Grupa Żywiec S.A.

Katowice

Opinie o Grupa Żywiec S.A.

gosc 2014-07-14 11:05:37
Ludzie maja dosyc.Kierownikom odwala,sprzedaz ciagle spada,brak naprawde dobrych doradcow,ciagle nowi,ale majacy wszystko w powazaniu.Brak mozliwosci awansu.Najlepiej bylo na samym poczatku teraz to juz tylko wyscig szczurow.Szkoda bo inne byly zamiary.
asi 2014-07-17 20:42:17
Moim zdaniem doradcy sie nie zmieniaja
Odpaja nieroby. Rotacji brak. Kierownicy sa spoko. Zawsze da się dogadac. Nie rozumiem.
gość 2014-09-25 13:36:07
Jest kilkukrotnie więcej kasy przygotowane na zwolnienia w 2014 i w 2015 niż było do tej pory. W UP już zgłoszone zwolnienia grupowe. Związki już po negocjacjach odpraw. Tradis dogadany. Żegnaj dystrybucjo, żegnaj wynajmie, żegnajcie pracownicy i pehacze. Pewnie niektórzy dostaną posady w nowych strukturach, pehacze przez jakieś zewnętrzne firmy będą jeździć i tyle.
Ja już się zrobiłem angielskie wyjście jak zobaczyłem czym to wszystko śmierdzi i pozdrawiam z kraju pubów, deszczu, ryby z frytkami i dobrego Ale! usmiech.gif
gość 2014-09-25 13:37:23
Ponoć to prawda nawet KP chodzi i mówi że to już klepnięte tylko nasi kosowie dementują żeby popłochu nie robić. A obsada i tak się kurczy bo kto ma gdzie to ucieka.
gość 2014-09-25 13:38:24
Kosowie nic nie wiedzą. Dystrykci też tylko podejrzewają, bo gęby u samej góry są pozamykane. Dobra mina do złej gry. Ratuj się kto może, bo ten okręt tonie!!!!!!
A słyszeliście o telefonach mailach i smsach że eurocach czy tam tradis wysyła do klientów żeby się w żywcu spłacali?! Normalnie mi z takim tekstem klient wyjechał to j**łem! usmiech.gifusmiech.gif Jeśli to prawda to już koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni możemy iść smiech.gif
gość 2014-09-25 13:42:14
Doradcy spierdzielajcie bo i na was przyszedł czas,COK do likwidacji ,dystrybucja umarła tak więc i COK niepotrzebny.Sprzedaz tragiczna w waszym wykonaniu,ten rok to jakaś porażka.Dobiliście firmę ,tacy z was sprzedawcy........
gosc 2014-09-26 15:57:04
i kto ma w to uwierzyc? odchodza najfajniejsi ludzie,lizodupy zostaja.ciagle szukaja kogos do pracy,ogloszenia sa juz co 2 tygodnie,lapanka trwa.O podwyzkach mozna pomarzyc,bo wyniki sprzedazy sa okropne.Kogo probujesz oszukac.
Były 2014-10-19 16:24:26
To jedno, co dają nic poza tym...
xx 2014-10-30 23:34:32
rzeczywiście Call center do likwidacji? może aktualnie pracujący coś napiszą....
coki 2014-11-27 12:27:58
Z tego co wiem Cok też ma iść pod firme zewnętrzną...cóż tną koszty
zalamana 2014-12-03 12:54:15
Kiedy dostaniemy konkretne informacje?Ile mamy czekac?Czy to prawda ze chca przeniesc cok do wawy?Podobno juz szykuja miejsca dla nowych osob.Dlaczego nikt nie ma odwagi przekazac nam informacji.Ta atmosfera jest okropna,strach sie do kogos odezwac.
gosc 2014-12-03 22:46:43
A co z resztą
Co niektórzy w Coku awansowali
Jak można rozumuec to wszystko
Doradcy zwalniani a kierownicy awansują
gosc 2014-12-05 11:28:41
Kierownikow awansuja zeby ochronic ich przed zwolnieniami,doradcy zatrudnieni w 2011 zostaja,reszta do wymiany.Lista gotowa,wiec teraz sie zacznie.1 doradca bedzie pracowal na 2 albo 3 oddzialach bedzie bardziej administratorem niz sprzedawca.Wreszcie gora zauwazyla,ze ci zatrudniani po 2 tygodniach rekrutacji to najwieksza pomylka.Na poczatku byl porzadny przesiew to i ludzie na odpowiednich miejscach.Chyba nikt nie zaprzeczy ,ze na poczatku doradcy ogarniali sami po 4 oddzialy,nawet sprzedajac, teraz slabi chca rzadzic tymi najlepszymi bo o dupska sie boja.Widze co tu sie dzieje na codzien i tesknie za poczatkami.Zobaczcie ile jest ciazy,l4,zwolnien i ucieczek do innych firm.Bo ci co najmniej potrafia najglosniej sie dra a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robia,obrabiaja innym tylki,nastawiaja przeciwko sobie i uwazaja ze wszystko jest ok.Pozdrawiam pod.pierdalaczy,ktorzy mysla ze nikt nie wie,ze laza do kierownikow i nachrzaniaja na wszystkich.Kierownicy stworzyli swoj prywatny folwark i robia co chca.Sami sobie to zgotowalismy,wlasnie takimi klotniami,brakiem wspolpracy,zawiscia,zazdroscia o wyniki kolegow,brakiem szacunku do siebie nawzajem.Teraz to juz rownia pochyla.Mam nadzieje ze jestescie z siebie dumni,zniszczyliscie to co grupka osob probowala stworzyc zeby nam sie fajnie pracowalo.A teraz mozecie hejtowac tylko tyle potraficie,ide na przerwe sie uspokoic.
gosc 2014-12-11 14:16:27
Nie chce nikogo straszyc,ale ruszyla duza rekrutacja do cok.Ogloszenia sa na wielu portalach,wiec chyb dla wielu to koniec pracy w cok.
gosc 2014-12-13 22:11:47
Nie jest tak źle...
Zwolnienia są...ale i awanse...nie można narzekać:)
gosciu 2014-12-15 17:56:23
co się dzieje z cokiem? ktos cos wie? czemu tworza nowa firme? cok do zwolnienia? to po co sa nowe rekrutacje do coku?
rrrrrrrrr 2014-12-15 22:26:55
Hmmm tak czytam i czytam i w mojej opinii ktos tu ladny ferment robi w zwiazku z COK i sie zastanawiam komu na tym zalezy? Mieliscie dzisiaj spotkanie? Wg mnie informacje na nim przekazane sa bardzo uspokajajace,czekac teraz na podzial szczegolowy geografii rynku i jazda z powazna i prawdziwa sprzedaza a nie przestarzale NWH i upusty z ktorymi "nie da sie nic zrobic bo tak jest przypiete". Jestem niemal pewien ze nowa firma ruszy mocno,a osoba Pana S.J. budzi moje pelne uznanie i wiare w sukces powierzonej mu misji naprawde
emka 2014-12-17 18:15:26
Cok od początku to był nie wypał g.ż.
HSFD
Pracownik 2014-12-17 20:55:24
Wszyscy martwią się planami, sprzedażą.. Narzekają i są niezadowoleni, tak ? Panowie/ Panie PH kwestia dobrego WAŁU, bo tak to nazwę (oczywiście bez przesady)i sprzedaż wzrasta kilkukrotnie. Najlepszy przykładem tego są cyferki. Detaliczna sprzedaż w połowie miesiąca PH, który z ,,przymusu" już nie pracuje wynosiła 2380 HL. Jego zastępca w połowie miesiąca ma tą sprzedaż na poziomie 118 HL. Jest różnica, prawda ? Wszyscy narzekacie na prace ? Może znajdzie się ktoś, kto napisze ile zarabia z narzekających, hm ? Uważam, że co do COK- u zarzuty są niesłuszne, bo naprawdę ludzie odwalają ciężką pracę i po dniu, w którym rozmawiało się z hordą przez telefon, wysłuchiwało się durnego gadania klientów, obelg, zapisywania zamówień, włażeniu każdemu w dupę i staraniu się robić wszystkim ,, dobrze" to aż rzygać się musi chcieć.. ZAWSZE służą pomocą i widać, że się starają, a gadanie, że COK jest pomyłka itd. to trochę nie na miejscu i chciałbym żeby osoby, które tak uważają przejęły ich obowiązki... A najlepszym rozwiązaniem na cięcie kosztów byłoby masowe zwolnienie kierowników, ich zastępców, ZaZazastępców i tych innych niepotrzebnych ogniw. Albo chociaż zrobienie z nich ,,zewnętrznych". Szara rzeczywistość GŻ !
gosc 2015-01-08 21:56:00
Tak w strukturze zarzadzania by sie przydała...ale cóż lepiej awansować...
A Cok zostanie i będzie musiał pracować.tylko szkoda doradców że Kieronicy/czki na siebie biorą całe laury za sprzedaż...
gość 2015-01-18 00:47:51
usunięto forum kafeteria - warto założyć nowe
gość 1989 2015-01-18 20:38:42
No właśnie co z forum na kafeteri? Łapki firmy i tam sięgają?
gosc 2015-01-19 12:31:32
O co chodzi im?mysla ze jak zamkneli forum to ludzie nie beda pisac gdzie indziej?
gośc 2015-01-19 20:47:52
nie wierzę..po prostu nie wierze...
gosc 2015-01-20 10:32:56
oOdradzam,nawet fora usuwaja zeby sie nie dowiedziec o warunkach pracy.Za niedlugo wiekszosc bedzie w nowej spolce distribev,ktora podobno za rok chca sprzedac.Nic dodac,nic ujac.
fafarafa 2015-01-20 16:50:59
no tak kafeterii nie ma, kierownicy milczą a wczoraj wiele osób poleciało...
kamil 2015-01-23 13:16:22
co bylo takiego na kafeterii ze usuneli te wpisy ?
gosciu 2015-01-27 16:21:36
nie usuneli, dziala kafeteria
g.ż. 2015-01-29 18:56:12
Wazne info jak zbieracie zamówienia...absolwenty smakowe 100ki są pakowane po 12sztuk,krakowska tez po 12szt,krupnik setka rowniez po 12szt,..ps pozdro dla geja m.parola..
kaja 2015-03-03 14:25:18
ale też wydaje mi się, ze mogliby lepiej zapatrywac sklepy - np. w tesco co nie wejede to są tylko gazowane i samokowe żywce, a nie ma normlanych niegazowanych.. nawet lekko gazowane zrobili, a normalne gdzieś się podziały.. mam nadzieje, ze to nie oznacza, że całkiem takie wody wycofają ze sprzedaży?
gosc 2015-04-11 22:30:39
Ludzie nie zatrudniajcie sie w cok wyzysk,wyzysk,oszustwo,tepi kierownicy,brak perspektyw.Teraz zwolnienia i zatrudnianie na sezon,szkoda czasu.
GOSC 2015-04-13 15:10:27
i jak tam distribev ,będzie dobrze czy też nie.Odnośnie wypowiedzi po wyżej to dużo racji jest.Należało by wymienić całą kadrę kierowniczą a przede wszystkim
tych co poprzychodzili jeszcze ze starych Trade bo co niektórych już demencja dopadła 3/4 nie posiada wyższego wykształcenia.
gosc 2015-04-15 13:23:48
Bylam ostatnio na rozmowie o prace i jestem bardzo zniesmaczona.Na poczatku rozmowa byla ok,nastepnie jedna z kierowniczek wyszla zeby zawolac droga kierowniczke,ktora miala udawac klienta.Przyszla jakas czarna o niemilym wygladzie i glosie i zaczela scenke.Mialam sprzedac butelki z winem,podala jakis folder i zaczela mnie wypytywac w bardzo nieprzyjemny sposob.Mialam wrazenie ze jestem osoba niepozadana,kobieta byla chamska,impertynencka i bardzo niemila.Po wyjsciu stwierdzilam,ze jak zadzwonia to odmowie ,zadzwonili i podziekowalam.Jak juz na poczatku tak jest to co dalej.Nie polecam.
gośćK97t 2015-04-15 17:31:56
Szanowna Pani, proszę złożyć skargę do Zarządu Grupy Żywiec,ktorego siedziba znajduje się w WARSZAWIE.Etyka biznesu i procedury Grupy Żywiec zabraniają w ten sposób traktować kogokolwiek tym bardziej ,że kierownictwo pokazuje tak niski poziom.
gosc 2015-04-15 18:23:29
Trasy i trasy. Pan kierownik z mina jakby mu rodzine ktos wybil . Nie ma ze boli kontaktow tyle ze nie wyrobisz się w 12 godz a musisz w 8 . Pogania ludzi. Mam kolejne 40 szybciej
gosc 2015-04-17 20:07:18
Umowmy sie etyka swoje a praktyka swoje.Kierownicy to zwykli prostacy bez wyksztalcenia.
gość 2015-04-18 13:48:33
Praktykę zawsze można ulepszyć tylko ludzie są zastraszani.A może więcej odwagi jak to mówią w kupie siła.Napisać skargę na jednego czy drugą cwaniaków tam gdzie trzeba .popatrzeć na TVN poradzili sobie z szefem faktów!! W końcu korporacji zależy na wizerunku i dobrych relacjach międzyludzkich.
gosc 2015-04-21 16:39:43
Lepiej wziasc odprawe jak ci z sid i spier...... z tego gowna.Tylko ze my distribev zostaniemy bez niczego bo nie umiemy o siebie walczyc.Polowa doradcow szuka innej pracy,laski staraja sie o dzieci a pozniej uciekaja z tego syfu.Kto ma rozum ten szuka pracy.
gość 2015-05-20 11:42:08
Proszę mi wytłumaczyć dlaczego oferta pracy doradcy telefonicznego jest do grupy żywiec,a później jest informacja ,że jednak do innej firmy?Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd?
gosc712 2015-06-11 11:37:04
potrzebne mi są informacje nt. rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PH
czy ktoś z was może napisać w jaki sposób ta rozmowa przebiegała? jakich pytań można się spodziewać?

z góry dziękuje za wszystkie informacje pozdrawiam
pracownik 2015-07-02 00:24:43
Ja na Grupę Żywiec, a aktualnie Distribev nie narzekam. Każdy chciał by być od razu dyrektorem. Niestety wielu pracowników zostało wychowanych przez rodziców w kierunku (mi się należy, ja muszę dostać, dlaczego tak mało). Praca daje możliwość rozwoju, wynagrodzenie średnie, ale trzeba pamiętać o socjalach i konkursach w których można zyskać dodatkowe pieniądze. Ja w grudniu i w marcu wyrobiłem podwójna podstawę + premia. Wszystko się da, wystarczy chcieć. Nie rozumiem ludzi którzy narzekają. Jak się nie podoba to szukajcie innej pracy.
xyz 2015-12-01 22:41:37
pracowałem.. odprawili mnie z kwitkiem, chociaż jak na nową osobę robiłem dużo kontaktów.. wygrałem nawet kiedyś grupowy konkurs.. roboty dużo, brakuje rąk do pracy.. zwalniają ludzi a dalej dają ogłoszenia na portalach.. zarobki mogłyby być lepsze, choć socjal jest spoko.
Szusz 2015-12-04 10:39:45
Po jakim czasie do Ciebie zadzwonili jeśli mogę wiedzieć? standard to 2 tygodnie czy można się spodziewać odpowiedzi wcześniej?
Danny 2015-12-06 16:38:27
Super firma polecam
gość 2016-01-23 15:54:06
Większość wpisów pochodzi od kierowników i pseudomenadżerów !!!Kto uwierzy w durne programu tej debilnej firmy.Pewnie Monika Nic(zero)i Monika pseudoptok.Żałosny lans i namawianie ludzi żeby wpadli w shit.
gosc 2016-01-30 13:13:35
nie ciężko mi uwierzyć że takie miernoty są kierownikami i za włażenie w tyłek nadal są tych stanowiskach.Ciekawe jak ich przyjmą w innych firmach bez żadnych kompetencji.
betia 2016-02-02 15:17:13
Dobry żart zawsze w cenie!!!Takich kierowników jak w cok to na wyprzedaży nie będą chcieli.Orbico im pokaże co są warci i gdzie ich miejsce.
@krzyś 2016-02-15 09:57:48
ukazało się teraz ogłoszenie na ph na śląsk, mam pytanie ile mozna wyciągnąć na łapę bez premii?jak nie mniej niz 2500 to aplikuje.Jakie warunki pracy?Kierownik spoko?
viv 2016-04-20 15:34:32
Nie polecam zatrudniać się na umowę zlecenie do COKu w Katowicach - pracownicy na zleceniach są traktowani jak ludzie kategorii "B", stawka marna, pracy bardzo dużo, brak szkoleń, brak perspektyw na awans, zamiast dać ludziom umowy o pracę wolą przyjmować tylko na sezon.
tutka 2016-05-05 12:58:01
a przedstawiciel handlowy to ile u nich procentowo zarabia prowizje?
Zostaw swoją opinię o Grupa Żywiec S.A. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Żywiec S.A.