Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

foka

Z czym tak macie lepiej w tym calym koku z tego zetelnego niby pracowania,posluchamy wszyscy co masz na mysli!!

ania

bolo, weź się (usunięte przez administratora)w łeb

honor

mili ludzie, pracujecie w służbach mundurowych(...) jakie by nie były zachowajcie odrobinę godności. pracowaliście tyle lat w takim szambie i nie przeszkadzało wam to, nagle się skończyło i wielkie halo jest inna firma a szambo zostało mało tego dyktuje warunki ,,na co se pozwalamy to, to mamy'' więc skulcie ogonki i do impe.....ka na smieciówki za piątaczka

honor

Tadek

Aniu masz racje bo na ONF 13 panami się czuli i tylko po budach się snuli .a potem świeży i wypoczęci pracowali w banku lub na Wodociągach uśmiechnięci .

yyy
@Tadek

kochany Tadziu zapomniałeś, że bierzesz tabletki

@yyy

Widzę, że brak argumentów.

yyy

argumenty mam , bo pracowałem, na ONF13 i taki Tadziu pierdzieli smuty

vist
@Ania

Na Sosnicy male poruszenie pewnej Ani odebrano dowodzenie,jest tez Aniu wiadomosc mila ,tak jak gwiazdy bedziesz w gumofilcach na mułach od dzisiejszej nocki chodziła.

vist

Widze Aniu ze nerwy puszczaja ,najwyzszy czas by lekarz sie Toba zajał,zamiast w stołek pierdzenie szykuje sie porzadne w patrolu chodzenie,bedziesz tez mogła zjesc zęby na ochronie ,bez zadnej zadry bedziesz sie mogla nawet zapisac do kadry

@vist

A mi bardzo szkoda Gienia bo na Knurowie dowódcy nadal czekoladki od Serca za miłosny patrol dostają .A na Sośnicy z biednego Gienia z powodu czekoladek się wyśmiewają.

Sośnica
@Tadek

A mi i innym na Sośnicy nie jest go szkoda. Tutaj bowiem nauczyliśmy się uczciwie pracować, a nie dziobać. Cały czas gramy bowiem w otwarte karty i robimy co do nas należy. I najlepiej na tym wychodzimy w całym KOK-u

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

wesołek

„Działania kontrolne w tym zakresie zostaną wzmocnione kampanią informacyjną i edukacyjną PIP »Zanim podejmiesz pracę«, którą skierujemy do pracowników i osób rozpoczynających pracę. Jej celem jest upowszechnianie wiedzy o przepisach regulujących zasady zatrudnienia” O! Teraz taki delikwent szukajacy pracy, uświadomiony i wyedukowany przez PiP będzie mógł w twarz rzucić zatrudniającemu- znam swoje prawa drogi panie! I dumnym krokiem pójść na bezrobocie albo do następnego takiego samego krętacza. Propaganda dla głupiego.

Bonifacy tytan pracy

A co to dziwnego, że w kopalnianej ochronie chodzi się w syfie? Taka specyfika pracy. Gorzej, że KOK się sypie, a pozostanie w ochronie, równa się dziś pracy na śmiesznych umowach, za jeszcze śmieszniejsze stawki. Powoli 'ochroniarz' staje się zawodem na dorobienie dla emerytów, a nie pracą dla człowieka, który musi z pensji utrzymać rodzinę.

@Bonifacy tytan pracy

Ale w Knurowie te gwiazdy nie chodziły po błocie twierdziły że w ochronie zęby zjadły i od patroli są byle głupki a one są w Kadrze.

o-n-a

Czyli Impel to nie taki miód? Słyszałam, że umowy głównie śmieciówki? A stawki jakie? Pewnie 6-7 zł/h?

@o-n-a

Przynajmniej mają więcej dniówek

blondi

w koku jeszcze jako tako było a teraz jak wszedł impel to jest sam gnoj, nie ma ludzi cały czas ktoś do pracy nie przychodzi No ale cóż nic dziwnego pracować i nie wiedzieć za ile wszyscy powinni (usunięte przez administratora) tą robotą

mały

inteligencji zero ci co to opisują chyba zal im ze ich nikt nie chce ale kto takiego oszołoma zechce

ZAJĄCZEK WIELKANOCNY

leon,do piesków szefa nie ma tutaj miejsca na tym forum,bo na pewno jesteś jednym z nich.

kosa

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla zapracowanych koleżanek z KOK-u. Skoro tak obszernie opisujecie sytuację na innych oddziałach, to może słów kilka o ONF-10- tu dopiero jest ostra jazda. Niedawno powrócił do pracy "syn marnotrawny" KOK, znakomity dowódca, Krzysztof Pa..ąk ciekawe komu i jak głęboko wlazł w d..pę, że może być dowódcą mając zakaz dostępu do broni?! Kto go tak chroni? Odpowiedź jest prosta- Marek Rad......ski pod patronatem szefa szefów Pę....li. Ta klika może wszystko, pracowników za mniejsze przewinienia zwalniano z pracy a pijaka bez ambicji i honoru chroni się i powierza stanowisko dowódcy. Powróciła też do pracy po długiej nieobecności "jaśnie panująca" ( czytaj: pociągająca za sznurki) blond gwiazda z Wodzisławia, największy du......właz i kapuś w KOK-u- Weronika D....j. Wesoło jest, towarzystwo wzajemnej adoracji i wspólnych zainteresowań alkoholowo- seksualnych znowu razem. Jak się dobrze obciąga stare fi...ty to można wszystko załatwić, nawet jak się jest nieukiem po podstawówce. Nie łudźcie się, bo dni KOK-u są i tak policzone, szkoda tego zachodu przy włażeniu w d...ę szefom oni i tak będą ratować swoją skórę. Przyzwyczajajcie się do niskich stawek i umów na zlecenie bez socjalu, bo tak pracuje większość "ochroniarzy" w tym zasr......ym PO-wskim kraju, w innych firmach robią z ludzi "białych murzynów" i zapier......ją za 5 zł na godzinę (wersja optymistyczna)KOK to jedno wielkie szambo, na którego wierzchu pływa zepsute do szpiku gów....ne kierownictwo, to firma bez przyszłości, firma kolesi i cwaniaków a każdego porządnego i uczciwego, mającego własne zdanie i nie wdającego się w "układy" wykończą w białych rękawiczkach.

ado

Widzę,że wkońcu parę osób odwarzyło się napisać o ONF13.Szkoda że tak pózno,tego króla jak go nazywacie to powinni dawno w kajdanach wyprowadzić,za te przekrety co robił na Knurowie,i paru jego wiernych poddanych również.Najgorsz to jest to że dalej będą kombinacje i ta banda dalej będzie kombinować.Nikt się tym nie chce zainteresować?ktoś ponad nami?dziwne?nikomu nie zależy na tym żeby na Knurowie było dobrze i tyle.Mieli mają i będą mieli to w (usunięte przez administratora) nikogo to nie obchodzi,liczy się tylko czyjaś kieszeń oby była zapełniona kasą.Gdy były dowody na te krętactwa to ludzie za póżno zareagowali,i niestety nic się nie dało zrobić.Już wtedy by siedzieli za to co robili i teraz nie było by tych problemów a tak niestety dalej będzie tam tak jak było dopóki nie wpadną na gorącym uczynku to ich nie ruszą.Niestety świadków też już nie ma pozbyli się ich dawno z Knurowa bo takie tam panują zwyczaje kto mówi prawde lub się wychyla idzie do ostrzału.Teraz widać kto tam został.Ludzie którzy odeszli naprawdę mieli Jaja i to się chwali a ta reszta no cóż?uważam że nie poradzili by sobie nigdzie indziej bo tu maja wsparcie swego Króla a na innych oddziałach niestety luzy by się skończyły.Jednak gdy Królowi zacznie sie palic grunt pod nogami To Was oleje sikiem prostym Dworzanie i sam na swoja (usunięte przez administratora) będzie patrzył a Wy zostaniecie na lodzie.Co do dowódców no cóz gdzie sobie takie ciepłe posadki znajdą?no gdzie?jak to oprócz tej roboty nigdy nic innego nie robił? więc gdzie taki nieudacznik jeden z drugim pójdzie? dlatego zostali i tyle?ofermy które poza lizaniem (usunięte przez administratora) swojemu szefowi nic innego nie umieja.To wy rozgłaszacie taką złą opinię,ludziom którzy mieli rozum i poszli z KoKiem,bo kto inny?a jak robiliście z ludzmi których pozbywaliście się sami zanim osoba była przeniesiona to już na innych odziałach rozsiewaliście o nich plotki żeby jej zaszkodzić.Co robiliście z ludzmi którzy przyjmowali się do pracy i przynosili SV i zdjęcia swoje.Te osoby jeszcze nawet nie opuściły terenu kopalni a wy już na komórkach mieliście ich zdjęcia zrobione i komentowaliście i łatkę przyszywaliście tym ludziom.Na ps.2 to się działo i kierownik doskonale o tym wiedział.Co do pani Paprotki to Wy chcieliście z niej idiotkę zrobić,przeszkadzała wam bo mówiła wam w oczy co się dzieje na Knurowie.5 lat tam pracowała i co nie dostała umowy na stałe tak jak inni.Dlatego że prawdę mówiła i nie pasowało to kierownikowi,oraz niektórym osobą.Oczernialiście tę kobietę tak samo jak Jadzię.Dobrze że wszedł Impel ja znam tę firmę,dopiero wam się zacznie układać jak już nie macie stawki na umowach to na dzień dzisiejszy już wam się zaczyna eldorado.Kierownik pewnie stawkę ma ale was ludzie ma w (usunięte przez administratora) i nie myśli o nikim z was.Takrze to co was czeka to nic miłego a dopóki będziecie potrzebni Królowi to wam będzie słodził i głupoty pociskał a jak już zostaniecie zbędni to wam w dupsko kopniaka podaruje i to będzie Was koniec bo ci co odeszli zawsze sobie poradzą bo już się zaklimatyzują na innych oddziałach i ludzie ich poznają a Wy nieudaczniki posracie się gdy przyjdzie Knurów opuścić bez PANA swego i WłADCE jego Amen

graver

Wszystkim Paniom w dniu ich święta dedykuję ten wierszyk. Dzisiaj dzień Kobiet, jeden dzień w roku, reszta dni w szarym tonie półmroku. Za łzy w ukryciu Was przepraszamy, Dziewczyny, Siostry, Żony i Mamy. Bo bardzo szary byłby świat cały, gdyby się Panie do nas nie śmiały. Niechaj ten kwiatek dziś darowany zaleczy wszystkie zadne rany Niechaj te słowa z serca płynące, zapalą dla Was gwiazdy i słońce. Niech gwiazdy świecą a słońce grzeje, i tylko dla Was księżyc się śmieje. Kwiaty niech pachną barwy rozdają, Wasze marzenia niech się spełniają.

Ela
@graver

Przepiękne życzenia. Prawdziwa perełka wśród tych obrzydliwych wpisów.Aż sobie ten wierszyk wydrukuję. W imieniu swoim i koleżanek z KOK-u serdeczne dzięki.

.....jesteście śmieszni pracowałem na Brzeszczach potem na Woli i jakoś nie przyszło mi na myśl aby kogoś sprzedawać kto z kim śpi co to kogo obchodzi nie ma cie co robić składajcie długopisy, można jakoś dorobić i żyje się z dnia na dzień, jeżeli myślicie że pod..anie jeden drugiego to jakiś sposób na życie to się strasznie mylicie, życzę powodzenia w sprzedawaniu kolegów i koleżanek byle by zaistnieć na forum, a zająć się jestem w pracy i płacą mi za to......

no i lipok ma racje

tak

Pozostanie w Implu nie jest dobrym rozwiazaniem dla pracujacych teraz ludzi przyczynili sie oni tylko do tego aby ten gowno warty oszolom nie majacy nigdy wlasnego zdania pozostal dalej kierownikiem bo coz moglby robic innego jezeli nic nie potrafi tatus zalatwil funkcje(kiedys)i teraz musi zrobic wszystko zeby utrzymac sie na tej posadzie.Ludzie beda zalowac tego kroku jak posypia sie zwolnienia lub aneksy do umow ci co pozostali w Koku tez nie beda mieli latwo bo narazie sa niezbyt mile widziani na innych oddzialach zabierajac ludziom nadgodziny.Opinie jakie za nimi poszly nie ulatwiaja zaakceptowania w nowych warunkach i srodowisku i niejedna osoba nie wytrzyma i zwolni sie z pracy.Najwieksze bydlo i zlodzieje z Knurowa taka opinie im wystawili i trudno bedzie ja szybko naprawic.Trzymajcie sie ludzie czas to ureguluje a winni poniosa zasluzona kare.

lipok
@tak

ludzie gadaja glupoty i nigdzie na żadnym oddziele nie ma swietych bo kazdy ma cos za pazurami,a to ze gadaja to niech sie gadaja,ludzie lubia duzo gadac a przewaznie jest tak ze gadaja i biadolom ci co najwiecej maja na sumieniu;-)

papi

z tego co widze to robia same oszołomy u nas z knurowa to nie musze nikogo więcej znac a po tym co tu wypisujecie to potwierdzacie tamci sa mądrzejsi na tyle ze nie odpisuja

leon

Lolo Ty to musisz miec jaja pewnie spodnie to na zamowienie kupujesz bo Ci sie te miechy nie mieszcza prawdziwy twardziel.

papi

No i wkoncu Knurów pozbył się oszołomów i przekazał je nam na inne odziały tam zle ktoś napisał na knurowie zostali spoko ludzie a ciuli nam dali

@papi

Ciekawe czy na Knurowie dowodcy tez nosili czekoladki szefowi jak to robia teraz na innych obiektach po przeniesieniu ;-)

monia
@Ania

Piszesz o czekoladkach??? Na Knurowie dowódcy biorą alkohol i kasę za posterunki ,albo za 4 patrol z kochanką.

lolo
@papi

Papi,nie pracowałeś,albo nie pracowałaś tam,wiec co możesz powiedzieć.Odeszli Ci co mają jaja,a cioty i (usunięte przez administratora) zostali.Knurów to zawsze był oddział karny,jednym było można wszystko nawet kraść, dostawali boczne posterunki gdzie wywozili złom i miedź.A za któryś miesiąc to samochody sobie pozmieniali.

@monia

Skoro w Knurowie brał czekoladki i nie tylko za dawanie kochankom miłosnego patrolu 4 to myśli że wszędzie jest taka tradycja dawania.

@lolo

To normalne było na Knurowie alkohol i czekoladki za miłosny patrol 4 ,skoro serce płonęło do róży to się opłacali, głupcy dawali a mądrzy brali ,na ps 2 zawsze na stole były dowody wdzięczności.

Zibi
@lolo

Taa.... miłosne pary chodzą w nocy na patrole 4 a w dzień miłosnice na posterunki ..i jest cacy , kazdy widzi , mruczy i cisza,,,,

foka

Jak znasz fakty to czekamy na nie ??.ja jestem ciekaw

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń