Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

nikt

A co Pan sie tak trzesie Panie (usunięte przez administratora)? Ze innej pracy Pan nie znajdzie bo się nie nadajesz Pan do innej pracy? Przyjaciela Panu pomoga z rannej zmiany.Z przyjacielem na rybki bedziecie jezdzic i sprzedawac i jakoś przezyjecie,o innych sie Pan nie martw

@nikt

Ja sobie dam rade a ty bedziesz taki jak twój nick - NIKT

foczus

Juz sie boimy az nam kolana stukają głąbie,niemow ze nie slyszysz..podpisz sie pod tym a zobaczymy kto bedzie mial (usunięte przez administratora) gląbie.targej deklu.

dachol

nadal się popisujcie na tej fajnej OPINIOTWÓRCZEJ stronie. ciekawe co będziecie pisać jak koku nie będzie.

dachol

LUDZIE JAK PLAN NAPRAWCZY WEJDZIE W ŻYCIE TO NASZA FIRMA /córka KW/ IDZIE DO LIKWIDACJI - CZY WY TEGO JESZCZE NIE ZAUWAŻYLIŚCIE. TYLKO KOPALNIE W ILOŚCI 10 SZTUK PRZECHODZĄ DO WĘGLOKOKSU - NIE PRZECHODZĄ FIRMY CÓRKI. ZASTANÓWCIE SIĘ CO PISZECIE .

Alex
@dachol

Nawet gdy do tego nie dojdzie, to nasze stawki rozliczeniowe lecą w dół i jakoś nikt się tym nie przejmuje. Satysfakcja z uratowania branży górniczej bezcenna, szkoda, że w międzyczasie branża ochroniarska się topi, w ciszy i milczeniu. Doceniam pracę górników, podobnie uważam, że górnictwo trzeba uratować za wszelką cenę, ale boli mnie ogromnie, że w tym samym czasie nikt nie walczy o uregulowania prawne zabraniające zatrudniać pracowników ochrony na umowy śmieciowe. Z czego zapłacicie za badania, aby móc gdziekolwiek pracować na tym stanowisku? Na umowie śmieciowej pracodawca nie płaci pracownikowi za badania, nie daje munduru. Będziecie płacić za swoje? Boli mnie ogromnie, że my też podlegamy tym samym Centralom Związkowym, które teraz tak pięknie walczą o górników, a za nami nikt się nie wstawia.

@Alex

No i właśnie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
do basia

Masz racje i tak trzymac,nic niekorzystnego dla nas niepodpiszemy.razem cos zdzialamy i tak trzymac.jestem jednym z tych co na pokoju nie podpisali.Pawel F....

@do basia

Foka wy i tak macie (usunięte przez administratora) na innych kopalniach

@:)

JUŻ SIĘ TRZYNSYMY -

zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

"Przewodniczący Solidarności w KOK zaznaczył, że problem zatrudniania na umowach śmieciowych dotyczy wszystkich firm ochroniarskich. - Najwyższy czas powiedzieć zdecydowane "Nie" i zjednoczyć się w walce o godność pracowniczą - dodał. Jego zdaniem pracę w agencjach ochroniarskich można porównać do pracy niewolniczej. Powiedział, że bardzo często ochroniarze muszą pracować 350, a nawet ponad 400 godzin miesięcznie." Do łamania praw pracowniczych dochodzi również w firmie KOK. Należy się wreszcie obudzić, i podjąć wyzwania czasu . NIKT ZA WAS O wasze prawa na pewno nie powalczy.

wrzeszcze
@zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

powiedział co wiedział,ale o żonę zadbał.zadbał również o obsadę zarządu na który teraz próbuje narzekać.

ha ha

Czy wy dalej nie rozumiecie ze związki kopalniane jak i nasze z reszta juz dawno nas olały.nikomu na nas niezalzy,obudzcie sie wkoncu..

Ela
@ha ha

Będziesz miał okazję wykazać się w przyszłym tygodniu.I myślę że trochę mniej jadu w Twoich(i nie tylko)wypowiedziach wskazane.

Dołączmy do protestu!

Powinniśmy dołączyć do strajkujących górników! Pogadajcie ze Związkami, istnienie kopalń to nasz wspólny interes i chleb.

Wilk

Super postawa mieszkańców Brzeszcz, pełne poparcie dla walczących zarówno Związków Zawodowych, posłów PIS, a jakże również naszego przedstawiciela w Radzie Nadzorczej, a my gdzie jesteśmy??? Firma zaczyna świadczyć usługi za nędzne stawki, co grozi przejściem pracowników na umowy śmieciowe i co? Nawet pies z kulawą nogą za nami się nie wstawi. Ludzie czy Wy nie rozumiecie, że jak teraz się nie przyłączymy do górników, to prześpimy czas kiedy można powalczyć o swoje?

wołk
@Wilk

my jesteśmy tam,gdzie te dzielne wypasione zwionski iupartyjniony zarzond doprowadził

Grzegorz. P

Ludzie my robote za niewiele ponad tysiąc znajdziemy,to ten zarząd, prezes,komendanci się boją,bo już takiej fuchy nie znajdą.

Lipok
@Grzegorz. P

Zgadzam się,my robote znajdziemy byle gdzie,ale w/w juz raczej nie koniecznie,a i nie wszyscy koledzy nasi tez beda mieli ciezko znalesc jakąs prace np fizyczna,z prostego wzgledu,a jakiego to sie mozecie sami domyslec......:-)

do lipok

Panie cipok widac u pana braki umózgowienia i zarys bezinteligętnej osoby,wiec na temat pisowni niech pan sie nie wypowiada i popatrzy na wlasną:-).zycze milego dnia:-D

Lipok
@do lipok

Cóż moge Ci odpisac? Tylko jedno mi przychodzi na myśl:-) Nawet odwagi nie masz by sie jakos ujawnic,podpisac,wiec Wal sie i pisz co chcesz,nie bede wiecej Ci odpisywał bo.......szkoda czasu:-)

LIPOK

No moze jestem nie wychowanym chamem,ale nie analfabetą tak jak Ty,żeby po kropce z małej litery pisac:-) Ale widać jesteś po szkole specjalnej,więc trzeba to wybaczyć;-)

do lipok

Panie lipok dlaczego pan tak niekonwencjonalnie i obludnie odpowiada,czyzby pan byl tak bardzo niewychowany i zdegenerowany spolecznie i uczuciowo.ty popieprzony hamie:-P;-):-)SGms

ak(ł)ysz

Brzeszcze już strajkują to moze i coś w KOKu się zmieni.Wszak w radzie nadzorczej KOKu jest aparatczyk tej kopalni i matecznik naszych społeczników

Alex
@ak(ł)ysz

Myślisz, że ten Pan jeszcze pamięta, że jest przedstawicielem załogi w Radzie Nadzorczej? Naszym przedstawicielem. Jedyna nasza szansa przyłączyć się do górników, bo sami za mało znaczymy. Były marsze milczenia pracowników ochrony i co to dało? Milczenie jest dobre dla owiec, a walczyć trzeba głośno i zaciekle. Tak jak górnicy.

LIPOK

Ty sie tam wal na ryj cwelu cos mi odpisol,twoj stary byl z sosnowca,a jak mosz odwaga to sie podpisz,jo sie podpisol Lipok i kozdy kto mo wiedziec to wie kto to jest Lipok a jak chcesz to sie podpisza z imienia i nazwiska i sie mogymy umówic to potym bydziesz miołzgryz na śrobach

zenek

pono autka będzie mozna tanio kupić.Ciekawe czy będzie można się załapać na dobry egzemplarz

do lipok

A ty sie naucz pisac, a pozniej sie wypowiadaj.bo to ani po śląsku ani po polsku,więc trzym zgryz.tak to jest jak ktos pochodzi z sosnowca ;-)

LIPOK

Skonczcie juz pisac gupoty o pokoju bo to i tak nic niy do,niyych sie każdy robi jak chce,kaj chce i wela chce,ciulstwa piszecie i ganba nom robicie bo sie z nos bydom smioc na kozdy grubie i od gupkow wyzywac,a niy kozdy jest taki som,to tyle,nara

Siur

zarząd też bedzie wymagał ochrony więc spoko.

WOTAN

Nie ma po co sie stresowac i tak Kompania idzie w piz....Na razie cztery kopalniea tam i na reszcie dla KOKU miejsca nie bedzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń