Opinie o DONGSEO DISPLAY POLAND w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DONGSEO DISPLAY POLAND. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DONGSEO DISPLAY POLAND o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DONGSEO DISPLAY POLAND w Wrocław

Madzia

Firma od kilku lat ma z tego co wiem,strone w budowie...Jesli tak bardzo interesuje Cie ta firma to pojedz tam ,podejdz do ochrony i popros ,ze chcesz wejsc popatrzec porobic troche zdjec, mysle ,ze oni maja zaufanie do obcych i pokaza Ci cala firme od podszewki.Probowac zawsze warto.Pozdrawiam

Madzia

Jesli interesuje Cie sytuacja firmy to jedz i zobacz.Pozdrawiam

Madzia

Zwalniaja operatorow to juz chyba koniec tej firmy.

wetwran dongseo

To stara jak swiat praktyka w tej firmie ze nie mowia nic o zwolnieniu bo gdyby ci powiedzieli wczesniej to boja sie ze ktos by zrobil cos po zlosci rozwalil celowo matryce itp.dlatego zawsze daja wypowiedzenia na koniec dnia pracy.Taka polityka firmy. Dno poprostu.

Mechanik

Wymagania dość konkretnie omówione przez szefa działu. Pytania dotyczyły konkretnych przypadków budowy maszyn. Trochę było o doświadczeniu, ale przede wszystkim postawili na praktykę. Byłem na produkcji zobaczyć maszyny.

sporo, ale raczej konwencjonalne i przede wszystkim związane z umiejętnościami potrzebnymi na stanowisku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

W moim odczuciu zero szacunku dla ludzi z pod firmy.Owego dnia wyleciało pół działu,drugiego polecieli Ukraincy a trzeciego kolejne ''pozostałe'' 5 osób. bez dnia uprzedzenia,poinformowania że mają coś takiego w planach ! A później telefony czy nie wrócą,bo nagle nie ma kto robić. Poza tym przenoszenie z działu na dział ludzi,którzy nie mają pojęcia o pracy a nawet odpowiednich badań też większości się nie podobało.

konstantynopolitan

Jutro zamiast na procesje to do roboty.Dostaniecie cheesburgera z maca w Seulu.Sprawdzcie przed spozyciem z jakiego mieska jest kotlet.mniammm

Anielcia

Teraz tak mowisz bo sie zwolnilas i grasz wielka pania.zreszta zawsze mialas wybujale ambicje sierotko marianno.Trzeba bylo zawsze wszystko ci palcem pokazywac.Moglas troche odczekac z wylewaniem tutaj swoich zali albo podpisac sie wlasnym imieniem jesli zalezalo ci na tym zeby komus dogadac.powodzenia w nowej pracy tylko nie przesiaduj zmiany w kantynie albo na stole bo to juz nie DongSeo.

Sierotka Marianna
@Anielcia

Haha haha haha, Widzę zawiść w szeregach jest ogromna:)

pracus

I nie zrozumiecie bo w tej firmie jest tak ze wiekszosc narzeka po to zeby narzekac.Opieprzaja sie calymi dniami a tutaj wylewaja gorzkie zale ale jak przychodzi co do czego to chowaja glowe w piasek i liza tylki.W tej firmie trzeba popracowac pare lat zeby wiedziec co jest do czego i kto jest kto.Ja pracowalem w Dongseo 7 lat i znam tam kazdego.Wczesniej byl Adrian to narzekali teta, jest Arek to narzekaja i tak bedzie zawsze i zawsze tak bylo.Najlepiej w tej firmie to miec (usunięte przez administratora) Bedziecie zdrowsi.pozdro

Sierotka Marianna
@pracus

Jakbyś miał chodź trochę oleju w głowie to byś nie generalizował. W myśl jednego powiedzenia, nie oceniaj wszystkich swoją miarką. W każdej firmie są ludzie którzy są tacy jak opisujesz, natomiast większość negatywnych tutaj opinii jest spowodowana słabym zarządzaniem - pomyśl ile trudu by kosztowało ludzi ściemnianie że jest źle, podczas gdy byłoby w firmie mega (zwolnienia ludzi chodźby z biura też mówią same za Siebie). Niestety żyjemy w takim a nie innym świecie i społeczeństwie, i Ci co cenią się więcej niż te marne grosze które można tam zarobić boją się o swoją pracę i przyszłość. Bo w innych firmach wymagane jest więcej. Jedni na to leją, udają że coś robią i obijają się całymi dniami. Inni narzekają, ale też na to leją - a są i Ci którzy narzekają, leją na to i odchodzą do innych firm. A ten portal służy właśnie temu żeby opisywać sytuacje jakie mają miejsca w zakładzie - by ktoś nim podejmie tam pracę mógł się zapoznać z jakimikolwiek szczątkowymi informacjami - jeżeli taki układ wam nie pasuje, nikt Was nie zmusza do czytania wypocin wszystkich dookoła. Firma jest jaka jest, ni mniej ja swój czas poświecony na prace w niej uważam za stracony - nikt nie musi się z tym zgadzać, ani tego potwierdzać. To są czyste fakty. Więc zalecam wszystkim tym którzy wchodzą i piszą jaka ta firma jest wspaniała by dali sobie spokój i zajeli się robienie overtime w pracy bo tam chociaż dostaniecie za to pieniądze - a tutaj nie dostaniecie żadnego "nawet" uznania. Nie pozdrawiam wszystkich zadowolonych z pracy, z niskimi ambicjami :))

@pracus

Czy są produkty nowej technologii? Czy pracują Państwo na jednym modelu lub więcej? Z wyrazami szacunku . Dominika Nowicka.

@Sierotka Marianna

A jak według Pani byłoby lepiej? Proszę o wskazówki.....?(.)

LECH Czech i Rus

Najwiecej krytykuja tutaj ci ktorzy przez lata lizali tylki zostawali chetnie po godzinach a teraz zmienili prace i sa wielce oburzeni tym co bylo.Tylko jak pracowaliscie to bylo wszystko git i zero narzekania.Ehhh Polacy.

Doninika Nowicka
@LECH Czech i Rus

A z innymi lepiej ?

Kate

Spędziłam w "firmie" dość sporo czasu, mogę powiedzieć jedynie to że po tej firmie żaden pracodawca nie będzie Ci już straszny - rzadko kiedy można spotkać metody; 1. Zwiększania wydajności pracowników po przez wydawanie poleceń służbowych w kwestii pozostania na nadgodzinach. Pierw przez cały dzień nie ma dodatkowej pracy, następnie o godzinie 14:01 okazuje się że jest tysiąc rzeczy do zrobienia do wczoraj, a Twój przełożony nawet nie pokusił się o to żeby powiedzieć Ci o tym wcześniej. 2. Tak naprawdę nie wiadomo do końca kto jest Twoim menadżerem - jest jedna osoba której imię wszyscy znają - nieformalnie sprawuje ona kontrolę nad całą jakością w firmie / chodź jej stanowisku jednoznacznie mówi o tym za co odpowiada. Bezczelne traktowanie, i chamskie odzywki są na porządku dziennym (także i na to się spokojnie uodpornisz) 3. Premia frekwencyjna jest zabierana za sekundę spóźnienia, jak zwrócisz uwagę że zegar na wejściu jest specjalnie przestawiony w którąś ze stron - od razu jest zmiana tematu 4. Zero możliwości rozwoju - jedynie zewnętrzne szkolenia na strefie, bez żadnych dodatkowych certyfikatów 5. Przyjmowani są ludzie, którzy nie mają pojęcia o pracy którą będą wykonywać na danym stanowisku. Jestem za tym żeby zaraz po studiach pracownicy dostawali szansę rozwoju - natomiast mówię stanowcze NIE osobom które nie wiedzą nic konkretnie, a mają od dnia pierwszego rozpocząć normalną pracę.

@Kate

Czy stosowany jest mobbing? Jeśli tak proszę o konkretne nazwiska oraz sytuację.Usprawni to wgląd w problematykę sytuacji. Miłego dnia

dd

nie wzywaj mojego imienia na daremnie...

Kasienka

Z kierownictwa jedyna osoba ktora naprawde jest wporzadku jest Marta Cichocka.To czlowiek ktory zawsze pomoze w potrzebie i nigdy nie faworyzuje ludzi.Nie slyszalam zeby kiedys do kogos byla chamska czy niegrzeczna wszystkich traktuje sprawiedliwie i po ludzku.Reszta to zdecydowana wiekszosc ludzi ktorzy nigdy nie powinni kierowac innymi.Kiedys byl jeszcze Adrian ktory byl ludzki.

Pracus

Witam, powiedzcie co sądzicie o Annie M. Bo słyszałem wiele opinii i nic dobrego czy az taka straszna jest.

lalus
@Pracus

Przed wyjazdem byłego koreańskiego przełożonego soe Anna musiała mieć zabieg oddzielania od d..y przełożonego, tak się przyssała. Anna to jedyny facet w dziale jakości...

eska

Słuchajcie , czy tam ktos odbiera telefon? dzwonie i dzwonie i sygnal zajety. help...

@eska

Niestety Panie w biurze lub leaderzy są tak zajęci,że dziwnym trafem nie ma nawet sygnału.Chcąc pomóc lub pracować w tej Firmie nie ma takiej mozliwosci ponieważ jest brak przepływu informacji między pracownikami.kadrą oraz osobami szukającymi pracy w tym"ZAKŁADZIE" PRACY.Żenada.Chyba fajnie się im tam spi .......(!?)

xxx

Marzena, nie ma ofert z prostego powodu - portale typu pracuj.pl, praca.pl pobierają dobre pieniądze za każdą ofertę. Jakby mieli wrzucać każdą ofertę przez znane portale to, sądząc po ilości zwolnień, musieli by płacić tysiące miesięcznie. Przez jakiś czas wystawiali się jako "Rekrutacja ukryta", co jest mniej płatne po prostu. Swego czasu oferty były na portalach typu gumtree czy olx. To chyba mówi dużo o tym zakładzie.

Ktoś

Ale człowieku w tej firmie nigdy nie było dobrego przekazu informacji tak a ten grubas obrywa za pania przewodniczaca co sie nadaje do sprzątania a ona sie uwaza wazniejsza od prezesa ale chyba ktoś ją wybral i to związkowcy byl dobry kandydat z pakowalni to wybraliscie takie chomo.

Blokujemniestawka
@Ktoś

Homo się pisze przez samo "H".Poza tym podzielam Twój pogląd :D.

Parowiec z Nysy

Odwołać przewodniczącą związków.Niech nie robi dziadostwa.Co roku na swieta daje związkowcom najtańsze jajka z marketu majonez i najtansza kawe.Za takie składki??? A do czego ona się nadaje??? Jak ktoś ma jakiś problem to chowa głowe w piasek i nic nie robi.Odwołać ją.Juz więcej można się dowiedzieć od tego grubasa z produkcji co jest w związkach niż od tej smiesznej przewodniczącej.

Wydaje

Wiecie ta Firma upada jak z biura ludzie sami się zwalniaja Tak ratuje ich Automotiv. Ludzie nie odpowiednio przeszkoleni. Jak na prasach i na spawalni liczy Się Ilość rywalizacja Między Zmianami przyczym cierpią pracownicy produkcji. Bo nie ma czasu na sprawdzenie danego elementu.

hahaha

Widac,ze debil niepismienny z DSP.

@hahaha

Analfabeta brzmi lepiej ale skoro taka nazwa ci odpowaida to znaczy ,że masz intelekt na takim włąśnie poziomie.

ROBOKOP

kto chce pracowac to bendzie pracowac nie warzne za jaka kase aby umowa była oprace a nie jakies tam zlecania i bendzie pchał sie dzwiami i oknami do przacy nie warzne gdzie i skim zajmijcie sie swojmi pierdołami i paczcie na swoie tyłki kase zarobiłes odłorzyłes a teraz (usunięte przez administratora) obrabiacie firmom a sami lepsi nie jesstescie wes sie za pracfe jak sie wam nie podoba to za granice teraz tam miodow nie ma a w (usunięte przez administratora) tak dostaniecie ze w polsce szybko wam sie zacznie pracowac powodzenia

megaloman
@ROBOKOP

Słaba prowokacja, mogłeś się bardziej postarać z ortografią.

patryk
@ROBOKOP

Hej sluchaj nie mam roboty,szukam może na strefie jak jest w dong seo ?

megaloman

Wiecej niz spoko? Niestety ludzie dziela sie na takich ktorzy moga stac w miejscu i nic ze soba nie robić - i na takich którzy chca sie rozwijac. Co w tej firmie jest faktycznie dużym wyzwaniem

Zostaw merytoryczną opinię o DONGSEO DISPLAY POLAND - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DONGSEO DISPLAY POLAND?

Kandydaci do pracy w DONGSEO DISPLAY POLAND napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DONGSEO DISPLAY POLAND