Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

tt

Niektórzy nie zrozumieli o czym piszę

UU
@tt

Ty już lepiej nic nie pisz, bo tak pieprzysz, że się już sam/a gubisz w tym co piszesz

A można było

tt

Koniec firmy to wszyscy będziemy sobie do oczu skakać.Każdy ma coś na sumieniu .Nie oszukujmy się. Grupa ma swoje zadania na kopalniach swoje.Warzne aby teraz pokazać ze jesteśmy razem.Grupa jeździła po kontrolach i czy zrobili komukolwiek tak naprawdę krzywdę pomyślnie o tym.

marcink_30

A moja wypowiedz odnosi się do pseudo związkowca który jak wejdzie nowa firma to za 5 zł będzie robił i wszystkim w d..... będzie wchodził żeby za trzy miesiące pracy w nowej firmie dostać umowę o prace a między czasie będzie was skłócał i podburzał żebyście wy byliście najgorsi i nieroby a on i jego koledzy są odpowiedzialni i super ochroniarze.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
lata w KOKu

mialem umowe o prace, kierownik powiedzial, ze to pocztek razem ze mna polecialo 2 ludzi, niestety, to juz czas upadku....

tt

wszyscy są źli niedobrzy zwalniają a tak naprawdę to pracować wam się nie chce. Grupa Interwencyjna jest zła kierownicy są źli związki nic nie robią a co wy robicie w nocy na posterunkach skąd złom kopalniany na złomnicy którędy wyjeżdża z kopalni i nikt tego nie widzi jak przyjdzie firma za 5 zł to może przestaniecie pluć na KOK

nikkjkj
@tt

Nie obrażaj patrolowców, dobrych patrolowców, bo jest ich coraz mniej, że względu że są wyśmiewani, źle traktowani szefów i dowódców.Jeżeli chodzi o grupę interwencyjną, to pamiętam jak przyjeżdzali na KR na ONF 13, na boczne posterunki jak Foch i Krywałt. Przywozili ich i odwozili firmowymi samochodami z napisem K.O.K. Przywozili ze sobą fotele lampi nocne telewizory stoły pokojowe. Pewnie im to było potrzebne do gonienia złodzieji na Fochu przyjeźdał pan M ten od królowy Fochu i pan W ze swoją świtą przewaźnie jedni i ci sami. Może dlatego tę grupę rodzinno-sąsiecko nie mogą rozkurzyć bo mają rozległe poparcia

pp
@tt

Za to ty tt pracujesz najlepiej i wogóle jestes naj,a złom to pewnie sam wypuszczasz a potem w nocy spisz na posterunkach:-)

yyy

Albo za przekrety,albo za pijanstwo albo za bumelki,no chyba ze za lenistwo ale za to w koku nie zwalnisja wrecz przeciwnie.wiec wybierz sobie za co tego pzyglupa zwolnili:-)

lata w KOKu

I zaczelo sie, dzis po 7 latach sluzby dla KOKu zostałem zwolniony, bo nastapila likwidacja KOKu

ania
@lata w KOKu

Mam wrażenie, że nie piszesz prawdy. Czuję, że nie przedłużono ci umowy-zlecenia. Zgadza się?

TORN
@lata w KOKu

A z jakiej kopalni jesteś? i na jakiej podstawie zostaleś zwolniony?

brama I

a na Brzeszczach spoko,wszystko pod kontrolą

pikaczu

I zaś na halemba pokój i bielszowice mają przyjsć oszołomy z likwidowanych oddziałow. Dopiero co przysli orły (nieloty) z wirka a tu następny miot się szykuje.

tyranozaurus
@pikaczu

Przecież sam KOK jako spółka KW jest do likwidacji, więc kto ci tam na te rudzkie kopalenki będzie ludzi przenosił? Tak Węglokoks jak i Nowa KW nie łykną KOKu z ochroniarzami łażącymi w patrolu za 1500 zł. w etacie na rękę (a takich "zasłużonych" w KOK nie brakuje) tylko zorganizują swoje przetargi gdzie powygrywają dziwne firemki ze śmiesznymi stawkami i chyba one ew. mogą ludzi ściągać jak się dotychczasowym zasłużonym nie będzie chciało ganiać za złodziejami za 7 zł na uz, jak to już jest na kopalniach dozorbudu...

klakier
@pikaczu

Zgadzam sie,nie tylko z Smialego maja przyjsc ale z N.Wirku tez sie cisną i mało tego to sa ludzie którzy powinni miec rente przynajmniej,bo po co mi taki czlowiek którego ja musze pilnowac zeby sobie nie zrobil cos złego? A mało tego w centrum demontarzowym pracuje byly spec z grupy interwencyjnej który był po wyroku wskazujacym!!! Jakim cudem nikt w firmie o tym nie wiedział? Za utajenie takiej informacji jest wyrok z tego co mi wiadomo!!! Niestety spec grupa interwencyjna od zadan specjalnych czyli od ogladania 40 calowego telewizora,spania na sofach do niczego innego sie nie nadaje i rzadzi sie specjalnymi przywilejami!! Czas sie za tych ch...w wziąśc

pytia delficka

Nie przywiązujcie się tak do tych literek i numerków oznaczających oddziały, bo już niedługo nie będą miały one większego znaczenia. Przynajmniej dla większości z was...

oj
@pytia delficka

Dla ciebie tez nie...

xxx

To jak gdzie sa te oddziały?

xxx

ONF 4, ONF 13 gdzie to?

Manuś

Ja to ino na Bobrku mogli nie wpuścić kandydata na Prezydenta !

brama I

ale się dzieje.Duda niepuszczony na Bobrek Centrum,wiceprezesi KW SA rezygnują,.. będzie się działo

heh

To zapraszam jaą na onf 4, a toldi daj jego namiary,damski bokserek,pogadam sobie z ciulem bardzo chetnie ...

marcink_30
@heh

Gnoju się nie rusza bo będzie śmierdzieć ale jak wejdzie inna firma a ludzie w ochronie się znają to gwarantuję ciula docenią a w sumie jak KOK się rozleci to w żadnej firmie roboty nie znajdzie bo nierobów zwalnia sie od razu.

niebiańsko wolny

KOK będzie w nowej KW jako córka do wydania,czyt.sprzedania.Należy tworzyć grupę inicjatywną do szukania kasy i grupy menadżerskiej nowego podmiotu.

?

To jak? Zostajemy w KW czy na handel z nami?

PiekielnieSzybki

Zobaczice sobie treść na 9 str http://www.nettg.pl/news/126650/gornictwo-tresc-porozumienia-miedzy-rzadem-a-zwiazkami-do-pobrania To oddziały wpisali. O grupie kapitałowej nic nie pisze. W grupie kapitałowej są jeszcze - http://www.kwsa.pl/o_firmie/grupa_kapitalowa Zobaczymy !

dachol

phi

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń