Opinie o galicja.com.pl - Galicja Sp. z o.o. w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Galicja Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galicja Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Polska Sp. z o.o. w Brzeźnica

Ali

Widziałam na stronie ogłoszenie na stanowisko magazynier pakowacz jakie macie opinie o pracy i jak jest szansa na zatrudnienie

Nikt

Mam pytanie... Dlaczego czepiają się tych co pracują ciężko... A Ci co stoją cała zmianę i nic nie robią tylko ściemnieją... Nikt się ich nie trzepia.... Tylko budują różne rzeczy głupie...

@Nikt

Mało tego. Dosyć, że nic nie robią to jeszcze JEDZĄ SŁONECZNIK! SKANDAL!!

Ciekawy

Cześć , Mam pytanie o warunki pracy jako PH . Pojawiła się oferta na Podkarpacie chciałem zapytać o rarobki , czas pracy , samochód , premie czy są do wyrobienia czy wypłata na czas i na ile może liczyć na umowie . Z góry dzięki za opd.

handlowiec

Paweł jest ok.

szwagier

Handlowcy murem za Pawłem!!

Żyleta

Zazdrościsz Panu Rafałowi że jest bardziej bogaty od ciebie na pewno przystojniejszy i mądrzejszy ma też poczucie humoru o którym możesz tylko pomarzyć.

choinka
@Żyleta

Na lody go zaproś.

Regi

Kupiłam czujnik z tej firmy. Tani nie był . Emalia bąbluje i odchodzi . Do tego zmieniła miejscami kolor. (usunięte przez administratora)firma to i produkt do (usunięte przez administratora) widzę.

teflon
@Regi

Towar importowoany najczęściej z Chin więc czego można spodziewać się po produktach takiej jakości? Chytry dwa razy traci.

Przebiśnieg

To co napisałeś jak ją traktuje przy ludziach jest bardzo smutne.

Sroka
@Przebiśnieg

Nie wierzę, że tak mógł się zmienić. Przykre to.

Zadowolony PH

A Ty się zwolnij.

Ania M
@Żyleta

Pablo też jest cudny :p

Pablo Glaca
@Ania M

Powiedz mu i powodzenia. A jak wie to się nie chwal bo nikogo to nie obchodzi.

fabia
@Pablo Glaca

Dlaczego? To pasjonujące jak dalej potoczy się historia Pawełka i Ani. Wszyscy im kibicujemy.

22cm

@22cm

wygralem pablo

Agata
@45cm

Zazdrość zżera co panowie? Prawda jest taka że Pawełek jest do schrupania. Zazdrość i gratulacje dla żonki.

Żona
@Ania M

Kogo obchodzą wasze fascynacje? Nikogo. To jest portal o pracodawcach a nie ranking na firmowego ogiera.

Przedstawiciel Handlowy

Witam, Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicja, na której poznałem Pana Dyrektora i Kierownika. Panowie byli mili, bez większych zastrzeżeń poza 2 bardzo ważnymi rzeczami. Gdy wymieniałem moje osiągnięcia sprzedażowe to Pan kierownik zadał mi w tym czasie kolejne pytanie niechętnie słuchając tak jakby sprzedaż nie miała znaczenia. Druga sprawa - gdy pytałem w połowie rozmowy czy będzie drugi etap Pan Dyrektor stwierdził że jeszcze nie wiadomo a na końcu rozmowy oświadczył że o 15.00 dadzą wszystkim znać czy się dostali czy nie. Ponadto Panowie nie byli przygotowani i zapoznawali się z moim CV podczas rozmowy ze mną. Gdy zaschło mi w ustach to nawet nie zaproponowali wody którą mieli za swoimi plecami pod dostatkiem. Moje odczucie jest takie że rozmowa była ustawiona i zanim się rozpoczęła oni już kogoś mieli. Nie rozumiem po co taki cyrk i narażanie firmę na koszty rekrutacji, ogłoszeń itp.

Praca na magazynie jest na akord? Wie ktoś czy są przyjęcia do pracy w Przyborowiu?

Pan

A jak z stanowiskiem handlowca w tej firmie, na jakie wynagrodzenie można liczyć ?

Błękitny
@Pan

Na początek na rękę jakieś 3800-4500. Po trzech miesiącach pomiędzy 5000-6000 ale nie mniej niż 4500.

Kapitan
@Błękitny

Już to widzę. Jak płacą takie pieniądze.

Dobrze
@Pan

Odradzam, zarozumialstwo... sprzedadzą Cie za grosze, wspolpraca z dzialami ok, dopoki nie chcesz za duzo, Gwiazdy swieca nawet w ciemności.

Hsndlowi
@Dobrze

szkokenie to fikcja,pani prowadzaca mloda i jedzie z informacjami jak pies szczekajacy byle sie pozbyc i przekazać nastepnemu działowi. Szybko i bez konkretow. A jak zadajesz pytania to (usunięte przez administratora) jesteś ....

@Hsndlowi

czyli młodzi pracownicy nie mogą szkolić? to że młodszy nie oznacza, ze mniej kompetentny przecież… sam jestem młody i się rozglądam, bez przesady. Ważne to co zostaje w głowie po takim szkoleniu

Amatorszczyzna
@Zainteresowany

Nie zrozumiałeś. Szkolenia wyglądają, jakby były na odwal się. Wiek jest istotny w przypadku osoby prowadzącej. Ważne czy to co mówi jest przydatne poparte wiedzą i doświadczeniem czy może banały wyuczone na pamięć z kartki.

rumun
@Amatorszczyzna

wy tak serio te szkolenia to jakiś kabaret dla ubogich

toper
@Hsndlowi

pseudoszkolenie

Rafał Milioner

Kowidowa przemowa: "Bo dla mnie pieniądze nie są najważniejsze tylko ludzie" Bo dla Ciebie właśnie nie ludzie a pieniądze są najważniejsze.

Tłusty Czwartek z Galicją

UWAGA UWAGA! KOCHANI! Jutro tłusty czwartek. Wspaniała słodka wiadomość dla wszystkich. Każdy otrzymuje po DWA pączusie. SMACZNEGO!

ogi
@Tłusty Czwartek z Galicją

dzienki za fajną akcję

Wypłata

Jak myślicie legalne jest podciągnie wszystkiego pod brutto i to ze jeden za sobotę ma płacone 200 zł a drugi za ta sama robotę 140?

Czewaa
@Wypłata

No raczej że lecą w (usunięte przez administratora) Wszystkie konie powinni stanąć z robotą póki nie będą wiedzieć ile dostają netto na rękę za pozycje, nadgodz, sb, odpięcie itp. tak jak było w zeszłym roku. A teraz im więcej zrobisz tym więcej Ci zabiora

Czewa

Od stycznia rzekoma podwyżka która została zredukowana utratą dla wielu osób premii . Pan kierownik który przyjechał do Częstochowy poinformować o nowych wypłatach nie był przygotowany i nie wiedział kto za ile będzie pracować. Wypłaty się nie zgadzają.(usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam i NIE POLECAM pracy w Gaicja Częstochowa!

Nowy Pracownik z Częstochowy
@Czewa

Galicja Sp. z .o.o jak nikt inny w tym trudnym czasie pandemii docenia i stale nagradza swoich kochanych pracowników. Warunki pracy w Galicja Sp. z o.o. są bardzo dobre wbrew panującej sytuacji na rynku pracy. Zarobki, stabilność zatrudnienia oraz przejrzyste umowy są naszym atutem w prównaniu z innymi w tej branży. Galicja jest SUPER !! Polecam !! Dołącz do nas !!

Patryk
@Czewa

Ja mam inne zdanie. Zzarobki są naprawdę dobre i regularne podwyżki to niewątpliwy atut firmy Galicja. Nie znam nikogo, kto nie byłby zadowolony z wynagrodzenia i warunków pracy w naszej Galicji. Mam nadzieję, że popracuję tu jeszcze kilka lat. Oby tak dalej !! Pozdrawiam wszystkich pracowników Galicja Częstochowa !!

@Czewa

Bredzisz, Galicja jest Meeega !! Zarobki to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji. Może ty nie dajesz rady.

Czewa

Widać jak bredze po ocenach postów... Czym się wyróżnia? Najniższa krajowa, norma która jest ciężka do uzyskania przez doniczkowe albo rozpisane zamówienia, nadgodziny i soboty(jak już są nie dla wybranych) które są płacone niezgodnie z kodeksem pracy. Przestań bełkotać o zarobkach i warunkach!!

@Czewa

Dlaczego usuwane są posty nie obrażające nikogo?! Administracja jest niekompetentna! Główna brygadzistka dba tylko o swoje stanowisko! Robi wszystko u słuchanie to, co góra karze! Opryskliwa, bez pojęcia o tym co robi, bez szacunku do ludzi i jakiejkolwiek wiedzy. Dba o osoby które są z nią blisko, a szczuje resztę! Pomyślcie dwa razy zanim się tutaj zatrudnicie!!

Dziecior
@Czewa

To się zwolnij jak ci nie pasuje

Czewaa
@Czewa

Mija kolejny miesiąc i dalej cisza o nowych zarobkach. A dodatkowo okazało się że od zawsze można było się zapisywać na majówkę jak wyszło że są już pewne osoby wpisane i na wolne już nie ma zapisów. Cyrku ciag dalszy.. W sumie teraz wyjdzie że jednak jeszcze się można wpisać..

Adidas

Czy w firmie występuje zjawisko kumoterstwa ?

Czy pracodawca Galicja Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Odpowiedź

Motywuje żeby się zwolnić. Po ostatnich zmianach morale pracowników spadło sporo osób mówi o zmianie pracy.

Nowy Pracownik z Częstochowy

@Nowy Pracownik z Częstochowy

Jesteście tak (usunięte przez administratora) że nawet nie potraficie wpisać czegoś nowego tylko kopiujecie wcześniejszy post! Jedyne podwyżki jakie dajecie to te co się ustawowo należą! A jeszcze kombinujecie tak, że jak jest podwyżka płacy to redukujecie premie i wychodzi na to samo! Dbacie o pracowników HAHAHA, tak samo jak ZUS o emerytów...

Smutny

Motywacja jest na najwyższym poziomie , zadania które są ustalane na miesiac sprzedażowy sa z kosmosu. Jest to w jakimś stopniu motywacja pracownika aby osiągał niemalże niemożliwe wyniki.

Umowy
@Nowy Pracownik z Częstochowy

Jedyne przejrzyste umowy które są podpisywane to te na regały promocyjne.

Omikron

Minister zalecił pracodawcom wysysłanie ludzi na pracę zdalną. Zobaczymy jakim jesteście odpowiedzialnym pracodawcą czy może kolejny raz będziemy po biurach siedzieć na kupie.

@Omikron

Ty o pracy zdalnej a ja od miesięcy nie widziałam w biurowcu nawet jednej osoby w maseczce.

Szukam pracy

Dzień dobry czy są już przyjęcia do nowej firmy?

red bull

do galicji??

Szukam pracy
@red bull

Nie, Erconect pod adresem galicyjska 7

Black
@Szukam pracy

A czym się ma zajmować ta spółka?

elo
@Szukam pracy

Pracuje na Galicji i pierwsze słysze że jest taka firma.

@elo

jest od niedawna Erconect Sp. z o.o.

M11
@elo

Możesz sprawdzić krs w internecie nawet nazwiska dziwnie znajome.

pintu
@M11

Ciekawa sprawa ,dziwna branża,,wie ktoś o nich więcej?

harnaś
@elo

Jak wierzyć temu co pisze w internecie to prawda, że jest taka firma branża nieruchomości ale kapitał zakładowym powala 5 tyś zł. HAHAHA

lotto
@harnaś

Jakie nieruchomości?? przecież w Straszęcinie ruszają z produkcją.

Ciekawy
@lotto

Czego produkcją?

Michaśka
@Ciekawy

Radzę wszystkim dwa razy się zastanowić zanim tutaj coś chalpną.

Operator WW
@Michaśka

Ojej, kariera w kinematorafii nie wypaliła?

Magazyn

A czego mamy jej zazdrościć? Tego jadu i zadartej po same chmury głowy? Czy tego że jej odbiło odkąd została niby ta ważniejsza? Justyno przestań gwiazdorzyc bo od tego powtarzania że Twoje zdanie w Galicji jest ważniejsze to aż mdli. Czemu nikt Ci nie mówi tego wprost? Ano dlatego że masz to głęboko gdzieś. Nie ma czasu zjeść i je przy biurku? Stołówka jest dla wszystkich. Tylko jak jesc z plebsem, przecież ona jest wyżej i ciągle to daje do zrozumienia. Już zapomniala jak sama ganiała z wózkiem? Czemu wtedy nie była taka mądra? Wszystko co jest tutaj napisane to cała prawda i cieszę się że w końcu ktoś to napisał. Wszyscy w Galicji wiedzą o tym doskonale ale do niej i tak to nie dotrze, nie wyciągnie wniosków bo dla niej nie ma czegoś takiego że ktoś może mieć rację. Ona wie najlepiej i już. Szkoda ze taki jest podział ale jako brygadzistka powinna dawać przykład nie dzielić pracowników na lepszych i gorszych. Justyno mam nadzieję że te wpisy dadzą Ci do myślenia, bo w tak dużej firmie każdy pracownik jest WAŻNY.

@Magazyn

Wszelkie problemy odnośnie zarzutów o faworyzowanie innych przez (usunięte przez administratora)zaczęły się w momencie, jak na jej zmianę przeszła ze zmiany pani (usunięte przez administratora)niejaka (usunięte przez administratora). Robiąc sobie dziś zamówienia tak sobie pomyślałem - kto robi zawsze najwięcej problemów o odpinanie? Kto robi najwięcej problemów o zamówienia?(usunięte przez administratora) Wiadomość napisana o 20:56, widać, że na telefonie. O tej godzinie żaden z pakowaczy szczególnie pod egidą pana (usunięte przez administratora), który cały czas czuwa na magazynie nie pozwoliłby sobie na odłożenie zamówienia czy zrobienie sobie przerwy w takim momencie, gdzie jest końcówka i czas goni, a napisanie posta jak twój wymagał minimum 15-20 minut. Zostały dziś odpięte dwie osoby (usunięte przez administratora) Tylko te dwie osoby nie robiły zamówień, i tylko one miały czas szczególnie o tej godzinie napisać tak obszernego posta. Jeszcze ponad pół roku temu obstawiałbym (usunięte przez administratora) jednak zmieniła się (oczywiście pozytywnie), i ta składnia zdań totalnie do niej nie pasuje. Pasuje za to do buca i bufona, który ciągle cwaniakuje i szuka problemów. Kim jest taka osoba na zmianie (usunięte przez administratora)? No oczywiście (usunięte przez administratora) Witamy :). Chciałaś być cwana i anonimowa? No niestety trafiłaś na większego cwaniaka, który Cię przeczytał raz dwa. Na pewno nie działasz sama, jeszcze dwie-trzy osoby próbują podłożyć nogę (usunięte przez administratora) Niestety co do Ciebie mam stu procentową pewność, i sama wdepłaś w swoje(usunięte przez administratora). Nie wstyd Ci tak nóg podcinać swoim? Uciekłaś z tamtej zmiany bo Cię nikt nie lubił i przyszłaś mącić tutaj? Przypominam Ci, że to (usunięte przez administratora), na którą co chwilę najeżdżasz dała Ci możliwość ucieczki z tamtej zmiany. Wtedy twoja brygadzistka obecna była okej prawda? Teraz już rozumiem czemu to zrobiłaś - zapewne nikt Cię tam nie lubił i dalej nie lubi. Twoje (usunięte przez administratora) tam nie przeszło, więc przyszłaś się pocić tutaj? (usunięte przez administratora)z powrotem jak masz podkładać nogi swoim. Wyszło szydło z worka. Teorie wyssane z palca, bo ktoś robi więcej od Ciebie, więc musi dostawać zamówienia od brygadzistki. Do roboty nierobie a nie szukasz teorii spiskowych. Do roboty i najlepiej won na swoją zmianę tam gdzie się zaczęło. Wszystko przemawia za tym, że to ty piszesz to wszystko. Pluje na takich ludzi. Oby do Ciebie karma jak najszybciej wróciła za podkładanie nogi swoim. Bez pozdrowień (usunięte przez administratora). Pluje na twoje zachowanie.

Donald

Nie zapomnij dodać że ta osoba miała swoje 5minut jako królowa złomu ale ja zdegradowali bo sobie nie radziła. Zazdrość że komuś coś wychodzi i w końcu jest dobrze na magazynie.

Izabela G

Tak to ja Izabela G. Miło mi czytać pozytywna opinie na mój temat ???? jednakże chciałam sprostować pewna sprawę. Mianowicie było nas wczoraj odłączonych więcej niż 2 osoby ???? bo aż 5 ???? na więcej pisania wybaczcie nie mam czasu. Widzimy się dzisiaj w pracy i może wtedy porozmawiamy wszyscy że sobą i z p. Ryszardem zamiast płuc jadem tutaj. A później jak to mam w swoim zwyczaju będziemy się tulić ????

Buc
@Magazyn

Jakbys byla na jej stanowisku to też bys nie pozwolila sobie wejsc na glowe innym. Dziewczyna musi byc bardziej stanowcza bo jednak za cos odpowiada i cos prowadzi. Pracowala z nami na magazynie to prawda ale teraz jest nasza przelozona to niestety na niektore rzeczy nie moze sobie pozwolic. A to ze ma lepszego kontakty z duzo wiekszoscia magazynu bo nie tylko z klaudia i Kamilem to ciebie juz to boli tylko ze zauwaz ze oni nie pluja do niej od razu jadem bo zamowienia są (usunięte przez administratora) ona nie ma na to wplywu. Chcesz miec dobry kontakt z przelozonymi to najpierw ty okaz im szacunek. Aaa i nie zapominaj że Mateusz z Arkiem tez sa jej pupilkami. Im też wgrywa zamowienia? XD wybiera im lzejsze kartony do przerzucenia ;] bahahahahhahahaha cyrk na kolkach.

Jarosław Kaczyński
@Izabela G

Jeśli siądziesz na spokojnie i zrobisz rachunek sumienia, to wyjdzie Ci, że tylko ona mogła to zrobić. Niemniej nie spodziewam się po tobie oczerniania koleżanki, bo jesteś jedną z nielicznych osób (na palcach jednej ręki można policzyć, i cała się nie zapełni), która ją darzy jakąkolwiek sympatią. Chcesz rozmowy wszystkich ze sobą? Przecież ona się nie przyzna do tego mimo tego, że to oczywiste, że to ona. Jakby chciała rozmowy, to by tutaj anonimowy(już nie) (usunięte przez administratora) nic nie pisał, tylko podszedł nawet prywatnie i porozmawiał. Chce wojny to będzie ją miała.

Rysiaczek
@Jarosław Kaczyński

Małżeństwo się rozkręca. Bronią zawzięcie swojego i brygadzistki"dobrego" imienia. Prawda jest taka, że jakby nie było dziwnych akcji to forum by się nie uruchomiło. Podejrzewacie ludzi o wypisywanie tylko na podstawie tego kto i kiedy był odpięty,to trochę za mało. Magazynierzy nie są ślepi. Ludzie widzą co się dzieje w i poza pracą. Samo wyjście grupowe to był stół podzielony na dwie strony, ci bliżsi i dalsi Justyny. Jedna wielka klika! Zatrudnianie psiapsiulek, ciche mówienie czy zamówienia są dobre, przymykanie oczu na nieobecności, wciąganie do pracy na magazynie dziewczyn z biura... Można tu jeszcze wymieniać dużo spraw które są karygodne. A to czy ktoś jest lubiany mniej czy bardziej to jest mało ważne. Sam Kamil, który podpisuje się tutaj jako "Jarosław Kaczyński" od drugiej zmiany dostał tytuł szlachecki "koń sukcesu". Widać, że nie tylko na swojej zmianie jest lubiany przez bardzo okrojone grono. Ale tak jest z zadufanymi, rozwydrzonymi gnojkami.

Buc
@Rysiaczek

Przy prawie 30 osobach na wyjsciu ciezko jest zeby kazdy siedzial kolo kazdego :) slaby argument kolezanko... I to bylo wyjscie prywatne nie sluzbowe, troche nie na miejscu pisac o tym na forum. Osobo ktora tak tutaj pluje jadem proponuje wyjdz dzisiaj na srodek i powiedz co myslisz a nie piszesz anonimowo.

Klaudia B
@Rysiaczek

Widzę ze tutaj masz jakiś ogromny problem do mnie, niestety nie będę się zniżać do twojego poziomu i prowadzić tutaj zbędnej dyskusji. Mam nieco więcej odwagi niż ty bo potrafię się podpisać prawdziwym imieniem :) Do wszelkich dyskusji NA MÓJ TEMAT zapraszam w pracy. Pozdrawiam cieplutko i przesyłam buziaczki :*

@Magazyn

Jakby na to nie spojrzec to jest osoba decyzyjna jak sama nazwa wskazuje o czyms decyduje Nigdy nie widzialem zeby dzielila ludzi na lepszych i gorszych Traktuje rowno wszystkich Za bardzo nie wiem w czym ma ludzi nierowno traktowac ze niby co? Że jeden wychodzi na fajke 4 razy a drugi tylko dwa że to są jakies przywileje? Pamietajmy ze ona tez wykonuje polecenia kogos z gory Nie zazdroszcze jej tego stanowiska bo dziewczyna ma (usunięte przez administratora) uzerac sie z takimi pajacami jak ty

Jarosław Kaczyński
@Rysiaczek

Po pierwsze impreza była prywatna a nie na koszt firmy, więc nie wiem czemu używasz tego jako argument do debaty. Żenujące posunięcie. Całe szczęście wiemy kogo już na nią nie zapraszać. Kto Ci kobieto bronił siąść gdzieś indziej swoją drogą. Z tego co ja zauważyłem, to Kamil i Klaudia przyszli jako ostatni, i siedli tam gdzie było miejsce. Nikt nie rezerwował miejsc (usunięte przez administratora)w każdej firmie są najlepsi i Ci gorsi (nikomu nie umniejszając), którzy po prostu nie są w stanie dobić do poziomu najlepszych, i to właśnie oni(nie wszyscy oczywiście) najgłośniej szczekają

@Magazyn

Święte słowa wszystko co piszesz to świeta prawda wyżej głowę ma niż (usunięte przez administratora) tak się tylko prostaki zachowują tacy jak ona pozdrawiam

@Hahaha

Magazynier to do twojego wpisu

Tarpan
@Donald

Złomiarze w tej firmie kończą jako kierownicy magazynów.

mati

Kochani, pulbikujcie #jestemzgalicja to na swoich profilach, pokażcie że wam zależy.

Prawda i tak trzymać! Ja czuję się bezpiecznie jak w domu i cieszę się że pracuję w firmie jak Galicja w tak trudnych czasach.

Smart

Witam, środki bezpieczeństwa macie zapewnione. Za to czy jesteście ludźmi odpowiedzialnymi i uważacie na siebie firma już nie odpowiada. Bądźmy dorośli! Pozdrawiam

Cooo
@Smart

Jakie środki bezpieczeństwa? Odpowiedzialność w tych czasach to siedzenie w domach a nie krążenie od sklepu do sklepu i proszenie się zeby ktoś nas wpuścił.

aaa

Dzięki Zbysiu A...

Tarpan
@aaa

To Ty napisałaś grażka?

Dlaczegho na firmie NIKT nie nosi maseczek?????

Antytvpis

Bo maseczki nic nie daja wg wielu badań naukowych wyłącz telewizor włącz myślenie

@Antytvpis

Czyli nie ma obowiązku noszenia maseczek i dlatego szefostwo nie reaguje?

DO ZARZADU

Nieprawda nie słuchaj tego @antypisa głupoty wypisuje gdyby nie było obowiązku noszenia to jedna G. z drugą A. nie latałyby po firmie, że przyjechał sanepid i maseczki zakładać.

Ptasie mleczko
@DO ZARZADU

Może nie zdajecie sobie sprawy z tego, że zagląda do nas zazdrosna konkurencja oraz byli pracownicy chcący odegrać się za zasłużone zwolnienie. Wszystkie wcześniejsze nieprawdziwe wpisy o nieprzestrzeganiu zasad dotyczących pracy w warunkach pandemii spowodują, że będą nasyłać na nas sanepid co może spowodować straty finansowe. Naprawdę o to wam chodzi? Bądźcie rosnądni. Jesteśmy dużą firmą i nigdy nie łamiemy przepisów.

Przykre
@Ptasie mleczko

Oj oj. Zasluzone zwolnienia to kto ich przyjmuje... konkurencja.....i co jeszcze. Zlej baletnicy .....to wszystko byle nie....

hehe
@Ptasie mleczko

TVPInfo rośnie konkuencja.

Hahaha

Sytuacja w Galicji Częstochowa jest coraz to gorsza nie ma zamówienia brygadzistki odpinają i jak ludzie mają zarobić. Jeszcze osoby które są na normie mają dopisywane jakieś godzinki a osoby które nie mają normy nie mają nic są traktowani jak śmieci. Brygadzistka Justyna B. Ma swoich faworytów -pupilków. Pupilki wiecznie mogą być na L4 , mogą przesiadywać u niej na pierdołach i na komputerze co moim zdaniem zwykły pracownik nie ma prawa przesiadywać na komputerze pracowniczym do którego są przydzieleni ludzie. Odkąd P. Justyna B. Jest na wyszym stanowisku to władza jej uderza w głowę ma swoich faworytów i wiecznie ich faforywuje a inni nie liczą się są nikim -śmiećmi , zero sprawiedliwości z jej strony p.Justyno władza popiepszyła pani w główce. Galicja w Częstochowie robi się tam zwykły kołchoz zrobili nam palarnie ,a właściwie 2 przystanki gdzie można wychodzić po 2 osoby i trzeba się meldować u prygadzistek gorzej niż dzieci w szkole jeszcze dzienniczek ucznia , o której wychodzimy i przychodzimy możę jak do WC bedziemy wychodzić to też mamy zgłaszać żenada. Ale p.Justyna moze wychodzić w 3 że swoimi pupilkami to jest sprawiedliwość prawda prawdziwy kołchoz żenada

Byly
@Hahaha

Najpierw naucz się dobrze składać zdania a później coś wypisuj publicznie bo ciężko się to czyta xD

Twuj stary
@Hahaha

(usunięte przez administratora)Jak Ci tutaj złe bo Ci nikt nad głowa nie stoi i nie pogadania przez 8 godzin to proponuje zmienić prace(usunięte przez administratora) chodzić na przerwę kiedy chcecie i NA ILE CHCECIE z paleniem jest to samo,(usunięte przez administratora) bo trzeba 20 metrów przejść, w większości normalnych firm można wychodzić tylko palić na przerwa śniadaniowych które zazwyczaj trwają 15-20 minut NIE 30/40, a niektórzy to nawet i godzinę potrafią siedzieć :) później jeszcze kawka i pyk półtorej godziny nie twoje, a później wielkie zdziwienie JAK KTOŚ MOŻE ZROBIĆ WIĘCEJ OD MNIE, a no może i wcale nie trzeba być PUPILKIEM i mieć wgrywanych zamówień wystarczy się zająć praca, a nie popychać (usunięte przez administratora)z każdym, wychodzić jarac co godzinę i zajmować się wszystkim tylko nie praca, tak jak wyżej pisałem, skoro Ci tak złe to proponuje zmienić prace, ktoś na twoje miejsce się na pewno znajdzie :)))) bez pozdrowień ps. Mam nadzieje ze mimo twojego problemu ze znakami interpunkcyjnym i składniam zdań dasz radę przeczytać moja wypowiedz ;)

@Hahaha

Od kiedy to (usunięte przez administratora) brygadzista daje zgodę i pozwolenie na L4?

Johny
@Hahaha

Zapomnialas dodac ze u pani Katarzyny p. Tez sa pupilki ktore robia podobnie do Kamila a ciagle wychodza na fajke. Oni rowniez są faworyzowani i maja zamowienia wgrywane jak to mowi Katarzyna "z palca".

LUDZIE DLACZEGO NIE NOSICIE MASECZEK?? PANIE PREZESIE NIECH PAN COŚ ZROBI!!!!!

@1234

Zapraszamy po wozek urzedzenie i biegaj z nami przez 8 godzin i przerzucaj gary i szkło W MASECZCE.

Twuj stary
@1234

Przecież możesz nosić, kto Ci broni???

DO ZARZADU

Kiedy zaczniecie egzekwowac obowiazek noszenia maseczek? Zakladanie jak przyjezdza sanepid i ściąganie po wyjeździe jest niepoważne. Pamietajcie, że pracują tutaj równiez osoby niezaszczepione!!!

DO ZARZADU

Takiej odpowiedzi się spodziewałam. Dziękuję bardzo.

@DO ZARZADU

Fajnie ci sie biega w maseczce przez 8 godzin latem kiedy nie da sie oddychac bo jest tak goraco?

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Polska Sp. z o.o. - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 17 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galicja Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Galicja Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galicja Polska Sp. z o.o.