Opinie o galicja.com.pl - Galicja Sp. z o.o. w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Galicja Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galicja Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Polska Sp. z o.o. w Brzeźnica

Nowy PH

Pracowałem u konkurencji kilkanaście lat, wybrałem Galicję Sp. z .o.o. Jestem nowy a już zarabiam więcej. POLECAM!!!

Pracownik magazynu

Jesteś pracowity? Zarobisz gruuuuuuuuuubo.

Pracuję na magazynie i jestem zachwycony wspaniałe zarobki.

Szczęśliwa

Spełniło się jedno z moich marzeń i dostałam pracę w Galicji.

Przedstawiciel Handlowy

Witam, Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicja, na której poznałem Pana Dyrektora i Kierownika. Panowie byli mili, bez większych zastrzeżeń poza 2 bardzo ważnymi rzeczami. Gdy wymieniałem moje osiągnięcia sprzedażowe to Pan kierownik zadał mi w tym czasie kolejne pytanie niechętnie słuchając tak jakby sprzedaż nie miała znaczenia. Druga sprawa - gdy pytałem w połowie rozmowy czy będzie drugi etap Pan Dyrektor stwierdził że jeszcze nie wiadomo a na końcu rozmowy oświadczył że o 15.00 dadzą wszystkim znać czy się dostali czy nie. Ponadto Panowie nie byli przygotowani i zapoznawali się z moim CV podczas rozmowy ze mną. Gdy zaschło mi w ustach to nawet nie zaproponowali wody którą mieli za swoimi plecami pod dostatkiem. Moje odczucie jest takie że rozmowa była ustawiona i zanim się rozpoczęła oni już kogoś mieli. Nie rozumiem po co taki cyrk i narażanie firmę na koszty rekrutacji, ogłoszeń itp.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Grzegorz

Praca marzenie polecam wszystkim!

Super pracodawca!

Joanna

Z całego serca polecam Galicja Sp. z o.o.

Wspaniała firma

Witam, mam zamiar aplikować na stanowisko biurowe w firmie Galicja w Brzeźnicy. chciałbym się dowiedzieć jaka panuje atmosfera, jak są traktowani młodzi ludzie rozpoczynający tam prace

w galicji zarabiam najnisza w tej firmie nic sie nie zmieni

Kaja

Ile zarabia fakturzystka?

@Kaja

Najniższa krajowa. Śmieszna premia, gdzie nie starcza nawet na waciki. Jeżeli chcesz złożyć CV i nawet nie zarobić 2500zl to proszę bardzo składaj. Żeby wyciągnąć te 2500 to musisz chodzić w soboty do pracy. Powodzenia w wyborze nowego pracodawcy.

mafet

z tego co czytam to widze żę straszne kozaki sa w galicji ale tylko w pisaniu ciekawe czy staneli by twarza w twarz odrazu by sie osrali GALICJA-- FRAJERSKA FIRMA

DLACZEGO KASUJA OPINIE ZOSTAWIAJA TYLKO TE DOBRE NA TEMAT GALICJI PRAWDA W OCZY KOLE (usunięte przez administratora) JEST NA TEJ FIRMIE I TYLE TAKA PRAWDA TRAKTUJA LUDZI JAK SMIECI TAK TU JEST KIDAWY NABIJASA SOBIE KASE NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE LUDZIE BEZ CHONORU

studentka

Czytam te Wasze komentarze odnośnie brygadzistek, kierownictwa i innych osób i najzabawniejsze jest to, że głos zabierają osoby których jedynym życiowym osiągnięciem jest pakowanie garnków do kartonów i pchanie wózka. Skoro macie tak źle na tym jakże strasznym magazynie z "beznadziejnymi przełożonymi" to dlaczego nie podbijacie rynku pracy? Powiem Wam dlaczego,bo kompletnie niczego innego nie potraficie jak pakować, pluć jadem (usunięte przez administratora)

cenzura na studentkę
@studentka

Z wpisu studentki z dnia 14.05.2021 11:14 usunięto połowę wypowiedzi. Zostawiono tylko cytat do którego się krytycznie odnosiła napisany wcześniej przez osobę 'ktoś inny'. Teraz wygląda jakby to była jej opinia.

były praconik

Witam wszystkich serdecznie Najlepszym kierownikiem jakim był - była na tym zakładzie to tylko i wyłącznie Pani Lidzia wielki szacunek Pani Lidziu( powrotu do zdrowia) tylko Pani znała się na swojej pracy .Pan Jacek wszystko (usunięte przez administratora) , a kolejny kierownik po Pani czyli pan Przemek nie miał pojęcia praktycznie o niczym. Kolejna pani kierownik Pani Milena szkoda słów jak się nie zna asortymentu i się podpisuje wszystko jak wcześniejszy kierownik wszystko co mu podadzą bez przeczytania to nigdy nie będzie dobrze.Pani Milena na niczym się nie znała brała swoich znajomych do pracy gdzie niektórych zawiodła swoja opryskliwością i swoje ego.Na tak zwany złomek chodziła i brała wszystko co się da wózkami wywoziła Pani kierownik to jej wszystko wolno.Pani Katarzyna ze złomku też jest dobra dla swoich wszystko co fajne odkłada i pozwala przychodzić każdego dnia a sklepik dla pracowników jet tylko w piątki jak nie było pandemi heh choć jaki i nie było to tylko dla swoich odkładała i pozwalała sobie wybierać.Brygadzistki jedne jest ok tylko Ona zna się na rzeczy Pani Justyna bo 2 brygadzistki Pani Katarzyna to nigdy nie ma czasu dla pracowników jak to mówiła- nie teraz- nie teraz nie mam czasu trzeba czekać a czas mija. Chwile wcześniej Pani Wiktoria była naszą panią menadżer co kompletnie się nie znała na swojej robocie przychodziła i panoszyła się jak już nie powiem kto.A teraz gdy zostaliśmy bez kierownika co w takiej firmie nie powinno mieć miejsca będzie nadzorował pan Ryszard . Panie Ryszardzie zajmuje się pan Brzeznicą to niech pan się zajmuje a nie wtrąca się pan do Częstochowy. takiego gbura jak pan to w życiu nie widziałam czy pan jest taki sam jak w pracy. Jeśli tak to współczuje pana żonie. POZDRAWIAM WSZYSTKICH I TRZYMAJCIE SIĘ TAM BO TO JUŻ W (usunięte przez administratora) PODLEGA A pani Ula jak zwykle zawsze utrudnia i ma bardzo dużo do powiedzenia w końcu to ją zgubi dąży do tego i tak postępuje że firmę szlak trafi POZDRAWIAM

Witam
@były praconik

To co koleżanka czy kolega napisał to prawda . He jeśli chodzi o brygadzistki to Pani Justyna jest ok znasię na rzeczy lepiej od kierowniczki co była ale Pani Katarxyna to tragedia nigdy nie ma czasu nie teraz pużniej negatywna nie przyjemna wulgarna itd. Pani Milena z tym wszystkim się zgodzę brała się za wszystko a nie ogarniała niczego zwalała wszystko na brygadzistki.pani wiktorja miała wyżej głowę niż......... panoszyła się jak tylko mogła . Pani Katarzyna wiecznie się panoszy zawsze wielce zmęczona i to że swoim ulubieńca pozwala brać co chcą to prawda wiecznie narobiona a hu..... robi . A Pan Ryszard niech zajmie się Brzeźnica i Szamotami a nie wiecznie karzdy się przychszania do Częstochowy. Pani ula szefowa nie zna się na niczym a wpierdziela się we wszystko co nie ma pojęcia o niczym Pozdraeiam

Głupoty
@Witam

Tak czytam te bzdury i zastanawiam się... jak daleko jeszcze się posuniecie z tymi głupotami. Nic tu nie jest prawda ????????

Cziłała
@Witam

Żeby być branym na poważnie to proponuje troszkę się podszkolić z ortografii, pozdrawiam :)

@Witam

Z całym szacunkiem Galicja idealna nie jest, ale to co zaprezentowałaś swoją wypowiedzią kwalifikuje Cię najprawdopodobniej do rekordu guinessa w kategorii największy analfabeta świata. Jak można być takim kretynem? Twoja osoba powinna się jak najszybciej skonsultować z lekarzem, który wyśle Cię na test, ale nie na koronawirusa, tylko na taki, który wykrywa bezmózgowie totalne, ale spokojnie. Test polega na napisaniu dyktanda. Już Ci mogę przepowiedzieć wynik - nie zdałaś.

Magazyn
@Głupoty

Oj chyba prawda w oczy kole.....

Ktoś inny

Czytam te Wasze komentarze odnośnie brygadzistek, kierownictwa i innych osób i najzabawniejsze jest to, że głos zabierają osoby których jedynym życiowym osiągnięciem jest pakowanie garnków do kartonów i pchanie wózka. Skoro macie tak źle na tym jakże strasznym magazynie z "beznadziejnymi przełożonymi" to dlaczego nie podbijacie rynku pracy? Powiem Wam dlaczego,bo kompletnie niczego innego nie potraficie jak pakować, pluć jadem i grać dwulicowych.

@Ktoś inny

O życiowych osiągnięciach gada ktoś, kto musi kontrolować i odpisywać na komentarze na temat Galicji? Żadna praca nie hańbi, mało tego, Ci co pakują te garnki i są w tym ogarnięci potrafią wyciągać po 5 tysięcy miesięcznie. Ty zapewne jesteś ulaną pigwą, która siedzi przy biureczku i dzwoni 740 razy na minutę do brygadzistek, bo nie potrafi ogarnąć prostej rzeczy w fakturowaniu. (usunięte przez administratora) boli, że niektórzy pakowacze wyciągają więcej, niż ty i twój mąż czy też partner razem wzięci co? Hahaha. Do komputerka tam raz i uczyć się fakturowania. Wielka karierowiczka, po którą stary podjeżdża melexem o 22 po zmianie i szpanuje, że ma szyberdach po każdej stronie samochodu. Tfu. Jak będziesz grzeczna, to dostaniesz na święta krajacz do jarzyn. Będziesz nim mogła sobie palce poucinać żeby nie pisać bzdur o osiągnięciach życiowych jak już kał z pupy Ci się z zazdrości wylewa.

Wał
@Lucky Luke

Ta parka podobała mi się !! Ale dalej sadze że najgorsi ci mili :) nie misi nikt się przejmować

Łyżeczka Natalia
@Ktoś inny

Prawda jest taka ze za pakowaniu GARÓW można zarobić więcej niż na każdym innym stanowisku w tej firmie, tylko tak jak ktoś wyżej napisał trzeba mieć troszkę sprytu, zająć się robota i przebierać szybciej nóżkami????Za takie pieniądze jak JA zarabiam w Galicji to mogę się nadawać tylko do pchania wózka i wcale mi to nie umniejsza.

Lucky Luke

Prawda jest taka, że jak jesteś na zamówieniach (Częstochowa), jesteś sprytny, zwinny i szybki, to wyciągniesz spokojnie 3500-4000 miesięcznie. Jeśli taki nie jesteś, to szukają teorii spiskowych, że dla najlepszych są dawane zamówienia, są pupilkami brygadzistek i kierowników, że niemożliwe, że robią tyle i tyle. Niestety takich osób na zamówieniach, którzy spełniają w stu procentach to co wyżej jest napisane, jest do kupy może 5. Wybijają się grubo ponad swoje zmiany jak i obydwie zmiany, stąd tyle tu teorii spiskowych na temat dawania zamówień itp. Chcesz się zatrudnić na pakowanie? Śmiało, tylko jak nie masz zamiaru spełniać tych trzech warunków, to później nie płacz, że inni robią więcej. Firma idealna nie jest, ale jak chcesz zarobić, to da się, tylko wystarczy chcieć. Jak jesteś ojszczydupą i leniem, to nawet nie składaj CV.

Wesołych Świąt!

Ze smutkiem muszę stwierdzić, że zamieszczone przez Was opinie są niesprawiedliwe i krzywdzące naszą kochaną Galicję. Rzeczywistość jest taka, że prawdziwym bohaterem tych trudnych czasów jest Kierownictwo. Kilka faktów, które są tutaj chyba celowo przemilczane. Pomimo trudnych czasów jakie nastały zachowaliśmy pracę !SUPER! zarabiamy coraz więcej !SUPER! mamy zapewnione niezbędne środki bezpieczeństwa !SUPER! zawsze możemy liczyć na pomoc i wsparcie !SUPER! Pamiętajcie, nie wszystkie firmy radzą sobie tak dobrze jak My.

Ktoś
@Wesołych Świąt!

Ten post powinien mieć datę 1. 04. Ubaw po pachy byłby i wszystko by się wtedy zgadzało bo przecież to prima aprilis

Galicja jest SUPER
@Wesołych Świąt!

Dwa wpisy powyżej do Was piszę. Witamy serdecznie konkurencję i dziękujemy za zabawne komentarze.

Hanna
@Galicja jest SUPER

Ile ci Ulka płaci za takie komentarze?

Magazynier

Ciekawe kto zarabia lepiej? Chyba tylko w Brzeźnicy

Łucja
@Magazynier

Widzę, że wiecie całkiem sporo na temat pracy w firmie Galicja, co świetnie by się składało, ponieważ szukam sprawdzonych informacji o tym pracodawcy. W pierwszej kolejności chcę Was podpytać o kwestię, związaną z umową. Czy od razu oferują tam umowę o pracę?

Brzeznica
@Magazynier

Zarobki w siedzibie glownej powinny byc wieksze bo pracuje sie wiecej , im dalej od centrali tym luzniejsza atmosfera , szefostwo rzadko zaglada mniejsza presja i mozna sie poobijac

Żałosne
@Brzeznica

Najlepiej to niech Brzeźnica weźmie pensje ludzi z innych oddziałów, przecież wam, w "siedzibie" się należy. A inni to tylko robole :) a może podaj numer konta, prześlę Ci trochę grosza

BYŁY
@Wesołych Świąt!

Firmy które są na rynku od 30 lat i są dobrym pracodawcą to w zasadzie nie mają żadnych wpisów na goworku. Jeszcze trzy lata temu Galicja miła około 100 wpisów na goworku a teraz ponad 700. Znam firmę bardzo dobrze, jeden wielki (usunięte przez administratora) Szkoda czasu. Jak ktoś nie wierzy może próbować.

Ktoś

Nigdy podobnego cyrku jak w Galicji nie widziałam. Robota bez efektów, żeby zarobić trzeba (usunięte przez administratora) ciągłe nie ustające nadgodziny i soboty. Dobrowolny przymus. Brygadzistka zakręcona boi się własnego cienia i kierownictwo do kitu. Prostej sprawy kierownik Milena nie potrafiła załatwić. Swoją drogą nikt mnie nie rozczarował w życiu jak szanowna Pani kierownik raczej po niej nikt tam tęsknić nie będzie

PJ

Zwolnili Cię, że aż tak cisniesz? Pracuję z Robertem Bigorajem nie biłgorajem i uważam, że jest świetnym RKS-em. Jak nie nadawales się na handlowca to moze warto skupić się na sobie i swoich jak to nazwales soplach. Tylko powiedz ile weźmiesz przy trasie za 7 minut z zegarkiem w ręku ?? Pozdrawiam Cię serdecznie środkowym palcem :)

Dragon
@PJ

Pj jak ty sądzisz ze to coś jest dobry kiero to ty jeszcze niższy poziom prezentujesz no ale ale sopelek i gracka takich lubi Lizać się dalej słabiaki

łysy
@Dragon

Gdzie lizak wcześniej pracował? To prawda, że odszedł do konkurencji i po krótkim czasie wrócił w chwale?

Menager
@łysy

Modlitwa poranna: Boże spraw by palce które dziś przydeptuję nie były połączone z du^#mi w które jutro będę wchodził. Amen.

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Polska Sp. z o.o. - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 17 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galicja Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Galicja Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galicja Polska Sp. z o.o.