Opinie o Browar Obywatelski S.A. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Browar Obywatelski S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Browar Obywatelski S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browar Obywatelski S.A. w Tychy

Najgorsza firma w jakiej dane było mi pracować. Brak szacunku, brak wypłaty. TRAGEDIA.

. Nowy wpis

Nic tylko nasłać na nich PIP. Jeśli chcesz stracić dużo nerwów i lubisz pracować za darmo - polecam.

.... Nowy wpis

Po odejściu z pracy nie ma co liczyć na wypłatę wynagrodzenia. Byli pracownicy nie otrzymują zaległych wypłat.

Q Nowy wpis
@....

Potwierdzam. Came mnóstwo zaległości w stosunku do klientów i pracowników, które nigdy nie zostaną wypłacone.

Kontrahent

Nie polecam współpracy z tą firmą. Brak kontaktu, brak płaconych faktur, ciągła spychologia.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Browar Obywatelski S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik Tichauer Art Gallery – sprzedawca obrazów, kurator?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kami

Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy! Na umowie najniższa krajowa A reszta wypłacana w dodatkach. Właściciel ma nierówno pod sufitem i potrafi krzyczeć na ciebie nawet jeśli uwaga nie dotyczy twojego stanowiska. Open space to kompletna klapa ponieważ w jednym pomieszczeniu miesza się kilka działów i panuje chaos. Większość posad po znajomości , a jak nie otrzymujecie odpowiedzi na cv to się nie dziwię bo szefowa ma za dużo na głowie i nie umie uporządkować zadań. Brakuje ludzi do pracy i nagle robisz na 3 stanowiskach.

Halina

Nie polecam nikomu Sprzątaczka o imieniu Ilona wariatka jakich mało , kopie pod Tobą dołki . Nic nie robi udaje że sprząta a tak naprawdę to siedzi ino w kanciapie .

Alicja
@Halina

W jakim sensie te dołki dokładnie kopie? A serio masz na imię Halina? Bo jak ona to zobaczy to teraz kwasy będziecie pewnie miały w robocie. xd

Kandydat 2022

Powiem krótko i grzecznie i nie jest to moje zażenowanie. Ze zwykłej kultury, oszczędźcie czasu ludziom, którzy szukają stabilnej pracy. Minął czas rekrutacji już dawno według (usunięte przez administratora) Nawet jeśli nie interesuje Was kandydat, to zadzwońcie mu powiedzieć, że przykro no ale niestety nie. Zdarzają się nie raz osoby, którym na prawdę zależy na danej pracy, a nie raz nie spełniają oczekiwań. Podsunę Wam jedną rzecz. Pracuj.pl ma fajną funkcję oznaczania ilości dni do końca rekrutacji - szanujcie też czas kandydatów. Dopiszcie do opisu oferty pracy, że jeśli nie odezwiecie się do danej osoby do 5 dni roboczych to po prostu niech szuka dalej. Ludzie mają zobowiązania finansowe i nie mają czasu bawić się w ciuciubabkę. Jeśli ktoś nie spełnił Waszych oczekiwań, bo prostu mu podziękujcie. Miło by było. Pozdrawiam.

Joanna
@Kandydat 2022

I to wszystko przez fakt ze pewnie nie dali ci informacji zwrotnej? Normalka niestety. Lepiej powiedz co i jak na rozmowie.

Dżej

Płacone pod stołem, są to (usunięte przez administratora) w ładnym otoczeniu...

Czy osoba pracująca w BO może zamieścić kilka słów o pracodawcy, warunkach pracy i perspektywach? Z góry dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Browar Obywatelski S.A. - Tychy

• Jak się pracuje w Browar Obywatelski S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Browar Obywatelski S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Browar Obywatelski S.A.?

Browar Obywatelski S.A.