Opinie o Stora Enso w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stora Enso. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stora Enso o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stora Enso w Łódź

OPERATOR 1 BOBST

STORA ENSO ŁÓDZ już po zamknięty temat przepracowałem kilkanaście lat ,aż dziw bierze jak ten zakład funkcjonuje potentat na rynku producent papieru i opakowań, zaniedbane szkolenia operatorów ,brak świeżej krwi , gdzie nowi pracownicy mają się szkolić , wprowadzane nowe systemy oraz szolenia to tylko na papierze ładnie wygląda , a w praktyce (umiera śmiercią naturalną po dwóch tygodniach) dyplomami i certyfikatami okleiłem sobie ścianę ale bawiło mnie to przez chwilkę . Mistrzowie , Kierownik emaile do siebie piszą i tak im przelatuje osiem godzin pracy , za mało rąk do pracy a za dużo rządzących brak osób DECYZYJNYCH . Brak zgrania wszyscy powinni grać do jednej bramki ,a tu wyścigi kto komu wlepi więcej żółtych kartek żadnej nauki nie wynoszą osoby ukarane . Na koniec cytat DYREKTORA ,, Zostają najlepsi słabi uciekają " Nastał nowy Dyrektor dużo pracy go czeka ,solidny audyt jest potrzebny aby wyrwać zęby trzonowe.

wojt

Nie polecam tego zakladu same pajace jak np Cichocki i reszta banda durni.

Młody 90

Byłem tam raz i wiecej nie przyjde to jest totalne dno! Zapieprz za 6 zl bez mozliwosci wyjscia na chwile nawet do toalety pracownicy nie mili najlepiej jak b ys robił wszystko a oni nic. Pracuje w innym zakladzie na produkcji w tyg i jest inaczej niz w Storze. Nie polecam tam isc bo wiekszośc ludzi rezygnuje po 1 dniu. Pozdrawiam

ostatnio w firmie widac przetasowania u góry. Zmiana warty

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stora Enso spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kompletowanie zamówień internetowych Bielany Wrocławskie
Bielany Wrocławskie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Senior Manager Tax
Equinix Poland Sp. z o.o.
hsndlowiec

a jako handlowiec ?? nigdzie nie moge znalezc opinii.. podpowiecie cos ?? jakie warunki?? wynagrodzenie?? auto ?? itp :)

all
@hsndlowiec

Bez własnych klientów nie ma na co liczyć-(usunięte przez administratora)

michał

ah szkoda gadać mało że system 4 brygad to nic żadnych premii (usunięte przez administratora)

staly prqacownik

witam..co sie stało z poprzednimi opiniemi..czyżby były za szczere?..chyba tak. Praco w storze Enso łodz to zmarnowanie czasu ?zarobpi w stosunku to pracy żałosne...trzymajcie sie zdalekawynagrodzenie 2000 brutto na 4 zmiany..podwyzek nie ma bo kryzys od 5 lat

?
@staly prqacownik

Praca w Stora Enso tylko przez firmę pośredniczącą, umowy "śmieciówki", zarobki marne, kary w postaci zmniejszonej pensji za różne dziwne rzeczy wpisane przez liderów bez możliwości odniesienia się do tego przez pracownika.

?

Mam szanse iść tam do pracy czy naprawdę jest tak źle jak ludzie tu piszą ? :(

już po

Na szczęście ja już mam za sobą upiorny okres pracy w tym zakładzie. Ludzie się kompletnie nie szanują, wrzeszczą na siebie, bluźnią na nowych (bo przecież nowi muszą robić wszystko za operatorów ..), zero jakiejkolwiek empatii. Wieczne wyczekiwanie końca zmiany i odliczanie dni do końca umowy. ODRADZAM ! Chyba, że ktoś ma nóż na gardle i weźmie cokolwiek.

John (stały pracownik)

W stora enso jest coraz gorzej...praca w 4 zmianach z jednym weekendem w miesiącu...teraz nawet stawki obniżają....ludzie po woli odchodzą...stali pracownicy tylko czekaja aż im sie trafi jakaś praca inna i bye!...nic nas tam nie trzyma...nie polecam nawet zaczynać tam pracować..bo (usunięte przez administratora).. sobie życie

byly pracownik

Czesc.Kolega pytal o kierownika,ja w ciagu 3 lat przerobilem 3 kierownikow i kazdy jak obiecuje tak na tym sie konczy.jak sie juz bardzo narzucasz to nawet omija twoja maszyne zebys tylko dal spokoj.Jesli chodzi o robote to nie jest ciezka jak sie jest kumatym i w miare sprawnym fizycznie,ale fakt ze niektore WS-y to nie nadaja sie do niczego.Mistrzowie to tak naprawde 2 fachowcow,a reszta uprawia wyscig szczurow,mszczac sie za swoje niepowodzenia w zyciu.ale pomimo tych wszystkich przeciwow i tak milo wspominam prace,te letnie noce spedzone na palarni,czy piekne produkcje LG na Jumbo;).Pzdr wszystkich z Jumbo P.S tam robia najlepsi z najlepszych z tego zakladu

Pracuje tam już ponad 6 lat zatrudniony przez SE.Ogólnie praca mnie nie zachwyca, tym bardziej system pracy 4 brygadowy.No ale moja stawka nie jest taka zła jak na łódzkie realia.Żądze ze stali pracownicy nie maja tam złe, nie narobię się fizycznie. Natomiast jeżeli chodzi o typów którzy przychodzą z agencji pracy tymczasowej to jest jakieś nieporozumienie.Zero selekcji,przychodzą i najlepiej żeby nic nie robić siedzieć i kasa leci i w dodatku zero odpowiedzialności maja.Niektórzy to wygnańcy z domu przez rodziców,którzy nie potrafią pozamiatać a czasem i trzymać szczotkiNie wspomnę już z liczeniem do 200 bo są i tacy co maja z tym problem. Firma zatrudnia na ten czas tylko przez agencje, i nie prawda jest to że jak ktoś to napisał ze nowi maja więcej od stałych,bo ci stali porostu są cienkimi pracownikami którzy leserką podchodzą.Jeśli mas pojęcie i się wykażesz masz szanse na podwyżkę.Tyle! Narka

stały SE

Widocznie włazisz dyrektorowi prosto w [usunięte przez moderatora]...bo reszta tak nie ma.

Dawid

Praza nie urywa. Można sobie wybrać odpowiednią maszyne i odpocząć lub iść na klejenie i (usunięte przez administratora) Ogólnie jesteś jak mrówka masz robić i koniec. Nie opłaca się tam iść, stawka jak za miske ryżu . Co 2 tygodnie znienia się połowa pracowników bo nikt tam długo nie chce siedzieć

truth

W firmie panuje ogromny chaos generalnie jak nic nie umiesz to sie nadajesz j(usunięte przez administratora) . Generalnie ogromna niekompetencja , zarządzanie jak po kursie dla akwizytorów jak nie umiesz kłamać prosto w twarz to szybko się nauczysz oszczędzają na wszystkim zarobki sa fatalne zaczynamy od 1700 brutt w pracy na 3 zmiany nie można wieżyc w awanse i podwyżki nie dają jak nie są pod murem

Praca nie warta tych pieniędzy brak ładu i składu w zarządzaniu firmą decyzje podejmowane bez namysłu a w dodatku nieuczciwe wynagrodzenia dla pracowników nowo przyjęci mają wieksza stawke niż ktoś kto już pracuje tam kilka lat. Na maszynach pracuja (usunięte przez administratora)podnosząc sobie normy dla marnej premii 100 zł jedynym plusem jest socjalne karnety i bony ale nic poza tym. ogólny hałas i syf.

papierowy man

zapierdziel totalny za 6 złoty na godzine w temperaturze 40 stopni ! ludzie bardzo fajni ,praca jest bardzo ciezka dla kobiet odpada no chyba ze są to niemieckie siatkarki, ogolnie caly czas pochwaly z ust kierownika i dopingowanie oraz usmiechy ktore wogole nieprzekladaja sie na zarobki:(

Zostaw merytoryczną opinię o Stora Enso - Łódź

• Jak się pracuje w Stora Enso?

Zobacz opinie na temat firmy Stora Enso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stora Enso?

Stora Enso