Opinie o DONGSEO DISPLAY POLAND w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DONGSEO DISPLAY POLAND. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DONGSEO DISPLAY POLAND o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DONGSEO DISPLAY POLAND w Wrocław

Czarek

Nawet w najlepszej firmie zawsze może być lepiej. Myślę, że dobra praca ludzi i atmosfera to podstawa funkcjonowania firmy .

Martyna

A co oni tam produkują i dla kogo ?

Rob
@Martyna

Siekiery teraz już chyba tylko na eksport do Ukrainy.

@Rob

Produkują czeęści do samochodów (automotive).

akme

Firmę przejeła Ukraina. Polaków wywalili na zbity pysk, zostawili tylko pare operatorów zeby im zmieniali modele. Ukrainie dali podwyzki, podostawali awanse chodzą Sobie po hali, BA nawet biuro im zrobili a Polacy pracujacy tam po 5-10 lat dalej pracują za grosze.

@akme

Akme masz e-maila do Hr ?

Albo nr.tel?

Jaro90
@Dominika Nowicka

Dominika nie mów że pracujesz jeszcze w Biskupicach Pamiętasz z heesung (2008/2009) wysokiego Jarka Napisz diablo2jaro@wp.pl

Dominika Nowicka

Czy Marta Cichocka dalej jest kierownikiem ? Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Pracowników Dong Seo.DominIka Nowicka.

@Dominika Nowicka

Pani Marta się zwolniła. Ukraina przejeła te firmę i nawet ona juz nie miala nic do powiedzenia.

@akme

A kto jest kierownikiem ?Jak się Wam pracuje?Czy jest bardzo źle?

@Dominika Nowicka

Kierownikiem jest Ukrainiec. A tak sie nam pracuje ze w poniedzialek daje wypowiedzenie.

@Dominika Nowicka

Ja po szesciu latach zarabiam 2000 a Ukraincy po 3000 wzwyż... a pracuja po maksymalnie rok czasu ...

Masz numer do działu HR ?

@Dominika Nowicka

A Budny tam jeszcze pracuje?

@Onnn

Nie mam numeru i Budny juz nie pracuje okoko roku czasu.

@Onnn

Dziwne, bo jakieś 3 tygodnie temu rozmawiał ze mną w sprawie pracy tam. O co tu chodzi?

@Onnn

Jeśli Budny i Marta nie pracują to kto jeszcze pracuje? Gruby, Bogdan i Michał z weldingu też już nie pracują?

Onnn

Nie Daniel, tylko miałem na myśli Bogdana.

@Onnn

Najwyrazniej tez jest zakochany w Ukrainie

kimek?

Tak.

Mechanik

Wymagania dość konkretnie omówione przez szefa działu. Pytania dotyczyły konkretnych przypadków budowy maszyn. Trochę było o doświadczeniu, ale przede wszystkim postawili na praktykę. Byłem na produkcji zobaczyć maszyny.

sporo, ale raczej konwencjonalne i przede wszystkim związane z umiejętnościami potrzebnymi na stanowisku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Każdy ma prawo do własnego zdania. Myślę, że w dużym stopniu praca zgodna z osobistymi upodobaniami ma bardzo duże znaczenie. Ja lubi e to co robię w DONGSEO DISPLAY POLAND i jest mi tu dobrze!!

Maja

@Erikaa jak dawno przestałaś pracować w DONGSEO DISPLAY POLAND? Jak wtedy wyglądała praca? Rozumiem z Twojego komentarza, że w firmie jest duża rotacja. Z czego ona wynika?

Erika

Ciekawa jestem jak teraz wygląda tam praca. Wszyscy ludzie z ktorymi pracowalam juz tam nie pracuja.

Maja

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się na jakie benefity mogą liczyć pracownicy DONGSEO DISPLAY POLAND?

Hej. Ciekawa jestem jak teraz wygląda praca w DSP. Pracowałam tam kilka lat i wszystkie osoby, które znam zostały zwolnione. Czy dalej są tam 3 zmiany?

Arek

A ja dostałem w końcu podwyżkę, do biura się nachodziłem ,ale się opłaciło. Jak się chce to się wszystko załatwi. Żółci są fajni i rozumieją argumenty finansowe. Jak dobrze pracujesz to dobrze płacą.

Ktoś
@Arek

Ta napewno cpunie

Taka
@Ktoś

Wiekszego nieroba i wazeliniarza swiat nie widzial he he

@Arek

Pewnie z 13 zł brutto

Weteran

Kiedyś to był super zakład. Pracowała fajna ekipa na zmianie A. Za Adriana można było wszystko załatwić , była fajna atmosfera pracy i w ogóle. Na liniach były takie jaja, że aż chciało się jechać do tej pracy. Zarobki jak na tamte czasy nie były najgorsze i praca też nie aż taka ciężka. Trzeba było się trochę naustawiać albo nakręcić gwintów. Było fajnie. Potem zaczęło się psuć powoli, potem zwolnili Adriana to już całkiem do kitu było. Kimek zaczął swoje rządy wprowadzać. Aż łezka się w oku kręci, że tak to się rozleciało i tylu ludzi zostało zwolnionych, naprawdę fajni ludzie tam pracowali... Nie wiem jak jest teraz i jak to wygląda, ale nie mam raczej nadziei na coś dobrego. Pozdro dla starej zmiany A.

Pablo

Pracowałem tam przez dwa miesiące, zmuszają do nadgodzin pod pretekstem obowiązku pracy w sobotę, niedzielę i święta. Zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Moim zdaniem jest to miejsce dla desperatów szukających jakiejkolwiek pracy. Jedyny plus jaki posiada ten zakład to darmowy dojazd do pracy i nic więcej.

@Pablo

Dodam jeszcze, ze mnie tam okradli z bluzy i zegarka

J.A.Burban

ps: Ja tam bym nie chciała aby mój fotel zabił mnie w zderzeniu Toyoty z Fiatem Seicento :P

J.A.Burban

Firma miała dobre predyspozycję... No niestety. Nie leżało... Zmiany państwowe zwiększone opłaty i vat. Poszli po najprostszej linii oporu. W większości ludzie ze starego składu zm. C których spotykam w wielu innych firmach w tym Nestle... i NIfco ;) Pozdro ;) już chyba z sentymentu mówią dobrze o starej kadrze ... A na panu Budnym to chyba już każdy psy wiesza. A i i dobrze chciał rządzić niech rządzi... i TAK BĘDĄ konowała trzymać do momentu całkowitego przebranżowienia bo potrafi tylko ludzi obrażać i zwalniać. Taki piesek po lania w razie problemów prawnych... Odprawy z waszej strony to była kpina i wstyd. Pan prezes jednak nie okazał się taki wszechmocny za jakiego go brano a i system LG rozniosła polityka PIS. Czas na automotive, mała nadzieja że nie (usunięte przez administratora) tego jak z Tv bo będą straty w użytkownikach ruchu drogowego ... W Wałbrzychu start rozbudowy Toyoty w Poznaniu VW... Życzę powodzenia w transakcjach i zleceniach. Mimo wszystko to P. Budny Ty Frajerze Sypiesz Się Jak Lego... I weź w końcu lekcję etyki i poprawnych wyrażeń bo pomyślą żeś w chlewie chowany :D

zenon h

@robi ale niby dlaczego miałby ich zwalniać? jakoś nie chce mi się w to wierzyć. pracodawca tej klasy na fachowców by się ot tak nie pozbywał moim zdaniem

Andrzejek R.

Witam. Moim ulubionym pracownikiem jest chłopak o pseudonimie Hejo. Cenię w nim jego podejście do pracy. Jest to chłopak z którym można porozmawiać naprawdę na każdy temat. Przeżyłem z nim nie jedna imprezę i mało z nich pamiętam. Jeśli miałbym polecić komus prace w dongseo to właśnie z Pawłem. Pozdro

moldyprodukcjautrzymanie

Masz szansę powodzenia na prace w tej firmie,tam potrzeba ludzi ktorzy maja sporo rachunkow a najlepiej z pieciu komornikow. Zeby siedziec cicho, byc poganianym niewiele rozumiec i udawac ze cos sie robi. Jesli jestes kumaty masz glowe na karku i troche honoru oraz ambicji to poszukaj normalnej pracy. Tutaj jest teraz tak ze dzis cie zatrudnia a jutro zwolnia. Ja pracowalem w tej firmie 8,5 roku do pewnego czasu bylo w miare normalnie. Sytuacja zaczela sie kompletnie psuc jak wyrzucono kierownikow Adriana i Wojtka a na dodatek zmienil sie prezes i dyrektorem zostal pewien koreanczyk ,ktory sam mowil na mitingu z pracownikami ze podjal terapie i postara sie zachowywac normalnie. To chory na glowe czlowiek podejmuje szkodliwe decyzje dla zakladu i z tego co wiem nie przyjmuje sprzeciwu, potrafi nawet podniesc reke na pracownikow nie wspomne o ciaglych krzykach i rzucaniu przedmiotami. Najlepiej to isc i samemu sie przekonac. Ja oddalem tej firmie kawal zycia ale nigdy bym juz tam nie wrocil z powrotem.

Ocena

Jak oceniacie pracę kierownika Michała Zemly?

wandaconiechcialaniemca
@Ocena

To taki gosc, ktory sam jest w porzadku ale bydlo ktorym on kieruje robi co chce szczegolnie na zmianie A. Nie nad wszystkim ma on kontrole, ale osobiscie to porzadny facet. Pracowalam z nim pare lat temu i sie dogadywalismy.

Iness ineess
@wandaconiechcialaniemca

hmmm mowa o oborze?

idiota

Co wy pieprzycie? Zwalniaja 3/4 zalogi. Pozwaniali w ciagu miesiaca kupe ludzi. Najpierw sie dowiedzcie a potem gadajcie.

Tajemniczy

Beka, Ludzie nadal tam pracują? Ja rozumiem że mamy trudne czasy, ale widzę że nadal stara Ekipa Trzymająca Władzę siedzi na swych czerwonych taboretach.

Zostaw merytoryczną opinię o DONGSEO DISPLAY POLAND - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DONGSEO DISPLAY POLAND?

Kandydaci do pracy w DONGSEO DISPLAY POLAND napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DONGSEO DISPLAY POLAND