Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

ja my i wy

"Twoim prawem jest wiedzieć" a tu pudło, same ogólniki, dużo słów, mało konkretów, popis szefa i tyle

Piekarnia
@ja my i wy

Nawet po Walnym nie przynieśli nam ciastek na produkcję, o co im chodzi o prawdę.

spółka
@ja my i wy

Noo popisał się z tym porównaniem Spółki do produkcji garażowej

gospodarna
@Piekarnia

szkoda, bo tych tytek z buraczanymi żelkami zostało dużo

Ona
@spółka

Jaki szef taka spółka

Wrześniówka
@Piekarnia

no i w końcu po 4 latach Herszt zwany wodzirejem przywrócił spotkania piknikowe, sam też wybrał termin, godzinę i ustronne miejsce, a nawet zapewnił gratisowy powrót. Ludzie dopisali. Herszt się nie pojawił. Czyżby zbyt niskie progi pod krótkie nogi?

@Wrześniówka

Czy każdy płaci za siebie na tych spotkaniach?

Detektyw Prawdzic
@Ciekawy

A czy herszt na to spotkanie wydał chociażby grosz ze swojej kieszeni lub własnego konta?

Przyszły pracownik

Jak wygląda praca w tym zakładzie czy warto się tam zatrudnić i czy napewno system 3 zmianowy??

Opinia
@Przyszły pracownik

System trzyzmianowy za wolne a nie za kasę a biznes tam hamuje na calego więc nie warto

@Przyszły pracownik

Lepiej sobie odpuścić bo jak ten doktor kupi maszynę sterowaną cyfrowo i jedyną w europie to pracy nie będzie a cukry to tylko dodatek drugi sort więc lepiej nie ryzykuj i szukaj dalej

Johny Brawo
@Wiem

czy ta maszyna do żelek jest sterowana cyfrowo i w dodatku jest jedyna w europie? czy moze to tylko prototyp do produkcji garazowej?

@Johny Brawo

Zadaj to pytanie temu który udzielał wywiadu do prasy w sierpniu on wie po co to urządzenie pewnie latwiej bedzie mógł je nabyć jak firma pójdzie na (usunięte przez administratora)

@Johny Brawo

Teraz hitem są koffini hit dla kierowców i osob.aktywnych i tych co późno wstają wiec pewnie maszyna sterowana cyfrowo jedyna w europie jest niezbedna dla tego kitu

Myślący
@Wiem

cześć, napisałeś "kupi maszynę sterowaną cyfrowo i jedyną w europie"- tzn. że to będzie kolejny prototyp?

@Myślący

Tak i to kupiony na allegro bo tam wszystko mają

Magdalena

Jestem potencjalnym pracownikiem, i cięzko mi zrozumieć o czym piszecie jako osobie z zewnątrz. Ktoś może mi napisac jakies konkrety o firmie? :) Wynagrodzenie w widełkach, czy mozna liczyc na umowę o pracę?

Zenek
@Magdalena

Swietna firma. Doskonała atmosfera. Kompetentne kierownictwo. jasna i prosta ścieżka kariery. Bonusy, premie.Pracować tylko pracować...

@Zenek

Oczywiście to był żart wszystko na odwrót

Bzik
@Zenek

Zapomniałeś o właścicielach, którzy wiedzą czego chcą.....

@Bzik

Właściciele nic nie wiedzą a raczej tylko to co im powie zarząd a i to nie jest całą prawdą i gdyby im zależało to wladza trafiła by na zieloną trawkę

Lidia
@Odpowiedź

To ten zarząd tego nie widzi, skoro pracownicy widzą że właściciele 'nic nie wiedzą'? To ten zarząd jak pracuje skoro nie dostrzega niewiedzy właścicieli?

Odpowiem
@Bzik

A czego chcą bo przecież nie zmiany wladzy która po zebraniu pracuje albo udaje że pracuje i co im zrobicie są niezatapialni

Ten obcy
@Lidia

A kto ma w tym zarządzie pracować jeden się doktoryzuje a pozostałe wiedzy nie mają więc nie ma kto właścicielom przekazać wiedzy

@Magdalena

Jest ok, ogólnie mili ludzie i atmosfera - nad tym co tam poniżej piszą też zastanawiam się nad ich poziomem intelektualnym ;)

Ostrowianin

Pracownik, nie wiem jaki jest twój poziom inteligencji na pewno niski albo jesteś cwaniakiem z zarządu. Jak chcesz to napisz ile zarabiają zwykli pracownicy i ile dostają miesięcznie premii to wszyscy będą omijali zamkowy folwark.

@Ostrowianin

100zl żenada czyli za co RN dała podwyżkę dla zarządu, czas na zmiany. To były pieniądze akcjonariuszy.

Koszty
@Ten obcy

Czy Ewa ponosi koszty (np. jednorazowej wpłaty lub dojazdów na konsultacje, egzaminy i do bibliotek) studiów doktoranckich członków Zarządu? czy w przyszłosci praca doktorska Zarzadu rozwiąże problemy firmy (np. technologii żelek) aby zwiększyć szanse spólki na rynku gospodarczym?

wyborca

hm... nad twoim poziomem intelektualnym w ogóle nie potrzeba się zastanawiać, po twoim wpisie widać jak na dłoni totalny brak inteligencji... 11111

@wyborca

Nie był bym taki pewny, moja inteligencją jedt na dobrym poziomie natomiast po twojej inteligencji widać jak pracownicy w Spółce zarabiają ,pamiętaj podwyzsxki działają w 2 strony, a już ci 4 roczek leci.

limo

to zmieniaj a nie bij piany tutaj

Frik
@limo

Na ostatnim WZ nikt nie wspomniał słowem o dwóch sprzedanych migapach które przez lata były żywicielkami spółki hmm... jeden podobno kupił Pan od żelek przypadek hmm...

Gizmo
@Frik

Na walnym był czas na rozwiewanie wątpliwości i zadawanie pytań.

@Gizmo

A komu chciałeś zadawać pytania i tak nikt by nie odpowiedział bo nikt nie lubi niewygodnych pytań a maszyny oczywiście kupil doktor szef przecież technologię juz dawno ma w glowie jak bryknie z firmy to będzie biznes na gotowo a ludzie uwierzyli w jego dobre intencje ha ha daliście się nabrać

Emeryta
@Frik

To prawda

@Koszty

Doktorat z bezpieczenstwa sieci przemysłowych na pewno pomoże w zawarciu kontraktow na żelki doktorowi ale nie firmie i o to chodziło

Obserwator

Milczący posąg z Ostrowa to masakra, babka problemy z rachunkowością doktor nie nadaje się do prowadzenia naszej działalności widać że to nie jego branża

To ja
@Obserwator

Taki był plan napisać doktorat i w nogi a pani od rachunkowosci to pomylka tak samo jak ta druga szkoda tylko ludzi którzy muszą w tym grajdole pracować

Małgorzata

To znaczy? Napisz wprost co jest dobrze, co źle, zamiast tak lawirować.

Zatroskany
@Małgorzata

Pracownicy wykwalifikowani odchodza masowo, za chwilę nie będzie miał kto pracować, lepiej niech odejdzie doktor bo ci ludzie odchodza przez niego i podjęte złe decyzję

Nic
@Zatroskany

Słaba firma to i ludzie słabi a zle decyzje są celowe bo wtedy latwo ja przejąć to przecież proste

Veto

Panisko się panoszy a nadzór nic nie robi bo ma się dobrze ot co!

@Nic

Kto chciałby przejąć słabą firmę?

@Zainteresowany

Doktor pewnie bo już ma plan

@Zainteresowany

To pytanie zadaj przewodnikowi RN , który przez lata przywoził na walne rzesze ludzi z firm konkurencyjnych a sam namawial do udzielania dożywotnich pelnomocnictw

góra lodowa
@Odpowiem

RMS Titanic też był niezatapialny?

Nikt

Strach pomyśleć co się stanie jak w kuklinowie wyłączą internet. Największa goworkowa influencerka straci zajęcie. Będzie tragedia! Nie będzie mogła sama do siebie (ewentualnie do groszkowej ) pisać.

EWA Krotoszyn S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Laborant. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Pracownik produkcyjny

Urządzenie cam które nie pracuje trzeci tydzień, na pewno nie będziemy odrabiać sobotami za wolne Niech odrabia ten który za to odpowiada razem z zarządem.

Odpisał
@Pracownik produkcyjny

A odrabiać będziecie sobotami za wolne bo panisko tak karze a wy nie macie mic do gadania i już

@Odpisał

Jakaś rada na zaistniałą sytuację odrabiania w soboty ?

Wiem

Powiedziec nie albo żądać kasy wg prawa

@Wiem

A od czego związki zawodowe?

Wesoły
@Ciekawy

Wasze związki są nieme to atrapa

Iza
@Wesoły

To po co zostały stworzone?

@Ciekawy

Związki w tej firmie to atrapa

@Iza

Prawo tak stanowi w normalnej firmie związki mają głos ale u was wszystko stoi na glowie to i zwiazki są nieme

Planeta
@Odpowiedź

Jeszcze nie tak dawno niektórzy związkowcy mieli aspiracje być jednocześnie w zarządzie związków, radzie nadzorczej i do sterowania zarządem spółki. To co po takich związkach?

Zasmócony

Ta RN to totalne zero, którego Zarzad Nie potrafił wyliczyć haha

Pomidor
@Zasmócony

Poco RN poszła do tego stołu prezydialnego to była egzekucja na twarzach wszystkie kolory tęczy

@Pomidor

Oni chcieli się ładnie zaprezentować a kolorki tęczy bardzo twarzowe

Tomcio Paluszek
@Pomidor

ja wiem, ja wiem, ja tam z gośćmi byłem, suche ciastka jadłem i wodę piłem, a com widział i słyszał zaraz Wam opowiem... RN pobiegła do stołu zeby policzyć ile kasy tej na podwyżki dla Pracowników rada przyznała zarzadowi , no i nie była pewna zer, ale wtedy dostali olśnienia bo się im ukazała tęcza wiec za rok moze dwa z prawnikiem ustala co powiedziec WZ

prawdopodobieństwo
@Tomcio Paluszek

jest taka możliwość że pobiegli policzyć ile kasy prawdopodobnie na podwyżki dla pracowników rada przyznała zarzadowi

@Tomcio Paluszek

Nic nie będą musieli ustalać z prawnikiem będzie to samo zmieni się tylko rok w papierach i bajki będzie ciąg dalszy

Żenada
@Zasmócony

Te dwie Panie z Zarządu doprowadzi ły spółkę do bardzo złego stanu wizerunkowego. Akcjonariusz teraz czuje się niezbyt konfortowo te Panie nie ogarniały tematu przez cały rok czekamy na werdykt RN

@Żenada

Szkoda że przez takie jak te panie firma traci wizerunkowo ale nie licz że rada coś zmieni będzie po staremu a ludzie za chwilę zapomną o tym cyrku na zebraniu

@Odpowiedź

Nie nie to jest biznes. Zapomnieć można odrobić zadanie szkolne, za duże stwarzaja zagrożenie dla Spólki.

Pik
@Żenada

Doprowadziły do złego stanu wizerunkowgo? Ha ha. Niby gdzie? Krotoszynie, Sulmierzycach. Może w Kuklinowie? O tej spółce niewiele osób w Polsce wie. Naprawdę żenujący wpis.

@Pik

O tej spółce w kraju dużo wiedzą mają swoje sposoby a każda szanująca się firma powinna dbać o dobre imię a to co się tu wyprawia jest bardzo żenujące i nie wróży dobrze

Obrażony
@Pik

Ja myślę że akcjonariuszy z Kuklinowa Sulmierzyc i Krotoszyna w tym momencie mocno obraziłaś za ten smrud za ostatni rok odpowiecie wy ze Zdun i Ostrów Wlkp i NWZ musi być natychmiast

Mig
@Obrażony

To sobie zwołuj to NWZ....Dwa razy próbowaliście i co?

Właściciel
@Pik

Dlaczego piszesz że o tej Spółce niewiele osób wie? chciałbyś/ chciałabyś aby tak było? Spółkę z długoletnimi tradycjami nazywasz produkcją garażową i zamiast najwyższemu organowi udzielić rzetelnych i wyczerpujących odpowiedzi rzucasz co chwilę informacją ,, spółka nie upublicznia tego typu danych" - czyżby prawnik pracujący nad odpowiedziami na pytania Akcjonariuszy skierowane do Zarządu pomylił Spółkę EWA ze spółką publiczną? Tak aroganckiej, butnej i bezczelnej władzy, a przy tym nieudolnej, jak dotąd nie było! Brak odpowiedzi na pytania Właścicieli oraz celowe przypadki zdeprecjonowania Spółki nie mogą pozostać bez odzewu.

NWZ
@Mig

może ludzie byli zmęczeni wysłuchiwaniem co rusz że spólka nie upublicznia tego typu danych ( chociaz nikt o to nie pytał), może ludzie byli znużeni nadprogramowymi wykresikami ale, ale do trzech razy sztuka

Wykrzyknik
@NWZ

Prawda jest brutalna więc nie można jej upublicznić bo to byłby szok

Olaboga
@Obrażony

Dobrzy są w tym obrażaniu a akcjonariuszy lekceważą bo z plebsem gadać nie będą i wiedzą ze NWZA nikt nie zwola bo trzeba zebrać sporo podpisów pod wnioskiem i kto z was to zrobi uważają was za niemoty a więc wszystko będzie dalej po ich myśli

Andromeda
@Olaboga

Akjonariusze usuńcie RN ponieważ zero nadzoru nad Spółka. Czy może ktoś coś zrobić z tym smrodem na WPC, bo my już pracownicy nie wytrzymujemy.

propozycja
@Andromeda

trzeba na wydział w te odoranty zaprosić RN i zarzad, i najlepiej na 8 godzin

Andromeda
@propozycja

Właśnie tak?

jasnowidz
@Olaboga

faktycznie w obrażaniu i lekceważeniu akcjonariuszy są źli do szpiku kości, a jak nawet sprawę ewidentnie przegrają to dalej ewidentnie brną w zaparte. jeśli chodzi o NWZA to na dwoje babka wróżyła

Ojej
@Andromeda

Smród do zarządu nie dociera bo są zamknięci za srebrnymi drzwiami a gości przecież tam nie zapraszają więc wy mozecie się smrodzić ha ha

@jasnowidz

Babka jest nie potrzebna tylko jedna dwudziesta glosow i bedzie git nwza yo do roboty zbierać glosy

Bobek
@Ja i ja

Jedna dwydziesta tak i parę tysiaków na organizację walnego gdyby walne nie zadecydowało o pokryciu kosztów organizacji przez spółkę. Macie akcjonariuszy za durni. Próbowaliście dwa razy i co? Weźcie pigułkę! Poczekajcie rok. Będziecie mieli kolejną szansę ha ha. Nie brakuje nam was wcale

X men
@Bobek

Słabi jesteście a oni to wykorzystują tchórz was obleciał to nic nie róbcie oni mocni wy slabi szkoda słów

Apteka
@Bobek

Jak masz jakieś problemy zdrowotne albo problemy innej natury to lepiej sam weź pigułkę. Albo jesteś niedoinformowany albo celowo pomijasz ważne informacje po to aby akcjonariuszy odwieźć od zwołania NWZ. Przepisy stanowią , że Akcjonariusz lub akcjonariusze reprezentujący co najmniej jedną dwudziestą kapitału zakładowego mogą żądać zwołania nadzwyczajnego walnego zgromadzenia i umieszczenia określonych spraw w porządku obrad. Żądanie zwołania NWZ należy złożyć zarządowi na piśmie lub w postaci elektronicznej. Zgromadzenie to podejmuje uchwałę rozstrzygającą, czy koszty zwołania i odbycia zgromadzenia ma ponieść spółka. Akcjonariusze, na żądanie których zostało zwołane zgromadzenie, mogą zwrócić się do sądu rejestrowego o zwolnienie z obowiązku pokrycia kosztów nałożonych uchwałą zgromadzenia, i płacić nie trzeba! zapamiętaj sobie też raz na zawsze , że akcjonariusze zdeterminowani walczyć o Spółkę i miejsca pracy dla teraźniejszych i przyszłych pokoleń nie są durniami!

@Apteka

Apteka wiemy że myślisz o powrocie. Nie możesz spać z tego powodu, że jesteś goniona do roboty i nie możesz się oszczekać. Z tego co napisałaś wynika że jeśli walne nie podejmie uchwały o pokryciu kosztów zwołania przez spółkę zwołujący pokrywają koszty i mogą się od uchwały walnego odwołać. Powodzenia życzę ....przy obecnym tempie sądów wynik za dwa lata. Powodzenia, zwołuj.....

@Akcjonariusz

Gratulacje za "błyskotliwość" nt. pracy sądów. z kolei za czytanie ze zrozumieniem jedynka!

Nadzorca
@Akcjonariusz

Akcjonariusz który zainwestował w tą Spółkę oczekuje zysków a nie kupowanie maszyn aby stały nieużyteczne a akcjonariusz płaci amortyzację Pani BK tego nie widzi widać że jest cienka. Prowadzenie Spółki na oślep już wystarczy brak absolutorium. To WZA nie miało nic wspólnego z tym co prezio przedstawiał.

Beka
@Nadzorca

Ta pani zawsze była cienka i nie błyszczała wiedzą a teraz to widać w całej okazałości

Emu
@Beka

I tak Rysia po kursach i szkółkach niedzielnych do pięt jej nie dorasta.

Cukrownia
@Emu

Nie obrażaj Rysi. Skończone studia jarocinskie to mniej niż zero, zresztą efekty widać.

Lokalny patriota
@Cukrownia

Nasz ceramik to też nie były przelewki...

KARMA
@Emu

co siejesz to zbierasz, to co dajesz to dostajesz, to co widzisz w innych, jest twoim odbiciem KARMA pamiętaj życie to echo zawsze do ciebie wróci. za przykre słowa..., za spowodowanie łez..., za brak szacunku..., za ignorancję..., za wszystko co spowodowało ból w sercu..., to kiedyś wszystko wróci do tego co tak krzywdzi innych...! nigdy nie zrozumiesz co wyrządziłeś drugiemu człowiekowi, dopóki... nie poczujesz tego samego, dlatego tu jestem Karma

Blum
@KARMA

A ty co ??? Będziesz święty hahah z młodym hahahah co wy robicie ? Hmmm hahah

@Nadzorca

Nadzorca masz całkowitą rację, a pani BK może niech odpowie co z zasadą współmierności przychodów i kosztów, która jest zasadą nadrzędną?

@Akcjonariusz W

Pryncypał powinien to ogłosić ;) że będzie mi ściskał asfalt ;)

Mądrość Solomona

jesteś osobą bardzo pewną siebie, ale masz nieadekwatne poczucie własnej wartości, które maskujesz nadmiarem autoprezentacji, co woda sodowa uderzyła do główki? “Pycha kroczy przed upadkiem” — Mądrość Solomona

@Akcjonariusz W

Zasada ta została olana przez bk wysoka stawka amortyzacji na maszynę która wyprodukowala tyle co kot napkakal to jej zdaniem zachowanie współmierności strach się bać co jeszcze sie w tej głowie urodzi

Pstryk
@Odpowiedź

Bardzo bobrze zrobiła. Maszyna nawet jeśli nie pracuje to się starzeje. Rysia też tak swojego czasu zrobiła z linią na lekach fundując akcjonariuszom ekstra 200 koła podatku. A może rysia to ty?

@Pstryk

Pytanie zasadnicze a dlaczego nie pracuje bo oni nie mają pomyslu na biznes a tak po prawdzie większa stawka amortyzacji to wyższe koszty i niższy zysk a więc niższa dywidenda prosta prawda i nie mieszaj w to Rysi tylko zadaj pytanie bk dlaczego zaniża wynik i jaki ma cel

Geronimo
@Odpowiedź

Bardzo dobrze zrobiła. Spółka zapłaciła mniejszy podatek dochodowy i przytuliła trochę hajsu. A akcjonariusze i tak dostali swoje. Amortyzacjz jest dokonywana zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości a tak przy okazji to jaka ostatnia inwestycja tej spółki była trafiona?

@Geronimo

Ty to jestes spec od rachunkowości tylko zapomniałeś o nadrzędnej zasadzie kosztow do przychodów musisz sie dokształcić bo piszesz bzdety a faktycznie to inwestycje za tej wladzy to pudlo

Wiedza
@Geronimo

Dobry sposób na fiskusa ale dla wlascicieli to kant a inwestycja trafiona 1.8 mln do 70 kg żelek to super biznes

@Wiedza

Jak większość inwestycji w tej spółce! Która to niby była trafna? Pomimo braku produkcji większość na walnym udzieliła absolutorium prezesowi i trzeba to uszanować.

Wiedza
@Pozytywny

Zgodnie z zasadą szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego/lepszego więc siedź cicho i pracuj

@Pozytywny

Prezes dostał absolutorium to trzeba uszanowac a dwie panie nie dostały absolutorium to uszanowac nie trzeba?

Dodatni

Absolutorium Pań nie ma żadnego znaczenia. Bo czy Panie coś bez prezesa znaczą? Coś są w stanie same zrobić? Czy zakup maszyn to ich pomysł?Czy jakakolwiek inwestycja jest w ich zasięgu? Niestety nie.

Burza
@Dodatni

Jeżeli Panie nic nie znaczą, to za czym czeka szanowna RN na czele z przewodnikiem, do roboty (usunięte przez administratora)

Tęcza
@Burza

RN nie usunie Pań, bo to jedno kolesiostwo. A po drugie to nie ma się co dziwić bo wszyscy jadą na jednym wózku, zero pomysłu i zero wiedzy.

Negatyw
@Tęcza

Ważne są ciepłe posadki i dotrwanie do końca a jedna paniusia może już iść na emeryturę tylko kasy szkoda więc się będzie siedziało przeciez kolesiostwo jej nie wyrzuci

Negatywny
@Tęcza

Poprzedników obsmiewali od starych bab ale wtedy praca i biznes był a teraz stare jest dobre śmiechu warte

@Negatyw

Babcia ma emeryturę ale jest wypalona do zera, ona już nie nadaje się do biznesu

Produkcja

Do biznesu głowy nie ma ani Stara ani młoda, a na dodatek obstawili się takimi kierowniczkami co niszczą wszystko, bo nikt z nich pomysłu nie ma, z resztą to widać po nowej hali przeznaczonej do zelek nie wspominając o maszynie którą potrzebuję przeróbek, takiego mamy Renatko.

Ima
@Produkcja

Nie wspominaj o Renatko to człowiek bez wykształcenia technicznego on tylko kafle umie kłaść i to kiepsko

@Ima

Jak się dobrze zapłaci to i dobry fachowiec się znajdzie.

algorytm
@Akcjonariusz

najwięcej płaci się za przypochlebianie, spolegliwość i lizusostwo a wiedza, doświadczenie, znajomość rzeczy i fachowość pracy na danym stanowisku została wyceniona na poziomie wynagrodzenia minimalnego... i dlatego tacy a nie inni przejęli stanowiska kierownicze

@algorytm

Ciekawe, kto z obecnie pracujących udźwignąłby roku Kierownika SUR?

Mistrz
@Akcjonariusz

Takiej żenady w technicznym jeszcze nie było od założenia Spółki. Zawsze były osoby z autorytetem, przykry wizerunek ale prezio na to pozwala.

Jak RN mogła dać podwyżkę dla Zarzadu, skoro nie wiedzieli co się dzieje w Spółce, a dla Nas pracowników o podwyżce i nagrodzie, tylko można pomarzyć.

Wstrząśnięty

Odpiwiedź prista Zarząd trudniej skompletować niż pracowników.

@Wstrząśnięty

W dzisiejszych czasach o dobrego pracownika jest ciężko

@Wstrząśnięty

Dajmy jeszcze RN parę dni na odwołanie tych dwóch pań .

Easy
@Wstrząśnięty

nie żartuj, nie ma ludzi nie zastąpionych i w ogóle na takie stołki których w spółce jest mniej i w innych firmach też - niż pracownicze, na takie wypasione posadki mnóstwo mądrych ludzi czeka, wystarczy dać ogłoszenie na pracuj pl a sami przybiegną w podskokach

Bzyk

Tak tak, dajmy radzie jeszcze parę dni i co dalej? Dlaczego miałaby kogokolwiek odwoływać z zarządu? Z powodu braku absolutorium? Śmieszne!

zegar

oczywiście możemy jeszcze trochę poczekać, ale czy sam czas wystarczy RN, która w składzie ma jedną panią z dłuuugim doświadczeniem zawodowym oraz dwie osoby suuuper wykształcone, ale prócz wyższego wykształcenia dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie, a tu wtopa na maxa, bo RN wyobrażenia co się dzieje w firmie nie ma i nie wie za co RN przyznała sowitą premię i baaardzo pokaźną podwyżkę, zer też nie zobaczyła no i żadnej odpowiedzi na zebraniu nie udzieliła, znaczy że wobec akcjonariuszy nie ładnie się zachowała i prawdopodobnie na ochronce chce przeczekać rok?

Niki
@Easy

Jasne las rąk... ile trwało poszukiwanie ostatniego prezesa? Ludzi może i sporo ale takich których oczekiwania są do spełnienia przez spółkę raczej jest mało. Poza tym kto tutaj przyjdzie pracować na dłuższy czas z takim histerycznym akcjonariatem. Nie no zapomniałem. BD czeka.....

@Niki

Na co BD nialby czekać jak nie bylo go na zebraniu to znak że odpuścił firmę i dobrze bo po co się ma babrać w błocie pewnie zrobili już świetną karierę w Europie której zazdrości jemu wasz szef ,bo tego gościa stać tylko na pracę w spółce garażowej brawo BD

Gienek
@Prawie pewny

Ha ha BD zapewne zrobi świetną karierę w jakiejś spółce garażowej w psiej wólce, bo tylko do takiej się nadaje. Czego mu z całego serca życzę. W naszej już zrobil czy zarobił wystarczająco....świata tez przy okazji zwiedził trochę....

Ble ble
@Gienek

BD wyrwał z Spólki niezła kaskę i oszukał akcjonariuszy i nie jest tu mile widziany bo Ewa już na niego pracować nie będzie pa pa

@Gienek

Oj zazdrość cię zżera bo nigdy nie będziesz taki jak BD karierę zrobisz tylko w spolce garażowej i światowcem nie będziesz

Ble ble
@Prawie pewny

DB już w kolejnej Spółce kierunek drzwi ci pokazali ? czy może rozumu zabraklo.

Ojej
@Ble ble

Zazdrość przez ciebie przemawia salony europejskie nie dla ciebie liga nie ta!

@Ble ble

Jeżeli tak jest to kto mu na to pozwolił? Kto go wybrał? Gdzie była rada wtedy?

@Ciekawy

jeżeli tak jest to kto mu te delegacje podpisywał?... aha zapomniałem to była ........

bik
@Akcjonariusz W

ta sama, która po 4 latach się zorientowała ze prezes korzysta z samochodu służbowego i do tego zamówionego wadliwie? ta sama która teraz przeżyć nie moze ze nie moze juz podskakiwac....wciąz próbujaca wciskać kit akcjonariuszom o swojej misji......

@bik

oj kłamczuszku, kłamczuszku, to była ta pani która przez 4 lata przymykała oko na delegacje i inne rachunki, która nie potrafi mnożyć przez 10, która przeżyć nie może że w tym roku razem ze swoją kumpelą nie dostała absolutorium podczas gdy kolega pokwitowanie dostał

Miłka
@Akcjonariusz W

Na szczęście jest sprawozdanie starej RN obnażające jej ograniczenia i brak kompetencji ha ha

Szczęście
@Miłka

Na szczęście dla poprzedniej RN są sprawozdania które potwierdzają i kompetencje i dobre charaktery tych ludzi, ludzi którzy Akcjonariusxom życzyli i zdrowia i miłości i ... I nigdy Ich nie obrażali

Flik
@Szczęście

RN ma prowadzić nadzór nad działalnością spółki a nie życzyć akcjonariuszom zdrowia i miłości. Z koncertem życzeń się pani/panu pomyliło.

@Flik

Poprzednia RN prowadziła nadzór nad działalnością Spółki we wszystkich dziedzinach jej działalności, a szczegółowe sprawozdania z wyników nadzoru corocznie przedstawiała WZ. W temacie życzeń - na dobre i szczere życzenia zawsze jest właściwy czas i stosowne miejsce, a obrażać nikogo nie wolno i zgody na takie złe zachowanie/a nie ma i nie będzie.

Rozpoznanie
@Miłka

na szczęście twój wpis ewidentnie obnażył twoje problemy zdrowotne, bo jakim człowiekiem trzeba być ?-żeby innych ludzi nazywać starymi , i w dodatku mając na swoim koncie wiosen bez liku - trudno policzyć?-czyżby kolejne ograniczenia wiekowe? no i kolejny objaw "ha ha"- tylko niezbicie potwierdza diagnozę - ot cała rzeczywistość. kompetentny Geriatra

@Rozpoznanie

Stara rada nie oznacza starych członków rady, chociaż w tym przypadku i tak mówimy o osobach w wieku emerytalnym. Nie wrócicie do rady choćbyście się starali. Wasz czas już minął. Znamy wasze osiągnięcia. Głównie w przybraniu wagi ha ha oraz słabych wynikach spółki i waszej bezradności.

Zmiany
@Obserwator

O jakich złych wynikach piszesz starej RN przecież to oni postawili spółkę na nogi i było po 4 zł za akcję a w tym roku odstawiliście cyrki, takiego syfu jeszcze nie było. Nie obrażaj innych bo do najszczuplejszych nie należysz , nadzwyczajne jest priorytetem ponieważ wszyscy nie otrxymaliście absolutorium i musimy pożegnać niektórych darmozjadów. Niestety skoro Zarząd nie umie wypracować konkretnego zysku muszą być zmiany, Spółka jest najważniejsza.

@Obserwator

jak to jest, że osoba w twoim wieku ma czelność młodszym wypominać wiek?- to jest delikatnie mówiąc bezczelność i przegięcie! Słownik języka polskiego PWN definiuje znaczenie słowa "stary", ale u ciebie widać , że nie tylko z matmą kiepsko.... piszesz o przybraniu wagi - masz na myśli swoje oponki? ogarnij się kogo one interesują?!

Zmiennik
@Zmiany

Nadzwyczajne jest pilne ale kto z was się podejmie to zainicjować przeciez pracujący akcjonariusze się boją a obcym i emerytom to wisi bo u was szacunku nie mają zatem wszystko będzie po staremu a wladza się śmieje że zrobila was w konia

Omega
@Zmiennik

Większość akcjonariuszy na walnym wyraziła swoje zdanie na ten temat (zwołania NWZA) i to dosyć przekonywująco 2 razy. Nie ma do czego wracać....

pendrive
@Omega

nie zapominaj, że na walnym było zaledwie sześćdziesiąt parę osób, z pełnomocnictwami jakaś setka, a akcjonariuszy jest ok dwieście, co oznacza, że nie wszyscy mogli się wypowiedzieć i dlatego potencjał do zwołania jest duży. nie zapominaj też , że ludzie w salce gimnastycznej byli wtedy już zmęczeni brakiem odpowiedzi i znużeni wykresikami, ale jak wrócili do domu i przemyśleli aroganckie zachowanie władzy oraz to że fundusz rezerwowy z zysków z lat ubiegłych za chwilę prawdopodobnie mogą zmarnotrawić na kolejny prototyp z firemki garażowej z tej serii co to niby posiada oszałamiającą wydajność 60 kg produktów rocznie za dwa melony albo prototyp który przez co najmniej 2 lata będzie się tylko kurzył albo w kolejnym roku wartość funduszu zapiszą bez zer, to już im nie jest wszystko obojętne i ....

Don pedro
@pendrive

Ha ha czekam na ten gniew właścicieli, zniżonych i zmęczonych na walnym... wierzysz w co piszesz czy zażywasz jakieś gumisie. Jeśli coś możesz polecić to daj cynk. Z chęcią skorzystam. Może nie tylko ja....

@Don pedro

nie sądzisz że w tym wieku jaki ty już osiągnąłeś/osiągnęłaś czytanie i wiara w bohaterów kreskówek to obciach? weź się za czytanie bardziej ambitnej literatury

@Obserwator

Skąd u ciebie tyle jadu pewnie nie wiesz że to stara rada dala ci pracę a tej firmie zyski a ty co zrobiłeś dla firmy oprócz opluwania i obrazania ludzi szkoda na ciebie słów

Gumiś
@Ja i ja

Stara rada to dała tej firmie, wiele lat strat i kombinacji, i na ostatnim WZA to nadzór był taki, że był milion straty co dawało nam całkiem wysoką dywidendę. Nowa rada widać wzięła się za zarząd, i wyszło nam przyzwoicie. Kruszynka, ty już doprowadziłaś prawie do zniszczenia spółki, na którą pracuję wiele lat, i twój czas przeminął razem z twoimi kłamstwami i obietnicami. Wolę 3 zł za tej rady niż złotówkę za twoich czasów.

Przyzwoitość
@Gumiś

Gumis przestań bajki opowiadać i kłamać o stratach których nie było, kogo ty chcesz nabrać? Obecna RN wzięła się za zarząd... no tak i premie dala i podwójne podwyżki tylko nie umiała powiedzieć jak duże, czyżby kwota im przez gardło przejść nie chciała? O milion straty to zapytaj obecny zarzad. No i co ty za brednie wypisujesz przecież ze straty dywidendy się nie dostaje!!!

Krs
@Gumiś

O kim ty piszesz stara rada? O tym Panu z sanepppidu rocznik 56, a może O tym Panu z kancelarii praw rocznik 57 czy może O Pani rodem z miasta krotosa rocznik 57? Chociaż ta Pani rocznik 57 zasiada w nowej radzie też, więc nie kumam zarzucasz jej straty i kombinacje a później wyspiewujesz psalm pochwalny ze się wzięła za zarzad? Masz rozdwojenie jaźni? Czy chcesz się komuś przypodobać?

Złotówka
@Gumiś

Ja masz problem natury etycznej że wziąłeś kasę która ci się nie należała, to ją zwróć, najlepiej z odsetkami, a księgowa na pewno wymyśli na jakie konto ją zarachować

Zero0
@Przyzwoitość

Rada dala a zarzad wziął podwyżkę bo im się to po prostu należało a ludzie maja siedzieć cicho i pracować bo teraz zaczyna się czas pracodawcy i niezadowoleni będą musieli odejść

Dzwon Zygmunta
@Zero0

Pozwól że powtórzę za Kłódką ,,nie strasz, nie strasz, bo się posrasz.....,, - i chociaż w tym temacie masz już duuuże osiągnięcia to może czas wreszcie zacząć zachowywać się jak przystało na osobę dorosłą i przestać brudzić rzucając qownem na innych. Włącz myślenie, pozytywne myślenie

@Dzwon Zygmunta

Dzwon idealny nick dla ciebie weź się za pracę na rzecz i dobro naszej firmy to będzie najlepsze co możesz zrobić. Powodzenia

Targowisko
@Pozytywny

Wiemy że masz firmę doradczą, wiemy gdzie ta firma, wiemy z kim na spółkę, ale Ewa nie płaci ci za takie skorelowane doradztwo, więc weź się wreszcie sam do roboty miast wydzwaniać do kolegi doradcy, który naszą spółkę chciał już oddać innej firmie. Powodzenia Spółce i Tobie też

@Targowisko

I co z tą wiedzą zrobisz? Każdy orze jak może a ty co najwyżej możesz się poużalać. Najważniejsze żeby się kasa na koncie bankowym znalazła.

Proszę mi powiedzieć dlaczego jak RN I ZARZĄD NIE DOSTALI KWITÓW NA DALSZE RZĄDZENIE to nie został złożony wniosek o ich odwołanie?

Dron
@Zainteresowany

Spółka akcyjna to nie spółdzienia. Poza tym brak absolutorium nie stanowi automatycznie podstawy do odwołania. Po trzecie były złożone dwa wnioski z zamiarem odwołania rady i oba nie zyskały wymaganej większości na walnym.

ksh
@Dron

Zapamiętaj! walne zgromadzenie może zawsze odwołać członka zarządu, art. 370 §1 k.s.h. Członek zarządu może być w każdym czasie odwołany. (…) art. 368 §4 k.s.h. ...... Członek zarządu może być odwołany lub zawieszony w czynnościach także przez walne zgromadzenie. Powodu /podstawy odwołania podawać nie trzeba. art. 370 §1 k.s.h. Członek zarządu może być w każdym czasie odwołany. (…) Jako członek zarządu nie możesz zaskarżyć uchwały walnego zgromadzenia akcjonariuszy o Twoim odwołaniu! członek zarządu z chwilą odwołania traci legitymację do wytoczenia powództwa o stwierdzenie nieważności uchwały sprzecznej z ustawą (czyli z ksh).

gong
@ksh

Powodzenia życzę w zwołaniu NWZA w celu odwołania zarządu lub jego członków! Trzeba było częsciej do ksh zagladać jak się pełniło funkcje w organach spółki. Była rada również nie otrzymała absolutorium co oznacza ze jej niektórzy członkowie,.którzy najwyraźniej nie mogą się w dalszym ciągu pogodzic z porażką, powinniny dać sobie spokój z sianiem zamętu. Ich dokonania zostały ocenione negatywnie. Swoje funkcje w roku 2021 pełnili 9 mieś a nie 3 jak nowa rada.

@Zainteresowany

Został złożony tylko nie przeszedł bo ludzie bali się ze muszą sami zapłacić za nadzwyczajne a to błąd

spłuczka
@gong

przestań ściemniać króliczku, ksh ma rację, takie są przepisy i stanowią one, że członkowie zarządu na walnym zgromadzeniu mogą zostać odwołani, i na dodatek uchwały wz zaskarżyć nie mogą. A ty zamiast siedzieć non stop na tym portalu i błędnie dedukować co oznacza, że była rada nie otrzymała absolutorium, może zajrzyj wreszcie do ksh i przeczytaj co oznacza jak obecna rada nie dostała absolutorium?! a może obecna rada chciałaby aby NWZ wyręczyło ją z podejmowania niezręcznych decyzji? i tak dla jasności dokonania obecnej rady na tym samym zebraniu też zostały ocenione negatywnie i to dużo bardziej negatywnie. Przestań ukrywać też fakt bezsporny, że jedna pani z obecnej rady zasiadała również w poprzedniej radzie, a więc 9 + 3 = 12 m-cy tyle ta pani pełniła funkcję w radzie w roku 2021. Jeśli chodzi natomiast o twoje własne osiągnięcia, to są one dobrze znane wielu osobom korzystającym po tobie z toalety.

Domestos
@spłuczka

Wszyscy czekają z niecierpliwością, jaką decyzję podejmie obecna RN, a zwłaszcza Pani która zasiada już 4 rok. Pokażcie na co Was stać miernoty. Bo do tej pory to był śmiech na sali.

@Domestos

Też mam taką nadzieję. Że w końcu wywalą @spłuczka za bramę i będzie święty spokój. Tak się tutaj spina, że boję się żeby jej żyłka jakaś nie pękła.

Kłódka
@Pozytywny

Nie strasz, nie strasz bo się posrasz, bój się o siebie., bo za chwilę ty pójdziesz za bramę. Już tu był taki czlowieczek który straszył bramą i źle na tym wyszedł.

@Domestos

Pani która zasiada czwarty rok siedzi cichutko jak myszka i co miesiąc ma dodatkową kaskę do enerytury więc jej pasuje taki stan rzeczy

@Zainteresowany

Wniosek byl tylko nie został przeglosowany szkoda

reporter

Krótkie sprawozdanie z zebrania: - jak zwykle rozpoczęło się po czasie - stary/ nowy przewodniczący nie przygotowany, fryz jak po nieudanym koncercie, zły na tych co przerywali - szef jakby wczorajszy, w wymiętym garniturze, z ironicznym uśmieszkiem, buńczuczny jak zwykle - jedna pani B w polarku z lat minionych, z dużymi oponkami i kolorkami na licu i przerażeniem w oczach - jedna pani K jak zwykle milcząca jak posąg - osoby zabierające głos perfekcyjnie przygotowane- brawo im - błędy w papierach , których nie umieli nawet znaleźć a co dopiero poprawić - plany na przyszłość nieznane, dużo słów, zero konkretów upodobanie do wykresików jak co roku - odpowiedzi na pytania żenujące, Podsumowanie: kabaret jak zwykle i po co wam tobyło! -

Dziennikarz
@reporter

Zgadzam się z Tobą reporter w 100 %, żeby znowu dokonano zmian na korzyść akcjonariusza zeby poczuł się bezpiecznie to tylko tym musi się zająć kruszynka i groszkowa. Innych osób tutaj nie widzę.

@Dziennikarz

Dziennikarz i ty masz rację, ,zobaczymy na ile tą nieudolną RN stać, Dajmy im parę dni na podjęcie decyzji zmian w szeregach Zarządu..

Papuga

Ta nie rada wybierze nie zarząd i będzie po staremu przecież dla nich to jak glosowali ludzie nie ma znaczenia sami swoi muszą zostać bo Polacy nic się nie stało

Korespondent
@reporter

Masz rację, Twój opis jest bardzo rzetelny, ja skromnie dodam jeszcze że pośrodku siedział jeden pon ubrany na stypę, przewodniczący zebrania stronniczy i nie powiadomił uczestników obrad w jaki sposób zgromadzenie było utrwalane, a powinien!, przeprowadził dyskusję łącznie nad dwoma punktami obrad, ale Walnego Zgromadzenia zgody na to nie otrzymał, a powinien! o kodeksie nie miał pojęcia a art. 404 paragraf 2, powinien znać! no ale ostatecznie uratowało go że otrzymał konsultację prawną. Odpowiedzi na pytania nie na temat lub ich brak i do tego jeszcze wpędzanie akcjonariuszy w poczucie winy że śmią prosić o dywidendę.

interpelacja
@Papuga

czy to prawda ze szef powiadomił zebranych o bardzo dobrej współpracy z radą, która w roku ubiegłym terminowała trzymiesięczny staż lub okres próbny? Jeśli tak, to jest szansa, że w tym roku, już po skończonym stażu wyszkolili się na tyle dobrze, że przystąpią do działania. Powodzenia!

Reporter
@interpelacja

Egzaminu w okresie próbnym nie zdali a na odwolanie nie bylo zgody będą pracować na czarno ale za kasę i to nie małą . Nie życzę im powodzenia

Prawy
@Korespondent

A ten przewodniczący to ten Sam gość co kiedyś chcial razem z szefem apteke zrobić z tej firmy ,farmaceuta się znalazł pewnie ponownie go wzięli bo swój chłop jest

Hans Kloss
@Prawy

a juści że ten sam gość, ten sam co to z Przedsiębiorstwa chciał zrobić aptekę, co nie znał regulaminu i chciał w pierwszej kolejności poddać pod głosowanie uchwałę na mniejszą dywidendę, itd. itd.. Nie z nami te numery, Brunner

Art. 400 KSH § 1
@Papuga

historia to niesłychana cała RN nie dostała pokwitowania (i do tego jeszcze 2/3 zarządu też). Ludzie sami mogli zadecydować co zrobić z funduszem rezerwowym aby inni go np. nie zmarnotrawili. Można było m.in. wzbogacić kapitał zapasowy Spółki albo przeznaczyć kasę na zaliczkę dywidendy za ten rok. Ale, ale Szansa była i jest nadal.

wuefista
@reporter

na sali gimnastycznej jeden pan z mikrofonem uprawiał lekko przyśpieszony jogging , a pan przewodniczący popisał się niesłychanie udzielając wykładu w temacie jak to jego zdaniem szczegół nie jest szczegółem - czyżby zapomniał że na egzaminach nie wolno podpowiadać ?

Opinia
@wuefista

Marny był ten wykladowca ale zadanie domowe zlecone przez szefa odrobił znakomicie nie czepiaj się szczegółów w przyszłym roku będzie gorzej

Walne

Zeby nie umieć policzyć zer

Reasumpcja
@Walne

Proszę posłuchać piosenki zespołu T. Love "Pochodnia". To ona mówi wszystko o naszych wlodarzach.

Coś
@Walne

No było ich za dużo a liczydło wyszlo z mody

matma
@Walne

dziwny jest ten świat, jedna osoba z zarzadu dostała pokwitowanie a dwie pozostałe nie dostały pokwitowania. przypadek? mieli problem policzyć, mnożenie przez 10 to już dla niektórych osób wyższa matematyka i przegłosowali sprawozdanie finansowe z błędami bo ci co te bledy zrobili nie pokwapili sie do ich poprawki

Chcę wiedzieć
@matma

Czy wąskie grono zostalo już wtajemniczone w tajne wyniki glosowan?

Śmiechu warte
@matma

Co się dzieje w tej firmie znowu błędy może zawiódł komputer kopiuj wklej ale to powinnien sprawdzic ksiegowy jakiś kiepski jest

@matma

To jak to teraz będzie rada pracuje w podziemiu czy na uchodztwie, te dwie panie incognito tylko szef na legalu?

Nikt

Glupiś czy o drogę pytasz? Brak absolutorium to nie odwołanie.

@Nikt

Czyli wszystko po staremu zebranie to ściema a z ludzi zrobiono wała

@Ja i ja

Po staremu? Walne ściema? Dywidenda to też ściema? Wartałoby się w reszcie czegoś nauczyć z tego ksh a nie pleść bzdury.

obiadki wtorkowe
@matma

Termin: tydzień przed walnym, Miejsce: gabinet p. K., Zagadkowe Menu: na przystawkę ilość głosów? danie główne: absolutoria nie dla wszystkich? na deser: cena nabytych akcji? przypadek?

gym
@obiadki wtorkowe

I co się zmieniło w tym temacie? Nic. Kto załatwiał temat walnych na wycieczkach z socjalnego? Ameryki nie odkryłeś/aś. To się nie zmieni dopóki akcjonariat będzie rozproszony.

@obiadki wtorkowe

I menu się sprawdziło a wycena akcji oczywiście wysoka bo inwestor stoi już za bramą w bloku startowym

@obiadki wtorkowe

Cena akcji to będzie kilka dziesiątek bo z tego pokaże się zysk firmy za ten rok obiecany przez naczelnego

sampling
@Prawie pewny

zysk firmy prawdopodobnie wzrośnie znacząco dzięki udanej dystrybucji próbek marketingowych do akcjonariuszy, którzy zostali zapewne wybrani na docelową grupę odbiorców i którzy prawdopodobnie mają za zadanie kupić tyle co do tej pory hurtownie.

bankomat
@Brawo

inwestor zapewne stoi już w bloku startowym, obstawiam że może nawet nie jeden, ale znam ja tych bogatych, którzy są bogaci dlatego że oszczędzają, bo mają co oszczędzać i dlatego obstawiam na niską wycenę akcji.

@bankomat

Nie może być niska wycena bo będzie strata i akcjonariusze na zebraniu następnym będą grilowali zarząd a przy znaczącym zysku z tego będą bić brawo

Akcjonariusz

Skoro BD nawet olał walne szkoda czasu na ta spółkę. Kruszynka do emeryturki pozostała ci tylko praca. Komandirowanie już nie dla ciebie...

Drogowskaz
@Akcjonariusz

co ty bredzisz- jakie olał walne? przecież BD uczestniczył w walnym przez swojego pełnomocnika i zgłosił sprzeciw do dwóch sprawozdań, więc bramkę ma otwartą i może ruszyć w dalszą drogę. jakie szkoda czasu na tą spółkę? przecież szef na zebraniu osobiscie informował że spólka aktualnie wycenia akcje nabyte, znaczy spółka niebawem się wzbogaci, więc to dobra wiadomość, a kolejna dobra wiadomość jest taka, że jak te eksperty nisko wycenią akcje, to się będzie opłacać je kupować, a akcjonariusze mogą kupować w pierwszej kolejności!

Wesołek
@Drogowskaz

Eksperci dostali już odpowiednie wytyczne i nie licz na to że kupisz akcje bo nie będzie cię stać za ustaloną cenę przecież to jest ustawka

Dziękuję ze sie martwisz o Rysiem ale wyglądała odlotowo

Ewangelia

REFLEKSJA NA DZIŚ Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. Jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, podobnie wy im czyńcie – mówi Jezus.

Doświadczony

Jak zwykle przed walnym wzrasta liczba postów :) co drugi to "prezes" lub "członek rady". Diagnozy mieszają się z "dobrymi" radami i szkalowaniem byłych i obecnych członków zarządu i rady. Na szczęście walne już jutro i wkrótce wszystko wróci do normy ha ha. Na walnym będzie jak zawsze i po walnym również.

termomiks
@Doświadczony

czy to prawda, że jutro dostaniemy do degustacji dwukolorowe żelki o wielu starannie wyselekcjonowanych smakach?

@termomiks

Uwaga na plomby i protezy!

@termomiks

I byly cale 7 sztuk w kolorze buraka tylko czy są bezpieczne w degustacji?

ja i ja

Proszę wszystkich o spokój, niech zapanuje cisza . Jak macie coś do powiedzenia to będzie okazja się wypowiedzieć na zebraniu, a teraz cichosza.

akcjonariusz

Spółka od lat jest w stagnacji, co potwierdzają wyniki. Obroty małe, zatrudnienie duże. Co prawda wynik dodatni jest ale szału nie ma. Papier sprawozdań przyjmie wszystko. Ciekawe na jak długo starczy jeszcze pary?

KROTOSZYNIANIN
@akcjonariusz

Zmiana RN jest pilna ponieważ brak jakiego kolwiek nadzoru nad Zarzśądem,. Jedna osoba w Zarządzie to emerytka a druga pani K nie rokowała i nie rokuje dobrych zmian. Ze sprawozdania wynika że jesteśmy potentatem wprowadzania suplementów dla kogoś tylko nie do Spólki, natomiast wynik sprzedaży wyrobów cukierniczych w porównaniu do lat ubiegłych można odczytać że osiągnął stan niski.

@KROTOSZYNIANIN

Spółka nie jest potentatem niczego. Może 15 - 20 lat temu miała swoją niszę ale te czasy już minęły. Skąd wniosek, że spółka jest bez nadzoru? Wynik netto przy takiej sprzedaży i jeszcze rosnącej inflacji świadczy przeciwnie.

Pracownik produkcji
@KROTOSZYNIANIN

A może wiesz dlaczego sprzedaż wyrobów cukierniczych jest niska bo domyślam się że nie a więc odpowiadam od roku ubiegłego do dnia dzisiejszego nie produkuje się cukierków pod zapotrzebowanie rynku przyjdź na magazyn izobacz

Pracownik produkcji
@Akcjonariusz

Co dotyczy sprzedaży cukierków to za czym coś napiszesz to najpierw dowiedz się u źródła dlaczego od ubiegłego roku ograniczają jest produkcja tych wyrobów. A najlepiej przyjdź na magazyn i zobacz bo tak jest od roku.

grot
@Pracownik produkcji

Wystarczy przeczytać sprawozdanie zarządu tam wszystko jest napisane. Po co latać po magazynach..... A poza tym to czym spółka ma podbijać rynki? Czym? A może lepiej za co? Skuteczny marketing swoich wyrobów jest poza możliwościami spółki. Bez zmian kapitałowych pozostaje rzeźbienie w g.......

@Pracownik produkcji

A kiedy sprzedaż wyrobów cukierniczych była wysoka w tej spółce? W którym roku?

ciekawostka
@grot

To może już czas na inwestora , tylko kto przyjdzie z kasą do takiego gniazda os.?

Lidia
@akcjonariusz

Skąd to wiesz? Jesteś pracownikiem jakimś wtajemniczonym w te najważniejsze finansowe rzeczy? Ta stagnacja to zwyczajne przyzwyczajenie do tego co obecne?

odpowiedź
@KROTOSZYNIANIN

Macie okazję na zmianę. Zamiast emerytki i jakiejś pani K wybierzcie mądrych i takich co rokują!

@Lidia

Życie jest niemożliwe bez przyzwyczajenia. Ale jednocześnie przyzwyczajenie jest wrogiem życia. Najbardziej przyzwyczajony jest trup ( cytat wg Mrożka)

@odpowiedź

Jakoś żadnej okazji nie widzę. Może ktoś? Coś? Kiedy?

Pstryk
@obserwator

Na prezydenta kandyduj! Cytaty z Mrożka sobie daruj. Większość tutaj piszących nie kojarzy gościa. Była kiedyś taka jedna co sprawozdania rady okraszała różnymi powiedzonkami. Ale to było kiedyś ....chyba że to ty....znowu nadajesz.

Aforyzm
@Pstryk

Skup się bardziej na tym celowaniu, bo dalej strzelasz na oślep, a Mrożka to ludzie akurat znają. Masz przebłyski pamięci- brawo! pamiętasz dawne sentencje, to bardzo dobrze bo one były pozytywne, ale nie tylko jedna osoba kończyła wypowiedź cytatem. Zgadza się , że to było kiedyś, kiedy pracownicy traktowali się jak rodzina, a nie jak jest teraz jeden drugiemu wilkiem. Dawniej młodzi szanowali starszych kolegów, cenili ich wiedzę i doświadczenie, a dzisiaj krzyczą że im się wszystko należy bo oni są młodzi i mają większe potrzeby, w spółce się wyedukują a potem dają dyla do innej firmy bo mają już co napisać w CV. "Choćbyś się pysznił swym bogactwem, nie zmieni to twojej wartości, nie uczyni cię lepszym."- Horacy

Paradoks
@KROTOSZYNIANIN

umiemy produkować suplementy dla kogoś, to dlaczego nie robimy ich dla siebie? mamy 2 działy sprzedaży a sprzedaż cukierków zmalała? - dlaczego?

@Paradoks

Nie mamy swoich suplementów czy leków ponieważ w technologii nie ma się komu tym zająć. Wszystko kończy się na próbach, które zbytnio niczego nie wnoszą

Bo tam "nie ma mocnych" a może komuś bardzo zależy żeby nic nie wychodzilo?

Całkiem możliwe

@Pstryk

Mów za siebie, pewnie na lekcji polskiego o Mrożku było się na wagarach i stąd luka w wykształceniu. Proponuję iść do szkoły albo do biblioteki. Jak tacy jak ty pracują w tej firmie to strach się bać.

Sowa

Pani K i Pani B muszą być odwołane z funkcji zarządu ponieważ nie są w stanie pełnić tej funkcji, wybranie przez nie Renatko studenta 3 wieku i Bartusia pogrążają naszą Spółkę. Za rok nie będzie do czego wracać, a RN wogóle nie nadzoruje Zarządu bo to widać po propozycji dywidendy.

Skołowany
@Sowa

RN ma walczyć z niegospodarnością a nie o wypłaty wysokich dywidend kiedy posucha wokół.

Ula pindula
@Skołowany

Problematyczne zagadnienie stanowi kwestia, jak akcjonariusz, będący jednym z właścicieli spółki kapitałowej jaką jest spółka akcyjna, może rzeczywiście wpływać na zakres jej działań lub chociażby orientować się w bieżącej sytuacji spółki. W spółkach akcyjnych nie występuje prawo do indywidualnej kontroli spółki przez akcjonariusza. Zadania te pełni powoływana obligatoryjnie Rada Nadzorcza, która to sprawuje stały nadzór nad działalnością spółki. Rada nadzorcza to bardzo ważny organ o szerokich kompetencjach kontrolnych. Stały nadzór nad działalnością spółki jest prawem i obowiązkiem rady nadzorczej. Oznacza to, że sprawowanie tego nadzoru musi mieć trwały charakter i odnosić się do całej spółki. W związku z nadzorem rada nadzorcza może nadzorować cząstkowe aktywności, niektóre działy, pracę członków zarządu. Nadzór może dotyczyć spraw finansowych, wykorzystania funduszy, prawidłowości zawieranych umów z kontrahentami, z pracownikami, realizacji zobowiązań podatkowych itp.

@Ula pindula

Piękny wykład oczywiście teoretyczny, w praktyce w tej firmie to nie działa. Rządzi szef i szef ma zawsze rację nawet wtedy gdy jej nie ma. Ot cała prawda.

bo mi się nie podoba!

Widz
@ja

Członków RN powinna cechować odpowiednia wiedza fachowa w zakresie wymaganym do prowadzenia spraw spółki. Członkowie RN ponoszą solidarną odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną spółce w przypadku nienależytego wykonania swoich obowiązków. Przykładem niedochowania należytej staranności jest m.in. nie wykonywanie obowiązków nadzorczych w stosunku do wszystkich gałęzi działalności spółki. W przypadku, gdy walne zgromadzenie uzna, że rada nadzorcza nienależycie wykonywała swoje zadania, może podjąć uchwałę o odmowie udzielenia absolutorium. Podjęcie uchwały o tej treści nie powoduje automatycznego wygaśnięcia mandatu rady nadzorczej, jednak w praktyce logiczną konsekwencją takiej uchwały jest odwołanie rady nadzorczej. Uchwała w przedmiocie odmowy udzielenia absolutorium stanowi bardzo silne uzasadnienie dla pociągnięcia członków rady nadzorczej do odpowiedzialności odszkodowawczej za szkodę wyrządzoną spółce. Z powództwem o naprawienie szkody, powinna wystąpić spółka ale gdy zarząd zaniecha dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, powództwo może wytoczyć każdy akcjonariusz lub osoba, której służy inny tytuł w zyskach spółki.

@obserwator

Stawiam na glino-deptacza bo tylko ona może wydusić takie brednie, nie ma co robić to chlapie na lewo i prawo jak dziurawe wiadro z pomyjami

Aleksandra
@akcjonariusz S

I to jest profeska !!! Jeden cywilizowana @ zrobi tyle ile inżynierów na pigalu zarobi ;)

@Sowa

Nie znam ani jednej ani drugiej za to bardzo dobrze znam glino-deptacza i wiem, że posunie się do każdej metody by pływać na powierzchni jak oczko w rosole, lub jak ...............(usunięte przez akcjonariusza S :}). Ciekaw jestem z czym wyskoczy na WZA? Pragnie być na świeczniku czy kandelabrze, z resztą do żadnego nie pasuje. Baj puszysta

kasandra
@Paradoks

Spółka nie ma swoich suplementów czy leków na rynku ponieważ jest za biedna by swoje nowe produkty skomercjalizować i utrzymać się na rynku....Spółka o charakterze spółdzielczym z poziomem sprzedaży 30 mln rocznie, zatrudniająca ponad 200 osób z rozproszonym akcjonariatem emerytów zostanie wyłącznie wytwórcą kontraktowym. Pytanie tylko jak długo?

Akcjonariusz

Ciekawe czy termin Walnego jest ustalony w dzień wolny od pracy, czy będzie nieudolna powtórka z poprzedniego roku, gdzie po walnym pracownicy jechali prosto do pracy a emeryci wracali po nocy do domów.

Ten
@Akcjonariusz

Godziny nocne są najlepsze bo mało kto przyjdzie a o to chodzi im was mniej tym lepiej dla zarządu

@Ten

@Akcjonariusz ty chyba na naszych zebraniach nie byłeś. My zawsze mamy pełną salę. Nasza kruszynka już ludzi ustawiła i napuściła.

Zaspana

Czy to nie zarząd na ostatnim zebraniu poustawiał ludzi gdzie mają siedzieć i koło kogo? Czy ja śnię???

@

Pelna sala nie oznacza pełnych ludzi pewnie przychodzą żeby się pośmiać

Urszula
@Akcjonariusz

A co się działo w poprzednim roku? Kiedy dokładnie to ustalili?

Akcjonariusz

Vuj nie pisz bzdur wes się wreszcie do roboty bo niedługo rozliczenie zysku i będzie się działo.

Telegram
@Akcjonariusz

W necie jest info o zebraniu STOP jest termin, godzina i miejsce spotkania STOP jest porządek obrad STOP czy punkt 5 jest obowiązkowy? STOP czy może te informacje należało przedstawić w sprawozdaniach (P. 6,7 i 8)?

@Telegram

Punkt 5 to twórczość wlasna szefa musi przykryć niepowodzenia w roku 2022 swoim gadulstwem znowu będzie szukanie winnych ludzie powinni zadać przedstawienia bieżącej sytuacji firmy a to byłby szok

Jkl
@Telegram

Nie kompromituj się skoro jesteś akcjonariuszem. Zarząd może wprowadzać do standardowego porządku zwyczajnego walnego punkty, które uważa za istotne.

Encyklopedia
@Jkl

Lepiej to ty się nie kompromituj, nie obrażaj Akcjonariuszy i nie wywyższaj zarządu. Najwyższym organem spółki jest Walne Zgromadzenie a nie zarząd. Kodeks spółek handlowych opisuje co powinno być przedmiotem obrad walnego zgromadzenia, a nie po uważaniu zarządu.

@Encyklopedia

Ha ha gdyby ten najwyższy organ sam rządził już dawno spolka byłaby zaorana. Powiedzieć, że się znasz na tym o czym piszesz to jak nic nie powiedzieć.

Encyklopedia
@Pozytywny

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie (usunięte przez administratora) niż odezwać się rozwiewając wszelką wątpliwość" Waldemar Łysiak ty się odezwałeś i dlatego już żadnych najmniejszych wątpliwości co do ciebie nie ma, wszystko jasne nic tylko hejtujesz i obrażasz Akcjonariuszy, Walne Zgromadzenie i każdego kto ma rację

Tomcio Paluszek
@Pozytywny

Ja wiem, ja wiem kto chce i dlaczego zaorać nasza spólkę poprzez cięcie zysków przez pół na minus

Uop
@Encyklopedia

Co powrót do rady się marzy?

obcy
@Uop

A co już rozpoczęła się kampania wyborcza do rady przecież to dopiero za 2 lata . Czyżby groszkowa już zamierzała rozpocząć objazd po ludziach? To będzie bardzo droga kampania bo paliwo po 8 zł. a ludzie są w cały kraju !

Abw
@obcy

Radę zawsze można uzupełnić zwłaszcza po nieotrzymaniu pokwitowania na walnym przez któregoś z członków i myślę że to nie groszkowa tylko kruszynka bada teren i się szykuje do powrotu. Wyzyskiwana teraz jest przecież. Pracować trzeba.

Tarcza
@Abw

I znów pudło, ale jeszcze kilka ślepaków ci zostało, więc próbuj dalej, może w końcu trafisz, powodzenia

Pajęczyna
@obcy

Za grosxkową to było po 4 zł dywidendy i był ład. To mądra dziewczyna i wykształcona. W Spółce był porządek. A teraz mamy dywidendy tyle co 20 lat temu i wokoło pełno chwastów i (usunięte przez administratora) Stanowiska obsadzili ludźmi którzy nie mają pojęcia o rządzeniu, a wy teraz macie pretensje do groszkowej, zastanówcie się co piszecie i rozglądajcie się wokoło.. Jak poprxednia RN była zła to obecna jest mniej niż zero.

Obcy
@Pajęczyna

To nie zasluga groszkowej to byl wniosek akcjonariusza więc teraz wszystko zależy od tego kto zaproponuje wysokość dywidendy było 4 to może 4.50 bo to może być ostatni dzwonek

Potwierdzenie
@Obcy

Obcy masz rację, w poprzednim roku 4 zł dywidendy to był wniosek Akcjonariusza. W tym roku wysokość dywidendy też może zależeć od tego kto I ile zaproponuje. Czytając o ambitnych planach na rok przyszły to może już ostatnia wypłata.

wikipedia
@Encyklopedia

Siedziała pani w radzie wieki i niczego się nie nauczyła. Idąc tym tokiem rozumowania zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia nie mogło by się odbyć, bo KRS nie przewiduje porządku obrad. Zarząd, Rada + uprawnieni akcjonariusze mają prawo do zwoływania walnych zgromadzeń oraz do wprowadzania punktów do porządku obrad a tym zwyczajnego walnego zgromadzenia (dla którego min programowe określa ustawa). Podstawowa wiedza każdego akcjonariusza! Wprowadzenie punktu 5 do porządku obrad jest bardzo dobre, bo umożliwia akcjonariuszom zadawanie pytań w związku z tego tematu. Z pewnością się pani wykaże...Mam nadzieje że sprzedaje pani te swoje mądrości (czyli kit) na prawo i na lewo i że akcjonariusze poznali się już na pani "możliwościach" i "wiedzy".

Refleksja
@wikipedia

Ullala ullala ale ty się musisz, tej pani bać. Skoro tak zaciekłe bronisz punktu 5 to znaczy że on jest absolutnie zbyteczny. Pytania można zadawać w P 6, 7 i 8, ważne tylko zeby odpowiedzi udzielili a nie chowali głowy w piach

Maksyma
@wikipedia

brawo wiki, wszyscy dobrze wiemy, że posiadasz szeroką gamę wiedzy bezużytecznej! jeśli wiesz, to napisz proszę dlaczego zwołujący zebranie ponieśli sromotną klęskę w Łodzi, ile kasy firmę kosztował ich brak znajomości prawa, swawola, pieniactwo i chojractwo. Czy nie lepiej byłoby wydać te pieniążki na marketing cukierków lub na dywidende???

żelka

w punkt!

Pozytywna
@Obcy

Popieram, 4,50 jest OK

Preambuła
@Maksyma

Maksyma, firma nie wydała ani grosza na sprawy sądowe, natomiast zakupione przez Rysie i cwaniaka z Milicza maszyny chińskie stoją do dziś bezużyteczne zakupione za bardzo duże pieniądze, wtedy akcjonariusze powinni dostać duże dywidendy.

@Obserwator

Możesz w związku z tym zadawać pytania cwaniaczku.

ciekawostka
@Tomcio Paluszek

A kto ? jak wiesz to powiedz kto wróg a kto przyjaciel , czy przyjęcie już bliskie ?

akcjonariusz
@Preambuła

masz rację, a kruszynka na walnych nam wmawiała jaka to piękna jest sytuacja, kłamiąc nam prosto w oczy. od 2010 szefowała i co? nie wiedziała ze maszyny są trefne z chin? gdzie była jak maszyna się paliła a na walnych było wychwalanie jaka to jest cudowna, ja jej nie słyszałam? widzieliście ile milionów zostało wówczas zmarnowanych a to właśnie była nasza dywidenda, której już nam nie wypłacą. czy kiedykolwiek na walnym powiedziała nam coś na ten temat? na ostatnim walnym widzieliśmy jej prawdziwą naturę. rozwaliła byłą radę, a teraz chce nas pozbawić dywidend w kolejnych latach dbając tylko o siebie?. ludzie, nie dajmy się zmanipulować, niech każdy czyta i sam ocenia sam jak było a jak jest i nie słucha kruszynki ani bartusiów itp. ale nie dajcie się nabrać, że kruszynka dba o nas, my się już w firmie na niej poznaliśmy.

Real
@akcjonariusz

jaki ty jesteś malutki i śmieszny, im bliżej zebrania tym bardziej fiksujesz, jaka zmarnowana kasa? Co ty bredzisz, Linia do lizaków wyprodukowała dużo lizaczków- i to jest fakt. czy została przepłacona jak to kiedyś zarzuciłeś-to się pewnie niebawem dowiemy, ale bardzo wątpię. zamiast rozmawiać merytorycznie ty ciągle nic tylko uparcie kłamiesz i non stop zamieszczasz jadowite wpisy- skończ z tym szczuciem. No i kto niby rozwalił byłą radę- co ty za ciemnotę chcesz ludziom wciskać? próbujesz się wytłumaczyć przed tymi którzy zostali przez ciebie wyrolowani? mieli obiecane posadki ale ich nie dostali- to wykrzesaj z siebie odrobinę odwagi i powiedz im wreszcie prawdę. byłą radę rozwalił informatyk z kobbylina który w jednym ręku trzymał pakiet upoważnień a w drugim myszkę od laptopa a przed oczami miał instrukcję komu ile głosów dać razem z tą firmą z pozznania która co chwilę blokowała smartfony, no jeszcze ten iluzjonista co to z kapelusza wyciągnął królika- a akcjonariusze wszystko widzieli na własne oczy i na twoje kłamstwa się już nie nabiorą , tego możesz być pewien. Przestań kłamać i prowokować ludzi do nienawiści, bo po pierwsze to brzydko, a po drugie świadczy to o tobie że tylko na to cię stać

Sweet Clean
@Real

Informatyk z Kobylina dał ciała ale żoneczka ładną kasę bierze. Po drugie Zarząd dyszke co miesiąc przytula A nam Za akcję proponują ochłapy, a członkowie RN nie podjęli żadnej słusznej decyzji w tym temacie. Ta RN to największe dno od założenia Spółki. Takiego (usunięte przez administratora) jeszcze nie było, Renatko Bartusie i Kingusie, na tączkę i wyjazd za bramę.

akcjonariusz zainteresowany
@Refleksja

A odpowiedzi nie będzie nawet na pisemne pytania , bo będą się zasłaniali tajemnicą przedsiębiorstwa. Poza tym co po odpowiedziach po roku czasu, to już musztarda po obiedzie.

@Sweet Clean

Ludzie pracujący, którzy nie mają akcji powinni otrzymać jakąś nagrodę za wyrabianie zysku dla spółki. Większość ludzi z produkcji nie posiada akcji

Cała prawda

Zysk dzieli się na akcjonariuszy, a jak ktoś nie ma akcji to może je sobie kupić , przy tych zarobkach to przecież każdego chętnego na nie stać

Słoneczny patrol
@akcjonariusz zainteresowany

jak ktoś pyta to należy odpowiedzieć , brak odpowiedzi oznacza ignorancję i lekceważenie Akcjonariuszy. Takie zachowanie nie przystoi RN ani Żarzadowi. I o jakiej tajemnicy piszesz? przed kim? przed Właścicielami? W szkole jak uczeń milczy i nie odpowiada znaczy że jest nie przygotowany i tyle

Mix

Ludzie pracujący dostają wynagrodzenie za pracę.

@Mix

W takim razie pracownicy posiadający akcje powinni 2 razy lepiej pracować na dywidendę a nie tylko czekać i spijać śmietankę.

@Cała prawda

Przy tych cenach i obecnej sytuacji którą się dzieje lepiej akcji nie kupować, cena też nie zachęca do tego. Na produkcji coraz mniej osób a nowych chętnych rąk do pracy nie widać. Na przyszły rok minimalne wynagrodzenie znów dogoni.

Obserwator

Co stoi na przeszkodzie abyś kupił akcje i pracował dwa razy lepiej i spijał potem śmietankę

Kruk

Kup sobie 100 akcji, a bedziesz najlepsxy, tak jak Renatki,Bartusie,Sławusie,Pawlusie itp. Nawet nie musisz mieć wykształcenia, a stanowisko dostaniesz.

ZORRO

wystarczy że pracownicy którzy posiadają akcje zarabiają co miesiąc dwa razy mniej od tych pracowników co akcji nie posiadają

ekspert
@Preambuła

ale z ciebie kłamczuszek, jesteś na dobrej drodze aby pokonać największego kłamczuszka kraju, czy to może być że wyjazdy do stolicy są po korepetycje z okłamywania ludzi?

@Kruk

Teraz ludzie wolą spłacać kredyty jak najszybciej aniżeli kupować akcje.

@Mix

Zabraknie tych co wyrabiają zysk to i dywidendy może zabraknąć

@akcjonariusz zainteresowany

Na niewygodne pytania zarząd nie odpowie bo trzeba by kłamać, więc znowu ta tajemnica przedsiębiorstwa, ale pytać należy: o zyski z żelek i tych doczyszczenia języka , o przepłaconą maszynę do żelek , o reklamacje leków bo surowiec nie ten itd. Dużo niewygodnych pytań trzeba zadać to może się im coś wymsknie . Swoją drogą to nieźli bajkopisarze.

koleje losu

Kiedyś ludzie też mieli kredyty, potrzebowali kasę na mieszkania, leczenie itd. itd., ale mimo to z premii kupowali udziały, godzili się na czasową obniżkę wynagrodzenia, nie sprzedali akcji po wysokiej cenie itd. itd. i wszystko po to, aby firma przetrwała a kolejne pokolenia miały gdzie pracować. Dzisiaj ci co zarabiają dużo, co dostają wysokie nagrody i którzy dostali najwyższe podwyżki swoją kasę wolą trzymać na kontach bankowych, i na dodatek mają czelność rozpisywać się o rzekomym spijaniu śmietanki przez akcjonariuszy, ale sami akcji kupować nie chcą bo i po co, żeby co roku prosić rządzących o jedną skromną wypłatę, jak 12 sowitych wypłat mają zapewnionych.

gość nie dzielny
@ja

jak nie chcą kłamać to bardzo dobrze, niech odpowiedzą na wszystkie pytania i niech powiedzą całą prawdę, bez odpowiedzi na jakiej podstawie niby mamy rozpatrzyć sprawozdania????? oraz na jakiej podstawie i za co udzielić lub nie udzielić absolutoria?????

@koleje losu

Jakiś czas temu w firmie były jedne z najlepszych wynagrodzeń w okolicy, żeby się dostać do pracy trzeba było mieć znajomości. Na tą chwilę sytuacja wygląda w ten sposób, że jeżeli tylko ktoś znajdzie jakaś pracę, która mu odpada za większe pieniądze składa wypowiedzenie a firma nawet nie próbuje go zatrzymać. Nowych twarzy nie widać, dzwonią tylko zapytać ile jest na start w umowie i dziękują a jeśli ktoś przyjdzie to na krótko.

@Obserwator

Obserwator aktywny jak zawsze przed WZA , hejci i mąci jakby sprawiało mu to przyjemność a może to tylko sfrustrowany koleś lub kolesia ze starej ekipy.

@Pajęczyna

No jasne, turysta pysia malinka i glino-deptacz tak dobrze kręcili firmą, że wszyscy byli zadowoleni i uśmiechnięci do łez. To dlaczego pozostali pouciekali z firmy?

perfekt prawda

Aby dostać się do pracy trzeba mieć albo znajomości albo posiadać odpowiedni stopień pokrewieństwa z ... Obowiązujące kryteria doboru do firmy to : mierni, bierni ale wierni. Firma większości pracowników którzy odchodzą nie zatrzymuje, oprócz tych najmniej zarabiających. nowe twarze widać i to całkiem sporo ale w większości to pracownicy dwóch działów.

@Real

Chyba nie wiesz co znaczą wyrazy, które przepisujesz z Internetu. Możesz wraz z glino-deptaczem tworzyć duet. To ona rozwala wszystko co ma na drodze, ZZ, RN to i PPH może także rozwalić. Baaardzo toksyczna jest ta osoba, przez kilkanaście lat patrzyła na to co się działo w byłym zarządzie i co i........... o. A teraz udaje świętą? Płyń puszysta

przyslowie
@akcjonariusz S

Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada. Oj maluski ty maluski a ego ....

Czy ktoś z tej firmy może udzielić informacji dlaczego wygasza się produkcję cukierków tak dużych braków nigdy nie było

akcjonariusz zainteresowany
@Zainteresowany

Wygasza się bo są kiepskie wyroby, brak nadzoru, kierownik panisko nic nie robi , dział sprzedaży marny , nikt nie wymyślił nic nowego , ot cała prawda.

@Zainteresowany

Bo nikt ich nie chce kupować, bo były przeżytkiem perelu, kojarzyły się ze starą budą przy ulicy Kobylińskiej. Produkuje się nie z sentymentu do starej budy tylko dla zysku. Proste? nie rozumiesz tego ? Czy po prostu lubisz possać dla przyjemności?

AGH
@akcjonariusz S

Jak nikt nie chce biegać za piłką hehe

obserwator

Najważniejszy w tej spółce zamiast zajmować się zarządzaniem to dorabiał sobie pewnie za całkiem niezłą kaskę współtworząc "RAPORT zawierający diagnozę i prognozę globalnego kryzysu finansowo-gospodarczego zdeterminowanego przez pandemię koronawirusa w obszarze gospodarczym, społecznym, politycznym i geopolitycznym:" Ciekawe kiedy to robił chyba za zamkniętymi drzwiami. Mało płacą w firmie , a żyć trzeba. Każdy orze jak może i jaka płaca taka praca.

zdziwko
@obserwator

jak najważniejszy w spółce mało zarabia to co dopiero mają powiedzieć szeregowi pracownicy, bo to oni ludzie drugiego sortu w tej firmie zarabiają najniższą a żyć też muszą

pytanko
@obserwator

jakim autkiem najważniejszy jeździł do tej drugiej firmy z tym raportem, swoim czy z ewy? jak z ewy to czy miał w nim gps i w jakie koszty prywatne czy firmowe pani ksiegowa zarachowała rachunki za paliwo i inne

@pytanko

a pani księgowa to pewnikiem nie wiedziała , że ma pod nosem takiego super pisarza a nawet gdyby to pewnie na wszystko się zgadza bo przecież gra w tej samej orkiestrze i te koszty jakoś się zarachuje i nikt się nie połapie!!!!!!!!!!!!!!!

zdziwko
@zdziwko

masz rację ale nie na takim wysokim poziomie jak ten najważniejszy-ośmiorniczki i te inne bajery kosztują niemało, a plebs tylko chlebek z pasztetem i to od swięta

C4
@zdziwko

Zdziwko kretynie piszesz sam do siebie?

C4
@obserwator

Pisząc raport coś tworzył w przeciwieństwie do poprzednika, który wyłącznie golił spółkę....

XX
@C4

Mylić się jest rzeczą ludzką tylko głupi się nie myli

gumiś
@obserwator

no cóż tobie za to przyszło się produkować w jakimś klastrze i krsio za darmo. Miałeś pecha...

gumiś
@gumiś

Zazdrość przez ciebie przemawia, idź człowieku w politykę tam dostaniesz kasę

K2

Może i palił ale wielkich strat firmie nie wyrządził w porównaniu do niektórych którzy albo firmę doili, albo pozwalali doić.

Pucio

Ma się to nijak do przepłaconej o milion złotych chinki i pozostałych pseudoinwestycji oraz remontów przepłaconych bez przetargów. Nie wspominając o drogich wycieczkach zagranicznych.

Klosterfrau
@Pucio

Chinka to już temat rzeka wszyscy widzieli słyszeli nawet obecni rządzący i nikt się nie odezwał i nie protestował ale teraz nowa linia europejska lepsza byle było na niej co robić.

Mrok
@Klosterfrau

Dzięki obecnym rządzącym przynajmniej wiadomo, że spółka wtopiła gigantyczną kasę i dzięki komu.

XX
@Klosterfrau

Mądralo a wiesz dobrze poinformowany ile na tej chince wyprodukowano i zarobiono może obecnie rządzący poinformują tych wszystkich a nie tylko gadają po próżnicy . Niech się obecni rządzący zajmą szalejącą w firmie koroną bo jeszcze chwila a wymiecie wszystkich i nie będzie miał kto robić nawet na tej nowej linii europejskiej kupionej za 4 melony

Adela
@obserwator

Od jakiegoś czasu czytam te Twoje wypociny, obserwatorze i powiem ci jedno: weź się do roboty! Napisz książkę zamiast biadolić w internecie. Książki naukowe pisze się za punkty, nie kasę. Ignorancja i indolencja- tym można określić takich jak ty

Spin doktor
@obserwator

Obserwator, jakim trzeba być cretino żeby wypisywać podobne bzdury. Sam robię mnóstwo dodatkowych rzeczy w czasie wolnym i nigdy bym nie wpadł na to, ze ktoś siedzi na forum i rozlicza mnie z mojego wolnego czasu! Ty piszesz idiotyzmy na forum i podniecasz się swoim jadem a inni pożytkują energię w inny sposób. Dodam POŻYTECZNY! Przeliczając godziny, które od kilku lat spędzasz na tym portalu doktorat miałbyś w kieszeni. Aaa, nie! Do tego potrzebna jest wiedza i inteligencja, której niestety Bozia Ci nie dała.

Rentgen
@Spin doktor

Posługując się twoim językiem… to jakim gadem, pytonem albo też padalcem zwyczajnym trzeba być, aby pełzając po ziemi i zmieniając często swe ubarwienie, atakować swym jadem innych nazywając ich cretino oraz posądzać ich o brak wiedzy i inteligencji. Jak można bluźnić i obrażać Boga nazywając Go prześmiewnie Bozią ?!!! mało ci jeszcze, że twój poprzednik gad przebiegły został przeklęty wśród wszystkich zwierząt domowych i polnych za to że zwiódł Ewę, aby ta zjadła owoc z drzewa rosnącego pośrodku ogrodu?!!! I jeszcze tak na marginesie to z twoją wiedzą też jest coś nie w porządku, bo spin doktorzy mają za zadanie tworzyć korzystne wrażenie w oczach opinii publicznej, a ty zachowujesz się niczym negatyw tego specjalisty od PR

Wąż
@Rentgen

:D Jesteś boski! Kłania się słownik języka polskiego PWN. Polecam. ????????????????

Bohater
@Spin doktor

Weź się nie spinaj, weź się nie wygłupiaj i nie wmawiaj innym że raportowanie dla uciekinierów i ich potomnych jest dzialaniem pożytecznym

Posikany
@Rentgen

Cytat : „twój poprzednik gad przebiegły został przeklęty wśród wszystkich zwierząt domowych i polnych za to że zwiódł Ewę, aby ta zjadła owoc z drzewa rosnącego pośrodku ogrodu?!!!” ——————— Siem posikałem. z tym byłym prezesem trafiłaś w sedno :> Gotowa reklama dla Ewy.

Znachorka
@Posikany

Różne są powody nietrzymania moczu u mężczyzn, ale tą dolegliwość można leczyć, więc nie czekaj tylko weź nogi za pas i idź do lekarza, który ci pomoże i przepisze odpowiednie leki albo chociażby receptę na pampersy, to wtedy będziesz mógł je kupić za mniejszą kasę. obejmij kontrolę nad swoim pęcherzem. powodzenia DO ADMINISTRATORA: proszę o nieusuwanie tego wpisu, bo zdrowie to najcenniejszy dar jaki ludzie otrzymali a informacji nt. możliwości jego utrzymania nigdy za wiele. O zdrowie trzeba dbać nie dlatego, że jest ważne ale dlatego że bez zdrowia wszystko jest nieważne!

@obserwator

Jest nie pisana by dokopać i robić ferment

Sowa

Oj te dwie Panie to masło maślane hi hot losu

Czy firma EWA Krotoszyn S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

odpowiedź

Wsparcia żadnego a po pożyczkę to do banku. Z takimi zarobkami nie będzie problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.