Opinie o galicja.com.pl - Galicja Sp. z o.o. w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Galicja Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galicja Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Polska Sp. z o.o. w Brzeźnica

Jakie są warunki zatrudnienia w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Kleofas

Swoją opinią mogę się podzielić na temat magazynu w podgrodziu. Atmosfera bardzo przyjazna, chłopaki z magazynu bardzo mili, kierownik również. Bardzo pomocny w każdej sprawie. Wg mnie nie ma się do czego przyczepić. Pieniądze na czas. Dodatek finansowy na święta, wczasy. Nie jestem podstawionym człowiekiem. Pracowałem tam dłuższy czas. Bardzo miło wspominam

@Kleofas

Ile tego dodatku na święta dostajecie? Czy poza tym jakieś inne premie są? I ogólnie czy same podstawy pensji są w miarę wysokie?

Pracodawca oszczedza na ogrzewaniu , Od grudnia biura sa niedogrzewane ludzie siedzą w kurtkach 21 wiek wstyd.

Hej
@123

Magazyn tez nie jest ogrzewany, do tego bramy otwarte od 6 do 9, ludzie są przemarznięci i ciagle chorują, co drugi ze śpikiem do pasa ale na L4 nie pójdzie bo sie boi, gdzie w efekcie każdy zaraza każdego i wszyscy są chorzy

vat
@Hej

W biurach nie lepiej też co chwilę ktoś chory.

@vat

Dzisiaj stał się cud , nawet korytarze biurowe były ogrzewane. Pozdrawiam zarząd czytający goworka.

krakersik
@123

Wcale nie dalej jest zimno.

Krystyna
@123

Z ogrzewaniem to faktycznie słabo. Ale jak już mowa i o magazynie, i o biurze, to zapytam o awanse. Jest opcja na jakiś awans z magazynu do biura na posady administracyjne? Można zrobić jakieś szkolenia i dostać taką lepszą posadę?

Sztum
@123

Co do Galicji i Ravi słowa złego nie powiem to firma na 5 gwiazdek chcesz pracować to będziesz. Były pracownik.

Lidia
@Sztum

Skoro tak chwalisz i polecasz to daj proszę znać jak wyglądają wynagrodzenia. Konkurencyjne są? Można dobra stawkę wynegocjować?

ewkapawlik@gmail.com

Dzień dobry. Chciałam odnieść się do wyrobu kuchennego - półlitrowy garnuszek koloru białego z wywiniętym brzegiem pomalowanym na czarno i kwiatkami pomalowanymi na czarno. Garnuszek kupiony w sklepie Lewiatan w Krakowie, okazuje się bublem. Na uchwycie garnuszka jest dziurka przez którą wylewa się płyn i zalewa palnik gazowy w trakcie gotowania. Czy w firmie Galicja nie ma brakarzy, którzy sprawdzali by szczelność naczynia ? Dla emeryta wydatek kilkunastu złotych na naczynie jest odczuwalny w budżecie tej osoby. Proszę o bardziej wnikliwe sprawdzanie swoich wyrobów przeznaczonych do sprzedaży w dużych sklepach. Lewiatan w którym dokonałam zakupu tego garnuszka znajduje się na osiedlu 2 Pułku Lotniczego w Krakowie w Czyżynach. Moja opinia o tym wyrobie jest negatywna. Osoby starsze potrzebują takich małych naczyń, bo są osobami samotnymi, gotującymi potrawy tylko dla siebie. Mniejsze naczynie spełnia taką rolę, przy jego myciu zużywa się mniej wody, w trakcie gotowania zużywa się mniej energii. Dobrze byłoby gdyby osoby decyzyjne o produkcji wyrobu o tym pamiętały. Pozdrawiam - stała klientka sklepu Lewiatan.

Ph
@ewkapawlik@gmail.com

Pani Ewo, proszę przejść do sklepu z Garnkiem. Myślę, że Przedstawiciel obsługujący sklep będzie w stanie Pani pomóc :)

Przedstawiciel Handlowy

Witam, Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicja, na której poznałem Pana Dyrektora i Kierownika. Panowie byli mili, bez większych zastrzeżeń poza 2 bardzo ważnymi rzeczami. Gdy wymieniałem moje osiągnięcia sprzedażowe to Pan kierownik zadał mi w tym czasie kolejne pytanie niechętnie słuchając tak jakby sprzedaż nie miała znaczenia. Druga sprawa - gdy pytałem w połowie rozmowy czy będzie drugi etap Pan Dyrektor stwierdził że jeszcze nie wiadomo a na końcu rozmowy oświadczył że o 15.00 dadzą wszystkim znać czy się dostali czy nie. Ponadto Panowie nie byli przygotowani i zapoznawali się z moim CV podczas rozmowy ze mną. Gdy zaschło mi w ustach to nawet nie zaproponowali wody którą mieli za swoimi plecami pod dostatkiem. Moje odczucie jest takie że rozmowa była ustawiona i zanim się rozpoczęła oni już kogoś mieli. Nie rozumiem po co taki cyrk i narażanie firmę na koszty rekrutacji, ogłoszeń itp.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Order najgorszej firmy roku:

TRAFIA DO GALICJI. Katastrofa, firma od góry do dołu skorumpowana, zarządzana tylko przez obsadzonych członków rodziny. Dzięki temu pracuje takie łajzy ja pan Wojtuś (to ten pseudo kierownik magazynu). Oczywiście wiele ma za plecami i wiele wypłat pracowników na pewno sobie zatrzymał. Tak samo jak moją, jest to osoba nieogarnięta, nieuczciwa i nawet nie nadawał się na wf-iste w gimnazjum bo dzieci go poniżały. Na szczęście teściu dał ciepłą posadkę ...

Lidia
@Order najgorszej firmy roku:

Co masz na myśli przez to, że pan kierownik zatrzymał sobie twoja wypłatę? Nie wypłacili ci wynagrodzenia? Skąd w ogóle taki pomysł? Masz na to jakieś dowody czy to tylko przypuszczenia? I o jakie kwoty chodzi?

Magdalena

czy firma podniosla w ostatnim okresie wynagrodzenie pracownikowm ? wszystko idzie do góry, czy pensja tutaj tez ?

@Magdalena

Hmm dobre pytanie. Pracuję w Galicji od 14 lat i w ostatnim czasie nie było żadnych podwyżek

Teresa
@Nowy

Oo, to jak pracujesz tam już tyle lat, to możesz mi powiedzieć, po jakim czasie można liczyć na stabilną umowę - to jest umowa o pracę, na czas nieokreślony ? :)

Lucky
@Teresa

Po 33 miesiącach umowa na czas nieokreślony.

@Lucky

Potwierdzam. Od pierwszego dnia pracy umowa o pracę a na stałe po 33 mc. Dodatek świąteczny BN i Wielkanoc, wczasy i ostatnio antyinflacyjny po raz pierwszy

@Bonżur

Jaki dodatek inflacyjny? Ile płacą ci za pisanie takich bzdur?

proforma
@Bonżur

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, podwyżki muszą być bo państwo podnosi najniższą krajową od stycznia. Szefostwo ma gdzieś, że inflacja zżera nam coraz więcej z wypłaty. Jakby nie musieli to nie daliby złotówki więcej tak jak przez ostatni rok.

Honorata
@proforma

To zarabia się tutaj najniższa krajowa, że podnoszą pensje w związku z podwyżka najniższej? Czy czegoś nie zrozumiałam?

@123

Taki jaki otrzymałeś bodajże w sierpniu/wrześniu. Może najzwyczajniej nie złożyłeś wniosku, albo nie pracujesz powyżej 6 lub 12 mc w Galicji nie pamiętam dokładnie ile trzeba było mieć przepracowane by go otrzymać. Także albo któryś z warunków ni został przez Ciebie spełniony, albo po prostu tu nie pracujesz.

@proforma

Nie pisałem nic o podwyżkach. Proszę czytaj ze zrozumieniem. Pisałem o dodatkach. Masz 3 stałe dodatki Wielkanoc, wczasy i BN. W tym roku był też antyinflacyjny. Zgodzę się z tym że podwyżki muszą być bo w górę idzie najniższa krajowa. Jednak doskonale wiesz, że nie masz najniższej krajowe a nie wiele bo nie wiele ale jednak więcej. Dziwi mnie jednak twoja narracja, bo jeśli pracujesz jako handlowiec to wiesz doskonale, że od czego uzależniona jest Twoja premia. Proszę Cie tylko abyś przemyślał jaką cześć procentową stanowi twoja premia do wysokości wynagrodzenia podstawowego. Nie odpowiadaj na forum, po prostu odpowiedz sam sobie bo odpowiedź znasz doskonale.

Ktoś

Albo nie dostałeś bo byłeś za długo na l4

proforma
@Bonżur

Ciekawe rzeczy wypisujesz. Ani ja, ani nikt ze znajomych, którzy tu pracują nie dostał wniosku i nie był poinformowany o dopłacie z powodu inflacji. Jedyna prawda z tego co napisałaś, to że na umowie dostajemy najniższą krajową. Premia ma to wyrównać ale wiadomo, że chodzi Wam głównie o to, żebyś my z zaciśniętymi zębami wyrabiali wyśrubowane normy, pracowali ponad siły i po godzinach. Jeden błąd po premii a do łapy podstawa. Robicie atmosferę jakby styczniowe podwyżki to była wasza wspaniała inicjatywa. Gdyby Polski rząd Was nie zmusił to nie dalibyście groszą więcej przez kolejny rok.

@proforma

Szczerze, jestem zdziwiony. Może ten dodatek był tylko dla ph.

konio
@Bonżur

Miejcie odwagę i napiszcie prawdę co jeszcze dostają wybrańcy.

qqq
@Bonżur

Ile jest tego dodatku inflacyjnego?

@qqq

Mniej więcej połowa świątecznego

Odwaga
@konio

Wlasnie odwaga gdzie jest Wasza odwaga by zabrac glos?trzeba tutaj popracowac by poczuc klimat, to jest stan umyslu...stars

Czy Galicja Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Odpowiedź

Zależy... :) o jakim stanowisku mówisz?

@Odpowiedź

;) A nie można już dla jasności wypisać dla każdego, żeby nikt pytania więcej nie powielał?

Bobsin
@Odpowiedź

Witam ile średnio pracuje kierowca kat b i jakie mniej więcej trasy ma

ph

Król
@ph

"...Jeśli chodzi o ph ,to czas jest nienormowany.Kończysz kiedy uciułasz minimum 10 tysięcy, inaczej rks będzie cię straszył utratą pracy..." Kolejny słaiak. Zmień pracę na mniej wymagającą po co się męczysz i stresujesz.

Wróżka
@Król

Zbyszek

Galicja dla twojego nowego domu...Nie interesują mnie patelnie dla marginesu i biedoty...Macie w ofercie coś dla klasy średniej?Szukam garnka z lekkiego aluminium, w kwadracie tak do 400 złotych, najlepiej niebieski.Może na nalepki macie? jakomś promocjem?Mam chorom curke!

Szwagier

Śpieszcie się doceniać ludzi, tak szybko odchodzą!:)

Zuzia

Zarobki OK, warunki zatrudnienia OK, atmosfera OK.

Ex pracownik
@Zuzia

Zuzia, lalka nieduża, pół metra wzrostu, hektar zarostu... :)

PH 5,5
@Zuzia

Towar OK, Asortyment OK, Kierowcy OK, Paweł OK a najbardziej Ceny OK.Poza tym nawet na Marsie jest lepsza atmosfera niż w naszej firmie.

Merci
@PH 5,5

Chciałabym podjąć pracę w Galicji , czy faktycznie jest aż tak źle jak tutaj piszą ? Ludzi traktuje się jak (usunięte przez administratora) ? Chodzi mi o pracę jako pakowacz na magazynie.. soboty są obowiązkowe ? Ile na rękę dostanie pakowacz ?

@Merci

I co, dowiedziałeś się już może z innego miejsca?

PH
@Zuzia

Jako Przedstawiciel także jestem zadowolony. Mam spoko RKS, nie czepia się, dużo pomaga, pracuje w firmie kilka lat

@PH

jak wyglądają zarobki na stanowisku przedstawiciela? Jest jakaś stała pensja czy raczej zalezy ona od jakichś prowizji / premii?

szczesliwy

Hej.Znacie najwiekszego podpiepszacza i cwioka we firmie wlasnie przebywa na delegacji w Czestochowie.Ciekawe kto wyleci po jego powrocie przeciez (usunięte przez administratora) to jego specjalnosc.A u nas nareszcie spokoj nikt nie drze japy i nie pokazuje jaki wazny.Siedz tam jak najdluzej kobylarzu.Stesknieni kierowcy heheheh

...
@szczesliwy

Przecież ma pupila wśród kierowców który wszystko doniesie, donosił poprzedniemu madremu temu też nie popusci

Julia

To w końcu normalnie tu ludzie robią czy się lenią?

BP
@Julia

Robią to mało powiedziane, Zarobki tragedia jakby nie było drożyzny nie wiem czy rafałki udają że nie widzą albo sknerus

Lopo

Ptaszki ćwierkają że od października lub najpóźniej listopada wielki powrót się szykuje...dla kombinatorów nie jest to dobre rozwiązanie..za dużo rzeczy wyszło...

Bartuś
@Lopo

napisz kto

@BP

Skoro tak to jaki efekt z tego wszystkiego wychodzi? Po ile godzin?

Edek
@Lopo

Powrót czy nie, jakie ma to znaczenie, jak byś nie kombinował nic by nie wyszło, nie rozumiem takiego podejścia...

Kierrr

Jak wygląda praca kierowcy w Galicji jakie zarobki i godziny pracy

Polo
@Kierrr

Jeżeli masz samochód na ON to nawet się nie zastanawiaj...Andrzej, Arek, Staszek czy inny Bogdan na pewno cię poinstruuje jak masz robić żeby prywatnym samochodem jeździć za darmo i żebys jeszcze coś na tym zarobił. Nie ma lepszej duchu niż kierowca, a ile wykombinujesz na innych rzeczach to twoja sprawa...opony, czy coś do naprawienia w samochodzie..nawet nikt tego nie sprawdza

Obserwator
@Polo

Co Ty DZBANIE wypisujesz. Radzę Ci dobrze idź do lasu wybierz sobie najładniejszą sosnę, weź solidny rozpęd i bez wachania (usunięte przez administratora) Pustym łbem aż wszystkie szyszki spadną.

Agata
@Polo

Weź Ty (usunięte przez administratora) się zastanów co piszesz i komu szkodzisz życie Cię chyba rozpieszczało za bardzo skoro takie głupoty wymyślasz a jeśli tam pracujesz albo pracowałeś to pewnie tak robiłeś że firmę okradales a teraz zazdro Cię wzięło a i tak skończysz jak wszyscy a szukasz i kiedyś znajdziesz

Teresa
@Polo

Ty (usunięte przez administratora) idź i dziękuj Bogu że masz dwie ręce i dwie nogi i możesz pracować i módl się byś miał dzieci zdrowe a nie czy ktoś na 100 zł więcej od Ciebie a i kiedyś Ciebie ktoś pod....... To zawsze wraca

Miszcz kierownicy
@Polo

I zawsze możesz z palet coś podebrać ze zwrotu...Starzy drajwerzy wiedzą,jak się ustawić...Nikt niczego nie kontroluje.Jak coś-zganiasz na ph.Jak wszyscy.Niech się tłumaczą hahahaha

Johnnyy88
@Polo

Bułka i 150cm w kapeluszu, opinie o was są takie, że Bułka jak pracował jeszcze w Straszęcinie na papirze, to już trzeba było na niego uważać bo (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mały kupił ci najmniejsze autko żebyś się mógł opierd.alać i nic więcej. Sklepy wyrzucałes bo się robić nie chciało, ciagle tylko tekst „ja muszę być dzisiaj wczesniej w domu” ch.uj nie robotnik z Ciebie i tyle. Mały co do ciebie to w regamecie chyba nie pykło skoro dalej tęsknisz tak za Galicją, że na goworku tylko siedzisz i komentarze wystawiasz :) mali ludzie tak już mają. Duże ego ale nic poza tym sobą nie reprezentują. Trochę tak jak mały pies, nawet gdy odchodzi to dalej ujada.

Polo
@Johnnyy88

Dokładnie tak, więc nie dajcie się podpuszczać niepotrzebnie na tym forum, które jest pełne troli. Obiektywnie patrząc to praca kierowcy jest ciężka, ale to najlepiej jakby się jakiś kierowca wypowiedział, a nie jakieś dyrdymały wszyscy piszą. Troli jest trochę na tym forum z tego co widać więc lepiej nie brać do siebie bo opinie nie odzwierciedlają rzecywaicisto i szkoda się denerwować. Czy to pisze marek, irena czy inny ktoś to nie ma znaczenia, to co wyczytasz na forum bierz bardziej na żart niż serio

były klient

Kiedyś współpracowałem z Galicja z Panami Kierownikami Jackiem i Waldemarem z podkarpacia zawsze byli ok. Czy dalej trwają na posterunku ?

Robert
@były klient

Sa podobno na wylocie tylko tak informują wiarygodne źródła.

@Robert

No jak Pan Jacek pod siebie wszystko robił i dla siebie ciągnął to musiał wylecieć a po pierwsze nowy kierownik magazynu pan Artur go podpiepszyl i ma teczki na każdego pracownika to wiadomo podobno ma zostać szefem wszystkich przedstawicieli wiarygodne źródła z samej góry

@Robert

Ponadto nic się nie zgadza i wgl szkoda czasu na firmę ta .. A pan Artur to wielki szef teraz aż schudł z wrażenia i dziewczynki tylko

Mariusz
@Michał

Potwierdzam podobno w dzień wigili Pan A. został przyłapany na igraszkach z panią N z biura I straszna afera była bo pani N ma 27 lat a ten człowiek co ich przyłapal podobno już ma wypowiedzenie

Darek
@były klient

Potwierdzam są na wylocie podobno większą afera jak jeszcze tam pracowałem to już było wiadomo że to ich koniec jest. Wszystko zaczęło się od Pana Artura on jest tutaj teraz decydujący zaraz po szefie.

Zibi

A co u Zbyszka A?

Pppppp
@Mariusz

Nie polecam tej pracy, jeden wielki syf. Zwalniają ludzi którzy nie mają znajomości i przyjmują nowych którzy mają tam kogoś znajomego. P Kasia w mordzie ma szambo, przeklina niczym szefc(nawet nie przystoi kobiecie ) młoda pani A która tam pracuje od pół roku puszcza się z każdym no ale co ona może gdyż ma znajomą, która pracuje w biurze a człowiek, który pracuje normalnie zostaje zwolniony i to tylko dlatego że mają na jej miejsce swoją znajoma. Jednym słowem (usunięte przez administratora)i tyle

Urszula K
@Pppppp

Ojojoj komuś się przelało. Patrząc po opiniach zamieszczonych na tym portalu, chyba dobrze być zwolnionym z tego (usunięte przez administratora)

jaro

co, z august...?

Aaaaa
@jaro

Chyba cały czas florki.

@Zibi

Co, u cwaniaczka, po zawodówce?

co robi ten cwaniaczek?

aaa
@Aaaaa

I, jest tam dyrektorem?, jak w Galicji? Chłop-taś, po zawodówce?

aaa
@były klient

Już, prawie nie pracują... Ps. Pisz do Berty - solo!

@były klient

Nie są w firmie? Wypier...ni, jak inni w ciągu 20 lat?

@aaa

Meg_XOXO
@były klient

Panowie J&W nadal pracują i mają się świetnie.

teflon
@Urszula K

Cześć Ula, fajnie że tu jesteś.

teflon
@Meg_XOXO

To dobrze, że chołpaki przetrwali zmiany na "lepsze".

Weteran
@teflon

Oby jak najdłużej. Stare dobre czasy kiedy chłopaki mieli coś do powiedzienia i wszystko działało jak powinno. Pozdro dla Jaca i Waldiego.

Zaugu co onim powiecie ? Pracuje w florentynie

mleko

Kiedy podwyżki prezesie , zaspałeś nie widzisz co się dzieje?

Chłop Galicyjski
@mleko

Podwyzki zapomnij juz ściągają stazystów. Idzie bieda ludzie beda sie bić o prace. To podkarpacie Panie.

Ciekawski
@Chłop Galicyjski

Za taką kasę to nikt tu nie przyjdzie. Nie będzie komu robić .

44r
@Chłop Galicyjski

No tak, gdyby firma miała stażystami pracować to by ani dwóch dni nie pociagnęła. Chyba lepiej dac ludziom podwyżki, jak inne firmy,niz czekac aż co lepsi odejdą bo nie będą mogli kredytu spłacić z tej marnej wyplaty

@44r

Pytanie co firmie się bardziej opłaca? Ile osób w firmie pracuje? Na podwyżki pewnie by (usunięte przez administratora) pieniędzy poszła :P

hulajnoga
@mleko

Jakie podwyżki ?Wypłaty powinny być regularnie korygowane o wskaźnik inflacji.. Mają nas gdzieś tylko cisną jak cytryny . Drożyzna jaka drożyzna ich na wszystko stać.

@hulajnoga

Ano tak raczej powinno być, ale widzę, że coś nie idzie w tę stronę. :( A może tak za część wypłaty poprosić o zakupy żywieniowe w formie tygodniówek, może po tym uznają, że czas podwyższyć?

Pracuję już kolejny rok i nadal zadowolony

@Adam

Ile zarabiasz na rękę i w jakim dziale pracujesz?

choinka
@Adam

Słaba reklama. Coraz gorzej wam to wychodzi.

Dobrze
@Adam

Jestesmy z Tobą. Ja mam swoje odczucia.

Dziecior
@Zainteresowany

3,8k na pakowaniu :0

Galicjant
@Dziecior

Ale oni by chcieli 5k albo najlepiej 10k hahaha

Równiejsi
@Dziecior

Gratuluję, ludzie z handlówki czy np kisęgowości zarabiają mniej.

Gitara
@Równiejsi

To niech ludzie z handlówki czy księgowości przyjdą na magazyn pracować na akord to zobaczą ze 3,8 to i tak śmieszne pieniądze za przerzucanie ton szkła, doniczek czy paczek garów po 17kg ;p

Jan Kowalski
@Zainteresowany

oj styczeń fajnie wszedł była sobota i trochę nadgodziny, akord super wiec w tym miesiącu 7 tysięcy na pakowaniu :)

Mgr
@Gitara

Uważasz, że praca umysłowa jest lżejsza od fizycznej i dlatego niżej nagradzana. Brawo Ty.

Gitara
@Mgr

Ale nie wciskaj mi w usta słów których nie powiedziałem, ale mimo wszystko zapraszam na magazyn na tydzień czasu . Bo mam wrażenie ze wam na biurach(oczywiście nie można pakować wszystkich do jednego wora) to się wydaje, ze na magazynie pracuje sama hołota i ludzie po podstawówce. No prawda jest tak ze jest sporo osób które mogły na spokojnej zająć wasze miejsce ale wola(usunięte przez administratora)z wózkiem żeby później nie narzekać tak jak wy, ŻE KTOŚ MA WIĘCEJ, a skoro praca umysłowa jest tak samo ciężkie jak fizyczna, to w czym problem przyjść na magazyn pakować zamówienia? Honor nie pozwala pańciom z biura??? Bez pozdrowień

Najniższa Krajowa
@Gitara

Jak przychodzi bieda to ludzie się żrą i przy okazji wyłażą kompleksy. Kłócicie się o to czy na magazynie jest cięższa praca od tej w biurze, kto powinien zarabiać wiecej. To nie ma znaczenia 3,1k, 3,8k czy 5k. Prawda jest taka, że ta firma płaci najniższą krajową jako podstawę wynagrodzenia i każdy z godzi się na to, inna sprawa czy jest świadom, że będzie w przyszłości klepał biedę na emeryturze.

burak
@Najniższa Krajowa

Przecież emerytura jest liczona od dochodów

Najniższa Krajowa
@burak

HAHAHA jaaaaasne ;) Sprawdź sobie ile jest odprowadzane składki emerytalnej z twojego wynagordizenia.

dławik
@burak

głupoty wypisujesz

Szwagier
@Równiejsi

Jaka praca taka płaca...To nie ludzie!To specjaliści!Specjaliści do spraw handlu czy na przykład księgowości:)))

spec. d/s gumowych dzwonków
@Równiejsi

Specjalistki do spraw handlu powinny zarabiać godnie!To zawód odpowiedzialny i wymagający wielu lat nauki i zdobywania doświadczenia zawodowego.Taki zawód to trochę jakby połączenie sapera z kontrolerem lotów.

koń
@spec. d/s gumowych dzwonków

pewnie biureczko komputerek kawka druga kawka trzecia i 4500 na rączkę żyć nie umierać

@koń

Bo na zmianie to lepiej papierosek i komóreczka x10 a kaska sama wskakuje.

Wszyscy

Pani Justyna B. Zrobiła zebranie żeby się wybielić że nie przyczyniła się do nieprzedłużenia umowy pracownika. Twierdząc że go poparła jednocześnie stwierdzając fakt że była osoba pyskata i to było jedna z przyczyn nie przedluzenia umowy(czyli nie poparla) Sa osoby ktore bywaly dluzej na l4 i im umowy przedluzano.. Ewidentnie widac ze chciala sie tej osoby pozbyc. Jest osoba która ma glebowo w poważaniu osoby z którymi pracuje. Nie lubi jak jej sie mowi prawde. Zawsze obruci to w taki sposob zeby wyszlo ze ona jest w porzadku a inni kopia pod nia dolki.Wie gdzie polizać żeby było.

Hah
@Wszyscy

Pani Justyna B. Sama się skapromitowała tym zebraniem. Jedno drugiemu zaprzecza. A skąd pani Ula by wiedziała że ten pracownik pyskował??? Także wiadomo do czego się przyczyniła Pani Justyna B. Pozdrawiam

Devill 2

Jak się nie ma nic na obronę to trzeba się doczepić do ortografii

Anioł

Ty za to jesteś ostra dzida, królowa życia, której się poszczęściło jak mało komu..tylko pozazdrościć.

Ala

Czemu ty (usunięte przez administratora) obrażasz osobę której nie dorastasz do pięt, pod przykryciem kazdy jest odważny .Tak zachowuje się tylko takie zero jak ty.czemu się nie ujawnisz (usunięte przez administratora)

Taki on

Omg naprawde? Sa ludzie ktorzy maja plecy I przychodza po 7do pracy, ze niby dluzrj zostaja, a potem te dluzej zostaja wpisuja w nadgodziny. Gwiazdeczka prEciez trzepnie wlosem I plecami garbatymi I git.

Ulik

na reklamację zakupionego towaru czekam miesiąc - bez odzewu, co to za firma ,że ma klientów gdzieś

Łucja
@Ulik

I jak? Udało się tą sprawę jakoś załatwić czy w dalszym ciągu bez zmian?

Czym w Galicja Polska Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

kawasak

Dodatki zapomoga na święta Bożego Narodzenia i wakacje zachęcają niczym ludzie szukają jakiejkolwiek roboty tak to wygląda

Ojciec dzieci

Dodatków nie ma, ale zawsze mogą ci coś zabrać, jak by co...

PJ
@Ojciec dzieci

Dodatek na święta wielkanocne i BN, dodatek na wakacje. To tyle jeśli chodzi o dodatki, brakuje tylko mundorowki, 13-nastki i 25 lat pracy, ale da się bez tego przeżyć ... o uszczuplaniu pensji nie ma mowy. Bynajmniej mnie to nie spotkało. Pracuje 3,5 roku jako ph i zdarzyło mi się kilka razy nie zrobić targetu, choć starałem się jak mogłem to na koniec i tak zawsze słyszałem od mojego RKS-a, że nadrobimy o nic sie nie martw. Uważam, ze Galicja jest świetną firmą dla osób które chcą fajnie zarabiać i cieszyć się pracą. Wypowiadam się tylko w swoim imieniu, ale ciężko tu znaleźć negatywne komentarze ph obecnie pracujących więc jestem pewien ze nie tylko za siebie

Tomi

A na nowa firma Erconect to jakaś spółka z Galicją

Magdalena
@Tomi

to pytanie czy stwierdzenie ???

kawasak
@Tomi

zobaczymy jak im wypali to wszystko bo łohoho jakie plany

Ali
@kawasak

Bo było gdzieś w marcu ogłoszenie że szukają do pracy na produkcję.

Mop gąbkowy
@Ali

Obstawiam, że jakość produktów będzie podobna jak tych importowanych z chin.

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Polska Sp. z o.o. - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 17 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galicja Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Galicja Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galicja Polska Sp. z o.o.