Opinie o PKP Cargo w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PKP Cargo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PKP Cargo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKP Cargo w Katowice

Kandydat na maszynistę

Witam, jakie zarobki na świadectwie maszynisty?

DamianKO
@Kandydat na maszynistę

Mam co prawda 6 lat wysługi z PKP PLK która przeszła mi do Cargo ale w zakładzie Śląskim przy normie godzin i 16-20-24h niedzielnych na reke 3200 jest na swiadectwie w 3 etapie szkolenia

nowy

PKP Cargo ogłosiło kurs na stanowisko maszynisty (licencja + świadectwo) w zakładzie północnym. Jakieś opinie czy warto iść? Wiem, że zarobki są bez szału, ale jak wygląda np. sprawa z grafikiem?

Młody maszynista

Czy można liczyć na zarobki jako maszynista 11k w PKP Cargo?

@Młody maszynista

Nie tak samo jak gdzie indziej jeśli nie jeździsz po całej polsce i jesteś gościem w domu

Heheszki
@Młody maszynista

Tak, oczywiście za okres 4 miesięcy

Rychu

Bony za 6.5 zł wstyd I obciach.

Deklaracja S

Ile odpalę

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
świeży maszynista 2021

Dramat DRAMAT I jeszcze raz dramat !!! radzę zastanowić się nie 2 x a min. kilkakrotnie po skończonym kursie W OBECNYCH CZASACH 2 - 3 LATA (i życiu za 2200- 2500 na rękę) uzyskujesz uprawnienia a na rękę max 3500 zł PRACA TO PRZEWAŻNIE SAME NOCE - CHOĆ ZDARZA SIĘ CZASEM WYJŚĆ W DZIEŃ - NIEDZIELE ŚWIĘTA ... A I CO NAJWAŻNIEJSZE "SKANSEN" LOKOMOTYWY TO JAKAŚ KPINA, WCZESNE ŚREDNIOWIECZE - W 21 W. wali, huczy, śmierdzi a każdy twój błąd to prokurator - gdybym wiedział jak jest w rzeczywistości to bym się nie pchał, ale wszędzie ta prasowa propaganda o zarobkach 5-8 k ... Przestrzegam !!!

Zeon

Wy z tymi zarobkami to tak na serio? Ja jako portier zarabiam 3500zl netto będąc w pracy ambasadorem netflixa

Tomklt

Witam. Chciał bym się zorientować na jakie zarobki mogę liczyć w pkp Cargo odział południowy w Krakowie. Jestem osobą posiadająca licencje maszynisty i byłbym zainteresowany pracą wlaśnie w tej spółce. Na ile można liczyć jako maszynista stażysta i później już po uzyskaniu świadectwa.

@Tomklt

mozesz liczyc na 1800 na reke przez 2 lata jak zdasz swiadectwo zarobisz3100

Tomklt
@anonymous

Jest możliwość zrobienia jakichś nadgodzin? 1800 to tak średnio jeszcze przez taki okres czasu.

@anonymous

Te 3100 to przesadziłeś,realna wypłata jeżdżąc na własną rękę to ok 3500zł , nadgodziny są głównie w szczycie przewozowym listopad/luty a wtedy dodaj ok 800zł

Lolek
@Maszyniok

Te 3500 to świeżo po zdaniu świadectwa ? Z czasem idzie to do góry ?

@Lolek

Tak,po egzamie ..ale to max...na podwyżki nie licz,jedynie stażowe..a to jakieś 40zł rocznie więcej

Lolek
@Maszyniok

A nadgodziny jakieś są możliwe do zrobienia ? I jak są liczone , jako zwykle godziny , czy 100% ? Pozdro

@Lolek

Pisałem do już że nadgodziny to przeważnie są w szczycie przewozowym i opłaca sie iść, za ile to długi temat bo ona są uwarunkowane różnymi rzeczami ale w skrócie do ok 30nadgodzin sie opłaca przychodzić, plus minus to dodatkowy tysiąc

zal

hahahahahaa

Anon
@anonymous

Glupoty piszesz. Szkolenie jako stazysta wyplata okolo 2200-2600 na reke. Po zdaniu egzaminu mozna liczyc na 4000 bez nadgodzin. Nie wiem jak to robisz ze masz 3100 moze jakies pozyczki, najdrozszy pakiet ubezpieczenia i skladki do kilku zwiazkow...

PracownikPlus
@Anon

Głupoty to ty piszesz i wprowadzasz w błąd.. 4 tysie to chyba jak graniczki zaliczasz albo 2 lub 3 święta wykombinujesz.. 3600 to max a nawet mniej bo przewozy siadły... mało tego, przestrzegam kolejnych żeby sie nie zdziwili bo już w sekcjach myślą nad przymusowymi nieswiadczeniami pracy.. piszcie prawde a nie ego podnoście sobie pseudo radami..

Anon
@PracownikPlus

Jesli nigdzie nie jezdzisz i caly czas skomlesz o podmiane bo brak szlaku to co sie dziwisz ze 3600. Gdybym zrobil 2 swieta to ponad 5000 do reki. Ja rozumiem ze gdzies tam w Polsce siedzicie na lokomotywie po 3h na dniowke ale w slaskim takie sluzby do rzadkosc.

Czechowiczak
@Anon

Koleś bzdury piszesz, sam w tym robie i wiem jak jest, ale nie będę marnował czasu na pisanie z takim kimś, każdy kto pojeździ sam sie dowie a tobie życzę więcej powodzenia w swojej świadomości

proszę cię
@Anon

5000 zł w PKP CARGO hahahaahahhha. No nie mogę aż. Wezwijcie karetkę buhahahaahhaahhahahahahahaha

Joanna
@proszę cię

Zależy mi na informacjach o pensji w PKP Cargo. Opinie są podzielone i już nie wiem, co mam myśleć. A powiedzcie, czy jest umowa o pracę?

Rysiek
@Joanna

UoP, innej opcji nie ma, a co do zarobkow to za stazyste 2500 na reke a za maszyniste 3800-4000 na poczatki na reke. Osoby piszace o wyplatach w granicach 3100 to chyba przy 2h na maszynie co sluzbe.

tak jest
@Rysiek

Jako stażysta dostajesz 2000 netto. Po zdaniu egzaminu jako pełnoprawny dostaniesz max. 3500 netto. O 4000 zł zapomnij tak to by ludzie nie uciekali z Cargo, więc nie gadaj tego czego nie ma :) A o 5000 zł ... Na pewno nie w pkp i na pewno nie w polsce :) W grudniu dostaniesz być może 5000 zł. Takie realia, każdy ucieka. Brak pracy, zarząd obecny prawie wszystko przegrywa, zarobki za stanowiska żenujące. Jedynie czym się chwalą to zniżką na bilety. Co z tego jak zbytnio z tego nie skorzystasz. A no i ustawiacz zarabia 2800 netto , a manewrowy 2200-2300. Tyle samo w lidlu zarobisz, ale jedno jest pewne - pociąg w lidlu Cię nie przejedzie.

Klaun
@proszę cię

Bo się zesrasz.

@Tomklt

Takie rzeczy omawia się na spotkaniu o pracę. Jeśli nie zostanie Pan zaproszony to znaczy, że nie są zainteresowani Pana kandydaturą i informacja o wynagrodzeniu będzie niepotrzebna bo i tak nie będzie Pan tam pracował....

Kandydat na maszynistę

Cześć koledzy ile można liczyć na rękę po zdaniu egzaminu i czy można ewentualnie później liczyć na jakiś zwyżkę pensji?

WLKP

patryk098777(małpa)gmail.com Cześć. Proszę o kontakt jakiegokolwiek maszyniste. Mam parę pytań

Gregoryyy

Na jaką pensje można liczyć na stanowisku dyspozytora ?

Xd

Wiecie może jak wygląda praca w zabrzegu czarnoesie?

Ad
@Xd

Lepiej nie pytaj,za te pieniądze nie warto.Zarobki coraz niższe.

Wlkp Poz

Witam. Jest tutaj dyspozytor z Cargo? Proszę o kontrakt awaria1234567(@)gmail.com.

Anonymous
@Wlkp Poz

Noe doczekasz się xd.

Alfred

Cześć. Mam pare pytań do dyspozytor . Prosze o kontakt Awaria1234567(@)gmail.com.

Zyta

Ile zarabia naczelnik?

Tragi

Cargo Na pomorzu to tragedia! brak szacunku dla ludzi... wkrótce młodzi odejdą bo cargo tak traktuje pracowników

Cichy28
@Tragi

Kolego, masz pełną rację. Młodzi dla nich to zero. Pensja młodego to 3100 na rękę. Dwa razy mniej niż u prywaciarza. Stary sprzęt. Lokomotywy nie przechodzą próby szczelności więc nie powinny wyjeżdżać. Starsi maszyniści wyżywają się na młodych stażystach. PKP Cargo zatrzymało się na etapie komuny. Ten system był zły i złe jest Cargo. Z ręką na sercu nie polecam młodym iść do tej firmy. Ja popełniłem ten błąd, na szczęście już ten etap jest za mną. Ta firma nie daje młodemu człowiekowi możliwości rozwoju. To nie prawda co mówią o prywaciarzach, że wyzysk, że jesteś białym murzynem. Owszem robisz dużo kilometrów ale nigdy nie przekraczasz czasu pracy. Niema (usunięte przez administratora) na próbach szczelności. Prywatne firmy jeżdżą tak jak trzeba zgodnie z przepisami a niestety w PKP Cargo byłem zmuszany by podpisać próbę szczelności i wyjechać pociągiem który nie powinien był stacji opuszczać. W PKP Cargo jest bardzo dużo przekrętów, do których zmusza się maszynistów, ale jak coś się stanie to nikt reki ci nie poda. Jeżeli jest się młodym chłopakiem, który chce się uczciwie dorobić i lubi jeździć pociągami to szczerze polecam firmy prywatne, które dają szansę rozwoju. Mają bardzo fajny sprzęt oraz fajne pakiety dla swoich pracowników.

@Cichy28

3100 na, rękę, moja jest wyższa. U prywaciarza jest ponoć 8 inni twierdzą 12 :-). Sz czelność jest w większosci. Firma ( cargo) nie daje możliwości rozwoju. A jaki rozwój masz na myśli? Jesteś mechanikiem a chcesz w związku z rozwojem zostać.... U prywaciarza nie przekraczasz 12h . Wow. Może też nie przejeżdżasz semaforu na stój. Prawdziwa normalność... U prywaciarzy nie dowożą np 3h i czas pracy nie liczy się od zalogowaniu się na, maszynie. To legendy rozpuszczane przez cargo bo jest tak zdesperowane. I ciągle u Cb ten rozwój. Pochwal się jak nastąpił obecnie Twój rozwój. Pozdrawiam pracownik Cargo

Fabian 44

Ile zarabia stażysta maszynista?

Stażysta
@Fabian 44

Obecnie kiedy nie można już pracować w niedzielę to jakieś 2400 na rękę

Marek1989

Cześć wszystkim. Proszę o odpowiedź na pytanie - Na jakie zarobki mogę liczyć po zdaniu egzaminu na rewidenta taboru w Południowym Zakładzie Spółki w Katowicach? Z góry dziękuję :)

CT

jak to jest, że ktoś bierze PDO 90.000 i po 3 czy 4 latach wraca na specjaliste....np. do kancelarii......??!#!?? jest to możliwe ??!#!???

Jakie wartości są cenione w PKP Cargo?

m

nepotyzm , nszz solidarność i patron cargo poseł mosiński

Max1999

Znajomości .......

rychu

włażenie w tył....

nszz solidarność-to jest działalność na szkodę spółki

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Cargo - Katowice

• Jak się pracuje w PKP Cargo?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Cargo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Cargo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKP Cargo?

Kandydaci do pracy w PKP Cargo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKP Cargo