Opinie o Audi WV Bełtowski w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Audi WV Bełtowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Audi WV Bełtowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Audi WV Bełtowski w Kraków

Czy w obrębie jednego działu w Audi WV Bełtowski są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Były pracownik Nowy wpis

To polska firma rodzinna zarządzana surową ręką właściciela a nie korporacja żeby ktoś rekrutował na lidera. Takie stanowisko tam nie istnieje.

Aneta Nowy wpis

@Anterka, rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Pracownik666. Jednak na tym forum powinny znajdować się tylko konkretne i merytoryczne komentarze dotyczące Audi WV Bełtowski dlatego proszę Cię o przedstawienie własnych spostrzeżeń na temat zatrudnienia u tego pracodawcy.

Pracownik666

Nie mogę czytać tych wszystkich negatywnych wypocin... Pracuje w firmie Bełtowski długo-naście lat... i z perspektywy czasu stwierdzam że lepiej nie mogłem trafić. Pan Wojciech to szef z prawdziwego zdarzenia, szanuje i finansowo docenia naprawdę dobrych fachowców. A Ci wszyscy którzy tu piszą że pracowali w firmie i nie polecają to nikt inny jak warsztatowi oblatywacze którzy chcieliby zarabiać 6k miesięcznie wymieniając tylko tarcze i klocki.

@Pracownik666

hmmmm pracownik666 pytanie dla czego jesteś anonimowy ???

Anterka Nowy wpis
@Pracownik666

Śmiechu warte!!!!!!!

Aneta

@Pracownik, widzę że byłeś lub jesteś związany z firmą Audi WV Bełtowski, mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? Jaka panowała atmosfera, byłeś zadowolony z pensji? Można było liczyć na jakieś bonusy? Każda taka szczera opinia wiele daje osobom odwiedzającym ten wątek.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Audi WV Bełtowski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Dawid

Czy warto aplikować? Jakieś rady?

mariuszq

Witajcie mam pytanie o firme Beltowski. Pojawily sie ogloszenia o prace u nich, jestem nimi zainteresowany, ale szukam informacji o tym jak sie tam pracuje. Dziekuje.

Jakub
@mariuszq

W odpowiedzi na Twoje pytanie, pracuje się dobrze :) Ja pracuję tam już dłuższy czas, fakt że czasem jest sporo pracy (np. spiętrzenie zakupów samochodów pod koniec roku lub na początku roku nowego), ale wysiłek nie pozostaje niedoceniony. Atmosfera, także koleżeńska, jest przyjazna, warunki pracy bardzo dobre. Także spokojnie mogę Ci polecić pracę u nas.

Vlad.1971
@mariuszq

Ja pracuje w serwisie juz wiele lat i bardzo sobie cenie stabilnosc pracy, dostep do nowosci (narzedzia,wiedza,) i warunki pracy. Jak ktos lubi samochody, lubi prace wymagajaca ale chce sie rozwijac to jest to dobre miejsce. Wazne ze jest zaloga zgrana i zmotywowana, trzyma caly czas wysoki standard pracy. Pozdrawiam i zycze powodzenia.

@mariuszq

Jak lubisz miedź kata nad głową to idź i się przekonasz jak tam jest !!

Igor

Audi WV Bełtowski to jest dobra firma, może rekrutują aktualnie?

Aneta

@mariuszq, podzieliłbyś się z użytkownikami tego forum jakimi stanowiskami jesteś zainteresowany w Audi WV Bełtowski? Czy zaaplikowałeś już do tej firmy? Co skłania Cię ku zatrudnieniu w tej firmie? Zachęcam Cię do przedstawienia swoich wrażeń z procesu rekrutacyjnego w tym miejscu, jeżeli zdecydujesz się na wzięcie w nim udziału.

Doradzacz

Firma ta miała kiedyś naprawdę mocną kadrę...ten kto tam pracował doskonale o tym wie...ale nadszedł czas kiedy do głosu doszły osoby które chyba omamiły właściciela ...a same chciały swój stołek chronić i kadra się uszczupliła...Nadchodzi czas kiedy ten stołek te osoby będą mogły sobie wsadzić w d...mamy ostatnie odliczanie ponieważ czas autoryzacji dobiega końca....Teraz osoby które ryły i kopały pod wartościowymi pracownikami i osoby którym wydaje się że mają pojęcie o Audi i vw mogą pokazać na co je stać ...trochę żal patrzeć ale z drugiej strony to już nie moja sprawa!wszystkim potencjalnym pracownikom Pana Wojciecha zycze szczęścia i słuchania głosu rozsądku ....

Aneta

@Pracownik mógłbyś powiedzieć dlaczego nie polecasz tej firmy jako pracodawcy? Taka informacja może być bardzo ważna, gdyż to co Tobie w pracy nie odpowiada, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia. @Stażysta podobne pytanie do Ciebie. Co konkretnie sprawia, że tak negatywnie oceniasz Audi WV Bełtowski jako pracodawcę?

Stażysta

Mówi się w branży motoryzacyjnej, że w Krakowie jest wielka trójca: "Bełtowski", "Nowak: i "Śiwek" należących do najgorszych pracodawców w tej branży. I podobno chce do nich dołączyć Marimex. Kto może niech lepiej nie zatrudnia się w tych firmach a na pewno będzie zdrowszy i dłużej żyć. Miłej pracy u lepszych pracodawców.

Konrad
@Stażysta

Dobra rada dla słabeuszy bez ambicji.

Pracowałem w audi vw Bełtowski i wiem jak jest i nikomu nie polecam w tej firmie pracować ...

Aneta

Pracujesz w Audi WV Bełtowski? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia i oferowanych przez pracodawcę benefitów.

PRACOWNIK

Panie Wojtku zaczyni szanować pracowników bo ta szybko odchodzą powodzenia od byłego pracownika

Ufo

Święte słowa przyjacielu

Doradzacz

Praca u Pana Bełtowskiego to swojego rodzaju przygoda. Pracuje tam długo wiec wiem co mówie....pieniadze na ta chwile sa wyplacane zawsze na czas...atmosfera wsrod starych pracownikow naprawde ok. Szef nie jest zbyt wylewny ale kochac sie nie musimy. Nalezy sobie wyrobic odpowiednia relacje i jest ok. Zasuwać trzeba i tyle:-) a pieniazek bedzie na koncie:-) odpowiedni. Ps: w zimie zimno a w lecie gorąco jak to w naturze.

alone

Ale wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na mechanika? Chętnie bym się załapał, bo wiedzą jak zadbać dobre zarobki, skoro się miały pojawić niedawno jakieś premie do nich. Wypłata jest dość istotna, co jest dobrym znakiem. Dziękuję za szybką odpowiedź.

Samochodzik

Ja jestem zadowolony z zarobków i atmosfery. Nie wiem skąd te plotki o zamknięciu firmy, gdyż wszystko bardzo dobrze działa i pracy jest bardzo dużo, a dobra wypłata zawsze terminowo wypłacana w legalny sposób.

To jest (usunięte przez administratora) a zarobki najniższa krajowa

VOLKSWAGEN

Zapraszam na stronę UOKIK Firma Bełtowski już nie istnieje. Została kupiona przez Porsche Inter Auto

Zostaw merytoryczną opinię o Audi WV Bełtowski - Kraków

Audi WV Bełtowski
2.5/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Zakopiańska 169 A
    30-435 Kraków