Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

(usunięte przez administratora) henka

Biedny akcjonariusz

Czołem chciałem was zapytać czy niebawem wracacie do pracy? Macie jakies informacje ? Bardzo wam życzę jak najwiecej pracy i solidnych wypłat.

@Biedny akcjonariusz

jak nowy prezes, czyli likwidator, wznowi produkcję to z chęcią wrócimy Ale raczej trzeba będzie poczekać kilka miesięcy, aż zakłady zostaną odkupione za grosze od likwidatora. Jak dla mnie kabanoski tarczynskiego smaczniejsze to fajne będzie je produkować

Produkcji to juz prawie 2 miechy niema ,ledwo coś tan dlubia , za lipiec jeszcze nie wyplacili , za sierpień napewno kasy nie będzie.

Chce pracowac

Czy w Kani są obecnie zatrudnienia? Jak wygląda atmosfera?

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

BB

Dalej część pracowników nie ma kasy za lipiec!!!!!!!!!!!!!!!!

Brak

Ja również nie mam

MM

Ja tez nie ...

ciekawy

witam. czy ktoś się orientuje czy dzisiaj też będą jakieś przelewy?

MM

Wie ktos cos o zaległych wyplatach kiedy maja byc ? Poszly jakies przelewy?

Ojoj
@MM

Poszły rano ale nie wiadomo ile i dla kogo

Zaklad
@Ojoj

Maja wszystkim dac przeciez zaraz bedzie nastepna wyplata I znowu niedostaniemy a zus gada no bo nie ma kasy co nas to obchodzi ludzie ja juz nie mam co do gara wlozyc oczywiscie pip zawiadomiony .

Wkurzony
@MM

Tak potwierdzam przelewy jakieś poszły, ja dostałem dzisiaj.No fakt prawie miesiąc opóźnienia:/

Mal

Dostał ktos wypłate?

Pracownik2
@Zz

Nie

Czy wszyscy pracownicy dostali już wypłatę ?

Nie

Nie.Dalej nie mam za lipiec...... Sprawa została zgłoszona ale trzeba czekać.

Pisownk

Nie!

Anika

Tez nie mam

Nie

Ja dalej nie mam za lipiec, zgłosiłem już sprawę do pip-u

Aaaa

Ja czegoś tu nie rozumiem dlaczego tam pracujecie jeszcze? Nie ma pracy? (usunięte przez administratora) a wy sie uzalacie nad sobą. .. Jak dobrze ze juz tam nie pracuje 5 straconych lat, wyzysk, praca w swieta w 4bryg. marne grosze. Ludzie szukajcie innej pracy duzo jest ofert. .

Bibi

Co z tym macierzyńskim?

@Bibi

No nie ma....mają nas gdzieś .

W oczekiwaniu na jałmużne

Ludzie kiedy wkońcu zrobimy strajk

Wkurzona
@W oczekiwaniu na jałmużne

Szczerze to chyba nigdy, bo wszyscy się boją

Heh
@W oczekiwaniu na jałmużne

Za robote sie weź a nie strajki ci w glowie

????
@Heh

Jestem pewien że z ciebie taki (usunięte przez administratora)bo pieniądze masz i nie liczysz się z tymi co na nie czekają

@Ala czy dobrze rozumiem, że w firmie panuje atmosfera strachu a PIP nie reaguje? Widzę tu ogromną ilość niepokojących komentarzy. Czy ktoś może mi wyjaśnić co takiego dzieje się w firmie?

Panie i Panowie robimy jutro strajk pod zakładem w Gorzałkowicach o 10? Kto jest za ?! Powinien przyjść każdy kto nie dostał wypłaty za lipiec, przypominam mamy początek Września !!

Robol

Ja nie idę, deszcz ma padać.

Kat

Ja już wysłałem pismo do pipu u do sądu pracy

Eee
@Kat

I co ci to da?

Kat
@Eee

Nie stoję i nie biadole tylko coś prubuje zrobic

Eee
@Kat

Roboty lepiej szukaj. A henio predzej czy później wyplaci sie nie bój

A kasy jak nie bylo tak nie ma..

Fik

Podajcie ktos numer do kadr w pszczynie

@Fik

32 210 32 47 www.127

I co jedzie to ktoś w końcu pod ten zakład o 9 . Bo teraz nikt się nie odzywa ????

Ci co nie dostali wypłaty to jutro o 9 pod starym zakładem się spotykamy

Ale na starym nikogo nie ma. Wszyscy decyzyjny są na Goczałkowicach.

Ptacownik

To ile osób będzie dziś pod zakładem?

@Ptacownik

Z tego co wiem to 8

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.