Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Katowice

Doradca

Wiem ,że boisz się o swój tyłek bo w Mysłowicach zwolnienia i nie wiesz czy utrzymasz swoje stanowisko,ale nie musisz obrażać ludzi wykształconych,,którzy mają 3 krotnie więcej obowiązków od doków za [usunięte przez administratora]pieniądze.Chciałabym zobaczyć kogokolwiek na moim stanowisku tylko boję się,że po tygodniu by nie wytrzymał i [usunięte przez administratora]Poza tym mamy tu podrzutki z Mysłowic i widzimy tych nieudaczników ,którzy ledwo sobie radzą i nie potrafią znaleźć w nowej sytuacji.PRL się skończył i albo dacie radę albo dostaniecie list na pożegnanie.Radzę weź się do roboty ,bo ja tu widzę frustrata ,któremu stołek się pali pod tyłkiem.

Hehe

Hehehe krótko i na temat :D

kierowca

co post to kaźdy mądrzejszy,a sprzątaczka w Mysłowicach zarabia więcej od was....czemu nie szukacie innej pracy?!...wy po studiach-tacy -'ą,ę'..wy nie widzicie źe jesteście wykorzystywani przez tą firme??

kramer

Błąd w założeniu. Myślisz, że jak sprzedaż się utrzyma albo wzrośnie, to wstrzyma to cięcia? nic bardziej mylnego. Jak każda dąży do osiągania najwyższych efektów najniższym kosztem. To jest część odgórnego planu i to co my zrobimy bądź nie, nie ma żadnego znaczenia, być może pewne rzeczy odłożą się w czasie, nic poza tym. Jedno, z tego co słusznie zostało powiedzane - powinniśmy się mimo to wspierać zamiast skakać sobie do gardeł.

Doradca Klienta

etapy rekrutacji są na stronie grupy żywiec jest 3 etapowa nie jest trudna naprawde bardzo mili ludzie pełen profesjonalizm dawno nie byłam na tak dobrze zorganizowanej rekrutacji.Jak wchodzi się do firmy czuć miłą atmosfere i pozytywne nastawienie,wszyscy są uśmiechnięci i bardzo mili to pozytywnie nastraja do rozmowy.

Nie był dziwnych pytan jak to na sprzedaz na słuchawkach trzeba było cos sprzedac załatwić trudną sprawe z klientem przez telefon.rozmowa z pania z działu hr i team leaderem bardzo miło i profesjonalnie omówić przebieg kariery i pare pytań o sprzedaż.

bbbbbbbbbbbbbb

Ja nie rozumiem tego obrzucania się błotem COK jest taki,DOK jest [usunięte przez administratora]Prawda jest taka ,że wszyscy jedziemy na jednym wózku,sprzedaż bardzo spadła,koszty są cięte i w dokach i coku.Doradców zostało jak na lekarstwo i jak nie poprawią sprzedaży to wszyscy wylecą z pracy i nie będzie czy ten jest lepszy czy gorszy tylko wszyscy nie dali rady.PH dostaną więcej obowiązków i cele masakralne jak nie wyrobią to na bruk.Coraz więcej kierowców jest zatrudnianych przez firmy zewnętrzne,oddział Mysłowice pomału znajduje się w cok,kontrola kredytowa również jest w cok.Ludzie oni ciągle tną koszty a wy sobie plujecie w twarz zamiast sobie pomagać .PH powinno wspierać DK a DK PH czy to takie trudne???? Chcecie mieć pracę to nie ma innego wyjścia jak sprzedawać.Co do kierowników totalna porażka ,więc doradcy muszą się wspierać sami i trzymać się razem bo tylko w ten sposób mamy szanse utrzymać [usunięte przez administratora] na stanowiskach.

Magazynier

Cok to całkowite niedobitki - ma zastąpić Dok i Ph w dłuższej perspektywie. Cok ma pracować za najniższą krajową plus 100 zł - A efekty mają Być. O wyniki zadbają ich kierownicy, spadochroniarze z oddziałów. Tragedia[usunięte przez administratora]

ecik

Prawda taka, że w COKu zredukowali mocno % załogi wśród DK, a ponadto COK zaczynać przypominać przytulisko dla niedobitków oddziałowych, którzy jedną nogą jeszcze w PRL są hehe. Nie ma to jak ratowanie [usunięte przez administratora] ludzi, którzy kompletnie nie mają pojęcia o CC. GENERATION GAP i hoy.

Anty PH

Weźcie się PH do roboty(chce mieć czyste lodówki w moim monopolu jak wychodzę w piątek na imprezę) bo zaraz zaczną was zwalniać - wcale ten COK nie taki głupi skoro Was wywalą a Nas zostawią ;D Buziaki dla Was :)

bbbbbb

Obecnie w COK są zwolnienia,kupę ludzi traci pracę i każdy się boi czy jak przyjdzie do pracy to nie dostanie wypowiedzenia.Nie ma ofert pracy ,atmosfera okropna.Nie polecam.

janosik

nawiązując do nowej reklamy naszej firmy powinno być raczej,że żyjemy żeby pracować...za marne grosze

fantomas
@janosik

Wyścig szczurów w COK jest był i bedzie :)do magazynu wam trzeba iść butelki sortowac za 1200 brutto to wam się narzekac odechce.

snickers

Tylko, że to nie jest gościu nasza wina, że firma zdecydowała o zbudowaniu COK - a to czy COK jest porażką czy nie, ocenimy za parę lat, teraz na to za wcześnie, a już na pewno nie będzie oceniany przez Ciebie ;), tak czy inaczej strategiczne założenia są takie, że nie ma miejsca na porażkę, po prostu musi się udać i uda się, a nawiaem mówiąc - to firma zdecydowała o tym, że będą redukcje, w tym u PH, nie COK ;). Miłego dnia.

rrrrrrr

Pomijajac fakt, ze poczatkowo w trakcie rekrutacji wielkim argumentem bylo ze to nie bedzie typowe CC a tymczasem okazuje sie ze jest i to bardzo bardzo typowe co zreszta zostalo podkreslone wyraznie i stanowczo w momencie proby podwazenia wlasnie celu odbieralnosci - na koniec cos odnosnie PH: smiejecie sie z COKu - rozumiem ze w kwestii sprzedazy macie do tego prawo, sprzedaz przez telefon tego co my jest czyms starsznie trudnym chocby ze wzgledu ze nie widzimy polek i na odpowiedz ze ktos wszystko ma jestesmy zmuszeni to zaakceptowac, ale wy Panowie i Panie sami pewnie zdajecie sobie sprawe ze bez COKu byscie obecnie zgineli-"czemu mi PDA dzis dziala po rosyjsku", "sprawdz mi upusty,czy klient zablokowany, a jak mam zrobic zeby odblokowac klienta", "a kiedy sie zaksieguje przelew i czmeu nie dzis", "a jest ten towar, a jest budzet,a kto jest okiem" - kazdy z Was jedno z tych pytan zadal ktoremus z nas przynajmniej kilka razy prawda?? Wiec posypcie glowy popiolem bo jestescie zdani na Nas tak samo jak i my na Was choc niektorzy z Was doprowadzaja nas do szewskiej pasji. Pozdrawiam.

rrrrrrr

Pisalem tutaj na poczatku gdy trwaly jeszcze w coku rekrutacje, pisze teraz po ponad roku pracy w tej firmie. Moje spostrzezenia: - wyplaty jak na inne CC jak chocby TP,Plus w moim osobistym odczuciu lepsze co nie oznacza ze w pelni zadowalajace, warunki pracy (stanowiska pracy, jakosc sprzetu) rowniez lepsze - kadra- duzo juz zostalo napisane, chcialbym zwrocic uwage na ogromna roznice pomiedzy kierownikami kanalowymi na detalu i gastronomii-w moim odczuciu zdecydowanie na korzysc gastro. Na detalu duza dwulicowosc, pozorna sympatia i dobrodusznosc i hipokryzja ze strony wiadomej osoby, znajdowanie odpowiedzi na kazde pytanie i brak szans na jakiekolwiek przyznanie do bledow w sprawach nalozonych celow [usunięte przez administratora]

idzik

W GŻ pracuję 8 lat i takiego dna jak cok nie było. Siedzisz tam aby odbierać tel i sprawdzać to czy tamto - jak ci nie pasuje to wypad. Jak chcesz to palcem tobie trafie.

ale_siara

tak się składa,że pracuję w GŻ ładnych parę lat i zapewne nie jestem jedyną osobą,która twierdzi,że praca bez COK-u byłaby łatwiejsza ;-). COK to kasa wywalona w błoto...

gypsy king

'Góra' sięga jeszcze wyżej, a co do TP to połowa kierownictwa COK jest z TP - [usunięte przez administratora]chaos, koniec końców nikogo nikt i nic nie obchodzi, banda indywidualistów jadących na pozorach i dbających tylko o swoje poletka, fakt - nieodpowiedni ludzie na stanowiskach kierowniczych. W szoku jestem jakim cudem ta firma jeszcze działa...

Szeslong i krupnioki gorolskie z sosnowcax

PH zawsze będą potrzebni - ktoś musi robić mercha. i COK nigdy ich nie zastąpi nikt w to nie wierzy. Nawet gdyby COK dostał 3 tyś podstawy. Kontakt osobistyPH z klientem jest najważniejszy. w coku jest ok i pierdoły piszą ludziki, którym zabrakło umiejętności aby się dostać. Pozdro 600

żywiec.dok

Może i pierwszeństwo ale jakoś marnie widzę aby osoby z Wrocka czy Poznania dojeżdżały do pracy do Katowic....

10...9...

na pewno nie lepiej. Nawet na pewno takie osoby mają pierwszeństwo przy przyjęciach do COK, co jest zrozumiałe. Nie mniej to co się dzieje w GŻ nie jest dyktowane Twoim czy moim skromnym widzimisie, a tym co góra postanowi i tyle w temacie. Może nam się to podobać, ale nie musi. Inna sprawa, że jak się śledzi kwoty jakie wydawane są na najrozmaitsze firmowe imprezy, to ze zwykłego ludzkiego pkt. widzenia - jest to po prostu zwykłe draństwo. Dosłownie bańka tu, bańka tam..[usunięte przez administratora]

żywiec.dok

Mamy COK i tam są zatrudnienia, a pracownicy DOK z oddziałów idą do zwolnienia, przecież takie osoby naprawdę maja dużą wiedzę i chyba żaden problem aby ze swojego oddziału pracowały jako DK w niby COK, no ale cóż lepiej zwolnić takie osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.