Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

ooo

do bani dziadki

Myśliwy

Czy ktoś z was ma ingormacje odnośnie Grupy Kok słyszałem że mają ciężka sytuację i do końca lipca mogą ogłosić upadłość???

Hehehe
@Myśliwy

Ojojoj

Arturius
@Myśliwy

Jest to bardzo prawdopodobne, sytuacja nieciekawa

Witam. Ktoś wie jaka atmosfera na Lędzinach na kwk ziemowit

Nikkk

I co najemnicy na Marcelu uratowali sprawę???

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kaja

Jaka atmosfera kwk Ziemowit Lędziny

Poinformowany

Ireneusz Szałowicz Marta Szałowicz Tomasz Krzempek I reszta moga o KoK powiedziec najwiecej tzn jak okrasc KWK Piast na 1.3 mln puszczajac wegiel na lewo Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pieniadze

Co się dzieje na KWK Marcel?Strajk?

Iga

Najprawdopodobniej o podwyżki chodzi

Fatamorgana Lopezowata
@Iga

Chodziło o to że w ochronie za dużo się zarabia. Celem strajku było wywarcie presji na dyrekcji aby wzięli na siebie ciężar naszych dużych wynagrodzeń. Chcemy aby prezesi też dużo zarabiali.

hahahaha
@Fatamorgana Lopezowata

Tak, jest. Tak mało trzeba godzin wyrobić, bym solidnie zarobić, że solidarnie chcieliśmy zwrócić uwagę na za duży dobrobyt zarobkowy. Niech prezesi dyrekcja i kierownictwo też zarabiają :) jak my....

Tzw.protest był o podwyzki w zwiazku z nadmiarem nowych obowiazkow narzuconych przez PGG. Jak zwykle nic z tego nie wyszlo. Natomiast pracownicy dowiedzieli sie bardzo istotnej rzeczy, mianowicie: firma jest w bardzo zlej kondycji finansowej poniewaz ochrona przynosi same straty a dzialalnosc przynoszaca firmie zysk to, uwaga - sprzatanie.....

Iga

I właśnie dlatego ochrona otworzyła oczy i są masowe zwolnienia niech prezesi pracują za nas jak w ochronie tak dobrze. Rynek pracy jest otwarty po co pracować za takie pieniądze jak można lepiej zarobić

@Iga

A na fb zaklinanie rzeczywistosci........ Kończy się kolejny rok naszej działalności na rynku usług ochrony. Umocniliśmy w tym czasie pozycję regionalnego lidera i wprowadziliśmy na rynek rewolucyjne systemy techniczne w zabezpieczeniach, markę Zicher. Dzięki nieustannym staraniom Zarządu Grupy KOK spółka rozwija działalność pozyskując nowe obiekty i usługi. Wszyscy zatrudniani przez nas kwalifikowani pracownicy ochrony ukończyli kurs doskonalący umiejętności teoretyczne i praktyczne w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, technik interwencyjnych, samoobrony oraz znajomości przepisów prawnych. Dziękujemy naszym pracownikom, którzy swoją postawą i ciężką pracą budują zaufanie naszych klientów. To Wasze zaangażowanie pozwala nam cieszyć się opinią firmy, która zatrudnia profesjonalistów. Dziękujemy za kolejny rok dobrej współpracy! ????????

Lena

Czyżby kierownik odchodził z Marcela?

Według biuletynu z sierpnia 2018 ,pracownik za przepracowany miesiąc wrzesień bez L-4 powinien otrzymać 75 zł brutto.Każdy czy decyduje o tym kierownik obszaru?

Ola

Biuletyn trzeba czytać ze zrozumieniem. Na każdy Obszar przydzielona jest określona kwota premii - obecnie 75zł na pracownika, od tego odliczamy osoby, które były na zwolnieniu lekarskim. Iloczyn liczby 75 i osób, które przepracowały cały miesiąc to wysokość premii. Jest to premia motywacyjna dla najbardziej aktywnych, dla tych co wykonują swoje obowiązki bez zarzutu lub mają duży wkład w realizację obłożenia. Logiczne więc, że tylko część pracowników ją dostanie. To nie jest premia w wysokości 75zł za brak L4, to tylko wskaźnik przyjęty do wyliczenia puli na Obszar.

Nikk

Aaaaaaaa zejdz ze słońca.... pozdrawiam

Sylwia

Witam jaka atmosfera pracy na kwk bielszowice

Allah
@Sylwia

Atmosfera chyba ok .

Tymon

Czy tak dobrze pracuje się wam, że zrobiliście sobie wakacje od forum?

Mikołaj

Witam.Mam pytanie; czy i od kiedy KOK organizuje Szkolenia BHP dla SRK SA ? (w takim zadupiu. ! ).

@Pracownik kok, myślę, że Twoja opinia sprawi, że wiele osób, które rozważały możliwość zatrudnienia się w Konsorcjum Ochrony Kopalń teraz po prostu złoży tam swoje podania o pracę. Pytanie tylko brzmi, czy aktualnie są jakieś wolne miejsca w firmie, a jeśli tak, to jakie stanowiska są do obsadzenia? Jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat, to zachęcam do podzielenia się nią na tym forum.

Pracownik kok

Pracuje w koku na kwk piast ziemowit i powiem wam szczeze ze lepszej atmosfery niz na ziemowicie nie ma na zadnej kopalni wspaniali wspolpracownicy ktorzy pomagaja sobie na wzajem i masa zwierzat ktore tam pracuja xdd cale 8 czy 16 godziny wesolej szychty xd polecam

Kriss

Witam pracuje ktoś w koku na kopalni Rydułtowy ... Jak tam jest z tą pracą bo jedni mówią żeby tam nie iść i trzymać się z dala bo podobno źle tam jest może ktoś podpowiedzieć a moje pytanie.

Misio
@Kriss

Jsk sie pracować nie chce to wszedzie jest źle...ba Rydułtowy było źle teraz niby ok

Gregor

Niektórzy nie potrafią docenić, że pracują w dobrej firmie!!!

KONSORCJUM OCHRONY KOPALN TO FIRMA CORKA KOMPANI WEGLOWEJ. A KONSORCJUM OCHRONY KOPALN JEST Z KOLEJI POSIADACZKA SWOJEJ FIRMY CORKI O NAZWIE\" KOPALNIE RUDZKIE\".KOMPANIA WEGLOWA ZAJMUJE SIE WYDOBYWANIEM WEGLA KAMIENNEGO, NATOMIAST KONSORCJUM OCHRONY KOPALN ORAZ FIRMA \"KOPALNIE RUDZKIE\" PROWADZA MIEDZY INNYMI DZIALALNOSC OCHRONY MIENIA NA TERENIE WSZYSTKICH KOPALN KOMPANI WEGLOWEJ.WSZYSTKIE WYZEJ WYMIENIONE FIRMY NALEZA DO SKARBU PANSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.WYSOKOSC WYPLACANEGO WYNAGRODZENIA JEST RELATYWNIE WYSOKA W POROWNANIU DO INNYCH DZIALAJACYCH FIRM OCHRONIARSKICH NA TERENIE SLASKA JAK ROWNIEZ WYNAGRODZENIA SA WYPLACANE TERMINOWO PRZEZ FIRME KONSORCJUM KOPALN JAK I PRZEZ JEJ CORKE \"KOPALNIE RUDZKIE\". NIESTETY JEZELI JESTES OSOBA UCZCIWA NIE MASZ CO W TEJ FIRMIE SIE ZATRUDNIAC.WARTOWNICY SA DOBIERANI I OCENIANI PRZEZ KIEROWNICTWO FIRMY OHRONIARSKIEJ POD KRYTERIUM \"ELASTYCZNOSCI KREGOSLUPA\". JEZELI NIE POTRAFISZ NA PRZYKLAD NA POLECENIE SWEGO SZEFA WYPUSCIC Z KOPALNI BRAMA TOWAROWA CIEZAROWKI Z WEGLEM CZY TEZ ZE ZLOMEM METALI KOLOROWYCH LUB SAMOCHODU Z KILKOMA BECZKAMI OLEJU NAPEDOWEGO BEZ WYMAGANEJ PRZEPUSTKI MATERIALOWEJ CO JEST ZABRONIONE PRZECIEZ TO W KONSORCJUM OCHRONY KOPALN NIE SZUKAJ PRACY.OSOBY KTORE SA UCZCIWE I W RAMACH SWOICH OBOWIAZKOW NIE BEDA POZWALALY NA OKRADANIE KOPALNI SA BEZWZGLEDNIE TEPIONE ,PRZESLADOWANE A W EFEKCIE KONCOWYM WYRZUCANE Z PRACY POD PRETEKSTEM KONFLIKTOWEGO CHARAKTERU LUB SAME Z TEJ PRACY ODCHODZA NIE WYTRZYMUJAC SZYKANOWANIA ICH.NAJWIEKSZE PATOLOGIE W TYM WZGLEDZIE MAJA MIEJSCE NA KOPALNIACH RUDY SLASKIEJ I BYTOMIA.KONSORCJUM OCHRONY KOPALN TO CHORA ZDEGENEROWANA TKANKA KTORA NALEZY JAK NAJSZYBCIEJ ZNISZCZYC GDYZ DOPROWADZA DO RUINY PANSTWOWE KOPALNIE KOMPANI WEGLOWEJ .KONSORCJUM OCHRONY KOPALN ISTNIEJE DOPIERO KILKA LAT A PRZED POWSTANIEM TEJ FIRMY NA KAZDEJ KOPALNI KOMPANI WEGLOWEJ PRACOWALA I OCHRANIALA INNA FIRMA OCHRONIARSKA CO BYLO KORZYSTNE DLA PRACOWNKOW OCHRONY KTORZY PO UTRACIE PRACY NA JEDNEJ KOPALNI MOGLI ZNALEZC PRACE NA KOPALNI OBOK W TEJ CHWILI KONSORCJUM OCHRONY KOPALN TO MONOPOLISTA W OCHRONIE MIENIA KOMPANI WEGLOWEJ CO DOPROWADZILO DO TOTALNEJ PATOLOGI I ZGNILIZNY W OCHRONIE TYCH KOPALN.WIEC JEZELI JESTES OSOBA Z NATURY UCZCIWA I TWOJE SUMIENIE NIE POZWALA CI SWIADOMIE TOLEROWAC I AKCEPTOWAC KRADZIEZY JAK ROWNIEZ WSPOLUCZESTNICZYC W KRADZIEZACH NA KOPALNIACH TO NIE ZATRUDNIAJ SIE W KONSORCUM OCHRONY KOPALN GDYZ SZYBKO WEJDZIESZ W KONFLIKT Z SZEFOSTWEM TEJ FIRMY A SA TO LUDZIE BARDZO WPLYWOWI I W NASTEPSTWIE MOZESZ NIE ZNALEZC JUZ ZADNEJ PRACY. I NIE WIERZCIE SMIESZNEMU POSLOWI KALISZOWI ZE MAFIA WEGLOWA TO WYMYSL ZBIGNIEWA ZIOBRY I KACZORA!!! Byly pracownik wyzej wymienionej firmy!!!

pracownik KOK

ależ Ty (usunięte przez administratora) były pracowniku. Płakać się chce...W Twojej wypowiedzi NIC sie nie zgadza.Znam fakty więc wiem co piszę. Wiem co mówię bo pracuje tu od początku. Krótko: nie pierd...l A jak masz dowody to powiadom Prokuraturę a nie oczernij innych gnoju.

zwolniony zw. Solidarności
@pracownik KOK

Przy okazji afery która była na KWK Piast okazało się prawdą to co napisał w swoim wpisie anonim w dniu 05. 12. 2011. Mam nadzieje ,że tempo wyjaśniania afery z kradzieżą węgla na piaście wzrośnie. Pomimo ,iż od dnia wybuchu tej afery już dwa lata temu to po dziś dzień nie zdołano przesłuchać podstawowych świadków . Czyżby próbowano całą tą sprawę pozamiatać pod dywan ????

Krecha

O mamo!a za co Cię zwolnili?

Konsorcjum Ochrony Kopalń poszukuje ślusarzy, spawaczy i tokarzy. Dla zainteresowanych ofertą pracy dodaję link na stronę firmy: http://grupakok.pl/o-nas/oferty-pracy/ Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś już to zrobił i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem związanym z rekrutacją?

Zwolniony związ. Solidarności

Napisany 06 maj 2018 - 19:25 Zobacz postPiast gorą, o 06 maj 2018 - 19:16 , powiedział: Wasza kopalnia prostaku?!!Od kiedy jest wasza?!! Od zawsze.....nie to co wały na tej waszej przyduupionej do Naszej żeby nie poszła wasza do SRK. Zwykli "ciecie" z bramy orżnęli waszą na 1.3 mln zł to pomyśl ile kasy idzie wyżej?

Czy ktoś z forumowiczów posiada informacje odnośnie obecnej sytuacji w Konsorcjum Ochrony Kopalń? Może coś uległo zmianie w warunkach zatrudnienia? Jak wygląda atmosfera panująca między pracownikami? Zachęcam zatrudnionych w tej firmie do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, gdyż takie wpisy będą cenną wskazówką dla osób zainteresowanych pracą w Konsorcjum Ochrony Kopalń.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń