Audi WV Bełtowski

Kraków

Opinie o Audi WV Bełtowski

daniela 2010-04-29 16:04:26
Nie polecam. ( usunięte przez administratora ) dramat.
szkoda gadać, cieszę się, że już tam nie pracuję.(usunięte przez administratora)
bez 2010-05-13 12:38:53
Podpisuję się pod tym, popieram. Jeśli ktoś nie chce wierzyć, niech nie wierzy. Sam się przekona i to szybciej niż przypuszcza.
123 2010-08-03 20:05:32
Niestety prawda...(usunięte przez administratora) A o zarobkach lepiej nie wspominać... wystarczy rzucic okiem na samochody pracowników na placu za firma- taka placa. Wszystko co jest wyżej napisali przedmowcy jest niestety prawdą...
mistrz 2010-12-09 19:41:46
Ja mile wspominam prace u Pana [usunięte przez moderatora] zdobylem tam wspaniale doswiadczenie nietylko branzowe ale i zyciowe .Ja nieprzejmuje sie kaprysami kogos tam tylko robie swoje.Sa tam wspaniali mechanicy szefa tez zawsze lubilem było okej.Zrezygnowalem ze wzgledu na sytuacje rodzinna i odleglosc do pracy,ale teraz chetnie bym tam wrocil i mysle o tym powaznie tymczasem zycze wszystkim milego okresu przed swietami i milych samych swiat pozdrawiam kolegów z warsztatu i naszego szefa hejka
anonim 2011-09-25 18:48:44
Praca tam to zdobycie duzego doswiadczenia jesli komus chce sie pracowac.
Hildzia 2012-02-13 21:53:58
A w jaki sposób można się zatrudnić? Czy ciężko się dostać u niego? Czy zarobki plasuja się w granicach 100zł czy 1500-2000zł czy powyzej 2000zł? Tak orientacyjnie?
@helmut 2014-04-16 00:59:11
Dlaczego kolego tak sądzisz? Przecież naprawiasz to na co masz zlecenia. No chyba, że to jest jakaś reklama.
opc 2014-04-29 01:04:56
pracowalem tam kiedys,porazka,dobrze zrobilem ze sie zwolnilem,ci co to czytaja i nadal sa tam zatrudnieni lub tez chca sie tam zatrudnic to nie polecam,masakra!!
Amigo 2015-01-16 08:46:23
Aktualnie od maja 2014 wiszą na ich stronie 3 oferty pracy. Zastanawiam się tylko czy nie są w stanie nikogo znaleźć na dane stanowiska czy po prostu osoba pracująca i zajmująca się stroną nie zdjęła tych ogłoszeń z internetu? Powiedzcie czy warto do nich aplikować, przechodzić proces rekrutacyjny.. Jakie średnie zarobki u nich panują?
rs32 2015-10-13 00:46:05
masakra ludzie,nie podejmujcie pracy w tej firmie,to jest jakis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam naprawde.
Volkswagen 2015-12-04 16:28:15
nie wiem dlaczego taki termin..trzeba zapytać w Centrali. A dlaczego? wystarczy tam wejść i porównać do innych salonów. To miejsce wygląda jak z lat dziewięćdziesiątych, nie spełnia żadnych standardów
VOLKSWAGEN 2016-05-09 18:38:44
Zapraszam na stronę UOKIK Firma Bełtowski już nie istnieje. Została kupiona przez Porsche Inter Auto
Pracownik 2016-07-18 08:11:06
To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a zarobki najniższa krajowa
Samochodzik 2016-09-09 23:27:56
Ja jestem zadowolony z zarobków i atmosfery. Nie wiem skąd te plotki o zamknięciu firmy, gdyż wszystko bardzo dobrze działa i pracy jest bardzo dużo, a dobra wypłata zawsze terminowo wypłacana w legalny sposób.
alone 2016-09-11 15:46:11
Ale wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na mechanika? Chętnie bym się załapał, bo wiedzą jak zadbać dobre zarobki, skoro się miały pojawić niedawno jakieś premie do nich. Wypłata jest dość istotna, co jest dobrym znakiem. Dziękuję za szybką odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o Audi WV Bełtowski - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audi WV Bełtowski