Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

dachol

:-) to jeszcze co niektórzy muszą trocha poczekać na pokojowców :-) :-) :-)i pomartwić się o swoje ...

PiekielnieSzybki

Sprzedali nas ! W nowej KW nie ma KOK+U. Zobaczcie sobie tresc porozumienia.

@PiekielnieSzybki

Nie wierzę ci.Poczekam co powiedzą nasi przywódce.

antyochroniarz

KOK? Konsorcjum Obłudy i Kłamstwa. W tej firmie garstka ludzi ma swój chonor - jeszcze! Pracują zbyt krótko by ulec systemowi zakłamania i fałszu, po pewnym czasie ulegną pod walcem obłudy - nie tylko swych zwierzchników ale i "kolegów". Ci odporni niestety albo się zwolnia albo ich zwolnia. Jak czytam te wpisy tryskajace obłuda , tryskajace nienawiścią to mam odruch wymiotny.W szatniach powinniście mieć mieć dodatkowy haczyk na coś co nazywa się HONOR - dla tych co nie wiedzą - Honor to takie coś co powoduje między innymi to że mijając znajomych na ulicy widzimy u nich uśmiech na nasz widok. Pod hakiem puleczka na "przyzwoitosc" - to takie coś co pozwala zasnąć spokojnie i być wporzadku wobec siebie! A co do waszej pracy i sumiennosci? Ile kasy niejeden z was wziol za podniesienie szlabanu dla samochodu z złomem? Przecież mieliście juz istny "taryfikator" za wielkość samochodu! No ale jak to mówią - gdzie pieniądze tam pazernosc. Kłótnie o złotówkę. Biadolenie o zarobki to u was chleb powszedni a gdzie sumienność. Ważniejszy czajnik na posterunku niż naładowania krotkofalowka.

....
@antyochroniarz

skoro tak piszesz to znaczy ze sam brales kase za podniesienie szlabanu,i sam najwiecej krzyczales jak sie czajnik spalil zeby dali nowy,a krotkofalowke pewnie gasiles w nocy jak spales a zawsze mozna powiedziec ze sie wyladowala hi hi hi

@antyochroniarz

czemu tego nie zgłosisz do odpowiednich służb

uhahha
@antyochroniarz

a na pokoju jak sie czajnik spali to nowy dają

@uhahha

i zaś bydzie że to jo pisoł bo godzina jest przybliżono - hehehehhehehehe

leń z ONF 13
@dachol

Nie wszyscy wiedzą że nasz kochany związkowiec Toudi po zdarzeniu o pobicie kobiety miał przeniesienie na KWK Sośnica od 16.01.2015 lecz po stworzonej liście poparcia wychodzi na to że ta kobieta go pobiła on był na chorobowym i dlatego ta kobieta musi opuścić ONF 13 i przenieść się na KWK Sośnica. PARANOJA ALE TAK WŁAŚNIE JEST NA ONF 13

ggg
@leń z ONF 13

Daj no namiary na tego Tołdiego! Imie i nazwisko napisz i najlepiej jeszcze nr tela

gościu
@ggg

podaj swoje nazwisko i pseudonim,żebym wiedział na kogo uważać

jeden z wielu

Przykre!! Wszyscy podobno jedziemy na tym samym wózku, wszyscy chcemy pracować. Mamy jeden cel - zachować miejsca pracy i w kopalniach i w firmach około górniczych. Oddaliśmy poparcie w ręce związków zawodowych, ufamy, przegrają górnicy przegramy my - sprzątaczka, ochroniarz, pracownik umysłowy. Niestety znalazł się wyjątek tego współdziałania w osobie pana Wiesława Rożanskiego który zarządal zwolnienia większość pracownic dyrekcji, panie Rożański jest pan przedstawicielem związku który ma długą tradycję, niestety przez ludzi takich jak pan traci zaufanie. Zobaczymy co na to region ślasko-dąbrowski który został poinformowany o pana działalności. Link zostanie udostępniony.Spontaniczna w większości akcja protestacyjna nie uprawnia pana do uzurpowania władzy w tej sprawie. Resztę pracowników zapraszam na strony Facebook gdzie można czytać o przebiegu akcji

Alex
@jeden z wielu

Możesz coś więcej o tym napisać. Ciekawe info.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
astro

Pracownik, ty bij stąd skoro tak ci spieszno do likwidacji polskiego przemysłu i uzależnienia od ruskich. Kopacz ma taki prikaz, dlatego niszczy górnictwo, ty natomiast jesteś po prostu matołem dlatego popierasz coś, czego nie rozumiesz.

USTAWA PRZEGŁOSOWANA,STAŁO SIE I PO CO TE STRAJKI TYLKO POGORSZYŁY SYTUACJE. ZWYCIĘŻYŁ ROZSĄDEK !!!!

@pracownik

boroku jeden,zmień gumiaki,bo Ci słoma wyłazi

taki

Bolo zamkni ryj,bo jak nie to ja ci go gnoju zamkne,a wiem ktos ty....

bolo

Wiesiek,Kto zezwolił na umieszczenie logo KOKu ?Ja nie identyfikuję się z solidórnością !

zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

Trzeba koniecznie sprzeciwić się zamykaniu Kopalń , biorąc aktywny udział w protestach. Bo to utrata miejsc pracy również dla was. Sam aktywnie biorę w nich udział. Pozamykać to powinno się te osoby, które spowodowały się, iż kondycja Polskiego Górnictwa jest taka nie inna. Ustawiane przetargi albo całkowity ich brak, łapówki, kolesiostwo , to codzienność Polskiego Górnictwa Trzeba koniecznie rozliczyć ten chory układ, bo bez tego nigdy nie będzie lepiej. Państwo Polskie ma swoje służby i powinno było dawno zrobić porządek. Były minister rządu odpowiedzialny za tego typu porządki powiedział jednak, że państwa nie ma że jest tylko ch... i d... i kamieni kupa To co się dzieje dzisiaj w polskim górnictwie udowadnia powyższą tezę.

KOK

Dachol to jest artykuł z przed dwóch lat.

@KOK

trocha sie zapędziołch

brama I

Mamy Ich ochraniać ?

xXx

Branza gornicza to nasz wspólny chleb, powinnnismy razem podjac z nimi dzialania, walczmy o wspolna brac gornicza!!

LOLA
@xXx

Hasła dobre tylko czas najwyższy przejść od słów do czynów!!! Bo jak dalej tak aszej Firmie (KOK Sp. zo.o.)będziemy tylko pierdu pierdu na twiterku czy goworku to możemy sie spotkać wszyscy na zielonej trawce bo KOK ogłosi upadłość !!! Czas się obudzić bo pracodawca czyli KW S.A. dalej ma w dupie ochronę swojego mienia i wymyśla coraz ciekawsze pomysły na obnizenie kosztów swej działalności poprzez kreowanie polityki jakoby horendalnych stawek płaconych naszej Firmie (KOK Sp. z o.o.)za ochrone mienia !!! Państwo Polskie pisze strategie obronne a w nich min o wymogach i standardach dotyczących ochrony infrastruktury krytycznej i sektorów podlegajacych obowiazkowej ochronie- tylko pytanie kto to czyta i kogo to interesuje!!!! Brak zrozumienia że bezpieczeństwo musi kosztować a jego brak w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu jest niekorzystny do prawidłowego funkcjonowania prawdziwego biznesu, moze odbic sie kiedyś czkawką jak nie wielkimi stratami.Ale to wg WIELKICH SPECJALISTÓW ochrony mienia z KW S.A to sprawy drugorzedne!!! Armia inwalidów/impotentów oraz intrygantów i kapusi to ich wymarzony ,,pracownik ochrony" i jeszcze żeby nie miał wymagań finansowych !!! W końcu co tez chronimy drodzy Państwo- mienie warte złotókę !!! Takie deklaracje przynajmniej padają w mediach co do ewentualnej sprzedazy kopalń! Skoro tak to chyba stawki za ochronę tego mienia rzeczywiscie mamy horendalne!!! A jakie kary umowne !!! Zeby już nie przynudzać to ostatni hicior jaki wymyslił nasz ,,PRACODAWCA"(KW S.A- to odrzucenie oferty na obsługe monitorigu KW HALEMBA z przyczyn formalnych powołujac sie na zapis uchwały KW SA z 2005 r jakoby usługę tą powinna swiadczyć firma obca (MONITOR)Serce mi pęka, łza cieknie po policzku, nad gorliwoscia i pryncypialnośćia WIELKICH SPECJALISTÓW ds ochrony z KW SA nad przestrzeganiem zapisów tej pseudo uchwały.Może byliby uprzejmi poczytać ostatnie wypociny w zakresie,, polityki swiadczenia usług'' również przyjętej uchwałą KW SA i zasadach jakim powinny podlegac usługi w zakresie ochrony osób i mienia !!! Dla ułatwienia podam że są biegunowo odległe od tych idiotyzmów które za sprawą WIELKICH SPECJALISTÓW KW SA a co za tym idzie i ZARZADU KW SA sa obecnie realizowane !!! Panie i Panowie, strono społeczna czas skończyć z tym burdelem kumoterstwem zakłamaniem obłudą i hipokryzja, czas na działania RACJA JEST PO WASZEJ STRONIE - jezeli Państwo Polskie wymaga to niech godnie za to płaci-przynajmniej umowa o prace i płaca minimalna która co roku jest podwyzszana - myslę ze to uczciwy układ !!! Na koniec powiem że nie jest to sprawą zarządu KOK-U nawet nie KW SA - wymaga to rozwiązań ustawowych dla tego sektora usług!!!!Dziękuje za cierpliwość- SZCZESC BOZE CAŁEJ BRACI GÓRNICZEJ

Bolek
@LOLA

LOLA masz świętą rację. Pomysły tych SPECJALISTÓW są takie dziwne, że wszyscy się zastanawiają co oni biorą. A tak na poważnie, osłabianie ochrony zakładu podlegającego obowiązkowej ochronie to działanie na szkodę tego zakładu, a ponadto jest niezgodne z prawem. To jest ewenement na skalę światową,że priorytetem działań ochroniarskich jest kontrola trzeźwości. Reszta się nie liczy, ukradli ? trudno, ważne, żeby wyniki na alkomacie były. Jeżeli nazwano protesty górników 'pajacowaniem" to jak nazwać te działania? Dwa dokumenty, o których piszesz jedyne co mają wspólnego to chyba nagłówek. Jak można było dopuścić do tego, że obowiązują równolegle??? Odpowiedź jest prosta, bo wtedy łatwo manipulować wynikami przetargów. Wyciągasz z szuflady co akurat potrzebujesz i jest ok. Ważne, żeby wygrała firma, której pracownikami będzie można sterować, zmusić do śledzenia wybranych osób, także innych ochroniarzy. I potem siedzi osoba przed monitorami, która w terenie była raz na spacerze i nawet nie wie co jak się nazywa. Interwencja to :chyba widzę złodziei koło tego dużego okrągłego! No śmiech na sali. Po co kopalnie wydały miliony na kamery skoro potem jest to sabotowane przez takie działania. Powtarzam, jest to działanie na szkodę kopalń, celowe osłabianie ochrony. Żyję nadzieją, że działania górników i Związków Zawodowych doprowadzą do restrukturyzacji zatrudnienia w centrali KW, bo jak widać liczba w ogóle nie przekłada się na jakość.

do zzg kwk pokoj

Panie przewodniczący gdzie pan jestes,czyzby pan nie wiedzial ze sa protesty organizowane przez związki gornicze i wszyscy sie do nich przylączają.wiec gdzie pan jestes i co pan robisz ze nas tam nie widac i nas tam niema i dlaczego sie nie przylączamy.wez sie w koncu za robote bobpo ciul nam taki przewodniczący i taki związek

Obser........
@do zzg kwk pokoj

Dekiel to ty jestes jesli tylko potrafisz komuś ublizac posłuchaj samego siebie POPIERAM PANIA PREMIER..

do pracownik

Te pracownik podpisz sie pod tym i daj swoj adres to osobiscie deklu ci to wszystko wyjasnie i podejrzewam aczkolwiek wiem ze zmienisz zdanie!!!!!!!!!!!!

POPIERAM PANIA PREMIER TRZEBA PODJAC TE BOLESNE KROKI I ZLIKWIDOWAĆ TEGO TWORA CO POZERA NASZE PODATKI .. JAK ZWALNIALI LUDZI PGR W POLSCE TO NIKT NAWET NIE KWIWNA PALCEM CZY TO TAKIE UCZCIWE ....PANOWIE GÓRNICY ZASTANÓWCIE SIE ZAKONCZCIE TEN PROTEST ..

@pracownik

Czekanie czas zakończyć. Byliście na pikiecie w Bytomiu? Szczerze wątpię. Ale macie szansę się jeszcze wykazać. Jutro tj.15 stycznia o godz.16 pod kopalnią Sośnica-Makoszowy jest pikieta. Pracownicy ochrony w mundurkach mile( a raczej koniecznie)widziani. W piątek pod kopalnią Brzeszcze pikieta o godz.16. Banery KOK-u są gotowe, opaski też. W Brzeszczach mają być pracownicy ochrony nie tylko naszej firmy. Ciekawe czy dopiszą. Stawcie się licznie. Ma nas być widać. Mamy w miarę możliwości mówić o swoich bolączkach. My z górnikami, oni z nami. Torn,nie wątp w to. I proszę Cię-wszyscy biorący udział w pikietach to związkowcy walczący o prywatę? Chyba Ci się niechcący wyrwało.

TORN

No czekamy tylko nie wiadomo zbytnio na co? Na stanie na torach? Nie ma problemu,jak trzeba moge postac,ciekawe tylko jak jakimś cudem kopalnie ocaleja czy górnicy pójda za nami jak bedzie trzeba walczyć w naszej spółce o swoje,bo ja szczerze w to wątpie.Oczywiscie zgadzam się że trzeba o kopalnie walczyc i na wszelki możliwy sposób nie dopuscic do zamkniecia ich,ale pamiętajmy że głównie związkom zawodowym zależy na tym żeby kopalnie ocalały i nie do końca tu chodzi o czynnik społeczny a bardziej o ich prywatny poniewaz kazdy wie ze oni wtedy pójdą z torbami,i gdzie im tak dobrze będzie? Kto im da prace? Gdzie tyle zarobią?

wujciodobrarada

nie śpij,nie czekaj weż odprawe i uciekaj

Ochroniarz

Interesujemy się od downa i czekomy , aby wziąć czynny udział. Ludzie są gotowi. Nie dziwota, że tu się niby wymądrzomy skoro ino czekomy i czekomy.

@Ochroniarz

Cieszę się że czekocie. Cierpliwość popłaca. Ale żeby nie było tak jak poprzednio że wszyscy krzyczą,a jak przyjdzie poświęcić trochę swojego czasu i trochę się pomęczyć, to chętnych jak na lekarstwo.

mały

Nareszcie NAS i nasze mundury widać na torach, kopalniach z górnikami, a nie przeciw górnikom. To nasz wspólny interes wspólne miejsca pracy Może w końcu KOK się obudzi zamim nas skasują

@mały

KOK, a przynajmniej niektórzy z KOK-u są obudzeni dosyć dawno. Trzeba się interesować co się dzieje. W tym momencie nasz protest byłby praktycznie niezauważony. Ale wierzę że nasza dotychczasowa walka nie pójdzie na marne i jak już było pisane wcześniej będziecie mieli okazję wykazać się. Nie - wymądrzając się na tej stronie,ale w sposób czynny. Pozdrawiam wszystkich pracowników KOK-u.

SZTAB

STANOWISKO w sprawie prowadzonych na szeroką skalę akcji protestacyjnych w obronie przewidzianych do likwidacji kopalń KOMPANII WĘGLOWEJ S.A. Zakładowe Organizacje Związkowe oraz wszyscy pracownicy Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o. zdecydowanie popierają prowadzone akcje protestacyjne w obronie przewidzianych do likwidacji 4 kopalń Kompanii Węglowej, a co za tym idzie likwidacji kilku tysięcy miejsc pracy, między innymi naszych miejsc pracy. Zaproponowany przez Rząd i Panią Premier R.P osobiście, program „restrukturyzacji” spowoduje utratę pracy nie tylko przez górników, którym proponuje się odprawy ale jednocześnie utratę pracy pracowników firm około górniczych takich jak na przykład Konsorcjum Ochrony Kopalń . Kolejne tysiące osób bezrobotnych na terenie naszego regionu, gdzie tak naprawdę dla tych ludzi nie ma żadnej alternatywy, to kolejne dzielnice biedy i pustynie gospodarcze. Nie chcemy za kilka miesięcy być petentami Urzędu Pracy w kolejce po zasiłek. Nie chcemy być niewolnikami zatrudnionymi na śmieciowej umowie w jakimś supermarkecie, chcemy godnej pracy na godnych warunkach i normalnych zasadach. GÓRNICY !!! WSZYSCY PRACOWNICY KONSORCJUM OCHRONY KOPALŃ SĄ Z WAMI I W PEŁNI WAS POPIERAJĄ SZTAB PROTESTACYJNO - STRAJKOWY Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń