Opinie o Stora Enso w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stora Enso. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stora Enso o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stora Enso w Łódź

Wyrolowany

Aplikowałem na Mistrza w waszej firmie - poświęciłem swój czas na spotkanie z kierownictwem . Niestety zero informacji zwrotnej - zostałem zwyczajnie olany . Takie macie standardy ? Jeśli tak traktujecie swoich pracowników jak kandydatów na pracowników to chyba dobrze , że u was nie pracuję .

Rebeliant

Witam! Stora Enso Łódź po raz kolejny pokazała swoją beznadziejność chodzi o aspekt nagród zostały przyznane pracowniom którzy byli na zwolnieniu a Ci którzy uczciwie zasuwali dla dobra firmy i własnego dostali przysłowiową figę z makiem. Niestety w firmie nigdy nie nadejdą lepsze czasy a osoby wypowiadające się tu że jest dobrze to albo dorobkiewicze bądź ludzie nie traktujący swojego życia na serio. Nie widać promyka nadziei dla tych którzy w sposób uczciwy tam zasuwają jak stado biednych mrówek. Oczywiście zaraz pojawi się kontrofensywa która napisze że najlepiej samemu tu przyjść i się przekonać....powiem tak jeżeli ktoś naprawdę chce stracić zdrowie i nerwy to tak polecam mu jak najbardziej. Ranking firm min na praca do kitu pokazuje z jakim beznadziejnym tworem zwanym Stora Enso mamy do czynienia. Pozdrawiam Sumienna Rebelia.

alex

a jak się pracuje na wózku? wiem że nie dają umowy bezpośredniej ale ile się wyciąga i jak się pracuje?

D

Witam. A jak z pracą w dziale utrzymania ruchu? Jest tu może jakiś automatyk z tej firmy? Warunki pracy, finanse?

F
@D

Automatyk jest jeden w firmie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stora Enso spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
trew

wiesz co no tak na prawdę to chyba najlepiej to będzie samemu sprawdzić i się przekonać jak jest nie wydaje Ci się? teraz jest okazja bo akurat szukają nowych pracowników do zatrudnienia np. w Ostrołęce

Prawdomówny

Cała prawda o Stora Enso-witamy w piekle! A więc zaczynamy dzień z życia pracownika w Stora Enso : 1.Mobbing....mobbing....mobbing i zgadnijcie co?MOBBING. 2.A teraz coś co jest na porządku dziennym czyli układy, układziki, oszustwa czy też kłamstwa. 3.Punkt bardzo ważny bo dotyczy pracowników a dokładnie typowych włazodupów czyli tych którzy brakiem swojej kompetencji szkodzą nawet swojemu pracodawcy czyli Stora Enso. Najlepszymi przykładami takich ludzi są A.K,R.F,D.W, czy też Kulawy 4.Następny bardzo ważny punkt to niezrozumienie pracownika człowiek który zgłosi jakikolwiek problem , chce naprawy maszyny czy też zauważy ze jest coś nie tak jest wrogiem. 5. Zbliżamy się powoli do końca ale teraz zaczynają się najsmutniejsze aspekty tej pracy. Stora Enso wyciska z pracownika ostatnie poty a płaca nie jest adekwatna do warunków pracy niestety brak szacunku do pracownika jest widziany na każdym kroku. Nakład pracy również jest nie do zniesienia, horrendalne ilości pracy niszczą psychicznie pracowników do tego stopnia że stają się oni wrakiem człowieka a jakakolwiek radość z życia znika po rozpoczęciu tam pracy. A teraz wisienka na torcie... 6.Firmy zewnętrzne które zatrudniają ludzi bez jakichkolwiek kwalifikacji ba często bywa ze to nawet nie są Polacy np. Ukraińcy którzy nic nie powiedzą w naszym języku . I teraz pytanie w jaki to sposób Ci ludzie przechodzą testy. Czymś takim ten zakład pracy pokazuje swoją beznadziejność. Szczerze mówiąc może trzeba dać cynk jakiemuś dobremu reżyserowi na czarną komedie hit by był na miarę filmów Stanisława Barei. A teraz crème de la crème..... 7.Pan z BHP P.M człowiek który powinien teoretycznie pomagać pracownikowi i bronić tego w jakich warunkach pracy dana osoba pracuje . Jest on marionetką w rękach kierownictwa i zarządu a człowieka tego można podsumować słowami "Nie wiem nie znam się nie orientuje się zarobiony jestem". Oto jest dzień z życia pracownika Stora Enso. -

Prawdomówny

xyz

Zwracam się do kolegi który określił J.H jako najlepszego mistrza jesteś w błędzie bo ani z niego nie był dobry mistrz ani też reprezentant związków zawodowych. Potrafił wydzierać się na pracowników a tak naprawdę nic nie znaczył w oczach kierowników gnębił załogę a tak naprawdę przed nimi grał człowieka który jest po ich stronie.

xyz

Ktos tam

Dawajcie na mistrza

Ktoś tamp

A jeśli chodzi o GN to kieras sie czepia ze pisza 100 a nie 50 a mistrzowie pracownikom agencyjnym dopisuja godziny tak ze miejsca w raportach nie maja i jest dobrze. Nikt sie nie doczepi. Paranoja!!!

Ktoś tam

Podobno jest rekrutacja zewnętrzna też. Ale czy to prawda...

op20

tak wszysko niby ladnie na papierze ,naprawdę brak jakiego kolwiek szacunku do pracowników po10 latach pracy niewiesz co cie czeka następnego dnia nieważne ze pracujesz na wózku myjesz kible biura i inne rzeczy bo pani kierownik by chciała praca przy produkcji zchodzi na 2 plan i tak wyrobicie człowiek powinien isc do pracy a jest traktowany jak niewolnik przez8godzin co do nadgodzin kantują pisza50 nieważne ze pracowales 12-14godzin szkolenia bhp-sciema karza podpisac a następnie karza je lamac w praktyce wielka lipa

Ktoś tam

A może ktoś chętny na stanowisko mistrza? Bo ostatnio odszedł jeden z najstarszych stażem i najlepszy mistrz J.H.

skorpion66

mam zamiar starać się o pracę na stanowisku "operator wózka widłowego". Czy jest taka szansa, ile płacą na tym stanowisku, czy warto się interesować tą firmą?

kajtek

witam, jak wygląda praca na kontroli jakości? Czy fajni ludzie tam pracują? parę osób pisało o temperaturze na hali, czy nie ma żadnej klimatyzacji, jak pracować w upale zatem? proszę o odpowiedzi.

gelenheid

Witam! Właśnie robię badania i psychotesty, umowę mam podpisać potem. Czy ktoś może mi po napisać co mnie czeka jako kierowca wózka? Jakie zarobki, atmosfera no i tak w ogóle?

bravo

syf i nic wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Stora Enso - Łódź

• Jak się pracuje w Stora Enso?

Zobacz opinie na temat firmy Stora Enso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stora Enso?

Stora Enso