Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie w Kraków

Student

Cześć! Jako student wyżej wymienionej uczelni, chciałbym gorąco polecić wszystkim APEIRON. O wyjątkowości tej uczelni można się dowiedzieć tylko wtedy, kiedy samemu zdecyduje się na rozpoczęcie tam nauki. Opinie nie oddają całości, jednakże wypowiem się krótko na ten temat, by zachęcić Was chociażby do spróbowania. Na czym polega wyjątkowość uczelni? Myślę, że dużo zawdzięczam prowadzącym. To oni sprawili, że mam takie, a nie inne wrażenie o uczelni. Od razu widać, kiedy wykładowcom zależy na studencie. Wiele też zawdzięczam zajęciom praktycznym. Każde różni się od poprzedniego. Atmosfera jest luźna i przyjemna, ale nie zapominamy o wykonywaniu poleceń i słuchaniu rad. Na chwilę obecną nie mogę wypowiedzieć się, czy po szkole będzie dla mnie praca. Mogę tylko zaznaczyć, że zanosi się na pracę w zawodzie. Wszyscy znajomi, z którymi rozmawiałem, po ukończeniu APEIRONa nie mieli ze znalezieniem pracy żadnych problemów. Mam nadzieje, że tak będzie również ze mną.

Linduś

A ja uważam, że to świetna uczelnia. Jakoś nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów. Wszystko odbywało się zgodnie 'z planem", czyli tak, jak nas poinformowano od samego początku: praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Pamiętam, załapałam się też na jakiś rabat, jeśli chodzi o kwestię finansową, także całkiem dobrze wspominam APEIRON. Ale teraz ludziom nie dogodzisz, coraz więcej problemów. Jak ostatnio czytałam, że studenci mieli problem, żeby zakupić książkę ("bo wykładowca kazał") to błagam Was: zlitujcie się. Jedna książka to nie powód do afery, a przecież na każdej uczelni są książki... Nie rozumiem ;)

Kluski

@er No niby tak ale co do większości, to mam wrażenie, że to złośliwość konkurencji. A może studentów, którzy nie podołali nauce...?

Kluski

Cześć i czołem z tej strony studentka WSBPiI! Cenię sobie tę szkołę bardzo. Nie rozumiem skąd taki pocisk. Odbywają się zajęcia, tak jak mają się odbywać, zajęcia praktyczne są - jest ich bardzo dużo (i dobrze). Prowadzący znają się na tym, czego nas próbują nauczyć. Więc o co chodzi? Polecam WSBPiI, jeśli chcecie się zaznajomić z tematem od strony praktycznej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Frank381

Szkoła dla ambitnych, a nie dla leniuchów. Dużo praktyki,dobrej praktyki. Generalnie dobrze przygotowująca do zawodu szkoła.

kotre

Polecam. Studiuję i jest mega :D

niezalenhy

Studiowałem tam i było spoko. Polecam :)

Piotrek

Hej! Ta uczelnia naprawdę jest dobra,jeśli chcę ktoś studiować i mieć później pracę. Nie wiem czemu tutaj niektórzy sie tak oburzają. Teraz będę na 2. roku i te studia dużo dają, przede wszystkim nowe perspektywy. Atmosfera super, wykładowcy lajtowi, a obozy jeszcze lepsze. Praktyka współgra z teorią. Nie wiem, czego chcecie więcej? No jedyne, co to pieniądze; ale za każdą PRYWATNĄ uczelnie się PŁACI. Na początku sie dostaje umowę, czy chce się płacić ratalnie czy od razu wszystko itp. więc to też nie jest problem...?

Mieciu

Witam, Apeiron to bardzo dobra szkoła. Nauczą, trochę wymęczą co bardziej opornego, ale chcą, aby każdy kto kończy u nich naukę, wyszedł świetnie przygotowany do pracy. Szkoła ta dała mi dużą pewność siebie, zarówno jeśli chodzi o życie prywatne, jak również teraz, kiedy już pracuję. Wiem, że nie ma zadania z którym sobie nie poradzę. Ogromny ukłon dla Wykładowców, którzy czasami naprawdę cisnęli, ale to po to, żebym teraz właśnie mógł fachowo realizować się w życiu zawodowym. Polecam WSBPiI Apeiron w Krakowie.

Dopytaj Szymonka

Cześć, kończę technikum i wybieram się na studia w Apeiron Kraków. Ponieważ mój kuzyn juz tam jest , mam info właściwie z pierwszej ręki, że jest w porządku. Podobno ludzie fajnie się zgrywają ze soba, mają super obozy szkoleniowe. Generalnie mi ja polecaną i jestem zdecydowany. W razie czego za rok, dwa dodam opinie bezpośrednio ze swoich przeżyć.

Nikita

5 gwiazdek dla Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Apeiron w Krakowie! Rok temu skończyłam tą uczelnie i właściwie od razu dostałam pracę i pracuje oczywiście nadal.

gosc

Po APERION pracuje w zawodzie - tyle w temacie!!!

Ninjaaa

Hej, jestem właśnie na 3 roku. Dla mnie te lata nie są ani trochę straconymi. Jak na każdej uczelni trzeba się uczyć, tutaj tez. Oprócz tego dają fizyczny wycisk, ale jak ktoś planuje przyszłość w służbie mundurowej, to kondycję powinien mieć rewelacyjną. Ćwiczenia na wysokim poziomie, tutaj nie mam suchej teorii. Przecież nie da się nauczyć wszystkiego z książek. Osoba, która wypisuje niepochlebne opinie o tej szkoły, po prostu musiała coś zawalić i teraz się mści - ale to tylko pokazuje poziom tej osoby. Szkoda Cie człowieku, eh..

Pawel

Według mnie uczelnia jest dobra, m.in. dzięki niej pracuje teraz w zawodzie.

Kolo z wiochy :)

Wydaje mi się, że każdy kto idzie studiować na prywatnej uczelni, liczy się tym, że musi za naukę zapłacić. Tutaj jest tak samo jak na innych prywatnych uczelniach, więc nie ma się co rzucać. Poza tym warto zauważyć, że na większości uczelni krakowskich znajdują się studenci z poza Krakowa - w tym jak to określasz "wioch" A tak swoją drogą, tych którzy ida na prywatne uczelnie musi być ich przede wszystkim na to stać, więc ta "wiocha" to chyba nie do końca "wiocha". Dobra uczelnia - poleca kolo z wiochy :)

Koleś

A własnie, że napiszę opinie - Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Apeiron, to mój dobry wybór. Może nie każdemu takie studia odpowiadają, gdzie trzeba się uczyć, ćwiczyć i zdobywać praktyczne umiejętności. To nie sa studia, że możesz leżeć i zajadać się własną zgryzotą. To studia dla ambitnych, chetnych ludzi, którzy zaraz po zdobyciu dyplomu chca naprawdę pracować. A pracę dostaje sie właściwie zaraz po studiach. Polecam Apeiron i przestrzegam, przed tymi, którzy z niewiadomych mi powodów obsmarowują dobre imie tej uczelni. Studiuj i pracuj! Nie siedź przed TV - weź przyszłość w swoje ręce i nie patrz na innych!

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie
4.3/5 Na podstawie 46 ocen.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie