Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Wypłaty z silesi już przelane, zadowoleni ?

Poke
@..

Żadnej kasy nie ma co Ty gadasz glupotki

Muniek

No i ze sprawiedliwości stała się zadość! W końcu ta firma upadła! Brawo

@Muniek

Jakiej sprawiedliwości ??? Pomyśl o ludziach ktorym kania wisi pieniądze. Upadłość to najlatwiejsze co może być dla dłużnika, a wygrany wiadomo kto jest

Ciekawy

Beda paczki w tym roku na swieta? :D

Carroll
@Ciekawy

Paczka będzie a w środku bilet i zaproszenie do pracy na sosnowiec

@Carroll

Ja sie powaznie pytam. Po co te zlosliwosci

Nieciekawy
@Ciekawy

Bo to pytanie jest co najmniej nie na miejscu w obecnej sytuacji firmy. ZM Kani już właściwie nie ma, a ty pytasz czy paczki będą.

Chce tam byc
@Nieciekawy

Przeciez macie nowego pracodawce wiec moze cos wam da na swieta

mko

na jaki e mail mogę złożyć aplikacje do firmy kania lub silesia

Aro
@mko

A chcesz robić za friko?

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Robuś

Nie bedzie kasy w grudniu.......zapomnijcie to pewne na 100 proc

@Robuś

Skąd masz takie informacje ?

zsx

Witam jak wygląda praca teraz w tej firmie Jakie zmiany i jaka stawka jest

Ok
@zsx

"Tej" firmy już nie ma. O stawki i warunki pracy trzeba pytać na forum ZM Silesia, ale znając życie warunki ciężkie, stawka głodowa, jak to w PL.

zxs
@Ok

a cv do tej firmy gdzie znajde

Dobry mial plan , bahamy , miliony na koncie

Kania co zrobiles z zakladem w Mokrsku , sprzedales ludzi jak niewolniköw a sam zachowales sie jak szczur na tonacym okrecie#

troll

Każdy może sobie tutaj pisać co chce? (usunięte przez administratora)z bankiera mogą tutaj pisać swoje spekulacje że niby zwalniają? buhahahaha

Ciekawa

Czy ktoś dostał wypłatę na konto teraz w listopadzie od Silesia. I dostał polecony że trzeba wrócić pieniądze...czy jest więcej ludzi takich czy tylko ja???

Również ciekawy
@Ciekawa

Możesz napisać więcej na temat tych zwrotów ? Kiedy pracownicy dostaną te listy?

@Również ciekawy

No ja już dostałam do wtorku mam czas na oddanie.ale mi się należą te pieniądze

@Ciekawa

Czyli te pieniądze które ludzie dostawają od piątku to jest część wypłaty za październik którą powinnismy dostać do 10 listopada ?

@Ciekawa

Kto sie zwolnil w październiku , sa ponaglenia o zwroty. Jest nas więcej . Więc nie zwracajcie pieniędzy bo poprostu na sie naleza za uczciwy przepracowany okres w zakladach miesnych kanii

@Byly pracownik

Czyli tylko byli pracownicy dostawają te listy z prośba o zwrot?

Byly pracownik

Tak nato wyglada. Nie maja prawa nas prosic o ten zwrot. Przejeli obowiazki pracownicze i maja się z tego wywiazywac. Nie dajcie się zastraszyć

Były pracowbik
@Ciekawa

Dostali wszyscy ci się zwolnili w Październiku

@Były pracowbik

Ja jestem zdania że pieniędzy nie oddamy...bo się należą...

@Ciekawa

Nie oddawac bo juz ich nie zobaczymy ,(usunięte przez administratora)to jest nasze rozliczanie i silesia powinna się z tego wywiązać

Asd

Ja nic nie dostałem

Roman

Ja tam zadnego listu nie dostalem, a jak dostane to im odesle ale zdjecie mego tylka

Były pracowbik

W październiku jeszcze był Henryk Kania w restrukturyzacji Silesia przejęła henka 1 listopada jakim prawem są kwitki za październik już z Silesi A jeśli nawet to wiedzieli że będą przejmować to powinni z nami się ruskich do końca października ????

@Były pracowbik

Rozliczyć przepraszam za błąd

Nocny anioł

A czy wiecie że wpisywanie tu opinii nie zgodnych z prawdą takich że już zbankrutują nie mają pieniędzy płacą na raty itd...go work żyje z takich opinii sprawdza je i ściga po sądach tych ludzi i jest to spora część ich dochodów zapisane jest to w regulaminie także powodzenia dla tych ludzi lepiej poprosić aby je usunęli bo się nie wypłacicie

Grubini
@Nocny anioł

Akurat to że płacą za listopad w ratach jest prawdą. Nie wiesz to milcz paziu

Premia

Siemano! Kania chyba się rozkręca, bo dzisiaj wpadł przelew z kilkoma stowkami ???? premioszka przed świętami, normalnie SZOK!

cyc
@Premia

chłopie to nie premia tylko wypłata na raty ,widocznie nie jesteś doinformowany

@cyc

Też mam taką informację z kadr, prawda to?

Lipa

Pare osób na miejscu a reszta obowiazkowe wyjazdy do sosnowca i do tego na 4 brygadowce. Masakra oni chyba chca nas wykończyć. Z tego co slyszalem to nie zapowiada sie zeby cokolwiek ruszyło na starych zakladach kani. Lipa straszna

Robol

Niech nam jeszcze powiedzą czy chcą żebyśmy sami się zwolnili, bo na to wygląda

cleopatra
@Robol

podobno z mechaników dużo ludzi się pozwalniało,także ciężko to widze jak ten zakład miałby dalej funkcjonować,to już chyba agonia jest ,tym bardziej,że góra ma wszystko w nosie

Robol

Wypłata na raty a co na Świeta w listopadzie kupimy kapra a w grudniu kupimy mak i mleko a na opłaty za prąd i wode reszta nie mówiąc może zaś przelew w grudniu za grudzień 26 % o co tu chodzi żaden nie poinformował pracowników co mają zrobić z tym info.Każdy ma plany jak sobie rosplanować wydatki i co jak jest jedyny żywiciel rodziny .My pracownicy niech nas poinformują czy do końca roku coś można planować w domu i w pracy czy jakieś wolne w święta czy do pracy ????

@Robol

Chlopie na co ty liczysz? Tyle czasu to trwa i normalnej roboty nie umiesz se znaleźć. Rozsadny Zywiciel rodziny już dawno by robił w innym zakładzie. Dobre czasy kani niestety sie skonczyly.

Człowieku przecież ty już nie jesteś pracownikiem ZM Henryk Kania, tylko Cedrobu. Na co ty liczysz?

prac

Nie mam umowy z cedrobem i nie mam swiadectwa pracy od kani tak ze ty czlowieku zastanow sie co piszesz

Jaro

A co w Morsku, ktoś coś wie?

Pracujemy w Pszczynie ostro!!!!

Nocny anioł

Potwierdzam idzie robota na zmiany dużo nowych osób

@Nocny anioł

Życzę wam jak najlepiej ,kto tam jeszcze został

Były Pracownik 2

A Goczałkowice jak się mają? Ile ludzi zostało?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.