Grupa Żywiec S.A.

Katowice

Opinie o Grupa Żywiec S.A.

gosc 2014-12-11 14:16
Nie chce nikogo straszyc,ale ruszyla duza rekrutacja do cok.Ogloszenia sa na wielu portalach,wiec chyb dla wielu to koniec pracy w cok.
gosc 2014-12-13 22:11
Nie jest tak źle...
Zwolnienia są...ale i awanse...nie można narzekać:)
gosciu 2014-12-15 17:56
co się dzieje z cokiem? ktos cos wie? czemu tworza nowa firme? cok do zwolnienia? to po co sa nowe rekrutacje do coku?
rrrrrrrrr 2014-12-15 22:26
Hmmm tak czytam i czytam i w mojej opinii ktos tu ladny ferment robi w zwiazku z COK i sie zastanawiam komu na tym zalezy? Mieliscie dzisiaj spotkanie? Wg mnie informacje na nim przekazane sa bardzo uspokajajace,czekac teraz na podzial szczegolowy geografii rynku i jazda z powazna i prawdziwa sprzedaza a nie przestarzale NWH i upusty z ktorymi "nie da sie nic zrobic bo tak jest przypiete". Jestem niemal pewien ze nowa firma ruszy mocno,a osoba Pana S.J. budzi moje pelne uznanie i wiare w sukces powierzonej mu misji naprawde
emka 2014-12-17 18:15
Cok od początku to był nie wypał g.ż.
HSFD
Pracownik 2014-12-17 20:55
Wszyscy martwią się planami, sprzedażą.. Narzekają i są niezadowoleni, tak ? Panowie/ Panie PH kwestia dobrego WAŁU, bo tak to nazwę (oczywiście bez przesady)i sprzedaż wzrasta kilkukrotnie. Najlepszy przykładem tego są cyferki. Detaliczna sprzedaż w połowie miesiąca PH, który z ,,przymusu" już nie pracuje wynosiła 2380 HL. Jego zastępca w połowie miesiąca ma tą sprzedaż na poziomie 118 HL. Jest różnica, prawda ? Wszyscy narzekacie na prace ? Może znajdzie się ktoś, kto napisze ile zarabia z narzekających, hm ? Uważam, że co do COK- u zarzuty są niesłuszne, bo naprawdę ludzie odwalają ciężką pracę i po dniu, w którym rozmawiało się z hordą przez telefon, wysłuchiwało się durnego gadania klientów, obelg, zapisywania zamówień, włażeniu każdemu w dupę i staraniu się robić wszystkim ,, dobrze" to aż rzygać się musi chcieć.. ZAWSZE służą pomocą i widać, że się starają, a gadanie, że COK jest pomyłka itd. to trochę nie na miejscu i chciałbym żeby osoby, które tak uważają przejęły ich obowiązki... A najlepszym rozwiązaniem na cięcie kosztów byłoby masowe zwolnienie kierowników, ich zastępców, ZaZazastępców i tych innych niepotrzebnych ogniw. Albo chociaż zrobienie z nich ,,zewnętrznych". Szara rzeczywistość GŻ !
gosc 2015-01-08 21:56
Tak w strukturze zarzadzania by sie przydała...ale cóż lepiej awansować...
A Cok zostanie i będzie musiał pracować.tylko szkoda doradców że Kieronicy/czki na siebie biorą całe laury za sprzedaż...
gość 2015-01-18 00:47
usunięto forum kafeteria - warto założyć nowe
gość 1989 2015-01-18 20:38
No właśnie co z forum na kafeteri? Łapki firmy i tam sięgają?
gosc 2015-01-19 12:31
O co chodzi im?mysla ze jak zamkneli forum to ludzie nie beda pisac gdzie indziej?
gośc 2015-01-19 20:47
nie wierzę..po prostu nie wierze...
gosc 2015-01-20 10:32
oOdradzam,nawet fora usuwaja zeby sie nie dowiedziec o warunkach pracy.Za niedlugo wiekszosc bedzie w nowej spolce distribev,ktora podobno za rok chca sprzedac.Nic dodac,nic ujac.
fafarafa 2015-01-20 16:50
no tak kafeterii nie ma, kierownicy milczą a wczoraj wiele osób poleciało...
kamil 2015-01-23 13:16
co bylo takiego na kafeterii ze usuneli te wpisy ?
gosciu 2015-01-27 16:21
nie usuneli, dziala kafeteria
g.ż. 2015-01-29 18:56
Wazne info jak zbieracie zamówienia...absolwenty smakowe 100ki są pakowane po 12sztuk,krakowska tez po 12szt,krupnik setka rowniez po 12szt,..ps pozdro dla geja m.parola..
kaja 2015-03-03 14:25
ale też wydaje mi się, ze mogliby lepiej zapatrywac sklepy - np. w tesco co nie wejede to są tylko gazowane i samokowe żywce, a nie ma normlanych niegazowanych.. nawet lekko gazowane zrobili, a normalne gdzieś się podziały.. mam nadzieje, ze to nie oznacza, że całkiem takie wody wycofają ze sprzedaży?
gosc 2015-04-11 22:30
Ludzie nie zatrudniajcie sie w cok wyzysk,wyzysk,oszustwo,tepi kierownicy,brak perspektyw.Teraz zwolnienia i zatrudnianie na sezon,szkoda czasu.
GOSC 2015-04-13 15:10
i jak tam distribev ,będzie dobrze czy też nie.Odnośnie wypowiedzi po wyżej to dużo racji jest.Należało by wymienić całą kadrę kierowniczą a przede wszystkim
tych co poprzychodzili jeszcze ze starych Trade bo co niektórych już demencja dopadła 3/4 nie posiada wyższego wykształcenia.
gosc 2015-04-15 13:23
Bylam ostatnio na rozmowie o prace i jestem bardzo zniesmaczona.Na poczatku rozmowa byla ok,nastepnie jedna z kierowniczek wyszla zeby zawolac droga kierowniczke,ktora miala udawac klienta.Przyszla jakas czarna o niemilym wygladzie i glosie i zaczela scenke.Mialam sprzedac butelki z winem,podala jakis folder i zaczela mnie wypytywac w bardzo nieprzyjemny sposob.Mialam wrazenie ze jestem osoba niepozadana,kobieta byla chamska,impertynencka i bardzo niemila.Po wyjsciu stwierdzilam,ze jak zadzwonia to odmowie ,zadzwonili i podziekowalam.Jak juz na poczatku tak jest to co dalej.Nie polecam.
gośćK97t 2015-04-15 17:31
Szanowna Pani, proszę złożyć skargę do Zarządu Grupy Żywiec,ktorego siedziba znajduje się w WARSZAWIE.Etyka biznesu i procedury Grupy Żywiec zabraniają w ten sposób traktować kogokolwiek tym bardziej ,że kierownictwo pokazuje tak niski poziom.
gosc 2015-04-15 18:23
Trasy i trasy. Pan kierownik z mina jakby mu rodzine ktos wybil . Nie ma ze boli kontaktow tyle ze nie wyrobisz się w 12 godz a musisz w 8 . Pogania ludzi. Mam kolejne 40 szybciej
gosc 2015-04-17 20:07
Umowmy sie etyka swoje a praktyka swoje.Kierownicy to zwykli prostacy bez wyksztalcenia.
gość 2015-04-18 13:48
Praktykę zawsze można ulepszyć tylko ludzie są zastraszani.A może więcej odwagi jak to mówią w kupie siła.Napisać skargę na jednego czy drugą cwaniaków tam gdzie trzeba .popatrzeć na TVN poradzili sobie z szefem faktów!! W końcu korporacji zależy na wizerunku i dobrych relacjach międzyludzkich.
gosc 2015-04-21 16:39
Lepiej wziasc odprawe jak ci z sid i spier...... z tego gowna.Tylko ze my distribev zostaniemy bez niczego bo nie umiemy o siebie walczyc.Polowa doradcow szuka innej pracy,laski staraja sie o dzieci a pozniej uciekaja z tego syfu.Kto ma rozum ten szuka pracy.
gość 2015-05-20 11:42
Proszę mi wytłumaczyć dlaczego oferta pracy doradcy telefonicznego jest do grupy żywiec,a później jest informacja ,że jednak do innej firmy?Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd?
gosc712 2015-06-11 11:37
potrzebne mi są informacje nt. rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PH
czy ktoś z was może napisać w jaki sposób ta rozmowa przebiegała? jakich pytań można się spodziewać?

z góry dziękuje za wszystkie informacje pozdrawiam
pracownik 2015-07-02 00:24
Ja na Grupę Żywiec, a aktualnie Distribev nie narzekam. Każdy chciał by być od razu dyrektorem. Niestety wielu pracowników zostało wychowanych przez rodziców w kierunku (mi się należy, ja muszę dostać, dlaczego tak mało). Praca daje możliwość rozwoju, wynagrodzenie średnie, ale trzeba pamiętać o socjalach i konkursach w których można zyskać dodatkowe pieniądze. Ja w grudniu i w marcu wyrobiłem podwójna podstawę + premia. Wszystko się da, wystarczy chcieć. Nie rozumiem ludzi którzy narzekają. Jak się nie podoba to szukajcie innej pracy.
xyz 2015-12-01 22:41
pracowałem.. odprawili mnie z kwitkiem, chociaż jak na nową osobę robiłem dużo kontaktów.. wygrałem nawet kiedyś grupowy konkurs.. roboty dużo, brakuje rąk do pracy.. zwalniają ludzi a dalej dają ogłoszenia na portalach.. zarobki mogłyby być lepsze, choć socjal jest spoko.
Szusz 2015-12-04 10:39
Po jakim czasie do Ciebie zadzwonili jeśli mogę wiedzieć? standard to 2 tygodnie czy można się spodziewać odpowiedzi wcześniej?
Danny 2015-12-06 16:38
Super firma polecam
gość 2016-01-23 15:54
Większość wpisów pochodzi od kierowników i pseudomenadżerów !!!Kto uwierzy w durne programu tej debilnej firmy.Pewnie Monika Nic(zero)i Monika pseudoptok.Żałosny lans i namawianie ludzi żeby wpadli w shit.
gosc 2016-01-30 13:13
nie ciężko mi uwierzyć że takie miernoty są kierownikami i za włażenie w tyłek nadal są tych stanowiskach.Ciekawe jak ich przyjmą w innych firmach bez żadnych kompetencji.
betia 2016-02-02 15:17
Dobry żart zawsze w cenie!!!Takich kierowników jak w cok to na wyprzedaży nie będą chcieli.Orbico im pokaże co są warci i gdzie ich miejsce.
@krzyś 2016-02-15 09:57
ukazało się teraz ogłoszenie na ph na śląsk, mam pytanie ile mozna wyciągnąć na łapę bez premii?jak nie mniej niz 2500 to aplikuje.Jakie warunki pracy?Kierownik spoko?
viv 2016-04-20 15:34
Nie polecam zatrudniać się na umowę zlecenie do COKu w Katowicach - pracownicy na zleceniach są traktowani jak ludzie kategorii "B", stawka marna, pracy bardzo dużo, brak szkoleń, brak perspektyw na awans, zamiast dać ludziom umowy o pracę wolą przyjmować tylko na sezon.
tutka 2016-05-05 12:58
a przedstawiciel handlowy to ile u nich procentowo zarabia prowizje?
Hanna 2017-02-28 08:19
Słyszeliście, że w 2016 roku Grupa Żywiec skutecznie wdrażała strategię ukierunkowaną na wzmacnianie marek i innowacje, zwiększając sprzedaż piwa w kraju o 0,6%. Eksport piw Grupy wzrósł o 14%! Co o tym myślicie?
nigdy 2017-02-28 17:23
Odradzam prace nawet najgorszemu wrogowi. Dno to malo te cale bagno distribev z tymi pseudo teamleaderam. Wiocha straszna gowno potrafią. A pytanie po co ich tylu . nie myslalam,ze zatesknie za dziewczynami
nigdy 2017-02-28 17:24
Hanna 2017-03-01 09:14
Dla zainteresowanych Grupa Żywiec S.A. poszukuje osób na stanowiska Kierownik ds. Hurtu i Cash&Carry czy Analityk ds. Sprzedaży. Może dobrze byłoby spróbować?
name 2017-05-04 11:25
szkoda czasu firma dramat kumoterstwo beznadzieja
Hanna 2017-05-04 11:31
@name, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Grupa Żywiec S.A.? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czekamy na Twoją opinię.
bbbbbb 2017-05-23 11:12
Pracowałem w tej firmie dłużej niż długo sa tam menagerowie co nic nie wiedza nic nie umieja wymagania z kosmosu po 10 latach pracy ludzie w detalu zarabiaja 3500 tys netto z premią masakra.ta firma jest dramatem pod rzadmi fracuzika i jego kolesi z unilewera .
Jakub 2017-05-25 21:06
Ośmieszanie i oczernianie bez żadnych konkretnych powodów. Myślę, że w ten sposób można każdego opisać, nawet dobre firmy.
bbbbbb 2017-05-26 13:34
na tym forum nie mozna zamieszczac nazwisk ,wiec panie Jakubie wszystko co napisza ludzie zawsze bedzie w pana oczach oczernianiem jesli pan pracuje w gz to pewnie w warszawie jesli nie to pan pisze glupoty . Ja pracowalem w gz, na firme nigdy nie powiem nic zlego na ludzi owszem nikomu nie zycze paracy w tak zdemoralizowanej firmie z aparatem kontrolnym w postaci gosci z unilewera i coca coli .Teraz to jest agencja pracy w tresci i formie zwolniono wszystkich ludzi ktorzy mieli pojecie co i jak sie robi teraz firma nawet tego nie ma dno totalne .NIE POLECAM jeszcze raz Kumoterstwo i BEZNADZIEJA
Jakub 2017-06-04 21:45
Czy jesteście pewni, że nie można napisać czegoś dobrego o firmie? Zawsze jest dobrze i gorzej , może teraz jest taki czas?
KRIST 2017-06-12 12:01
Zaden wzrost w 2015 miala firma dno zabka nie brala przez caly rok towaru i stąd wzrost a nawet spadek bo w 2016 w żabce nie było kampanii piszą tak aby bylo fajnie poczytać takiej osobie jak ty jesli ktos tam pracuje wie o co chodzi . Menagerowie nie wdrożyli zadnej strategi marki upadaja i taka tendencja jest przez caly 2107 rok warka dramat tatra dramat . Zywiec para jakosciowo katastrofa nawet nie wiadomo z czym to rownac EB mialo byc super wyszlo jak zawsze . Sklepy odwracja sie od gz tendencja ogolno krajowa
Jakub 2017-06-18 18:36
Jakie warunki może otrzymać w firmie przedstawiciel handlowy?
Hanna 2017-08-16 12:15
W sieci pojawiły się oferty zatrudnienia dla kandydatów na Przedstawicieli Handlowych - czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą na tym stanowisku? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy i zastanawiają się nad zatrudnieniem w Grupa Żywiec S.A.
Zostaw swoją opinię o Grupa Żywiec S.A. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Żywiec S.A.