Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

niema

Brak wyplaty wczasow pod grusza, wstrzymane wyplaty za pranie to i wcale mnie nie zdziwi jak w lipcu nie dostaniemy wyplaty na czas. Najsmieszniejsze jest to, ze firma zwalnia mlodych ludzi zyjacych niestety tylko z pracy w KOK, a biednych emerytow ktorzy maja staly dochod trzyma sie na umowie o prace... Takie rzeczy tylko w Polsce...

Waldi

Skad takie przypuszczenia?

czarny pijar

Nastepna wypłata to juz chyba na raty,a KR-y out,szlus.

kadrowy

jeśli piszesz pamiętniki to zapisz: 33,33 % zarządu.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

AniaM

Jest o wiele lepszą dla emerytów wojskowych/policyjnych. I byłaby jeszcze lepsza jakby nie pobierali im składek, tylko sam podatek.

kokoczek

Nie wszyscy mogą dostać.

@kokoczek

To w KR na zlecenia są różne stawki?

kolo/bolo

nie pisz tego,bo wkurzasz Wieśka.

jarox

Pod koniec tamtego roku tyle oferowali, tak raczej zlecenie

@jarox

KR na zlecenie płacą więcej

PiekielnieSzybki

Te 9 netto na zlecenie ?

jarox

Mnie jedna rzecz dziwi na IKEI w Katowicach Solid płaci ok 9 zl netto gdzie nie potrzeba licencji lub wpisu a na obiekcie ochrony obowiązkowej w KOK zarabia sie duzo mniej wstyd!!

kolo

pracuje społecznie,drobniaki tylko za delegacje i oddelegowanie

admin

Wiesiu na Prezesa a Wicków dobierze sobie ze swojej świty i będzie jasno i klarownie, a obecni figuranci w Zarządzie i Radzie na bramy, firma zaoszczędzi z 50 tysiaków na miesiąc no bo Wiesiu i świta popracują przecież społecznie.

Chłopie

Nie martw sie, został na szczęście Wiesiu i jego świta.

jarox

Ale jakie dorabianie normalnie sie powinno pracowac 168 godzin za normalne pieniadze a nie dorabiac drugie tyle to tylko w ochronie tak

kolo

W KOK podwyżek brak, a w KRach dorobić to niemożliwe.Trza szukać innej roboty.

jarox

No robiąc kursy nie sprawdziłem tego bo bym nawet nie tracił czasu. Na szczęście już nie pracuje w tym zawodzie bo kompletnie nie warto a nie jest rozwiązaniem pracować po 300 godzin a i tak nic z tego nie mieć

jarox

A wg mnie KOK to takie same [usunięte przez admina] jak inne firmy ochroniarskie w naszym kraju. Co z tego ze daja umowe o prace jak za pełny miesiąc pracy z weekendami i nockami dostałem ok 1300 wypłaty kpina i nic więcej. Zapomniałem dodać że to była wypłata z premią i wszystkimi dodatkami

nikuś

To już i nIK zajmie się górnictwem.To chyba już koniec ochrony kopalń bez przetargów !

gość

Zabierają ludziom KR a na ich miejsce przychodzą ludzie z grupą inwalidzką

POwiedział

ODP. DO WJ I GERDY Taras powiedział również: "Mam zamiar współpracować ze stroną społeczną. Związki muszą jednak wziąć też na siebie odpowiedzialność za realizację programu restrukturyzacji spółki. Jeżeli działacze związkowi myślą, że będą tylko opiniować, ustawiać się w roli recenzentów, to są w błędzie. Wspólnie musimy myśleć o miejscach pracy i pracownikach. Koszt restrukturyzacji firmy nie może spadać tylko na nich. To ciężar, który będzie musiała przyjąć na siebie też cała rzesza firm kooperujących ze spółką." CZAS POKAŻE. MÓWI SIĘ JEDNO, ROBI SIĘ DRUGIE..

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń