Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Katowice

coki

Z tego co wiem Cok też ma iść pod firme zewnętrzną...cóż tną koszty

xx

rzeczywiście Call center do likwidacji? może aktualnie pracujący coś napiszą....

gość

Doradcy spierdzielajcie bo i na was przyszedł czas,COK do likwidacji ,dystrybucja umarła tak więc i COK niepotrzebny.Sprzedaz tragiczna w waszym wykonaniu,ten rok to jakaś porażka.Dobiliście firmę ,tacy z was sprzedawcy........

gość

Kosowie nic nie wiedzą. Dystrykci też tylko podejrzewają, bo gęby u samej góry są pozamykane. Dobra mina do złej gry. Ratuj się kto może, bo ten okręt tonie!!!!!! A słyszeliście o telefonach mailach i smsach że eurocach czy tam tradis wysyła do klientów żeby się w żywcu spłacali?! Normalnie mi z takim tekstem klient wyjechał to j**łem! usmiech.gifusmiech.gif Jeśli to prawda to już koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni możemy iść smiech.gif

Doradca Klienta

etapy rekrutacji są na stronie grupy żywiec jest 3 etapowa nie jest trudna naprawde bardzo mili ludzie pełen profesjonalizm dawno nie byłam na tak dobrze zorganizowanej rekrutacji.Jak wchodzi się do firmy czuć miłą atmosfere i pozytywne nastawienie,wszyscy są uśmiechnięci i bardzo mili to pozytywnie nastraja do rozmowy.

Nie był dziwnych pytan jak to na sprzedaz na słuchawkach trzeba było cos sprzedac załatwić trudną sprawe z klientem przez telefon.rozmowa z pania z działu hr i team leaderem bardzo miło i profesjonalnie omówić przebieg kariery i pare pytań o sprzedaż.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
gość

Ponoć to prawda nawet KP chodzi i mówi że to już klepnięte tylko nasi kosowie dementują żeby popłochu nie robić. A obsada i tak się kurczy bo kto ma gdzie to ucieka.

gość

Jest kilkukrotnie więcej kasy przygotowane na zwolnienia w 2014 i w 2015 niż było do tej pory. W UP już zgłoszone zwolnienia grupowe. Związki już po negocjacjach odpraw. Tradis dogadany. Żegnaj dystrybucjo, żegnaj wynajmie, żegnajcie pracownicy i pehacze. Pewnie niektórzy dostaną posady w nowych strukturach, pehacze przez jakieś zewnętrzne firmy będą jeździć i tyle. Ja już się zrobiłem angielskie wyjście jak zobaczyłem czym to wszystko śmierdzi i pozdrawiam z kraju pubów, deszczu, ryby z frytkami i dobrego Ale! usmiech.gif

asi

Moim zdaniem doradcy sie nie zmieniaja Odpaja nieroby. Rotacji brak. Kierownicy sa spoko. Zawsze da się dogadac. Nie rozumiem.

gosc
@asi

i kto ma w to uwierzyc? odchodza najfajniejsi ludzie,lizodupy zostaja.ciagle szukaja kogos do pracy,ogloszenia sa juz co 2 tygodnie,lapanka trwa.O podwyzkach mozna pomarzyc,bo wyniki sprzedazy sa okropne.Kogo probujesz oszukac.

gosc

Ludzie maja dosyc.Kierownikom odwala,sprzedaz ciagle spada,brak naprawde dobrych doradcow,ciagle nowi,ale majacy wszystko w powazaniu.Brak mozliwosci awansu.Najlepiej bylo na samym poczatku teraz to juz tylko wyscig szczurow.Szkoda bo inne byly zamiary.

bestia

Mam pytanie do doradcow.Dlaczego sie ciagle zmieniacie,czy macie dosyc,czy was maja dosyc?

bestia

No i cok tonie,sprzedaz do (usunięte przez administratora) ale nadal sie wszyscy podgryzaja.Ciekawe kto teraz wyleci????Gdyby nie sprzedaz ph to juz byloby pozamiatane.Ale tak to jest jak zatrudnia sie ludzi z lapanki.

XC

Wawa - nr gg - 2682284

Były
@XC

To jedno, co dają nic poza tym...

XC

jedzie ktos na szkolenie 4 czerwca ?

wawa

tak

robben
@XC

Ja też się wybieram,może jakieś namiary? można się zgadać co i jak z pociągiem itd.

Z tego co widzę to w cok pracują przedszkolaki,co tylko potrafią się nawzajem obrażać.Dajcie już ludzie spokój.Na tym forum już każdy obraził każdego,dlatego tyle wpisów zostało usuniętych.Zacznijmy się szanować,tych obecnych jaki i nieobecnych,jak to mówią "co było a nie jest nie pisze się w rejestr";),lub "kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem"

alkoholik

Przepraszam który to ph z podlaskiego pisze takie glupoty? sprawdzimy ip z jakiego bylo miasta bylo pisane. Ph podaje sie za chlopa a w rzeczywistosci jest baba i to z cok koszmar to jest dopiero poziom inteligecji bliski dna.

antytroll
@alkoholik

Gratuluje trollom,ktorzy pisza opinie nie sprawdzajac czy sa prawdziwe.Ta jak ja nazwaliscie baba nie mogla nic napisac ,poniewaz walczyla o dziecko w szpitalu i napewno nie myslala o jakichs forach.Ph wyrazaja rozne opinie te dobre i te zle i az dziwne ze o tym nie wiecie.MAm nadzieje ze jestesie z siebie zadowoleni,wszyscy pamietaja co bylo.Bedzie jej napewno milo jak sie dowie co o niej piszecie.Tylko kilka osob wie co sie z nia dzialo,zgadnijcie dlaczego wy nic nie wiecie.Aha nigdy nie wspomniala o doradcy na zastepstwie.Pozdrawiam kolegow i kolezanki z cok.

Pao

Myślę, że najwięcej do powiedzenia i oceniania Doradcy, który ma umowę na zastępstwo ma kierownik grupy, w której pracuje :) i oczywiście Klienci, którzy chyba nie zauważają braku jakże "super dobrego Doradcy". Jest sprzedaż i zadowolony Klient? To się liczy. Swoje opinie, które nomen omen nie mają żadnego znaczenia, lepiej zostawić dla siebie - szczególnie jeśli wyrażane są w taki sposób :) Pozdrawiam rzekomego PH z podlaskiego :)

cok

Sprzedaż coku,1+1gratis. Żywiec pójdzie z torbami.

kos

I co tam słychać,cok już likwidują?

doradca
@kos

Skąd ci taki pomysł przyszedł do głowy???

W tej chili już tylko na zastępstwo,za kobiety które obecnie są w ciąży lub na macierzyńskim.Nie ma już umów o pracę na czas nieokreślony.Nowi zastępują tylko tych którzy po jakimś czasie wrócą na swoje stanowiska.Zresztą to jest zaznaczone w ofertach pracy.

aasd

anonim - 2013-07-12 07:11:07 to racja bo puki co nie jestem pracownikiem Grupy Żywiec a chciałem aplikować, czy GŻ oferuje jakies benefity?Oczywiście - główny benefit to możliwość pracy do 67roku życia.

Człowiek

KOMUNIKAT !!! Wasze przepychanki słowne świadczą ŹLE ...nie tylko o firmie w której WSZYSCY pracujemy, ale o NAS i o tym co robimy w firmie, która przecież polega na budowaniu zaufania pomiędzy klientem a Sprzedawcą- niezależnie czy klient rozmawia z Nim w 4 oczy czy też przez telefon. Jeżeli wszystkim pracującym jeszcze zależy na przelewie 10-go każdego miesiąca z ŻSiD przestańcie wzajemnie OCZERNIAĆ FIRMĘ, bo z pewnością po przeczytaniu WSPANIAŁYCH komentarzy ludzi którzy tworzą wizerunek Grupy Żywiec nie zostałabym jej KLIENTEM. ZASTANÓWCIE SIĘ, co myśli teraz klient o GŻ czytając to FORUM ?

xx
@Człowiek

A kogo dziś obchodzi klient.

cokowa
@xx

My w Cok mamy zrobić target + zapracować na premię, dlatego podlizujemy się PH, słodzimy im aby czuli się lepsi,doceniani (od żon tego nie dostaną), a od Nas sms, e-mail i wszystko gra. Strategia sprawdza się w firmie, PH polecą na ciepłe słówka.(usunięte przez administratora)robią tak jak im mówimy i budujemy ich ego. Powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.