci "doświadczeni" chcieli by nie wiadomo co. Więcej kasy więcej kasy pewnie i 2000 byłoby za mało a wiadomo im starszy pracownik tym bardziej cwany i mniej wydajny. Daje tylko zły przykład nowym. Dzięki kamerom mniej się obijacie tylko przyczajka, pogaduchy, smartfony i byle zmeczyć 8 godzin albo fajki plaga na firmie. Młody przyjdzie za minimalną stawke z pocałowaniem ręki jeszcze się ucieszy że ma robote. Jak się nie podoba zwolnijcie się ale wy wolicie narzekać i dalej przychodzić.
3
siwucha 2015-04-08 18:40
Z całym szacunkiem,ale jeśli polityką firmy z bodaj,ponad dwudziestoletnim stażem,jest pozbywanie się starszych,doświadczonych pracowników ( na 2 lata przed emeryturą ,też był taki przypadek ),na rzecz młodych,bo młody będzie pracował za minimalną stawkę na umowie śmieciowej ,to coś z Wami nie tak,właśnie wpis "robię swoje i nie narzekam " wbił chyba przysłowiowy gwóźdź do trumny,myślę że właściciele powinni się zainteresować kadrą magazynu zanim zrobi to inspekcja pracy albo prokuratura.powodzenia życzę.
31
Stachu Weteran 2015-04-22 14:20
Zaś sobie zaglądnąłem tu - i co dalej to samo. Kurna! Co Wy chcecie od tej kadry z magazynu - przecież oni robią to co szefostwo karze. A szefostwo zadowolone jak nadzór jest. A to że są tacy co to do rączek się im towar klei to wiadomo wystarczy poszperać w necie a kupisz okazjonalnie dużo rzeczy, które na pewno nie są ze sklepu tylko wprost z magazynu, więc z tą prokuraturą to chyba o to chodzi:/ 1550 zł za 168 godzin miesięcznie porównajcie sobie z 1600 zł (jak dobry miesiąc) za 190 godzin pracy pod gołym niebem. Cieszcie się bo możecie wyjść na dymka (be ograniczeń żadnych z tego co wiem) i telefon mieć przy sobie. U mnie jest zakaz palenia na terenie firmy, a telefon jeśli nie służbowy to ma leżeć w szatni. Idę do roboty.
2
tania siła robocza 2015-04-22 16:35
1550 to jest ponury żart rzeczywistości serwowany na podkarpaciu. Fajnie założyć firmę na zadpiu i płacić gorszowe pensje. Niech ktoś przeliczy koszty jedzenia, prąd, gaz, woda, czynsz, internet, kablówka i jeszcze dzieci, szkoła, odzież, lekarstwa potem odniesie to sobie do tego co dostaje 10go. A to są tylko wydatki podstawowe. Też bym chciał podróżować po świecie, kupować fury i wpadać na parę godzin do firmy. Za 1550 można niewiele, więcej wyrzeczeń niż przyjemności. Czy to takie trudne płacić przyzwoitą kasę ludziom za dobrze wykonana pracę.
21
Ferdek i szalona 2015-09-07 17:34
Akurat w Galicji zyski są i to nie małe,na najmniejszej pierdółce firma ma około 150% - 200% przebicia bo towar z Chin , na towarze z Polski którego jest mało może i ma mniej,a zarobki zamiast iść w górę to idą tam w dół.Prawda jest taka że tam sie nie szanuje pracownika a mobbing i chamstwo ze strony kierownika i brygadzistów jest na porządku dziennym.Generalnie firma ma ciśnienie aby nie płacić więcej bo jak napisał " jan- " lepiej mieć taką pracę niż żadną ,ale zobaczymy co stanie się z Galicją jak ruszy Strefa Ekonomiczna w Pustkowie wsi,wtedy zaprosimy do pracy szefostwo bo większość pójdzie na strefę.Każdy kij ma dwa końce,za brak szacunku do pracownika Galicji nie polecamy.
26
Kermit 2015-09-10 22:08
Minęły czasy, kiedy kierownicy i brygadziści byli myślący, samodzielni, szanowali chłopaków i nie paniczykowali jak to ma miejsce teraz. Szefostwo woli jednak takich co są ulegli i mniej rozgarnięci (lub jak kto woli bez doświadczenia i wykształcenia) bo rzucając im na tacę ochłapy można sobie urobić i trzymać za mordę.
22
zainteresowany 2015-09-16 16:47
Czy ktoś może opisać jak wygląda praca PH - zarobki, godziny pracy, rozliczanie pracy w terenie (LPDA czy GPS)

z góry dzięki za rzeczowe odpowiedzi
Były 2015-10-29 19:55
Co do warunków pracy: Fabia Kombi w gazie, tablet do robienia zamówień i tel. za 1 zł. Płacą za rzeczywisty obrót, zarobki handlowców między 2500-4500 na rękę w zależności od tego jaki obrót wygenerujesz. Samochód również do użytku prywatnego(bez GPS). W tej firmie liczy się tylko obrót dlatego jak realizujesz to co chcą masz spokój jak u Pana Boga za piecem. Firma nie stawia w żaden sposób na rozwój swoich pracowników więc jeżeli ktoś chce być bierny ale wierny to polecam. Ogólnie praca dla ludzi bez wygórowanych ambicji i niewiele wymagających od życia...
30
mysz biurowa 2015-11-03 18:40
Cytuję poprzednika: Prawie każdy z pracowników to ph.
Mirek mam do ciebie jedno słowo: ty Ch.
Kilka osób pracuje na ciebie zarabiając dużo mniej niż ty zimny łokciu.
7
Albi 2015-11-13 19:55
Siema gonzo 1900 to bardzo dużo a ile się spodziewałeś? 2900?? HA HA HA 1650 to dobra kasa jak na nasz region a co dopiero 1900.
1
po prostu 2015-11-15 20:21
słuchajcie a zwłaszcza ph , jak chcecie dobrze zarabiac nawet do 8 tys i wszystko ubezpieczome do walcie do chomik gdów , własnie ogłosili ze przyjmuja handlowców... oni nie maja ambicji ph cała polska ale południe tak jak jestes dobry to zyjesz jak nigdzie indziej .... po prostu kasa leci .... miód normalnie jak na zachodzie
18
ph 2015-12-14 23:15
rzeczywiscie w Chomiku płaca chyba najlepiej z hurtowni AGD ! kolezanka ph zaszła w ciaze i musiała isc na chorobowe to przez całe chorobowe brała 0k 7 tys a potem takie samo macierzynskie. kurde z chomiku nie ma nic pod stołem... jak oni to robia... ale robia .... jak jestes dobry to składaj tam papiery! warto!
20
realista 2015-12-27 19:30
czytam i się smieje .1500 to mało to idz do sklepu za1200 i miej odpowiedzialność finansowa.1500 dużo to chyba nie wiecie ze można zarobić dużo więcej jeśli się tylko chce i nie trzeba kraść jak to niektórzy opisują.chcesz zarobić weź się do roboty,a nie tylko narzekanie-pozdrawiam
2
sobek 2016-01-17 20:40
zarąbiście płacą a robota lajcik :)
2
ttt 2016-02-02 10:54
jednym słowem tragedia, piszecie że 1600 nie jest źle, ok ale nie ma możliwości zarobienia więcej, na każdym kroku kolesiostwo i traktowanie pracowników magazynowych jak pracowników drugiej kategorii, jedno jest pewne, przyszłości w tej niby firmie nie ma żadnej!
28
ttt 2016-02-02 11:00
hahahah to se zatrudniajcie swoich 'młodych' nie wiem czy wiesz ale pokolenie które teraz przychodzi do pracy zbyt robotne nie jest, z pocałowaniem ręki? tak ok przez pierwsze 2 miesiące, a jak sie roboty nauczy to już z zarobków zadowlony nie będzie
ps. nie wierze ze to napisal pracownik ktory pracuje za 1500 zl, pewnie juz ktos 'z gory' sie tym interesuje? dobrze ze juz nie pracuje w tym bagnie
33
phph 2016-02-05 13:05
Szukają na Śląsk PH. Warto ??
Jaka kasa na początek i jakie narzędzia dają.
Boob 2016-03-03 11:59
Ravi i Galicja nadal mają magazyn w Podgrodziu?
Ty 2016-03-03 20:59
Polecacie pracę jako magazynier bo podobno są przyjęcia?
Ef 2016-05-07 15:34
@ziomek to jest jedyna oferta pracy od nich teraz wymagane jest wykształcenie min. średnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku gotowość do pracy w systemie zmianowym w sumie to takie raczej standardowe wymagana jak na prace na takim stanowisku
Anna 2017-01-16 13:17
Dziękuję Wam za wspaniałe produkty. Jestem Waszą klientką i fanką od lat. Uważam, że stosowany przez Was Deflon jako powłoka nieprzywieralna jest znacznie lepszy niż powszechnie używany teflon i wiem, że nie jest ani rakotwórczy ani alergenny.

Pozdrawiam Serdecznie
Anna
4
Panasonix 2017-01-16 21:38
"Dyflon" Aniu. Swoją drogą brzmi jak nazwa podróbki z lat 90.
13
bosch 2017-01-17 09:29
Nie wprowadzaj ludzi w błąd deflon to teflon.
2
HAHAHA 2017-01-17 21:00
Pogubiłam się, deflon to dyflon czy deflon to teflon czy dyflon to teflon?
9
RKS 2017-01-18 15:42
dobre
17
Lays 2017-01-22 17:31
Witam Was,
Teflon jest nazwą zastrzeżoną. Dyflon to odpowiednik Teflonu.
6
Royal 2017-02-04 13:47
Dyflon nie jest odpowiednikiem teflonu dyflon to teflon pod inną nazwą.
1
prof. Tadek Norek 2017-02-05 15:44
aleście se znaleźli temat
prof. Tadek Norek 2017-02-05 15:44
aleście se znaleźli temat
Chińczyk 2017-03-22 12:02
wspamiałe chińskie produkty z nalepką Galicja.Obudż się kobieto.
Agu 2017-06-21 19:32
Wasze wyprzedaże są bezsensu Podajecie termin a wszystko wcześniej rozebrane przez pracowników
barszcz 2017-06-22 21:05
coś sie ludziom należy przywilej jak pracujoł nikt nie kradnie tylko co wziente zapłacone jest
Made in China 2017-06-24 16:44
Kto to kupuje?
Robin Hood 2017-07-05 13:18
na przykład ja
Natalia 2017-07-20 12:35
@Agu na stronie https://sklepgalicja.pl/ możesz znaleźć promocje na różne rzeczy.
Wamp 2017-08-11 16:28
Wypłaty w firmie Galicja to są żenada wózków na magazynie ma 2000zl brutto takie zarobki to są śmieszne powinien tam zarabiać co najmniej 2500 zł netto bo tak mają w firmach innych mają płacone
Natalia 2017-09-11 17:37
@Wamp czy oprócz zarobków jesteś jeszcze z czegoś niezadowolony? Czy w firmie Galicja Sp z o.o nie ma szans na podwyżki? Jak długo pracujesz w tej firmie? Czy ktoś jeszcze uważa, że zarobki tutaj są niskie?
dodka 2017-09-19 20:09
szukam ludzi którzy pracowali w Med Galicji jako ph w 2012 roku- dajcie znać jak kogoś znacie
Zostaw swoją opinię o Galicja Sp z o.o - Brzeźnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galicja Sp z o.o