Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

bielszy od albinosa

Jak mają nas traktować jak dziadów, to żadna różnica czy będę dziadem w KOKu czy w Impelu. Niech się ratują sami.

buahaha

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH - CO INNEGO MIAŁEM W GŁOWIE I SIĘ POMYLIŁEM - polecam(usunięte przez administratora)

niesław

Reorganizacja pierwszym krokiem do likwidacji. Najpierw ludzie,potem JA .

T1

Uwaga !!!! Te wypowiedzenia które zostały skutecznie wręczone są prawne ich terminy biegną i albo idziecie do sądu albo czekacie na KOMETE aż walnie w te firme

@T1

jeżeli wypowiedzenia są wstrzymane to nawet dla tych którzy zostali z nimi zaznajomieni,bądz je odebrali / jak przeczytali to tak jakby dostali/, też zostały wstrzymane i w tym momencie do sądu nie trzeba iść. Polecam zapytać dobrych prawników

@buahaha

krótko mówiąc albo wszyscy albo nikt /mówiąc potocznie i jak najbardziej prosto/ - jedyne to związki muszą od prezesów otrzymać na piśmie że wstrzymują to - jednak gdy wszyscy usłyszeli to z ust prezesa to też starczy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
WOTAN

wszystkie aneksy zostały wstrzymane!!!!! wszystko roztrzygnie sie 28.04.2015 po spotkaniu z prezesem Kompanii Węglowej !!!!

@WOTAN

Skąd ta informacja?

nie solidaruch

To jest obchodzenie i łamanie Układu Zbiorowego !!!

@nie solidaruch

Może to głupie, ale nic nie złamano. To, że obchodzenie, to już wina naszych posłów, że coś takiego spłodzili.

gosciu

No i bardzo dobrze ze są to wypowiedzenia zmieniające ,jesli nikt sie nie zgodzi na to to niewiem skąd wezm kase na odprawy a pozniej ludzi do pracy.a po drugie mamy 7 dni aby ich oddac do sądu,bo niewiemczy tak sobie mog robic ze nam obnizają a sobie podnoszą,a sąd moze zlecic przez jakąs instytucje skontrolowania tej firmy:-D,itd.

@gosciu

Co do ludzi do pracy, to sądzę, że nie będą mieli z tym problemu. Wystarczy, że nowo przyjętym zaproponują umowę o pracę; a że za najniższą krajową, to i tak będą chętni. Tak samo sądzę, że żadnego sądu nie będzie obchodziło, że prywatna firma jednym podnosi, a drugim obniża. Więcej, państwowa też ma do tego prawo.

buahaha

To są tzw. Wypowiedzenia zmieniające - zapraszam do lektury na ten temat.

@buahaha

Możesz napisać coś więcej, bo jestem nie w temacie?

K-2
@Ania

Zakład pracy ma prawo wręczyć pracownikowi wypowiedzenie zmieniające (dotyczące np.płacy) z powodu złej kondycji finansowej firmy. Jeśli pracownik nie zgadza się, to przed upływem półtora miesiąca musi swoja decyzję dostarczyć na piśmie do pracodawcy (i jest to jednoznaczne z tym,że po upływie okresu wypowiedzenia będzie zwolniony). Jeśli takiego pisma nie wystosuje, to oznacza że się zgadza i po okresie wypowiedzenia będą go obowiązywały nowe stawki. ZIBI, dlaczego nie komentujesz na forum tego problemu? Nie masz czasu, bo zasuwasz po 16 godzin żeby przeżyć, czy...

@K-2

Ja o tym wiem i dlatego piszę, że nic nie złamano.

Zaba

Tyś je matoł to som wypowiedzenia i odprawy.

pokoj

To jest szantarz ,jest to niezgodne z prawem o tym fakcie mozna nawet prokuratore powiadomic.zlozyc zawiadomienie o przestepstwie.ciekawe skąd wezmą kase na odprawy.trzymajmy sie razem wszyscy i nie podpusujmy nic.miejcie jaja choc raz i niedajcie sie zastraszyc !!!!!!!! Powiadomimy media i wszystko co sie da,a skurwi.le zwiazki trzeba wszystkie wyj.ebac.nie podpisujcie !!!!!!!!

pokój

Ludzie nie podpisujcie tych aneksow o obnizenie dwuch stawek,niech nam dadza wypiwiedzenia i odprawy,i skąd wezmą tyle ludzi wykwalifikowanych.nie podpisujcie ugody to ta firma sama kleknie wraz z tymi je.anymi związkami.sami sobie podwyzszaja albo premie placą.musimy sie trzymac razem i niepodpisywac !!!!!!!!!! .musimy o tym szantarzu powiadomic media niech to rozdmuchają.

Ela

Fundujecie sobie lepsze samopoczucie kosztem innych i w dodatku w jak najgorszym stylu. Nie zamierzam zniżać się do tego poziomu. Życzę powodzenia.

niesław

"najpierw ludzie,potem JA"

Czarny

Jak to się stało, że przyszedł do nas człowiek-czaszka?? Niech sprowadzą jeszcze kiboli ta sama liga więc dlaczego nie?? Nagroda za coś takiego powinna być tylko jedna- zielona trawa. Kolejny przykład na układziki. Specjalista od (usunięte przez administratora)na telefonie. Tylko mu tego nie mówcie bo może polać się czerwona farba.

Ela

Ale pleciecie tu bzdury. Ania ma rację- zakłamanie i hipokryzja do kwadratu. A teraz zagadka- który ze związkowców powiedział, że "najpierw ludzie,a na końcu ja?" i faktycznie zarabia grosze. U nas na szatni wisiały jego kwitki za ostatnie miesiące.Nauczcie się jednej zasady: "mowa jest srebrem, a MILCZENIE ZŁOTEM". Również "dorabiam się" w KR-ach, ale szczerze mówiąc moje drugie ja bardzo się wewnętrznie buntuje, bo jednak mam trochę godności. Chyba nie zaprzeczycie, że powinny to być nadgodziny. W majestacie prawa jesteśmy niestety okradani.

Rybnik
@Ela

A wisiały także kwitki za delegacje na fajne sumki? Aleś Ty naiwna, już chyba bardziej się nie da. Łykaj jak pelikan, łykaj. Fanatyczni wyznawcy wielkiego wodza aneksy nadchodzą, szkoda, że tylko dla Was zgodnie z zasadą "najpierw ludzie potem ja" ha ha W takim momencie wyciągać takie hasło Ela, no naprawdę jak but. Nie mogę się doczekać, aż ta firma się rozpadnie. Wszyscy pójdą na śmieciówki i wreszcie będą traktowani równo, bez względu na przynależność związkową, która obecnie daje wybrańcom niezwykłe profity i przywileje.

Związek malzenski

Związki istnieją dzięki swoim członkom. Wiec zamiast rozpisywać sie o Wiesławie i klachulach z kadry wypiszecie sie a wtedy zostaną na dnie.

jhkjskjjdklg

Przez tego W............ z Solidarności kok obniza grupy wszystkim do 9 i wysyła aneksy.Związki maja nas w d...............

Coś pięknego, poszukiwany jest wprost upośledzony ochroniarz: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-ochrony-poznan,oferta,3834902 Na wypadek gdyby zdjęli, skopiuje tutaj treść: Grupa Juwentus lider w branży security, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko: Pracownik Ochrony [preferowane osoby z niepełnosprawnością stopnia umiarkowanego lub znacznego: symbole: 01-U,02-P, 03-L, 04-O; 05-R; 06-E; 07-S; 08-T; 09-M, 10-N,11-I; 12- Miejsce pracy: Poznań Praca w ochronie a.. prace pomocnicze przy dozorze mienia Oferujemy: a.. umowę o pracę b.. możliwość zdobycia doświadczenia c.. różne systemy pracy: 12 tki w systemie zmianowym dzień noc, 24/48 zgodne z pozwoleniem od lekarza medycyny pracy

W środę było zebranie z prezesem, to dlaczego nikt nie otworzył pyska i nie powiedział lub pytał o to co tu piszecie? Jesteście zakłamani do kwadratu.

Grzegorz. P

Ludzie jak długo będziecie utrzymywać tych związkowców

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń