Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

paolo

Siemka, możecie mi powiedzieć czy praca w koku trwa dziennie 8h czy 12h?

dachol
@paolo

PRACA W KOK TRWA CODZIENNIE ... A NAWET W KR-ach

TORN

Ty nigdy nie odpuscisz solidarniuchu?

zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

Jest taki dzień w roku, w którym ustają wszelkie spory Takim dniem jest Wigilia. Nawiązując więc do tradycji składam wszystkim życzenia Wszystkiego Najlepszego Zwolniony związkowiec NSZZ Solidarność

ha ha

Lipok mak tak dobrze nie dziala,podejrzewamze za ta kasa za pranie musiala sobie kupic ekstra dopalacze:-D,wkoncu ją stac choc raz:-P

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Lipok

Nie dojsc ze analfabeta(betka) to jeszcze nacpano,za dużo maku

ha ha

Mozesz powiedziec cos ty brala,tez to wezne;-)

TORN
@ha ha

Zapomniałaś dodać że ma jedną najlepsaą zmiane w całej Firmie,to jego osławiona zmiana A,Najlepsi z najlepszych

pracownica onf 04

Wszystkim życzę zdrowych pogodnych świąt i dobrej zabawy sylwestrowej i pamiętajcie że najlepszy oddział to KWK POKUJ(a oddział to ludzie i wspaniały Szef , H. Żiarnik, który jest jednym z najlepszych szefów na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

sisi

Na 06 jeden podpisał już. KRZYWDA się dzieje.

Piekary
@sisi

Ciekawe skąd masz takie informacje bo na ONF 06 nikt jeszcze nie podpisał

robol

Ludzie! Opanujcie sie,przeciez im o to chodzi zeby nas sklucic i podzielic,zeby jeden na drugiego zaczol zbierac haki! I co potem? Wyrzuty sumienia ze kogos zwolnili z czyjejs winy?? Ze komus odbierze ktos zródlo dochodu czesto jedyne,a szefowie oddzialow za to maja profity i to grube i w glebokiej (usunięte przez administratora) maja ludzi i ich problemy,ich prace czesto na dwa,trzy etaty,i nie istotne jaka kopalnia,wezmy sie w garsc i badzmy troche bardziej ludzmi i kumplami dla siebie,a z tymi gadami ze spółki tylko my mozemy zrobic porzadek bo nikt inny tego nie zrobi,na zwiazki bym nie liczyl,no chyba ze wolimy zeby nadal naszym kosztem sobie podwyzki i premie rozdawali kiedy firma jest na skraju funkcjonowania,a co do (usunięte przez administratora)jak tam ktos napisal to sa wszedzie i beda,my mozemy ich telko olewac i ignorowac.Pomyslcie o tym i byc moze nadejdzie kiedys taki dzien w ktorym sie zjednoczymy i potrzesniemy ta spolka

ania

A ja to solę i po świętach podpisuję.

prawda

Ludzie wy sie klocicie a oni se podwyzki daja Janoszka 500 a Dewalski 2000 tys premi a nas jebia na kazdym kroku trzeba Im pokazac ze z nas zyja niektorzy Darmozjady niech ta firma padnie my sobie damy rade bo jestesmy nauczeni pracy ciekawe co z darmozjadami takimi jak (usunięte przez administratora). Panie Prezesie powinien sie Pan wstydzic kogo Pan nagradza, widac jaka tempota rzadzi kokiem.

w

Z tego co mi wiadomo to ni wszyscy podpisali na pokoju,niktorzy sa normalni:-).ale zobaczymy jak na halembie bedzie bo wydaje mi sie ze unas tez bydzie roznie z tymi podpisami..h

nikt

Wiking doszly nas juz sluchy o kolegach i kolezankach z onf-04,cóż glupota nie zna granic,pozdrowienia z Halemby dla imbecyli z ....

wiking
@nikt

no niestety głupota to mało....najlepiej narzekac kazdy umie i za plecami pieprzyc JAK TO MI ZLE ..niech maja pretensje do SIEBIE.pozdro dla Halemby

wiking

cioty i dupowlazy z pokoju oczywiscie podpisali obnizki z KR .najwieksze cwele KOKu.przez takich jak oni robia z nami co chca

bajkopisarz

patrole, swoją drogą ciekawi dlaczego nigdy nie chca być razem na prestiżowym posterunku ? Oczywiście to też przypadek ,że pięknemu elfowi można dużo , bo nie każdy wie że to w pewnym sensie rodzina króla. Jest też wice król ze swoim nazwijmy go Toudim. To też niezwykła para prawie jak Statler i Waldorf z muppet show, tylko tamci mieli śmieszne żarty , a żarty tej dwójki śmieszą tylko ich samych . O ile wice król potrafi czasem się zachować , gburowaty Toudi jest przykładem zwykłego chama, ale jest związkowcem więc przeciez jemu wolno ,do niedawna myślał że wszystko nawet po "koleżeńsku" popychać i skręcać nogi . Po ostatnich zdarzeniach jakie zaszły w śródziemiu miał porządek zaprowadzić inspektor Czarna Wdowa ,bo królowie królów doszli do wniosku ,że król śródziemia nie radzi sobie ze dworem ,choć dwór doskonale radzi sobie z królem. W trosce o czujący już coraz bardziej zapach wędzenia własnej szynki król chciał jeszcze coś zrobić ,ale jak tu coś zrobić z rozbestwionymi elfami, księżniczkami, gnomami i trolami ? I w tym momencie powiał "wind of change " , śródziemie oblał strach . Jasnym sie stało ,że śródziemie przejmie mordor. Do dworu dotarło ,że jeśli przeniosa sie do innych krain nie będą już dworem i będzie ciężko. zaczął się płacz i zgrzytanie zębów. Patrolowcy i tak wiedzą ,że dają radę w innych krainach ,bo poza kraina nie zmieni sie dla nich nic, ale część dworu zastanawia się nad przyjęciem oferty mordoru i Wielkiego Skorpiona. Właściwie to nie dziwi bo jeśli jesteś typem wciskającego się w szynkę to nie robi Ci różnicy czyja to szynka, czasem niektórym potrzeba tylko więcej wazeliny.A że wielki skorpion już dał do zrozumienia ,że będzie nagradzał konfidentów to zapowiada się ciekawie ;) Właściwie można by tę opowieść o śródziemiu zakończyć powiedzeniem ja też tam byłem jadłem z nimi i piłem :) Ale życie jest życiem , więc zobaczymy jaki scenariusz napisze dla onf 13

leń z ONF 13
@bajkopisarz

"Metamorfoza na ONF 13" Jeszcze dwa tygodnie temu nasz związkowiec zwany gburowatym chamem Toudi dziś jest najbardziej lubianym człowiekiem na oddziale. Stworzona lista poparcia dla związkowca jest fikcyjna ;podpisywali ludzie którzy nie byli w pracy zarazem pracownicy którzy nie mieli pojęcia o zdarzeniu (pracownicy bez licencji),reszta podpisywała ze strachu aby nie byli nękani przez nie których dowódców i PO dowódców. Każdy pracownik onf 13 wie że NASZ TOUDI NIE MA KOLEGÓW. Związkowiec wraz z naszym v-ce królem naśmiewają się z innych to IM wychodzi bardzo dobrze.TO co dzieje się na ONF 13 TO PORAŻKA ,nikt temu nie umie zaradzić.

bajkopisarz

Witajcie w Śródziemiu :) To opowieść o elfach, krasnoludach , księżniczkach ale też zwykłycoh gnomach i trolach. Śródziemie to najcięższy z oddziałów w całym KOK. No chyba ,że na którymś przyszło komuś pracować na kopalni która nie miała ogrodzenia ,bądź fikcyjne,a nowe które postawiono trzeba pilnować żeby nie rozkręcili albo co gorsza nie ukradli:) Choć utrudniło to pracę żuczkom w kominiarkach ,to jednak tylko utrudniło bo w wielu miejscach tego ogrodzenia nie ma,więc żuczki przychodzą jak do siebie.Praca w śródziemiu jest przez to bardziej specyficzna, bywa że całe dnie i noce trzeba gonić żuczki w kominiarkach, ale jest też specyficzna ze względu na ludzi którzy tam pracują. Szefem śródziemia jest król który pamięta jeszcze zamierzchłe czasy deratyzacji;) kopalń , albo nawet jeszcze starsze. Jako król jak to zazwyczaj bywa ma swoją świtę księżniczek , elfów,gnomów i troli, którzy lubią wciskać się na siłę nawet kosztem innych tam gdzie ciężko wepchnąć nawet czopki :)Król jak to król lubi gdy poddani mu się wciskają, choć gdy koło szynki robi się ciepło pokazuje że w trosce o nią leje wszystkich ciepłym moczem bez względu na to jak kto głęboko się wcisnął o czym przekonało się kilku troli ,gnomów i księżniczek. Król otacza się dworem ,no i w śródziemiu również wytworzył się dwór, samozwańczy ale jednak, tzw. elita elit czyli w większości trole , gnomy i księżniczki pracujące na PS.2 :) Niech nie wydaje się wam ,że tam może mieć służbę każdy, wszyscy są starannie dobierani "bo przecież nie każdy się nadaje". Nie może braknąć oczywiście nadwornego kronikarza. Piękny Marian jest władcą grafików i KR-ów :) Powiedz mu że potrzebujesz wolne i masz jak w banku w tym dniu zaplanowaną służbę. Tak samo wygląda dzielenie KR-ów wyjściowo każdy ma mniej więcej tyle samo a pod koniec miesiąca okazuje się ,że piękny Marian do jednych dopasował kilka służb a do innych kilkanaście, ale to były zwykłe pomówienia gdyby powiedzieć ,że zrobił to specjalnie po prostu tak wyszło ;) I tak upływa życie w śródziemiu . Elita w większości wybiera sobie posterunki ,bo przecież po pracy na jak to określa chudziutki gnom na prestiżowym posterunku trzeba odpocząć na jakimś spokojniejszym posterunku. Ot choćby na posterunku elity czyli Ps.13 gdzie wysiłkiem jest przybycie na posterunek i przedarcie się od bramy do drzwi posterunku czyli jakieś 10 m. ;) Mamy też inne posterunki ot choćby na oddziale emerytów - rencistów jeden posterunek byli policjanci , drugi byli górnicy :) W zasadzie na każdym posterunku obsada powinna się zmieniać co pół roku ,i tak zazwyczaj jest, oczywiście jak od wszystkiego są wyjątki w tym przypadku również jest:) A mianowicie królowa Focha ,średnio co pół roku zmienia się prawie cała obsada oprócz królowej. Ktoś mógłby pomyśleć ,że może to ma coś wspólnego z tym ,że jej księciem jest SIP z KOK-u, ale to też przecież czysty przypadek ,że królowa króluje na Fochu od kilku lat :) Reszta szarej masy przelewa się to tu to tam czasem bywając na posterunkach , choć częściej w patrolach , bo nie zapominajmy że na posterunkach musi czasem odpocząć dwór. Reszta więc w większości tuła się po patrolach, czasem znajdą jakiś kąt gdzie można przycupnąć czy schować się przed deszczem ,czy chłodem, bo moi drodzy musicie wiedzieć ,że patrol w śródziemiu to 12 godzin z dwoma przerwami . A tak w terenie czy słońce ,czy deszcz , czy wiatr czy śnieg :)I tak czas patrolowcom upływa na chodzeniu ,gonieniu żuczków w kominiarkach i pilnowaniu. Trzeba wspomnieć w tym miejscu o koordynatorze , którego śródziemie również ma :) Pan Franek na wszystko ma jeden pomysł :) jest dzięki temu przewidywalny jak kac po zmieszaniu wódki z piwem :) Coś zginie, coś ukradną, recepta jest zawsze jedna postawić patrol niech pilnuje, będzie patrol to nie przyjdą a jak przyjdą to przegonią. Co prawda zgodnie z logiką taki nieruchomy patrol nie patroluje swojego rejonu więc żuczki w kominiarkach skrzętnie to starają się wykorzystać, wtedy zawsze można postawić znowu jeden z czterech patroli ,a jak nie to okazuje sie że to co jeszcze niedawno musiało być bezwzględnie pilnowane dzień i noc ,nagle nie musi być i patrol wraca dalej pilnować swojego rejonu. Jest też ozdoba prawie jak wiśienka na torcie czyli śliczna Mirella która za punkt honoru postawiła sobie pozbawienie jak największej ilości ludzi premii. Wejdzie na posterunek ( a właściwie budę )czytasz książkę po premii , czasem wystarczy ,że ją tylko masz. Patrol wejdzie na posterunek i nie zgłosi dowódcy i dojdzie go Mirella i ten z posterunku i patrol po premii :)Śliczna Mirella traktuje to jak sport ,zresztą jedyny chyba jaki uprawia ;)Podpadniesz komuś z elity to będziesz chodził w patrole z kimś do kogo pałasz miłością tak wielką ,że te 12 godzin będzie się ciągło jak guma. Jednak elita dla swoich potrafi zmienić całą obsadę choćby Focha po to żeby księżniczka mogła być razem z elfem Bogdanem, ale to przecież również czysty przypadek , tak samo jak to że na starej też tylko razem chodza w p

LIPOK

Posuchej ino ADA abo jak ci tam leci,po pierwsze ekstra podpisolch sie Lipok zeby kozdy wiedziol kto to,dostolch esa o tym wpisie i napisza ci tak,LOSOWAC TO TY SIE MOGESZ W BUDCE Z LOSAMI,straszyc tyz sie mogesz dzieci jak mosz nie mie jedynka bo to jest k...a smiyszne,nastympno sprawa jak cos do mie mosz to mi powiydz w robocie a niy na forum ha ha,podejrzywom ze sie nie odwazysz bo pisac pod smiysznymi nikami kozdy moze,fakt w rr niy robia i ciesza sie z tego,te forum czytom,do tyj pory siedziolch cicho ale napewno chodzilo ci o mnie to ci pisza ze to jest moj piyrwszy wpis,widzac po godzinie o kery zes to napisol(napisalas) to widza ze ci sie w robocie nudzi,to napisza wprost WEZ SIE ODYMNIE ODP.....L,bo jo nic nie pisol o jakims ku..a szefie i NIE STROSZ MNIE WIYNCY bo jak jo zaczna to bydzie zle,a dobrze wiysz ze pryndzy czy pozni wylezie na wjyrch kto to jest tyn albo ta smiyszno lub smieszmy ADA,pisza po ślonsku bo tak lubia,NARA ADUSIA HA HA

judasz

Ada ciebie sie chyba w główce coś popieprzyło,dla twojej wiadomosci pracuje na bielszowicach i to wy na pokoju warchlaki podpisujecie wszystko co wam daja,i zeby bylo ciekawiej to pracuje w kr do konca roku:-)

knur_ow

Na Knurowie praca do 10 tego stycznia skorpion juz puka do bram ale mu za bardzo nie wychodzi ludzie nie chca umow smieciowych za smiecowe pieniadze, bylo spotkanie z zaloga bardzo krotkie zreszta wszyscy szybko ich olali

do judasz

najwięcej to ty obrzucasz tego szefa obelgami, ale w reszcie masz rację. jednakże nie pracując w kr-ach po kiego (usunięte przez administratora) sie odzywasz . na ps. 5 na pokoju też fajnie cały czas ci sie chodzi. wiedz że u mnie będziesz za niedługo losował ps. 1

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń