Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Rzeźnikz Pszczyny

Jest jeszcze szansa na podwyżki i premie w tym roku, jak uważacie? Ciekawe czy będą bony czy po prostu dostaniemy jakieś mięsa na święta... Pozdrawiam

@Rzeźnikz Pszczyny

Może bony chociaż do Biedronki nam dają, ja narazie odpoczywam na L4 ale i tak liczę na podwyżki i bony do Biedronki.

Produkcja

Jak na tym sosnowcu jest?

Angel
@Produkcja

Jest super, wszyscy się cieszą z naszej obecności, wręcz witali nas czerwonym dywanem, coś pięknego ????

walec

Może jeszcze są jakieś szanse na wyjście z kłopotów, jak sadzicie?

Esa

Wie ktoś coś o wypłatach kiedy będą

Nieważne
@Esa

Od poniedziałku już przelewy wchodzą

@Esa

Ja juz mam wyplate

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Alex

Wiecie coś kiedy rusza zakład

Pszczyna
@Alex

Na Pszczynie max do 2 tygodni a w Goczalkowicach około tygodnia

Telenowela trwa od czerwca

Iwo
@Pszczyna

widać że nie znasz kompletnie sytuacji firmy i nie wiesz co piszesz - -to tylko twoje życzenia nie mające nic wspólnego z rzeczywistością

@Pszczyna

Skąd Ty takie info masz? Człowieku przecież Cedrob się wycofał, skarbowka siedzi na zakładzie, CBŚ zablokował ruchy nadzorcy, który złożył wniosek o zaniechanie restrukturyzacji, co za tym idzie upadłość firmy. A Ty produkcję uruchamiasz?

@Wkurzona

plan restrukturyzacyjny chca przedłużyc do konca pażdziernika. Dalej lipa

@Wkurzona

Skąd masz informację, że Cedrob się wycofał? Podaj źródło. (usunięte przez administratora)

@Aiwo

To był stan informacji na 17 września, na godziny popołudniowe, oświadczenie cedrobiu które załączyłes było wydane w dniu dzisiejszym. To raczej powinno być dla Ciebie logiczne.

@Wkurzona

Mam przez to rozumieć, że aktualnie nie ma co liczyć, aby produkcja ruszyła w najbliższym czasie? Proszę o bliższe szczegóły. Nie wiem, które z informacji traktować poważnie.

:-)
@Adam

Tutaj żadne informacje nie są poważne...

@Alex

Goczałkowice od poniedziałku.

Tadek
@Pszczyna

I jak w Pszczynie ruszyliście z produkcją?

Marian
@Tadek

Tak, powoli zaczyna się coś dziać. Maszyny są przygotowywane ale co z tego wyniknie to nie wiadomo.

Sylwia
@Marian

W takim razie to dobrze, że w firmie w końcu zaczyna coś się dziać. Miejmy nadzieję, iż wszystko zmierza ku lepszemu. A co z Waszymi pensjami? Otrzymujecie je w terminie?

Produkcja idzie pełna para: kabanosy, serdelki, śląska, szynki. Rzeźnicy nie umieją wyrobi z zabijaniem wieprzkow. W Goczałkowicach ostro pracujemy a wypłaty dostaliśmy z góry. Dodatkowo każdy ma przydział na tydzień 2 kg wusztow. Ą Wy na pozostałych zakładach robicie czy znowu będziemy musieli na Was pracować?

Ty

Dokładnie. Heniek jest na zakładzie. Został mistrzem zmiany. Wszystkiego pilnuje. Az miło się pracuje w takich warunkach. Ą juz produkty są w 100% naturalne. 200% zdrowia.

Oj tam oj tam

Będziesz mu teraz wypomimal. Typowy polak. Powinniśmy mu jakoś pomoc. Zorganizować jakaś zbiórkę zakładowa.

@Oj tam oj tam

Dobry pomysl, twoja wyplata pojdzie na adwokata

Kacha

Wcześniej my robili na was lub za was bo się nie wyrabialiscie więc teraz zmiana ról ????

Pracownia
@Kacha

Tak bylo stary zaklad pracowal a na goczalach i cwiklicach mieli wolne albo ze starego jezdzili na inne zaklady malo kto wspomagal stary

Kacha
@Pracownia

Pracownia No właśnie nikt się z nami wtedy nie liczył że musieliśmy (usunięte przez administratora) więc... Teraz my chętnie odpoczywamy????

Kamill

Jak wypada praca na produkcji w porównaniu do podobnych zakładów?

@Kamill

Daj se spokój

Kamill
@Adam

Aż tak źle? Teraz muszę dojeżdżać ponad 20km i szczerze trochę ciążą mi te dojazdy a tak miałbym pod nosem.

Były

Znajdà Go. Nie takich znaleźli

Heniek
@Były

Nie takich nie znajdują

prac

Na pudelku pisza o Henryku

Bombel

Witam państwa. Czy produkcja na zakładzie serio już ruszyła czy jest przestój? Co z wypłatami oraz przejęciem spółki? Wiadomo coś na ten temat? Miało by przejęcie/wydzierżawienie przez większego inwestora.

Kiedy wracamy oficjalnie do pracy, kiedy koniec postoju?

mokrsko

W mokrsku dzisiaj.

@mokrsko

Jak tam? Ruszyliście?

Jack
@Adam

Tak ruszylismy rozbiorem . Półtusze i szynka. Roboty jest ale ludzi nie ma ...

Wasky

Dobrze wiadomo że ZMHK przejmie sobie HK Trade z o.o. owa spółka powiązana jest z Henrykiem. ZM Henryk Kania wystąpią z wnioskiem do prokuratury że Wierzyciele spółki sami sobie w kolano strzelają wybierając ofertę Tarczyńskiego czy Cedrobu którzy chcą wykupić zaklad za psie pieniążki 120 mln złotych. HK Trade daje 240 mln złotych. Czyli Wierzyciele działają na niekorzyść spółki wybierając tańsze oferty. HK kupi sobie zaklad z pieniędzy które zdefraudował z konta spółki ZMHK Bagatela 300 mln złotych. Kupi spółkę wolną od długów za 240 baniek będąc już do przodu 60 :). Przejmie zaklad należąca do siebie czyli Rubin Energy za długi. Jak myślicie ze to bizmesnem z (usunięte przez administratora) że przypadkiem zadłużył taki zaklad to się mylicie.. Słupy z zarzadu p. (usunięte przez administratora)i pewnie Pani księgowa pójdą siedzieć. Już zatrzymano Pana Vice prezesa p. (usunięte przez administratora). Kania wróci z Malediw do dalej swojego zakładu.

@Wasky

Szczerze to wydaje mi się że ZMHK jako spółka przestaje powoli istnieć, w tym tygodniu bardzo prawdopodobne zawieszenie akcji na GPW. A tak naprawdę jakby faktycznie przeszedł wałek z HKT, to żadna instytucja finansowa nie dałaby tej spółce złamanego grosza, no chyba że jakieś chwilówki albo coś. A działanie przedsiębiorstwa o takiej skali nie jest możliwe bez kredytów.

@Albert

sprawa w prokuratorze i ty piszesz o kolejnym wałku. Dzieciaku nie fantazjuj

@pracownik

Zalecam jakiś kurs internetowy "Czytanie ze zrozumieniem", napisałem że jakby przeszedł.

Wąsky
@Albert

Przypomnę Wam moje słowa za miesiąc :).

@Wasky

Przecież wszyscy już wiemy ze ZMHK przejmuje Duda z Sosnowca już siedzą w naszym zakładzie. A postępowanie to fikcja i ten cały Cedrob

@Sonia

Przecież Duda jest Cedrobu ????????????

@Sonia

I takie właśnie wpisy pokazują że ludzie nie mają zielonego pojęcia o czym piszą. DUDA = ZM Silesia = Gobarto = Cedrob. Proszę nie wpisywać głupot.

Firma zaczęła upadać jak zlikwidowali rozbiór w Goczałach. Myśleli że zaleją świat kabanosami. A Was pracowników mi szkoda. Robią Was w konia jak chcą. Żal mi Was. Teraz tylko sądowa droga wam pozostaje. Powodzenia.

Obserwator

WIECIE CO? JESTEŚCIE BANDĄ TCHÓRZY KTÓRA NIE POTRAFI ZAWALCZYĆ O SWOJE PIENIADZE! RU... HA WAS ZAKLAD JAK CHCE KOLEJNY MIESIĄC, A WY TYLKO WYLEWACIE ŻALE NA GOWORKU. NIC Z TYM N I E ROBICIE TO JEST ŻAŁOSNE. MADIA TYLKO CZEKAJĄ NA TAKIE NEWSY. NIE ORZYPUSZCZALEM ŻE W TYCH CZASACH SĄ JESZCZE TAKIE SIEROTY BOŻE CO NIE POTRAFIĄ SIĘ POSTAWIĆ. POWODZENIA ŻYCZĘ.

@Obserwator

Masz rację, miesiąc spóźnienia, a nikt z tym nic nie robi, pip na to gdzieś, bo poza nałożeniem kary nie mogą nic zrobić. Tragedia.

Maciek
@Obserwator

Kurcze, dobrze że niedługo 10, bo już powoli krucho z kasą ;)

zamekacz
@Obserwator

(usunięte przez administratora)Moze podpowiedz jak maja to zrobić kozaku. Taki cwany, a nawet pisać nie potrafi!

@zamekacz

Czego się rzucasz, podpowiedź jest w moim poście. Gdyby to dotyczyło mojej osoby, to poruszylbym wszystkie możliwości, nie mówię o pip, opinia publiczna zrobi więcej, bo S. A. zobowiązuje... Strajk, problemy, oszukanie pracowników równa się akcje w dół, czaisz, czy to za skomplikowane?

@Obserwator

W ogólnym rozrachunku chodzi ci o tanie akcje, o napędzanie spadku w dół cudzymi rękoma.. słabo!

Bery
@Aiwo

Te akcje i tak już osiągnęły poziom leśnego poszycia.

@Aiwo

Uważam, że broniąc się przed tym zaczeliby Was słuchać...

Pawel

Mniej niż zero...

@Obserwator

Trzeba zlozyc wypowiedzenie z winy HK w kadrach lub poleconym - przydługiej odszkodowanie i inne wypłaty. Następnie składa się wniosek do sądu pracy wraz z zaległym wynagrodzeniem i odsetkami. Sąd wydaje w postępowaniu nakazowym wyrok i z wyrokiem do Komornika. Niestety trwa to ok 3-5 miesięcy. A wtedy pracować gdzieś indziej lub u nowego pracodawcy. Byłam u prawnika i tak mi doradził.

Mistrz masarski

Jutro o 6 na stołówce zebranie z nowym pracodawcą

@Mistrz masarski

Czyli wychodzi ze spolka kania juz nie istnieje

ciekawy
@Mistrz masarski

No i jak? Było to zebranie? O czym rozmawialiście?

@Mistrz masarski

I jak po spotkaniu przychodzicie do Dudy ?

Produkcja

DLACZEGO USUWANE SĄ KOMENTARZE?

boczek

jestem zainteresowany pracą w tych zakładach powiedzcie czy można tam jeszcze coś ukraść bo jak nie to wycofuje cv

@boczek

my tu wszyscy kradniemy ile śię da i nie ma tu miejsca na nowych tego typu spróbuj w biedronce

@boczek

Miejsce złodzieja jest w więzieniu... postaraj się aby miał ci kto paczki wysyłać.

Ktos

Ciekawe czy tacy bogaci majà telefon w e wièžnu?

@Ktos

jasne że mają telefony jak masz kasę to masz prawie wszystko nie zawsze ale kwestja czasu ja siedziałem parę razy i nie było żle

Pracowniczek

Wypłaty są! Dziś niektórzy już dostali w godzinach 16:00-17:00 zależy też kto ma w jakim banku. Kto nie miał, niech oczekuje jutro.

@Pracowniczek

kiedy ja dostanę kasę jestem pusty jak bębena w sobotę idę na popijawę

Ja dzisiaj dostalam przelew za sierpień wiec reszta tez powinna dostac bo z tego co wiem wszystko ma byc wyregulowane do tego piatku

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.